Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

arrosmay 16.07.2010 12:47

Ruch trafił średnio, bo mógł lepiej, ale Austia też najmocniejsza nie jest

Ravers 16.07.2010 12:48

O nie Azerowie...Patrząc na to że Qarabag eliminował m.in. Rosenborg,daleki wyjazd,upał i to że mamy pierwszy mecz u siebie to może być ciężko.

emj10 16.07.2010 12:48

Fuksiarze :p

Robbie92 16.07.2010 12:48

Wisła z Quarabaq :lol:

arrosmay 16.07.2010 12:49

Szczęscie nam dopisało: Portadown/Quarabag

sq 16.07.2010 13:15

Ciekawy wyjazd do Baku będzie miała Wisła ;)
A Jagiellonia z Arisem...

WISŁA 1906 NH 16.07.2010 13:18

Dobre losowanie dla polskich zespołów, ale cała trójka zdecydowanie musi poprawić grę. Wisła zdecydowanym faworytem. Ruch jest wstanie powalczyć, ciekawi mnie postawa Jagielloni Aris jest faworytem ale jeśli Jaga dobrze przygotuje się do meczu z Grekami wszystko jest możliwe bo mimo wszystko w lidze Greckiej rządzą Panathinaikos, Olimpiakos, AEK, PAOK a Aris to taka 5 siła tamtej ligi.

Ravers 16.07.2010 13:21

Wszystkie polskie drużyny trafiły szczęśliwie(no może my trochę dupiato).

Sparta Praga-Lech Amika ma szanse powalczyć,Czesi mają kilku fajnych piłkarzy ale szanse po równo(do tego Amika ma 1 mecz na wyjeździe).
Ruch-Austria/Siroki 1 mecz u siebie Ale gdyby Siroki wyeliminowały Austrię to Ruch ma sporą szansę na IV rundę.
Jagiellonia-Aris Rywal chyba najsłabszy na jakiego mieli szansę trafić ale 1 mecz również u siebie...Jaga powinna powalczyć.
Wisła-Qarabag-to co napisałem wyżej...daleki wyjazd,upał i to że mamy pierwszy mecz u siebie.

Czyli wychodzi na to że polskie drużyny mają szansę powalczyć w każdym meczu.Powinno być ciekawie...

Filippo123321 16.07.2010 13:23

Ruch jesli zagra z Bosniakami - ma spora szanse. Los im sprzyja, bo Austria wcale nie musi przejsc.

Jaga - jesli utrzymaja forme ze sparingow, to kto wie, neistety pierwszy mecz u siebie (podobnie jak Ruch zreszta, w obu przypadkach niewiadomo na jakich stadionach).

sq 16.07.2010 13:26

Ravers... fakt że ma sporo reprezentantów w składzie ten Qarabag... ale toż to są ogórasy takie że szok. Lepiej trafić nie mogliście. (z drugiej strony - strata 1:2 z pierwszego meczu nie jest "nie do odrobienia") ;)

John1906 16.07.2010 13:32

Taka moja ocena:
Amica- kibicowsko bardzo dobrze trafiła, sportowo zobaczymy. Moim zdaniem będą wyrównane mecze.
Wisła - kibicowsko fatalnie trafiliśmy, sportowo raczej dobrze, ale trzeba uważać szczególnie na Qarabag.
Ruch - kibicowsko na pewno chcieliby z Austrią Wiedeń zagrać no, ale zobaczymy, sportowo będzie bardzo ciężko.
Jaga- kibicowsko średnio, sportowo mają szanse powalczyć na pewno większe, niż jakby na Galatasaray trafili.

Proximus 16.07.2010 13:34

Co tu dużo mówić losowanie strasznie szczęśliwe dla polskich klubów. Amica może nie ma łatwego przeciwnika ale jest to rywal jak najbardziej do ogrania. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to że mogli trafić do drugiego koszyka gdzie mieli 5 drużyn nie do przejścia.

Ruch i Jaga nie będą faworytami swoich meczów ale nie są bez szans.

Także jest szansa że wszystkie drużyny swoich rywali przejdą.

barthok 16.07.2010 13:35

ja to widzę tak: Lech wygrał na wyjeździe z mistrzem tego kraju, my od pyr gorsi nie jesteśmy, a Quarabagh jest obecnie na 3 miejscu więc przy odrobinie motywacji ich lufujemy ;d

Oldpara 16.07.2010 13:50

A mi się wydaje, że po następnej rundzie w pucharach zostanie tylko Wisła :(

sq 16.07.2010 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez barthok (Post 935966)
ja to widzę tak: Lech wygrał na wyjeździe z mistrzem tego kraju, my od pyr gorsi nie jesteśmy, a Quarabagh jest obecnie na 3 miejscu więc przy odrobinie motywacji ich lufujemy ;d

Przed ostatnią kolejką było tak:
Neftchi (5m) - Garabagh (3m-26pkt)
Khazar (1m-27pkt) - Baku (4m-25pkt)
Inter (2m-26pkt) - Gabala (6m)
Wszystkie cztery miały teoretycznie szanse na mistrza..
A ostatnia kolejka skończyła się tak:
Neftchi - Garabagh 0:0
Khazar - Baku 0:1
Inter - Gabala 4:1

No i Inter zakończył ligę na pierwszym miejscu ;)

felipe 16.07.2010 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 935978)
A mi się wydaje, że po następnej rundzie w pucharach zostanie tylko Wisła :(

Bardzo realne.

No jeszcze Lech ma jako takie szanse. Coś w tej Europie ostatnio grali, raczej się nie kompromitowali więc z takim średniakiem powalczą.
Ruch (o ile przejdzie Maltańczyków :shock: ) raczej dostanie oklep. Austria powinna się ogarnąć w rewanżu.
Jagiellonia - też raczej oklep. Ja rozumiem ostatnie zachwyty, ale sparing to zawsze tylko sparing. Aris to mimo wszystko mocna ekipa z ligi dużo mocnijeszej od naszej. Cięzko być optymistą.

Ravers 16.07.2010 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 935978)
A mi się wydaje, że po następnej rundzie w pucharach zostanie tylko Wisła :(

No i Amika,bo jeśli przejdą Azerów i odpadną z Czechami to zagrają jeszcze w IV rundzie el. LE

Areo 16.07.2010 14:00

Sparta Praga to drużyna, która z jednym wyjątkiem 2 lata temu, poniżej pewnego poziomu nie schodzi i jest to poziom wyraźnie wyższy od Lecha. Bez Lewandowskiego i z Zielińskim jako trenerem Lech będzie mieć ciężko wejść na poziom z pucharów 2008 r., a bez tego nie pokonają Sparty. Mam nadzieję, że na tym się skończy przygoda ziemniaków z pucharami.

Ruch na Malcie pokazał, że ich awans do pucharów to był chwilowy wyskok. Jeśli Austria przejdzie to nie daję Hanysom szans, ale z Bośniakami mogliby powalczyć.

Jaga ma szczęście bo Aris to jednak dopiero 5 drużyna ligi greckiej i generalnie mocno przeciętny klub. Oczywiście Grecy będą faworytem, ale Jaga nie jest tu zupełnie bez szans jeśli zagra na pełni swoich możliwości.

No i nasza Wisełka, której mocno się poszczęściło z losowaniem, choć wiadomo że Azerów lekceważyć nie wolno mając w perspektywie rewanż na antypodach.

P.S.
Dla niedomyślnych: antypody w przenośni bo jeden delikwent to dosłownie wziął. :)

!!IRIVER!! 16.07.2010 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 935978)
A mi się wydaje, że po następnej rundzie w pucharach zostanie tylko Wisła :(

Lech też zostanie, ponieważ nawet jak odpadnie ze Spartą to przechodzi do 4.rundy el.LE.

Natomiast powiem tak - polskie ekipy trafiły bardzo ciekawie. Jagiellonia na pewno ma szczęście, że nie Galatasaray, a Aris - to taki Iraklis swego czasu. Jaga grała nieźle w sparingach z tego co gdzieś tam słyszałem, więc powinni powalczyć.

Ruch - no pytanie zasadnicze czy Wiedeń czy Siroki Brijeg. Kibicowsko lepiej Wiedeń, ale sportowo.. ciężko stwierdzić. Życze im dobrze w każdym razie. Choć najpierw to i oni muszą wygrać z Maltańczykami.

Co do Lecha - proszę, abyście niektórzy nie *******ili o farcie, czy też innych stwierdzeniach, że trafili "łatwo". Bo wcale w porównaniu do nas sprzed roku łatwo nie mają. My najpierw mieliśmy Levadię, potem byłby Debreczyn a na koniec Lewski Sofia, czyli de facto ostatnia przeszkoda mogła być łatwiejsza niż Lech ma teraz w 3.rundzie. Co zresztą Debreczyn udowodnił.

My trafiliśmy znów dobrze. Bez względu czy zagramy z Azerami czy z Irlandczykami z płn. musimy wygrać ten dwumecz i nie ma tu żadnej dyskusji.

arrosmay 16.07.2010 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 935978)
A mi się wydaje, że po następnej rundzie w pucharach zostanie tylko Wisła :(

Po następnej rundzie pewniakiem w pucharach jest tylko Lech. Jeśli odpadną zagrają w IV rundzie el. do LE.

_ukoL 16.07.2010 14:12

Jeżeli na starcie Ruch ma się obawiać Austrii Wiedeń i Jagiellonia Arisu Saloniki to powinno się przestać w Polsce w piłkę grać. Teoretycznie byłyby to ekipy do powalczenia ale w praktyce znając popisy Naszych klubów zapewne poodpadają co tylko utwierdzi mnie w tym, że wkrótce będziemy toczyć równe boje z mistrzem San Marino, Andory, Malty ( tfu już toczymy... ) i innych potęg a'la Wyspy Owcze.

AS82 16.07.2010 14:12

Nie wiem czy Jaga tak dobrze trafiła. W skladzie Arisa może nie ma wybitnych piłkarzy ale są np:
4 Hiszpanów z czego napastnik Koke jest wyceniany przez transfermaerkt na ponad 3 mln euro, jest tez paru znanych pilkarzy jak: Grek Lazaridis,Litwin Cesnauskis czy Francuz Mehdi Nafti , sadze ze Jagiellonia zbytnuch szans nei ma

Robson_ABG 16.07.2010 14:17

Ja nie wiem czy ten Szeroki Brzeg to tak kiepsko kibicowsko, może to nie Dynamo ale fanatyzm jest. Ekipa mała, stadion niewielki, ale jest ten bałkański power !

http://www.nk-sirokibrijeg.com/fg.asp

mitmichael 16.07.2010 14:25

Ciekawe losowanie, troche dalekie wyjazdy ale trzeba wygrywac z kim i gdzie by sie nie gralo. Po za tym przeciwnki tez bedzie mial daleka droge do Polski. Jaga pokonała ostatnio Leicester wiec z Arisem moze byc roznie. Lech nie chciał trafic na Sparte wiec pewnie z losowania sa srednio zadowoleni. Ruch tez moze miec ciezka przeprawe bo Austria to nie byle przeciwnik. Przekonalismy sie my jak i Legia. Z calego losowania najlepiej nasz zespol trafil ale dla punktow rankingowych dobrze by było, jakby wieksza ilosc polskich druzyn awansowala do kolejnych rund LE czy LM.

crazykaro 16.07.2010 14:45

Ale fajnie by było gdyby wszystkie zespoły awansowały do 4. rundy. Ktoś by trafił na mocny zespoł inny na słaby i byłoby ciekawie :D
Ale na pewno byłoby kogo oglądać.

Mario Nh 16.07.2010 15:04

Coś dla kibiców Jagi. Zgotują im greckie piekło?

rospun 16.07.2010 15:06

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/kap...wiadomosc.html

Takie spojrzenie z tej drugiej strony. Chyba trafili najgorzej jak mogli ;)

AYALA 16.07.2010 16:55

w Jage wierze że powalczy z Arisem. Żółto-Czerwoni wczoraj ograli w sparingu Leicester City wiec nie powinno byc źle z Grekami.Szkoda że Bruno ma odejśc bo to bardzo kreatywny gracz

Rogullo 16.07.2010 16:56

Szkoda że Legia nie gra w Europucharach zamiast Ruchu - znowu Austria Wiedeń :D

albert02 16.07.2010 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 936001)
Nie wiem czy Jaga tak dobrze trafiła. W skladzie Arisa może nie ma wybitnych piłkarzy ale są np:
4 Hiszpanów z czego napastnik Koke jest wyceniany przez transfermaerkt na ponad 3 mln euro, jest tez paru znanych pilkarzy jak: Grek Lazaridis,Litwin Cesnauskis czy Francuz Mehdi Nafti , sadze ze Jagiellonia zbytnuch szans nei ma

Akurat Koke jest tutaj zlym przykladem, bo wedlug mnie jest strasznie przecietnym pilkarzem, a ta wartosc to chyba podyktowana chyba tylko tym, ze w FM'ie jest w miare dobry ; dd Co nie zmienia faktu, ze Aris moze sie okazac przeciwnikiem nie do przejscia.

Oldpara 16.07.2010 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 936111)
w Jage wierze że powalczy z Arisem. Żółto-Czerwoni wczoraj ograli w sparingu Leicester City wiec nie powinno byc źle z Grekami.Szkoda że Bruno ma odejśc bo to bardzo kreatywny gracz

Też będe trzymać kciuki. Poza tym, że ich lubię, to podoba mi się robota jaką tam wykonują działacze i Probierz. Grają taką krakowską piłkę, dużo podań na małej przestrzeni, z pierwszej piłki. No i stadion ładny budują. Sukces dodał by im skrzydeł.

0 22 16.07.2010 17:20

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Jedyna szansa to, że Aris będzie na jeszcze większych wakacjach niż Jaga. Ale to i tak byłaby wielka sensacja.

Gwiaździsty 16.07.2010 17:25

Nie róbcie już z tej Jagielloni Bóg wie kogo. W polskiej lidze najczęściej jest tak im lepsze wyniki na sparingach tym wieksza kicha w lidze czy pucharach. Nie tak dawno Legia w sparingach wygrywała z czołowymi zespołami ligi francuskiej, kibice i warszawscy dziennikarze sikali z radości po nogach, a potem tradycyjnie MP została...Wisła. :)

Wojtas 16.07.2010 23:02

Losowanie dla Polskch klubow bylo jako takie :)

tzn moze powalczą (Ruch i Jaga) ale na ta chwile sa słabsi .Pozatym oni dawno w pucharach nie zagrali ,i to tez moe miec znaczenie-napewno bedzie troche tremy ,bo to juz gra w Europie a nie polskim bagienku.

Co do nas to traffilsmy sportowo ok,gorzej kibicowsko -tu szkoda ze nie trafilismy na Pilzno :)

M89 16.07.2010 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 935963)
Taka moja ocena:
Amica- kibicowsko bardzo dobrze trafiła, sportowo zobaczymy. Moim zdaniem będą wyrównane mecze.
Wisła - kibicowsko fatalnie trafiliśmy, sportowo raczej dobrze, ale trzeba uważać szczególnie na Qarabag.
Ruch - kibicowsko na pewno chcieliby z Austrią Wiedeń zagrać no, ale zobaczymy, sportowo będzie bardzo ciężko.
Jaga- kibicowsko średnio, sportowo mają szanse powalczyć na pewno większe, niż jakby na Galatasaray trafili.

Jaga kibicowsko trafiła zajebiście jak dla mnie. Co prawda daleko, ale Aris ma ekipę - lekko mówiąc - niezłą. Ruchu z 2tys powinno jechać do Wiednia, tak samo jak Amiki do Pragi. My trafiliśmy fatalnie niestety, ale (mam nadzieję) powetujemy sobie to w IV rundzie.

szprotson 17.07.2010 10:06

tylko My awansujemy dalej, moze w nastepnej rundzie wyjazdowo trafimy na ciekawsze miejsca

SpoXsteR 17.07.2010 10:14

Aris juz dziala :))
http://img43.imageshack.us/img43/310/jagm.jpg
oficjalna Jagi

Oldpara 17.07.2010 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 936482)
Aris juz dziala :))
http://img43.imageshack.us/img43/310/jagm.jpg
oficjalna Jagi

lololol. :D

Fugiel 17.07.2010 10:34

Tak troche z innej beczki :) ... ale caly czas mnie zastanawia dlaczego wszyscy uparcie twierdza, ze lepiej jest grac pierwszy mecz na wyjezdzie? Co w tym takiego super? Przeciez znamy przypadki, ze gralismy pierwszy mecz na wyjezdzie i nic z tego ciekawego nie bylo (chodzby Lazio, Tottenham) Te mecze byly w miare wyrownane, wiec teoria ze lepiej grac na wyjezdzie pierwszy mecz powinna sie sprawdzic. Malo tego przeciez mielismy super wyniki na tych wyjazdach, takie ze przeciez rewanz u siebie powinnien byc formalnoscia. a nie byl ...:) Malo tego znamy przeciez kilka przykladow gdzie granie pierwszego meczu u siebie bylo dla nas korzystne (patrzac na osiagniety cel czyli awans) - np. Schalke.

Dlatego nie bardzo rozumiem, czemu niektorzy tak strasznie placza, ze my gramy pierwszy mecz u siebie a Amica na wyjezdzie ... jesli ktos moze mi to wyjasnic bede wdzieczny :)

SpoXsteR 17.07.2010 11:02

dla wiekszosci trenerow i pilkarzy na swiecie lepiej jest grac najpierw na wyjezdzie, jest lepiej i juz
to jest cos takiego jakby dwie druzyny walczyly o Mistrzostwo i jedna z tych druzyn rozgrywala swoj mecz 4 h wczesniej od drugiego, i ten drugi juz ze swiadomoscia wyniku z meczu rywala rozgrywal swoj godzine pozniej.. ja to tak widze , i szczerze powiedziawszy nie chcialbym znac wyniku z 1 meczu ktory decydowalby o Mistrzostwie, bo wychodzi trema, spuszczenie powietrza, a tak jest power, tak samo pod wzgledem kibicowskim jest lepiej, dajmy na to u siebie remisujemy 2-2 i zaloze sie ze zamiast przykladowo tysiaca osob (znajac juz wynik) pojechaloby o polowe mniej bo majac wpierw wyjazd nie zna sie co logiczne wyniku z 1 meczu i jest wieksza mobilizacja

oczywiscie to nie znaczy ze to jakas regula ze jak sie 1 mecz gra na wyjezdzie to znaczy ze sie awansuje dalej, po prostu lepiej zrobic wpierw swoje na wrogim terenie i miec swiety spokoj (wszystko co najgorsze za nami) a potem juz na swoim, przy swoich kibicach, na wlasnym stadionie dokonczyc
dlatego Amice sie poszczescilo (trener Sparty co oczywiste w****iony ze 1 mecz na wyjezdzie).. nie ma na to reguly jak wspomnialem ale jako ze Amika gra na 1 mecz na wyjezdzie to ich szanse (dla mnie osobiscie) podskoczyly o 10-20 procent wiecej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl