![]() |
Cytat:
|
Mecze w przyszłej kolejce (poza oczywistymi), które mogą mieć dla nas znaczenie:
GKS T. - Chrobry <- jak Tychy wygrają to się utrzymają, więc kibicuję Chrobremu Odra - Stal <- dla nas chyba najlepszy remis Zagłębie - Podbeskidzie <- trudno powiedzieć ale chyba zwycięstwo Zagłębia |
Cytat:
|
nie bedzie kompletu
|
Cytat:
Co więcej nadal jest szansa na 2 miejsce. Więc jeśli nie przegramy w Bielsku to może się udać. |
Ale Arka ma przewalony terminarz. Oby nie załapali się do baraży, a z drugiej strony niech będą jak najbliżej Stali Rzeszów żeby mieli do końca o co grać. Także niech sobie wygrają z Ruchem i Bruk-Betem.
Myślę, że oba domowe mecze na luzaku wygramy, z Podbeskidziem porażka albo remis i z Łęczna gramy o 2 miejsce. |
Cytat:
|
Cytat:
d Ruch w Chojniczanka d ŁKS w Bruk-Bet Z Termaliką mogą nadal grać o top6 Stal: w Odra d GKS K. w GKS T. d Skra Tu są dwa "luzaki" |
Cytat:
Z resztą sam pisałeś że sezon wypadł z widełek i moim zdaniem zaniży średnią |
Zagrosik twierdzi, że 10 punktów przy sprzyjających układach styknie. Czyli wychodzi, że 61 punktów :)
https://twitter.com/zagrosik/status/1655640442107486215 https://pbs.twimg.com/media/FvoDbxoX...png&name=small |
Krótko co do ostatnich 4 meczów.
4 wygrane powinny nam dać drugie miejsce, bo myślę że Ruch te 3 punkty zgubi. W najgorszym wypadku 3 miejsce. Jak pogramy w kratkę to baraże, które miejsce, trudno powiedzieć. Jak zagramy chujnie to nie będzie baraży. |
Cytat:
Arka przy jej terminarzu? No nie ma bata. Już o jej formie nie wspominam. Jesli jednak odbiorą punkty i Ruchowi i TBB to się nie obrazę. |
Stal, która ma na papierze najprostszy terminarz. Arka ewentualnie jak wygra z Ruchem. Ale to tylko wariant, gdybyśmy całkiem spartolili tą końcówkę. Co myślę że nie nastąpi ale uwzględniłem to, bo w teorii jest to możliwe.
|
Cytat:
Ciekawe czy Colley w piątek podstawowym składzie wyjdzie. Skoro nie miał jaj go zdjąć po tym kryminale w pierwszej połowie to kto wie? |
Cytat:
Mam nadzieję, że po kolejnych 2 kolejkach 4 (lub mniej) punktów nie będzie tematem rozważań. Teoretycznie każdy ze grupy Stal-Arka-Podbeskidzie jest w stanie 10 punktów zrobić. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli zespoły 2-5 dalej będą uprawiały wyścig ślimaków po czołowe miejsca to ta Stal może jeszcze się zakręcic koło 4 miejsca, co byłoby nie lada sensacja. Nie zdziwię się jesli właśnie ta najbliższa kolejka zadecyduje o końcowym układzie tabeli. Bardzo możliwe że ułożenie które zobaczymy po tej kolejce będzie tak samo wyglądać na koniec sezonu wśród zespołów top 6. W wersji hurraoptymistycznej: 1. ŁKS 2. Wisła 3. Ruch 4. TBB 5. Puszcza 6. Stal PS. Przychodzi mi na myśl analogia z sezonu 21/22 i momentu w którym Widzew wyrzucil Arkę z 2 miejsca premiowanego awansem. Była to dokładnie 31 kolejka. Do 30 kolejki Arka okupowała 2 miejsce. |
A ja myślę, że gdyby ktoś Wam przed rundą pokazał aktualną tabelę, powiedział, że to jest tabela po 30 kolejce i zapytał, czy ją bierzecie w ciemno, żeby z tej pozycji dograć ostatnie 4 kolejki to absolutnie każdy niezależnie od tego, co teraz piszecie i przy czym aktualnie się upieracie poszedł na ten deal dodatkowo klaskając jeszcze uszami z radości :D
Mamy już za sobą wszystkie mecze ze ścisłą czołówką poza Brukbetem u siebie, jasne - prawie wszystko oczywiście przerżnęliśmy, ale mimo to wciąż mamy bezpośredni kontakt i jakieś w miarę realne, wcale nie li tylko matematyczne szanse na 2 miejsce. |
Cytat:
Kod:
Arka Stal Podbeskidzie Stal ma 2 luzaków i dwóch walczących o spadek Podbeskidzie w domu jest bardzo silne, a Sandecja jest już zdegradowana. |
w piatek jest spora szansa wrocic na 2 miejsce , a na prawie na pewno na 3
niestety tylko na tydzien wg mnie |
Cytat:
Podbeskidzie przegrało u siebie z: 0-1 Ruchem 0-1 Puszczą 0-1 Arką 0-1 Skrą (sic!) Dodatkowo zremisowali z 1-1 ŁKS 2-2 Termalika 2-2 Stal 2-2 Zagłębie 0-0 Odra |
Cytat:
|
Jak PBB będzie miało swój dzień, to przy naszej obronie Goku z ekipą nam zapakuje do przerwy 3 gole i będzie po meczu.
|
Miejmy nadzieję,że po tej kolejce PBB będzie miało 6 pkt straty do miejsca barażowego.Jest szansa,że przejdą wtedy na tryb wakacyjny i jakoś przepchniemy tam zwycięstwo tym bardziej,że może wrócą już Mula i Junca.
Oczywiście przy założeniu,że wygrywamy z TBB. |
Tylko niepoprawni optymiści wierzą, że wygramy z Termalicą. Nie, nie wygramy. Możecie robić screeny. Czuję tu maks remis.
|
Cytat:
Obawiam się że tylko w......., przebieg meczu też znamy. |
Cytat:
|
Ojebiemy ich,..uja grają.Ostatnio jak TBB przyjechała nas ustawić do pionu to dostała trójkę.
|
Cytat:
Igbekeme strzelający jakby bramka była do rugby? Bez jaj. A obrona z pewnością nie zagra na zero, nie w tym ustawieniu personalnym. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl