Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

krysztal 08.05.2023 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1600928)
Średnia z 11 lat to 64.
21/22 - 62
20/21 - 65
19/20 - 65
18/19 - 69
17/18 - 58
16/17 - 58
15/16 - 63
14/15 - 73
13/14 - 61
12/13 - 64
11/12 - 61

No nie.Żeby zająć drugie wystarczy 1 punkt więcej od trzeciego.Oczywiście bez analizowania starć bezpośrednich

pepe72 08.05.2023 19:48

Mecze w przyszłej kolejce (poza oczywistymi), które mogą mieć dla nas znaczenie:
GKS T. - Chrobry <- jak Tychy wygrają to się utrzymają, więc kibicuję Chrobremu
Odra - Stal <- dla nas chyba najlepszy remis
Zagłębie - Podbeskidzie <- trudno powiedzieć ale chyba zwycięstwo Zagłębia

pepe72 08.05.2023 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1600930)
No nie.Żeby zająć drugie wystarczy 1 punkt więcej od trzeciego.Oczywiście bez analizowania starć bezpośrednich

No nie. Był jakiś powód, że zespół zajął 2 miejsce. A przy 11 letniej średniej to się to uśrednia.

Arkadiusz.Czerepach 08.05.2023 19:50

nie bedzie kompletu

pepe72 08.05.2023 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1600933)
nie bedzie kompletu

W tym roku przegrywamy tylko z top6 na wyjeździe. A Bruk-Bet mamy w domu.
Co więcej nadal jest szansa na 2 miejsce.
Więc jeśli nie przegramy w Bielsku to może się udać.

ciacho 08.05.2023 20:07

Ale Arka ma przewalony terminarz. Oby nie załapali się do baraży, a z drugiej strony niech będą jak najbliżej Stali Rzeszów żeby mieli do końca o co grać. Także niech sobie wygrają z Ruchem i Bruk-Betem.

Myślę, że oba domowe mecze na luzaku wygramy, z Podbeskidziem porażka albo remis i z Łęczna gramy o 2 miejsce.

MaLk 08.05.2023 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1600930)
No nie.Żeby zająć drugie wystarczy 1 punkt więcej od trzeciego.Oczywiście bez analizowania starć bezpośrednich

Ale tu też średnia i mediana to >61 punktów ;)

pepe72 08.05.2023 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1600937)
Ale Arka ma przewalony terminarz. Oby nie załapali się do baraży, a z drugiej strony niech będą jak najbliżej Stali Rzeszów żeby mieli do końca o co grać. Także niech sobie wygrają z Ruchem i Bruk-Betem.

Myślę, że oba domowe mecze na luzaku wygramy, z Podbeskidziem porażka albo remis i z Łęczna gramy o 2 miejsce.

Arka:
d Ruch
w Chojniczanka
d ŁKS
w Bruk-Bet

Z Termaliką mogą nadal grać o top6

Stal:
w Odra
d GKS K.
w GKS T.
d Skra

Tu są dwa "luzaki"

krysztal 08.05.2023 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1600938)
Ale tu też średnia i mediana to >61 punktów ;)

Zaokrągliłem ;)

Z resztą sam pisałeś że sezon wypadł z widełek i moim zdaniem zaniży średnią

pepe72 08.05.2023 20:51

Zagrosik twierdzi, że 10 punktów przy sprzyjających układach styknie. Czyli wychodzi, że 61 punktów :)
https://twitter.com/zagrosik/status/1655640442107486215
https://pbs.twimg.com/media/FvoDbxoX...png&name=small

1q2 09.05.2023 02:10

Krótko co do ostatnich 4 meczów.
4 wygrane powinny nam dać drugie miejsce, bo myślę że Ruch te 3 punkty zgubi. W najgorszym wypadku 3 miejsce.
Jak pogramy w kratkę to baraże, które miejsce, trudno powiedzieć.
Jak zagramy chujnie to nie będzie baraży.

Karherop 09.05.2023 07:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1600947)
Krótko co do ostatnich 4 meczów.
4 wygrane powinny nam dać drugie miejsce, bo myślę że Ruch te 3 punkty zgubi. W najgorszym wypadku 3 miejsce.
Jak pogramy w kratkę to baraże, które miejsce, trudno powiedzieć.
Jak zagramy chujnie to nie będzie baraży.

Kto miałby nas zrzucić na 7 miejsce?

Arka przy jej terminarzu? No nie ma bata. Już o jej formie nie wspominam.

Jesli jednak odbiorą punkty i Ruchowi i TBB to się nie obrazę.

1q2 09.05.2023 09:28

Stal, która ma na papierze najprostszy terminarz. Arka ewentualnie jak wygra z Ruchem. Ale to tylko wariant, gdybyśmy całkiem spartolili tą końcówkę. Co myślę że nie nastąpi ale uwzględniłem to, bo w teorii jest to możliwe.

wolfy 09.05.2023 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1600947)
Krótko co do ostatnich 4 meczów.
4 wygrane powinny nam dać drugie miejsce, bo myślę że Ruch te 3 punkty zgubi. W najgorszym wypadku 3 miejsce.
Jak pogramy w kratkę to baraże, które miejsce, trudno powiedzieć.
Jak zagramy chujnie to nie będzie baraży.

Obstawiam baraże i brak awansu. Jak już wielokrotnie napisałem - nie mamy trenera, tylko pozoranta kręcącego młynki kaszkietem przy ławce. Na awans to raczej nie wystarczy.

Ciekawe czy Colley w piątek podstawowym składzie wyjdzie. Skoro nie miał jaj go zdjąć po tym kryminale w pierwszej połowie to kto wie?

pepe72 09.05.2023 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1600951)
Kto miałby nas zrzucić na 7 miejsce?

Arka przy jej terminarzu? No nie ma bata. Już o jej formie nie wspominam.

Jesli jednak odbiorą punkty i Ruchowi i TBB to się nie obrazę.

Z załączonej rozpiski Zagrosika wynika, że jeśli zdobędziemy 4 lub mniej punktów w kolejnych 4 spotkaniach to prawdopodobieństwo 7 miejsca jest niezerowe.
Mam nadzieję, że po kolejnych 2 kolejkach 4 (lub mniej) punktów nie będzie tematem rozważań.

Teoretycznie każdy ze grupy Stal-Arka-Podbeskidzie jest w stanie 10 punktów zrobić.

krysztal 09.05.2023 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1600965)
Z załączonej rozpiski Zagrosika wynika, że jeśli zdobędziemy 4 lub mniej punktów w kolejnych 4 spotkaniach to prawdopodobieństwo 7 miejsca jest niezerowe.
Mam nadzieję, że po kolejnych 2 kolejkach 4 (lub mniej) punktów nie będzie tematem rozważań.

Teoretycznie każdy ze grupy Stal-Arka-Podbeskidzie jest w stanie 10 punktów zrobić.

W teorii to powinniśmy już być liderem rozgrywek ;)

wolfy 09.05.2023 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1600968)
W teorii to powinniśmy już być liderem rozgrywek ;)

Zwłaszcza że wszyscy nasi rywale to frajerzy...

Karherop 09.05.2023 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1600962)
Stal, która ma na papierze najprostszy terminarz. Arka ewentualnie jak wygra z Ruchem. Ale to tylko wariant, gdybyśmy całkiem spartolili tą końcówkę. Co myślę że nie nastąpi ale uwzględniłem to, bo w teorii jest to możliwe.

W Stal prędzej uwierzę, ale tutaj to grozi nam zepchnięcie na 6 miejsce, a nie na utratę baraży.

Jeśli zespoły 2-5 dalej będą uprawiały wyścig ślimaków po czołowe miejsca to ta Stal może jeszcze się zakręcic koło 4 miejsca, co byłoby nie lada sensacja.

Nie zdziwię się jesli właśnie ta najbliższa kolejka zadecyduje o końcowym układzie tabeli. Bardzo możliwe że ułożenie które zobaczymy po tej kolejce będzie tak samo wyglądać na koniec sezonu wśród zespołów top 6.

W wersji hurraoptymistycznej:
1. ŁKS
2. Wisła
3. Ruch
4. TBB
5. Puszcza
6. Stal

PS. Przychodzi mi na myśl analogia z sezonu 21/22 i momentu w którym Widzew wyrzucil Arkę z 2 miejsca premiowanego awansem. Była to dokładnie 31 kolejka. Do 30 kolejki Arka okupowała 2 miejsce.

masada 09.05.2023 11:49

A ja myślę, że gdyby ktoś Wam przed rundą pokazał aktualną tabelę, powiedział, że to jest tabela po 30 kolejce i zapytał, czy ją bierzecie w ciemno, żeby z tej pozycji dograć ostatnie 4 kolejki to absolutnie każdy niezależnie od tego, co teraz piszecie i przy czym aktualnie się upieracie poszedł na ten deal dodatkowo klaskając jeszcze uszami z radości :D

Mamy już za sobą wszystkie mecze ze ścisłą czołówką poza Brukbetem u siebie, jasne - prawie wszystko oczywiście przerżnęliśmy, ale mimo to wciąż mamy bezpośredni kontakt i jakieś w miarę realne, wcale nie li tylko matematyczne szanse na 2 miejsce.

pepe72 09.05.2023 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1600972)
W Stal prędzej uwierzę, ale tutaj to grozi nam zepchnięcie na 6 miejsce, a nie na utratę baraży.
(...)

Tu masz rozpiskę meczy:
Kod:

    Arka            Stal      Podbeskidzie 
31  d Ruch          w Odra    w  Zagłębie
32  w Chojniczanka  d GKS K.  d  Wisła
33  d ŁKS          w GKS T.  w  Sandecja
34  w Bruk-Bet      d Skra    d  Resovia

Arka ma ciężki terminarz
Stal ma 2 luzaków i dwóch walczących o spadek
Podbeskidzie w domu jest bardzo silne, a Sandecja jest już zdegradowana.

Arkadiusz.Czerepach 10.05.2023 10:32

w piatek jest spora szansa wrocic na 2 miejsce , a na prawie na pewno na 3

niestety tylko na tydzien wg mnie

pepe72 10.05.2023 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1601011)
w piatek jest spora szansa wrocic na 2 miejsce , a na prawie na pewno na 3

niestety tylko na tydzien wg mnie

Jak wrócimy na drugie to myślę, że na dłużej. Wracają wykartkowani, może wróci Junca ...

Podbeskidzie przegrało u siebie z:
0-1 Ruchem
0-1 Puszczą
0-1 Arką
0-1 Skrą (sic!)

Dodatkowo zremisowali z
1-1 ŁKS
2-2 Termalika
2-2 Stal
2-2 Zagłębie
0-0 Odra

krysztal 10.05.2023 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1601042)
Jak wrócimy na drugie to myślę, że na dłużej. Wracają wykartkowani, może wróci Junca ...

Podbeskidzie przegrało u siebie z:
0-1 Ruchem
0-1 Puszczą
0-1 Arką
0-1 Skrą (sic!)

Dodatkowo zremisowali z
1-1 ŁKS
2-2 Termalika
2-2 Stal
2-2 Zagłębie
0-0 Odra

Pora aby się w końcu u siebie przełamali ;)

Stelio 11.05.2023 08:52

Jak PBB będzie miało swój dzień, to przy naszej obronie Goku z ekipą nam zapakuje do przerwy 3 gole i będzie po meczu.

krysztal 11.05.2023 09:13

Miejmy nadzieję,że po tej kolejce PBB będzie miało 6 pkt straty do miejsca barażowego.Jest szansa,że przejdą wtedy na tryb wakacyjny i jakoś przepchniemy tam zwycięstwo tym bardziej,że może wrócą już Mula i Junca.
Oczywiście przy założeniu,że wygrywamy z TBB.

leszekpw 11.05.2023 10:37

Tylko niepoprawni optymiści wierzą, że wygramy z Termalicą. Nie, nie wygramy. Możecie robić screeny. Czuję tu maks remis.

wolfy 11.05.2023 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1601089)
Tylko niepoprawni optymiści wierzą, że wygramy z Termalicą. Nie, nie wygramy. Możecie robić screeny. Czuję tu maks remis.

Optymista.
Obawiam się że tylko w......., przebieg meczu też znamy.

leszekpw 11.05.2023 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601093)
Optymista.
Obawiam się że tylko w......., przebieg meczu też znamy.

Może i tak byč. Wygrać nie wygramy. Nie z tymi brakami w składzie, a przede wszystkim parodystą trenerem.

krysztal 11.05.2023 11:28

Ojebiemy ich,..uja grają.Ostatnio jak TBB przyjechała nas ustawić do pionu to dostała trójkę.

leszekpw 11.05.2023 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1601096)
Ojebiemy ich,..uja grają.Ostatnio jak TBB przyjechała nas ustawić do pionu to dostała trójkę.

Tak, tak. Ciekawe kto ma te bramki strzelać? Fernandez, który wykorzysta jedną sytuację na dziesięć? Rodado kopiący się po czole, który jak nie ma piłki metr od bramki to nic nie wciśnie?
Igbekeme strzelający jakby bramka była do rugby? Bez jaj. A obrona z pewnością nie zagra na zero, nie w tym ustawieniu personalnym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl