![]() |
Zapewne jak skończą trybunę dolną :)
|
Co to jest:
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...y_burza//4169/ ?? Okrąglak czy to już pod C takie coś? :o I czy mógłby ktoś zrobić update tego: http://img196.imageshack.us/img196/7811/trybuna.jpg bo ja nie bardzo ogarniam :P Czy te słupy czerwone które zaznaczyłem to balkon? http://img205.imageshack.us/img205/7668/stadionup.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
Tak, pod C już kończą zaplecze :lol: To jest mój panie pozostałość tego: http://galeria.wislakrakow.com/20090...287_resize.jpg Czyli słupa oświetleniowego :) |
Swoją drogą czyżbyśmy już widzieli kąt nachylenia obu części trybuny? :)
|
Cytat:
Czerwone, które zaznaczyłeś to: http://img294.imageshack.us/img294/7811/trybuna.th.jpg (na czerwono) A nachylenia drugiego poziomu jeszcze nie widać, chociaż można sobie wyobrazić bo będzie takie jak trybun za bramkami (30 stopni). p.s. Jeżeli ktoś zna wymiary stopni trybun (wysokość i szerokość) to prosiłbym o podanie, bo projektuje amatorsko stadiony i mógłbym stworzyć wizke trybuny C, przynajmniej taką ogólną żeby zobaczyć jak z widocznością i odległością od boiska. |
Mi się wydaję że to ten bliższy słup
http://img199.imageshack.us/img199/2594/94795005.png ale pewien nie jestem |
Cytat:
|
Ja robie sobie stadion ale wymiary ilosc rzedu jest taka sama jak bedzie na Wisle. Przesunalem murawe na odleglosc 17 m i oto co mi wyszlo :)
http://img229.imageshack.us/img229/8762/98524402.th.png Widok z 1 rzedu na parterze: http://img40.imageshack.us/img40/612...pietro1.th.png Widok z 1 rzedu 1 pietro: http://img40.imageshack.us/img40/893...orzedu2.th.png Widok z ostatniego rzedu krzeselek 1 pietro: http://img195.imageshack.us/img195/5...rzedu2p.th.png |
royalmichel na 200% jest tak jak ja to pokazałem. Popatrz jeszcze raz na schemat i na zdjęcie. To co ty zaznaczyłeś według miar podanych na schemacie ma ok 1,5 metra wysokości, a słup na zdjęciu ma około 4 metrów (fragment zaznaczony na czerwono)
|
Jesteś pewien? W takim razie co z tym elementem na niebiesko:
http://img25.imageshack.us/img25/4328/trybuna.png ? I aktualnie element zielony styka się z czerwonym, hmn |
http://img190.imageshack.us/img190/5516/trybuna1.th.jpg
http://img190.imageshack.us/img190/95/plapla.th.jpg Na czerwono zaznaczyłem to co już jest gotowe (przynajmniej na połowie trybuny), a na żółto zaznaczyłem podłoge która będzie znajdowała się nad pierwszym poziomem trybun, oraz wyżej kolejny strop tym razem sufit tego poziomu który równiez jest tworzony royalmichael: jeżeli teraz sie przyjrzysz tym dwóm obrazkom to nie powinieneś miec wątpliwości, do tego co napisałem. Na 100% jest tak jak mówie, analizowałem już wielokrotnie ten projekt. Popatrz sobie na miary wysokości podane po prawej stronie, przeanalizuj wszystko i dojdziesz do własciwych wniosków. :] |
Do radek89
Bardzo Cie prosze, abys dalej regularnie tak to rozrysowywal. Super to wyglada. |
Gruz
A tak nieco z innej beczki. Nie wiecie gdzie też to gruz z achodniej wywożą ?
|
Cytat:
|
Nucił pod nosem "Tyle było chwil do utraty sił...",
potem był nostalgiczny płacz... i skok w dół z certyfikatami w plecaku;) http://img29.imageshack.us/img29/7272/cycnar22.th.jpg Ktoś ma widoczki :) PS. Ciekawe, co sobie myślał tam tak stojąc ?? :D edit/ tak sobie pomyślałem...może to Hardkor i mu pozwolili, bo ma 4 certyfikaty ?? :D[/quote] |
#Ivory1906 fajne odwzorował odległość trybuny od murawy i jak to może wyglądać, powiem tak... na co wy narzekacie? że 17 m to dużo? a widać że elegancko wszystko będzie widać.
|
Wiadomo ze to tylko taka moja propozycja jak to bedzie wygladalo ale tak naprawde przekonamy sie w rzeczywistosci :) Postaram sie odwzorowac nasz stadion :)
|
Ivory1906: Uwzględniłeś w tej swojej wizji obniżenie murawy o 80 cm? Poza tym do niczego nie można się przyczepić. Czym to zrobiłeś?
|
22:00 i widać, że robią ;)
Dobrze dobrze, widać terminy gonią |
Cytat:
|
Witam
Mam pytanie czy na AB,C bedą tzw skyboxy, kawiarnie, bary,windy ? |
Cytat:
|
PhantomRanger : Nie poniewaz to bylo na szybko zrobione :) ten stadion ma takie wymiary jak i nasz powstajacy wiec ja tylko odsunalem murawe :) nie uwzglednilem ale zrobie to teraz poniewaz robie nasz stadion :) wtedy bedzie mozna zobaczyc widok z kazdej opcji na trybunach :) a program to Google Sketchup
|
Ciekawy jestem jak teraz wygląda od środka okrąglak, po wyciągnięciu słupa oświetleniowego. Chyba musieli strop trochę rozkuć?
|
|
Cytat:
|
Dzięki za zdjęcie. Chyba skują ten "stolik" chociaż jest pewnie zazbrojony jak najlepsze bunkry.
|
Cytat:
Też by na działke sie przydała. |
Cytat:
Mają budować te 2 hotele Hiltonu koło stadionu? Bo od pół roku nie ma żadnych informacji podobnie ma się to zresztą do reszty komplesku, który bodajże w grudniu był przedstawiany. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl