Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

devios 16.06.2009 15:45

Zapewne jak skończą trybunę dolną :)

royalmichael 16.06.2009 16:15

Co to jest:
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...y_burza//4169/
?? Okrąglak czy to już pod C takie coś? :o

I czy mógłby ktoś zrobić update tego:
http://img196.imageshack.us/img196/7811/trybuna.jpg
bo ja nie bardzo ogarniam :P

Czy te słupy czerwone które zaznaczyłem to balkon?
http://img205.imageshack.us/img205/7668/stadionup.jpg

El'kabat 16.06.2009 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 746486)
Co to jest:
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...y_burza//4169/
?? Okrąglak czy to już pod C takie coś? :o

bo ja nie bardzo ogarniam :P


To jest akurat miejsce gdzie był słup oświetleniowy w okrąglaku.

Grzadq 16.06.2009 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 746486)
Co to jest:
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...y_burza//4169/
?? Okrąglak czy to już pod C takie coś? :o


Tak, pod C już kończą zaplecze :lol:

To jest mój panie pozostałość tego:

http://galeria.wislakrakow.com/20090...287_resize.jpg

Czyli słupa oświetleniowego :)

Grzadq 16.06.2009 16:24

Swoją drogą czyżbyśmy już widzieli kąt nachylenia obu części trybuny? :)

radek89 16.06.2009 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 746486)
Co to jest:
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...y_burza//4169/
?? Okrąglak czy to już pod C takie coś? :o

Czy te słupy czerwone które zaznaczyłem to balkon?
http://img205.imageshack.us/img205/7668/stadionup.jpg


Czerwone, które zaznaczyłeś to:

http://img294.imageshack.us/img294/7811/trybuna.th.jpg

(na czerwono)

A nachylenia drugiego poziomu jeszcze nie widać, chociaż można sobie wyobrazić bo będzie takie jak trybun za bramkami (30 stopni).

p.s. Jeżeli ktoś zna wymiary stopni trybun (wysokość i szerokość) to prosiłbym o podanie, bo projektuje amatorsko stadiony i mógłbym stworzyć wizke trybuny C, przynajmniej taką ogólną żeby zobaczyć jak z widocznością i odległością od boiska.

royalmichael 16.06.2009 17:04

Mi się wydaję że to ten bliższy słup
http://img199.imageshack.us/img199/2594/94795005.png
ale pewien nie jestem

cantoro11 16.06.2009 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek89 (Post 746498)
p.s. Jeżeli ktoś zna wymiary stopni trybun (wysokość i szerokość) to prosiłbym o podanie, bo projektuje amatorsko stadiony i mógłbym stworzyć wizke trybuny C, przynajmniej taką ogólną żeby zobaczyć jak z widocznością i odległością od boiska.

tylko takie coś: http://www.stadionwisly.info/files/pages/5/detal.jpg

Ivory1906 16.06.2009 17:44

Ja robie sobie stadion ale wymiary ilosc rzedu jest taka sama jak bedzie na Wisle. Przesunalem murawe na odleglosc 17 m i oto co mi wyszlo :)

http://img229.imageshack.us/img229/8762/98524402.th.png

Widok z 1 rzedu na parterze:

http://img40.imageshack.us/img40/612...pietro1.th.png

Widok z 1 rzedu 1 pietro:

http://img40.imageshack.us/img40/893...orzedu2.th.png

Widok z ostatniego rzedu krzeselek 1 pietro:

http://img195.imageshack.us/img195/5...rzedu2p.th.png

radek89 16.06.2009 17:44

royalmichel na 200% jest tak jak ja to pokazałem. Popatrz jeszcze raz na schemat i na zdjęcie. To co ty zaznaczyłeś według miar podanych na schemacie ma ok 1,5 metra wysokości, a słup na zdjęciu ma około 4 metrów (fragment zaznaczony na czerwono)

royalmichael 16.06.2009 17:54

Jesteś pewien? W takim razie co z tym elementem na niebiesko:
http://img25.imageshack.us/img25/4328/trybuna.png
?

I aktualnie element zielony styka się z czerwonym, hmn

radek89 16.06.2009 18:02

http://img190.imageshack.us/img190/5516/trybuna1.th.jpg

http://img190.imageshack.us/img190/95/plapla.th.jpg

Na czerwono zaznaczyłem to co już jest gotowe (przynajmniej na połowie trybuny), a na żółto zaznaczyłem podłoge która będzie znajdowała się nad pierwszym poziomem trybun, oraz wyżej kolejny strop tym razem sufit tego poziomu który równiez jest tworzony

royalmichael: jeżeli teraz sie przyjrzysz tym dwóm obrazkom to nie powinieneś miec wątpliwości, do tego co napisałem. Na 100% jest tak jak mówie, analizowałem już wielokrotnie ten projekt. Popatrz sobie na miary wysokości podane po prawej stronie, przeanalizuj wszystko i dojdziesz do własciwych wniosków. :]

Bekas 16.06.2009 18:30

Do radek89
Bardzo Cie prosze, abys dalej regularnie tak to rozrysowywal. Super to wyglada.

Jarromiro 16.06.2009 18:38

Gruz
 
A tak nieco z innej beczki. Nie wiecie gdzie też to gruz z achodniej wywożą ?

UH f B 16.06.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jarromiro (Post 746548)
A tak nieco z innej beczki. Nie wiecie gdzie też to gruz z achodniej wywożą ?

a ja mam podobne pytanie, za niedługo będą wywozić tony ziemi, nie ma ktoś jakiegoś dojścia bo przydałby się chociaż jeden samochód takiej ziemi na działke??

Martinescu83 16.06.2009 19:32

Nucił pod nosem "Tyle było chwil do utraty sił...",
potem był nostalgiczny płacz...
i skok w dół z certyfikatami w plecaku;)



http://img29.imageshack.us/img29/7272/cycnar22.th.jpg


Ktoś ma widoczki :)

PS. Ciekawe, co sobie myślał tam tak stojąc ?? :D

edit/ tak sobie pomyślałem...może to Hardkor i mu pozwolili, bo ma 4 certyfikaty ?? :D[/quote]

sayek89 16.06.2009 19:33

#Ivory1906 fajne odwzorował odległość trybuny od murawy i jak to może wyglądać, powiem tak... na co wy narzekacie? że 17 m to dużo? a widać że elegancko wszystko będzie widać.

Ivory1906 16.06.2009 19:44

Wiadomo ze to tylko taka moja propozycja jak to bedzie wygladalo ale tak naprawde przekonamy sie w rzeczywistosci :) Postaram sie odwzorowac nasz stadion :)

PhantomRanger 16.06.2009 21:02

Ivory1906: Uwzględniłeś w tej swojej wizji obniżenie murawy o 80 cm? Poza tym do niczego nie można się przyczepić. Czym to zrobiłeś?

royalmichael 16.06.2009 21:04

22:00 i widać, że robią ;)
Dobrze dobrze, widać terminy gonią

sawko 16.06.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 746643)
22:00 i widać, że robią ;)
Dobrze dobrze, widać terminy gonią

znajomy tam robil byl podwykonawcą to ponoc jest 2 - tygodniowy poslizg na trybunie C

k_andy 16.06.2009 22:02

Witam
Mam pytanie czy na AB,C bedą tzw skyboxy, kawiarnie, bary,windy ?

royalmichael 16.06.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sawko (Post 746686)
znajomy tam robil byl podwykonawcą to ponoc jest 2 - tygodniowy poslizg na trybunie C

To niedziwne skoro z miesiąc budowa stała, muszą nadrabiać.

Ivory1906 16.06.2009 23:17

PhantomRanger : Nie poniewaz to bylo na szybko zrobione :) ten stadion ma takie wymiary jak i nasz powstajacy wiec ja tylko odsunalem murawe :) nie uwzglednilem ale zrobie to teraz poniewaz robie nasz stadion :) wtedy bedzie mozna zobaczyc widok z kazdej opcji na trybunach :) a program to Google Sketchup

1Marek1 17.06.2009 07:53

Ciekawy jestem jak teraz wygląda od środka okrąglak, po wyciągnięciu słupa oświetleniowego. Chyba musieli strop trochę rozkuć?

Wicked 17.06.2009 08:00

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...1621565766.jpg

ciacho 17.06.2009 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 746756)

A z tego co się zostało na podłodze zrobią stolik:lol:

1Marek1 17.06.2009 09:43

Dzięki za zdjęcie. Chyba skują ten "stolik" chociaż jest pewnie zazbrojony jak najlepsze bunkry.

Above 17.06.2009 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UH f B (Post 746566)
a ja mam podobne pytanie, za niedługo będą wywozić tony ziemi, nie ma ktoś jakiegoś dojścia bo przydałby się chociaż jeden samochód takiej ziemi na działke??

To ja bym zamówił w razie czego drugi samochód z ziemią.
Też by na działke sie przydała.

PhantomRanger 17.06.2009 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 746799)
To ja bym zamówił w razie czego drugi samochód z ziemią.
Też by na działke sie przydała.

To idźcie i zapytajcie się robotników. Jestem pewien, że za pewną drobną opłatą przywieźliby:) Na razie to gruz wywożą i jeszcze trochę im to zejdzie.

Mają budować te 2 hotele Hiltonu koło stadionu? Bo od pół roku nie ma żadnych informacji podobnie ma się to zresztą do reszty komplesku, który bodajże w grudniu był przedstawiany.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl