Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

KA*M*IL 15.09.2011 18:00

Na żywo koszulka bardzo efektownie się prezentuje(oczywiście subiektywna opinia), dobrze wykonana, fajny materiał, trochę nisko herb na plecach, jakby był pod kołnierzykiem- kozak
.

Nat_alia 16.09.2011 09:08

wg mnie nowe stroje lepiej wyglądają na żywo niż na zdjęciach, do tego nowe spodenki nie są w cale takie zle, nawet fajny jest ten czerwony pasek u dołu.

Mocny 16.09.2011 09:50

czy dobrze widzialem czy na karku jest jakis guziczek uniemozliwiajacy postawienie kolnierzyka ?

Chrisman 16.09.2011 10:32

kołnierzyki gonia na lewo i prawo i przeszkadzaja w grze

KA*M*IL 16.09.2011 10:36

Jest guzik z tyłu, można go jednak rozpiąć. A czy kołnierz przeszkadza w grze... trzeba by kopaczy zapytać ;)

Mocny 16.09.2011 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1164949)
kołnierzyki gonia na lewo i prawo i przeszkadzaja w grze



no to mamy juz przyczyne wczorajszej porazji :P

tomo 16.09.2011 10:50

Stroje przypadły mi do gustu, kupię jednak dopiero taką koszulkę gdy będzie na piersi Biała Gwiazda.

ARO_SKW 16.09.2011 11:20

A ja mam pytanie z innej beczki. Są może gdzieś do kupienia OBECNE koszulki treningowe grajków ??

Nat_alia 17.09.2011 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maikel (Post 1163900)
Ten wytłoczony herb http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...16338cd56.html to w jakim miejscu on się dokładnie znajduje? bo ze z tyłu to nie wiele mówi..

http://i51.tinypic.com/69lvn9.jpg

z tego co widać na fotce i znajduję się on na wysokości lędźwi

Św. Mikołaj 17.09.2011 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1164969)
Stroje przypadły mi do gustu, kupię jednak dopiero taką koszulkę gdy będzie na piersi Biała Gwiazda.

Czyli nigdy nie kupisz... niestety.
Jedynym rozwiązaniem są te koszulki w Fanatyku.

Bartosz 18.09.2011 22:38

Wersja z długim rękawem:

http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Ob...8836910644.jpg

Luk_Biala_Gwiazda 18.09.2011 23:10

Orientuje się ktoś, czy będą dostępne w sprzedaży obecne koszulki z długim rękawem?

szprotson 22.09.2011 14:08

na oficjalnej wyprzedaż sprzętu z ubiegłego sezonu

Pytanie ode mnie ; Czy ktoś sie orientuje czy bedzie mozna dostać te dresiki niebieskie nowe ?

Fiti 22.09.2011 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luk_Biala_Gwiazda (Post 1166251)
Orientuje się ktoś, czy będą dostępne w sprzedaży obecne koszulki z długim rękawem?

W WŚ mówią że nie.

Rosomak 23.09.2011 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luk_Biala_Gwiazda (Post 1166251)
Orientuje się ktoś, czy będą dostępne w sprzedaży obecne koszulki z długim rękawem?

Ja się nie orientuję, ale mam nadzieję, że nie. W ogóle mam nadzieję, że nie będą sprzedawać koszulek z tym paskudnym herbem.

Zwierze 24.09.2011 07:07

Ja mam nadzieję że nie będzie transmisji w TV z tymi koszulkami, mało tego niech nie wychodzą z szatni na mecz...
Powyższe dotyczy również Meliksona, Małeckiego i tego paskudnego stadionu, prezesi też nie są bez winy a Cupiał to belzebub.
Myślę, że tak jak mój to i kolegi post do kasacji.
Pozdrawiam

Rosomak 24.09.2011 13:27

Nie rozumiem dlaczego chcesz skasować mój post? Twój owszem jest do skasowania, sam wyraziłeś taka chęć, ale mój dlaczego? Nie rozumiem?

rafalek 24.09.2011 13:30

Bo jest tak samo oderwany od rzeczywistości jak jego..

Proud 24.09.2011 13:32

A ktoś pytał może, czy będą te koszulki z Białą Gwiazdą zamiast logo SSA? Mogliby kibicom takie sprzedawać. Na pewno więcej osób byłoby zainteresowanych.

miodzio 24.09.2011 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1169068)
A ktoś pytał może, czy będą te koszulki z Białą Gwiazdą zamiast logo SSA? Mogliby kibicom takie sprzedawać. Na pewno więcej osób byłoby zainteresowanych.

Dalej ktoś wierzy w to, że będą dostępne koszulki z Białą Gwiazdą?

Rosomak 24.09.2011 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1169067)
Bo jest tak samo oderwany od rzeczywistości jak jego..

A co to takiego "rzeczywistość"?

Rosomak 24.09.2011 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miodzio (Post 1169181)
Dalej ktoś wierzy w to, że będą dostępne koszulki z Białą Gwiazdą?

Tak, ja w to wierzę!

vote-for-mikey 24.09.2011 23:13

@Rosomak - a ja nawet nie tyle wierzę, co je widzę!

---

Nie wiecie, czy można gdzieś kupić taki sam model koszulek jak ma Wisła, tyle, że "goły"? Tj. bez herbu, bez telefoniki, ekstraklasy itp.?

pan Dudi 24.09.2011 23:16

Podejrzewam, że Krak Sport. Od kiedy pamiętam, tam zawsze można było trafić "gołą" koszulkę Wisły (oprócz tej Umbro z gwiazdą na ramieniu).

Proud 25.09.2011 00:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rosomak (Post 1169295)
Tak, ja w to wierzę!

Też wierzę!

Za taką koszulkę mogę dać 300zł. Za tą obecną nigdy.

Kurde, pięknie wyglądałaby ta koszulka z tym kołnierzem, Białą Gwiazdą i napisem Reyman na plecach...prawdziwa legenda na retro koszulce.

Sialalalala 25.09.2011 12:18

jakiś forumowy grafik może podmienić sa na Białą Gwiazdę? tak żeby oko nacieszyć jakby było gdyby .. :)

wujekWojtek 25.09.2011 14:54

Ale te kołnierzyki im się majtają. Fajnie wyglądają ale jakbym był piłkarzem to bym kazał dorobić guziczki albo przyszyć je na stałe :D

R33 28.09.2011 10:51

Nie tylko my mamy problemy ze strojami:

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...nowe-koszulki/

rasel1906 28.09.2011 11:16

^^cóż można to tylko skomentować w jeden sposób: złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy:D

wonski_eNHa 28.09.2011 11:25

^^ nie do końca. Piłkarze FCB to herosi, idealni piłkarze. Każda zmiana warunków otaczających ich olśniewającą aurę jest przez nich odczuwalna, dlatego tak ciężko znoszą grę w przepoconej i zasmarkanej koszulce.

Druga sprawa to koszulki Wisły. Wzór świetny, materiały pierwsza klasa.
Dyskredytuje je tylko logo w miejscu Białej Gwiazdy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl