Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

John1906 16.07.2010 11:19

Czeskie drużyny, już nie są tak rewelacyjne, jak jeszcze kilka lat temu, gdy regularnie grały w LM.
Jednak na pewno to Sparta jest faworytem.

_ukoL 16.07.2010 11:20

Spartan liczymy teraz na szczegółowy raport dot. Sparty Praga. :-)

Wcale bym nie dramatyzował, że trafili łatwego rywala. Wg mnie faworytem jest Sparta.

A dla Wisełki chciałbym Tbilisi. Niech Henryk pokaże swój kunszt i zrewanżuje się za 2005 rok.

Ravers 16.07.2010 11:20

Przepraszam,ma ktoś link do listy/listę potencjalnych rywali Ruchu i Jagi?Z góry dzięki.

@SpoXster Dzięki.

wislacki 16.07.2010 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 935807)
Jak dla mnie to taki średniak z tej grupy a zważywszy że będą mieli dosyć ciekawy wyjazd to myślę że w Poznaniu płakać nie będę.

Nie będą raczej :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 935815)
Fajnie jakby Wisła też trafiła na Czechów.

Wspólny wyjazd? :D

SpoXsteR 16.07.2010 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ravers (Post 935823)
Przepraszam,ma ktoś link do listy/listę potencjalnych rywali Ruchu i Jagi?Z góry dzięki.

Cytat:

Ruch Chorzów:
- Sporting Clube de Portugal (Portugalia)
- FK Austria Wiedeń (Austria) / NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) (I mecz 2-2)
- FK Crvena zvezda Belgrad (Serbia)
- KRC Genk (Belgia)
- Hibernian FC (Szkocja)

Jagiellonia Białystok:
- Galatasaray SK (Turcja)
- Lewski Sofia (Bułgaria) / Dundalk FC (Irlandia) (I mecz 6-0)
- AS Áris Saloniki (Grecja)
- APÓEL Nikozja (Cypr) / Tauras Tauragė (Litwa) (I mecz 3-0)
- Motherwell FC (Szkocja) / Breiðablik (Islandia) (I mecz 1-0)



...........................

UniaTarnówZKS1928 16.07.2010 11:26

Nie będą, nie będą OCZYWIŚCIE:)

Coś czuje że Wisła też będzie miała wyprawę na tereny naszego południowego sąsiada i raczej to byłoby dobre losowanie. Nie kombinowałbym mimo wszystko z żadnym Tibilisi ;]

sandomingo 16.07.2010 11:29

Ze Spartą szanse 50/50, dla obu drużyn odpadnięcie w tej fazie będzie znaczącą porażką.

John1906 16.07.2010 11:31

Plzeň to niedaleko Pragi, wiec może się spotkamy z nimi :rotfl:
Zarówno kibicowsko jak i marketingowo lepiej trafić na Czechów, niż Tibilisi.

rw88 16.07.2010 11:31

Rywal dla Lecha trudny, ale do ogrania. Moim zdaniem z ich punktu widzenia lepszy niż Hapoel, Basel czy Dinamo. Wcale tak w tamtym sezonie nie cisnęli w LE, mieli bardzo przeciętnych rywali, jak na tą fazę rozgrywek, przegrali 0:1 i 0:3 z FC Kopenhaga, pokonali przeciętny Cluj 3:2 i 2:0, Cluj który oprócz meczu otwarcia z FCK wszystko wtopił, ładnie powalczyli z PSV - 2:2 i 0:1, ale to już jest półka niżej niż np. HSV, które zostało ograne przez Hapoel. Ogólnie zaprezentowali się podobnie jak Lech dwa lata temu, tyle że z grupy nie wyszli. Ale mają dobrą defensywę, wybieganą ekipę, drużynę solidnych zawodników, na Lecha powinno to wystarczyć, ale szasne Polacy mają.

7 kotów 16.07.2010 11:34

Badzmy dobrej mysli.
2:0 w Pradze powinno zalatwic sprawe.

AYALA 16.07.2010 11:35

Sparte prowadzi znowu Jozef Chovanec co kiedyś już był prawie w Legii.

miki007 16.07.2010 11:36

o której godz losowanie LE?

labtec 16.07.2010 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 935831)
Plzeň to niedaleko Pragi, wiec może się spotkamy z nimi :rotfl:
Zarówno kibicowsko jak i marketingowo lepiej trafić na Czechów, niż Tibilisi.

jakbz jechac y Krakowa do Plyeni to przyey Prage da rade yahacyzc - zahaczyc

http://www.plazacenters.cz/images/pr...plzen-mapa.gif :)



miko 007 za godyine

http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/draws/index.html

M89 16.07.2010 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 935831)
Plzeň to niedaleko Pragi, wiec może się spotkamy z nimi :rotfl:
Zarówno kibicowsko jak i marketingowo lepiej trafić na Czechów, niż Tibilisi.

Też sobie o tym pomyślałem jak zobaczyłem na kogo Amica trafiła. I widzę, że nie tylko mi się marzą Czesi.

miki007 16.07.2010 11:39

a jak myślicie jaki będzie najgorszy rywal dla wisły w tej fazie rozgrywek?

miki007 16.07.2010 11:41

a jak myślicie jaki będzie najgorszy rywal dla wisły w tej fazie rozgrywek?

labtec 16.07.2010 11:42

Maccabi i Dynamo Tbilisi. Zydki to dobry zespol plus na ich korzsc przemawia pogoda. Tam w Tel Avivie maja teraz ponad 40 stopni.

A z Tbilisi to nasze gwiazdki ya bardzo chcialyby sie zrewanzowac...

kadziolek1906 16.07.2010 11:47

Jest przeprowadzana transmisja Wideo przez internet ???

7 kotów 16.07.2010 11:49

najgorszy to Karabag, pilkarsko niewiadoma z opcja grajacycyh niezle (wyeliminowali Rosenborg), porazka z nimi odsuwa Levadie, Tbilisi i Valerenge na polke opisana jako "niewinne wpadki meczowe".

John1906 16.07.2010 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 935840)
Też sobie o tym pomyślałem jak zobaczyłem na kogo Amica trafiła. I widzę, że nie tylko mi się marzą Czesi.

No to trzymamy kciuki za wylosowanie Czechów.

labtec 16.07.2010 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 935854)
Jest przeprowadzana transmisja Wideo przez internet ???


http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/draws/index.html

masy jak byk na zoltym pasku...ogladaj na zywo....cyztaj obraz live

ardianek 16.07.2010 11:55

wg mnie Pilzno to jeden z trudniejszych przeciwnikow na ktorych mozemy trafic (w naszym koszyku oczywiscie). Przy okazji. czy jesli amica wtopi ze Sparta, odpada z pucharow definitywnie, jak Wisla przed rokiem? Czy odpadniecie z tej rundy LM gwarantuje juz LE?

Sensej 16.07.2010 11:56

Ja zycze Jadze i Ruchowi szkotów, z nimi sa w stanie powalczyć :)
Lech przejdzie wedlug mnie 3 runda ale z 4 nie ma szans

kosaTS 16.07.2010 11:56

Myślę, że Amica mimo wszystko Sparty nie przejdzie. :)

tomek100 16.07.2010 11:58

Jeśli Amica odpadnie z Spartą trafi do IV rundy (ostatniej)LE, gdzie będzie nierozstawiony (tak jak ewentualnie my).

Wasiu 16.07.2010 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ardianek (Post 935864)
). Przy okazji. czy jesli amica wtopi ze Sparta, odpada z pucharow definitywnie, jak Wisla przed rokiem? Czy odpadniecie z tej rundy LM gwarantuje juz LE?

Zwyciestwo ze Sparta = awans do 4 rundy i gra w Europie cala jesien (LM albo LE)
Przegrana = spadek do LE i gra w IV rundzie eliminacji, z szansa na rozstawienie.

rafalek 16.07.2010 12:00

Czy w losowaniu III rundy możemy trafić na Jagiellonię lub Ruch?

tomek100 16.07.2010 12:02

do rafałek:

nie ma takiej możliwości

Grze Gie 16.07.2010 12:02

ej a czy Lech jak wygra ze Spartą to przejmie ich rozstawienie w 4 rundzie kwalifikacji ?

WILDLIFE 16.07.2010 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 935874)
Czy w losowaniu III rundy możemy trafić na Jagiellonię lub Ruch?

nie możemy

labtec 16.07.2010 12:33

a kiedy jest następna runda el. LE ?

data ?

M89 16.07.2010 12:35

29.07 i 5.08

flamengista 16.07.2010 12:45

Amika trafiła nieźle. W tej fazie trudno o ogórki.

Moim zdaniem są faworytem.

DarekK_11 16.07.2010 12:46

Już po Ruchu, a szkoda.

christof20 16.07.2010 12:46

Ruch, jeśli przejdzie, tarfi na zwycięzcę z pary Austria Wiedeń - Siroki Brijeg. Możnaby powiedzieć, że Ruch (jeśli przejdzie) na 99,9 % zagra z Austrią, ale... W pierwszym meczu Austria tylko zremisowała 2-2, a grali u siebie.
My zagramy z Portadown lub Quarabag, czyli jest dobrze. Spełniły się marzenia kibiców :)
Jaga zagra z Arisem. Trudno wyrokować, kto z tej pary ma większe szanse na awans. IMO Jaga ma szanse powalczyć. Mogli trafić gorzej, np. na Galatasaray.

spidey 16.07.2010 12:46

No to Ruch -Austria Wiedeń. Ta drużyna prześladuje polskie ekipy :D

AYALA 16.07.2010 12:46

Ruch powalczy z Austrią Wiedeń

pan_premier 16.07.2010 12:47

e chyba lepiej nie mogli trafić

zim zum 16.07.2010 12:47

a w meczu w Austrii nie był remis ?:)

emj10 16.07.2010 12:47

Najpierw Austria musi wygrać dwumecz :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl