![]() |
Czeskie drużyny, już nie są tak rewelacyjne, jak jeszcze kilka lat temu, gdy regularnie grały w LM.
Jednak na pewno to Sparta jest faworytem. |
Spartan liczymy teraz na szczegółowy raport dot. Sparty Praga. :-)
Wcale bym nie dramatyzował, że trafili łatwego rywala. Wg mnie faworytem jest Sparta. A dla Wisełki chciałbym Tbilisi. Niech Henryk pokaże swój kunszt i zrewanżuje się za 2005 rok. |
Przepraszam,ma ktoś link do listy/listę potencjalnych rywali Ruchu i Jagi?Z góry dzięki.
@SpoXster Dzięki. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
........................... |
Nie będą, nie będą OCZYWIŚCIE:)
Coś czuje że Wisła też będzie miała wyprawę na tereny naszego południowego sąsiada i raczej to byłoby dobre losowanie. Nie kombinowałbym mimo wszystko z żadnym Tibilisi ;] |
Ze Spartą szanse 50/50, dla obu drużyn odpadnięcie w tej fazie będzie znaczącą porażką.
|
Plzeň to niedaleko Pragi, wiec może się spotkamy z nimi :rotfl:
Zarówno kibicowsko jak i marketingowo lepiej trafić na Czechów, niż Tibilisi. |
Rywal dla Lecha trudny, ale do ogrania. Moim zdaniem z ich punktu widzenia lepszy niż Hapoel, Basel czy Dinamo. Wcale tak w tamtym sezonie nie cisnęli w LE, mieli bardzo przeciętnych rywali, jak na tą fazę rozgrywek, przegrali 0:1 i 0:3 z FC Kopenhaga, pokonali przeciętny Cluj 3:2 i 2:0, Cluj który oprócz meczu otwarcia z FCK wszystko wtopił, ładnie powalczyli z PSV - 2:2 i 0:1, ale to już jest półka niżej niż np. HSV, które zostało ograne przez Hapoel. Ogólnie zaprezentowali się podobnie jak Lech dwa lata temu, tyle że z grupy nie wyszli. Ale mają dobrą defensywę, wybieganą ekipę, drużynę solidnych zawodników, na Lecha powinno to wystarczyć, ale szasne Polacy mają.
|
Badzmy dobrej mysli.
2:0 w Pradze powinno zalatwic sprawe. |
Sparte prowadzi znowu Jozef Chovanec co kiedyś już był prawie w Legii.
|
o której godz losowanie LE?
|
Cytat:
http://www.plazacenters.cz/images/pr...plzen-mapa.gif :) miko 007 za godyine http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/draws/index.html |
Cytat:
|
a jak myślicie jaki będzie najgorszy rywal dla wisły w tej fazie rozgrywek?
|
a jak myślicie jaki będzie najgorszy rywal dla wisły w tej fazie rozgrywek?
|
Maccabi i Dynamo Tbilisi. Zydki to dobry zespol plus na ich korzsc przemawia pogoda. Tam w Tel Avivie maja teraz ponad 40 stopni.
A z Tbilisi to nasze gwiazdki ya bardzo chcialyby sie zrewanzowac... |
Jest przeprowadzana transmisja Wideo przez internet ???
|
najgorszy to Karabag, pilkarsko niewiadoma z opcja grajacycyh niezle (wyeliminowali Rosenborg), porazka z nimi odsuwa Levadie, Tbilisi i Valerenge na polke opisana jako "niewinne wpadki meczowe".
|
Cytat:
|
Cytat:
http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/draws/index.html masy jak byk na zoltym pasku...ogladaj na zywo....cyztaj obraz live |
wg mnie Pilzno to jeden z trudniejszych przeciwnikow na ktorych mozemy trafic (w naszym koszyku oczywiscie). Przy okazji. czy jesli amica wtopi ze Sparta, odpada z pucharow definitywnie, jak Wisla przed rokiem? Czy odpadniecie z tej rundy LM gwarantuje juz LE?
|
Ja zycze Jadze i Ruchowi szkotów, z nimi sa w stanie powalczyć :)
Lech przejdzie wedlug mnie 3 runda ale z 4 nie ma szans |
Myślę, że Amica mimo wszystko Sparty nie przejdzie. :)
|
Jeśli Amica odpadnie z Spartą trafi do IV rundy (ostatniej)LE, gdzie będzie nierozstawiony (tak jak ewentualnie my).
|
Cytat:
Przegrana = spadek do LE i gra w IV rundzie eliminacji, z szansa na rozstawienie. |
Czy w losowaniu III rundy możemy trafić na Jagiellonię lub Ruch?
|
do rafałek:
nie ma takiej możliwości |
ej a czy Lech jak wygra ze Spartą to przejmie ich rozstawienie w 4 rundzie kwalifikacji ?
|
Cytat:
|
a kiedy jest następna runda el. LE ?
data ? |
29.07 i 5.08
|
Amika trafiła nieźle. W tej fazie trudno o ogórki.
Moim zdaniem są faworytem. |
Już po Ruchu, a szkoda.
|
Ruch, jeśli przejdzie, tarfi na zwycięzcę z pary Austria Wiedeń - Siroki Brijeg. Możnaby powiedzieć, że Ruch (jeśli przejdzie) na 99,9 % zagra z Austrią, ale... W pierwszym meczu Austria tylko zremisowała 2-2, a grali u siebie.
My zagramy z Portadown lub Quarabag, czyli jest dobrze. Spełniły się marzenia kibiców :) Jaga zagra z Arisem. Trudno wyrokować, kto z tej pary ma większe szanse na awans. IMO Jaga ma szanse powalczyć. Mogli trafić gorzej, np. na Galatasaray. |
No to Ruch -Austria Wiedeń. Ta drużyna prześladuje polskie ekipy :D
|
Ruch powalczy z Austrią Wiedeń
|
e chyba lepiej nie mogli trafić
|
a w meczu w Austrii nie był remis ?:)
|
Najpierw Austria musi wygrać dwumecz :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl