![]() |
Cytat:
|
No i Arka zaliczyła pierwsze potknięcie. Szkoda tego meczu wczoraj :(
|
Tak, gdybyśmy na farcie wygrali to już mieliśmy autostradę do gonienia Arki hehehehe
Awans jest wazny ale też takie wmawianie sobie na siłę z tygodnia na tydzień, ze teraz to się uda. Nie ma sensu. Jesteśmy przez JK ciency i trzeba też jakoś swoje miejsce w szeregu znać, zamiast sobie robić głupie nadzieje. Walczymy góra o top 3 jeśli dobrze pójdzie, jeśli pójdzie gorzej to o top6, a jak pójdzie bardzo źle to nawet top6 nie będzie. Udawać, że jest dobrze, na siłę sobie wmawiać i cały czas zakłamywać obraz Wisły jest bez sensu, bo to też działa na szkodę klubu. My na siłę nie chciejmy mieć miejsc za słabą grę, my po prsotu grajmy dobrze i wtedy te miejsca przyjdą same. |
Cytat:
Ciekawi mnie czy puknie ich Resovia. |
Co do pucharu - nasi będą tak zmotywowani że wyjdą na miękkich nogach i skończy się jak z Puszczą w barażach. No chyba że Pogoń też pampersy na mecz założy
|
Cytat:
Jedyne na czym mi zależy to aby nie potraktowali meczu w 34 kolejce z gieksa jak sparing Tymczasem dzisiaj być może wypadniemy ze strefy barazowej i wylądujemy na 8 miejscu. Nie dziwię się ciszy medialnej JK... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Znów praktycznie wszyscy zagrali dla nas, a my jak zwykle jak ci ostatni frajerzy. Ten klub jest przyklęty.
|
Przeciez odrobiliśmy punkt do 2 miejsca, więc o co chodzi :>
|
Mamy zajebisty terminarz, który oczywiście jak zawsze koncertowo s.......imy.
Gramy z Podbeskidziem - 17 miejsce, Sosnowcem - 18 miejsce i z Termalicą 14 miejsce. Oprócz tego mamy GKS Katowice i Lechię Gdańsk. Przecież tu jak nic powinny być 3 zwycięstwa na lajcie, walka o wszystko z GKS Katowice, z Lechią może być w czape i tym sposobem elegancko zajmujemy 3 miejsce. Ale to trzeba umieć grać w piłkę. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli się nastawiamy na walkę o top 3 to lepsze sa remisy.
Ale w naszej obecnej formie to chyba nikt nie myśli, ze wywalczymy top 3 i ogramy te resztę chętnych, czyli 6 innych klubów. Także patrząc, ze walczymy o top6, a jak się uda ot moze top 4 czy 5, to lepiej żeby np taki GKS poogrywał nam te Łęczne itp i miał top 3, a wtedy nam łatwiej bedzie uciec reszcie. |
Cytat:
Można w ciemno założyć że przed ostatnią kolejką dalej 6-7 drużyn będzie miało szansę zająć 4 miejsca barażowe, oby tylko Nieciecza była już utrzymana bo inaczej będzie mecz na żyletki. |
Tak,tak,terminarz.Właśnie straciliśmy punkty z outsiderem ligi.Wyniki w tej lidze to jedna wielka loteria.jak chcecie liczyć na uśmiech losu to proszę bardzo.
|
No, jaki kto ma terminarz to wychodzi po fakcie, o czym boleśnie przekonały się Tychy i Arka ze Zniczem. Oczywiście, jeżeli chodzi o nas to strata punktów z leszczami nie jest żadną niespodzianką, a przynajmniej nie powinna być.
|
Liga jest wyrównana, terminarz gra lub nie gra, dół tabeli mocny i najlepsi z nimi przegrywają. Wow. Szkoda tylko, ze koniec końców jakoś to się tak układa, że najsłabsi sa na dole tabeli, Wisła się męczy w środku a jak ktoś coś ogarnia jak Arka i Lechia to powoli lub szybciej się oddala od reszty.
Także porażka się może każdemu z każdym przydarzyć ale na koniec jakoś to tak wychodzi drugi rok, że nie możemy do top2 wejść. |
Ile myśmy stracili punktów z dołem tabeli? Siedemnaście? Dwadzieścia? Dlatego nie możemy awansować z pierwszych dwóch miejsc.
|
Cytat:
|
Przepaść jest mniej więcej taka jak stawiają bukmacherzy. 70 do 30 % dla Pogoni.
Z sama.Pogonia ewidentnie coś jest nie tak na wiosnę. Od marca 7 spotkań w tym tylko 2 wygrane 2 remisy i 3 porażki. W tym porażka u siebie z Piastem, Zagłębiem i remis w Kielcach. Jak trafia na swój dzień to oczywiście mogą nas powiezc z 4-0. Bardziej jednak obstawiam minimalna porażkę, może po dogrywce. |
Nadal chu*owo ale stabilnie. Statystycznie brakuje jeszcze 3 punktów do baraży. Realnie to ciężko powiedzieć, bo nawet 8 Motor miał tyle co my przed wygranym meczem z Podbeskidziem.
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
jakby Termalica miala juz utrzymanie w ostatniej kolejce ,to poza GKS Katowice , mamy 3 mecze z druzynami ktore nie graja o nic
|
haha... terminarz dla nas gra?
|
Cytat:
Stan na dziś (piątek, 26 kwietnia) to 4 zwycięstwa dają nam co najmniej baraże. Dziś jesteśmy na 3 miejscu ale graliśmy jako pierwsi w tej kolejce. |
Do końca sezonu "zasadniczego" zostały 4 kolejki.
Brakująca średnia do prawdopodobnego awansu bezpośredniego: 3,50 pkt/mecz <- bez szans Brakująca średnia do mało prawdopodobnego awansu bezpośredniego: 3,00 pkt/mecz Jeśli chodzi o baraże, to - ponieważ któryś z dziennikarzy się ostatnio o to czepiał (nie pamiętam czy Karcz czy Wojtowicz) to wyjaśniam metodologię (opartą na danych z poprzednich 11 sezonów, w których grało 18 zespołów, nie na analizie układu pozostałych do rozegrania meczów! - to zostawiam tłiterowiczom, którzy sobie tam liczą dokładne procenty, które... potrafią się zmienić o rząd wielkości co kolejkę) : Brakująca średnia do baraży z prawdopodobieństwem bliskim pewności: 1,75 pkt/mecz (= 2 wygrane + 1 remis) <- statystycznie w 4 przypadkach na 4 drużyna z tym dorobkiem punktowym wchodziła do baraży; Brakująca średnia do wysoce prawdopodobnych baraży: 1,25 pkt/mecz (= 1 wygrana + 2 remisy) <- statystycznie w 3 przypadkach na 4 drużyna z tym dorobkiem punktowym wchodziła do baraży; Brakująca średnia do prawdopodobnych baraży: 0,50 pkt/mecz (= 2 remisy) <- statystycznie w 2 przypadkach na 4 drużyna z tym dorobkiem punktowym wchodziła do baraży; Brakująca średnia do mało prawdopodobnych baraży: 0,25 pkt/mecz (= 1 remis) <- statystycznie w 1 przypadku na 4 drużyna z tym dorobkiem punktowym wchodziła do baraży; Minimum historyczne osiągnęliśmy - w 1 przypadku na 11 do baraży wystarczyło 48 punktów. Ale nic nie wskazuje na to, aby w tym sezonie tyle wystarczyło. Średnia ligowa Rudego: 1,50 pkt/mecz. Klasyfikacja Wolfy'ego: Rude 1,636 vs Sobolewski 1,455 Jak pisałem poprzednio, trudno byłoby ponownie nie wyprzedzić Sobolewskiego mając dwa takie mecze przed sobą, na szczęście Rude wystarczył już pierwszy z nich. 11 meczów minęło, a Rude dalej nie potrafi wygrać 2 (słownie: dwóch) ligowych meczów z rzędu, ale to było oczywiste biorąc pod uwagę, że poprzednio zremisował. Na serię zwycięstw czekamy zatem do baraży. |
W Gdańsku chyba poczuli, że najtrudniej jest wykonać ten ostatni krok.
Za tydzień będzie tam cieplutko jeśli nie wygrają z Tychami. |
Tam to już raczej świętowanie, wystarczą im do szczęścia 3 punkty. Jakby oni teraz wypuścili z rąk awans, to byliby jeszcze większymi frajerami niż my rok temu.
|
Tak, wystarcza im do szczęścia 3 punkty i grają odpowiednio z 3, 4, 2 i 6-7 drużyna w tabeli (Miedź ma teraz autostradę do baraży).
Dopiero teraz zacznie się u nich presją. Oczywiście prędzej wierze że Lechia spieprzy awans kosztem GKSu Tychy niż żebyśmy to my mieli wygrać 4/4 spotkania. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Abstrahując że 4 maja ok godz 19.40 może być ta dywagacja już nieaktualna jeśli Lechia wygra z Tychami. Liczę że padnie tam remis. Liga będzie ciekawsza. |
Lepiej żeby Lechia wygrała z Tychami ale nie pisz żebym to wytłumaczył jeśli w 2 sekundy tego nie rozkminisz.
|
Dla uspokojenia garść danych o Rezerwach. W tej kolejce był mecz na szczycie (#2 z #3) Orzeł przegrał z LKS Jawiszowice i nastąpiła zmiana na miejscu wicelidera. Przy okazji coś już wiadomo na pewno - estymacja awansu okazała się bardzo trafna (polecam poprzednie wpisy).
Kod:
Wisła II Kraków razem dom wyjazd pauza |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl