![]() |
Na tym zdjęciu wygląda na trochę "worek" ta koszulka ale może to kwestia zdjęcia, albo dobrania rozmiaru.
|
Mimo obaw akurat ten strój wygląda nieźle, a sama kolorystyka też jest ciekawa.
|
najlepsze byłoby lokalne 4F
|
4F myślę że prędzej czy później wkroczy na rynek piłkarski.
|
Myślę, że gdyby zachciała to zrobić w przyszłym roku to była by to obopólna korzyść i dla nich, i dla Wisły - Wisła miała by zapewne dość tanie stroje przyzwoitej jakości, za to 4F bardzo dobrą reklamę. Pytanie, czy tylko zarządowi nie będzie to przeszkadzało - lepiej iść po najmniejszej linii oporu i w ostatniej chwili zakontraktować jakieś ogóry (jak Lechia), bo z 4F rozmowy trzeba by prowadzić znacznie wcześniej.
|
4F byłoby super opcją. Jest tylko problem, że niektórzy mogliby''bojkotować'' produkty tej firmy, gdyby tylko my mielibyśmy mieć 4F
|
http://static.fangol.pl/content/d/0/...e52361-554.jpg
fajnie wygląda kosmiczne :D ale kase mają na takie rzeczy |
Bajeczne w swojej prostocie. Szczególnie domówka fajna.
|
Kasę mają na koszulki? Nike im płaci gruby szmal żeby byli łaskawi nosić ich ciuchy ;)
Co do 4F to panowie nie bierzecie pod uwagę ważnej rzeczy, 4F nie produkuję odzieży do piłki nożnej, a tym bardziej rynek piłkarski jest in zupełnie obcy. |
Cytat:
|
Od razu sprostuję, że te koszulki City to nie są te w których będą oni biegali w przyszłym sezonie po boiskach Premier League, ot zwykły fanowski wymysł. ;)
4F natomiast prędzej czy później w coś wejdzie, mają już kadrę olimpijską (jako stroje reprezentatywne i lekka atletyka bodaj) a więc wychodzą poza sport zimowy, więc teoretycznie logiczną koleją rzeczy jest wstąpienie w jakiś sport drużynowy. |
Nowe stroje Lechii z dzisiejszej prezentacji:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...94612723_n.jpg Śląsk Wrocław w Adidasie ! Cytat:
|
Cholernie podobaja mi sie ich stroje. Te dresy itd. to porazka ale stroje meczowe pierwsza klasa .. i te panie.. :D
|
A mi się tam kompletnie nie podobają te stroje.
|
Ja też uważam, że są dość słabe. Już nawet te z zeszłego sezonu były lepsze, nie mówiąc już o strojach z sezonu 2011/12.
|
|
nie wygląda to zle, siary też niema.. każdy z nas robi zakupy w biedronce przynajmniej raz w tygodniu.. a jak część siana mają dawać na Wisłę to czemu nie.. lepiej biedronka niż ferrari :D:D lub inne banki :)
|
No właśnie jak tak sam też osobiście patrzę to tragedii wcale aż takiej by nie było. No i oczywiście kasa za to jakaś konkretniejsza.
Z Ferrari też fajnie wyglądają stroje ;) http://www.pl.image-share.com/upload/317/130.jpg |
Skoro głównym kandydatem na sponsora jest Wisła to widać dają najlepsze warunki.. co do ferrari to potencjalny zjadacz chleba nie za bardzo ma nawet okazję dotknąć taką maszynę więc na dłuższą metę wątpię że nawet jest taka oferta sponsorska.. Banki na ludzi działają jak płachta na byka.. natomiast Biedronka to marka sprawdzona, ludzie się utożsamiają z nią.. no i kibice Legii, Amici czy innej Craksy robiąc zakupy w Biedronce będą musieli mieć na uwadze że stają się de facto sponsorami Wisły.. a wtedy co ? Bojkot Biedronki ? :D:D
|
Gdyby patrzeć na kolorystykę to lepsze Ferrari- białe logo fajnie komponuje się z koszulką i nie razi tak po oczach jak ta żółta Biedronka ;)
|
A Biała Gwiazda dalej będzie wszywana ?
|
Ta Biedronke mozna by lekko zmodernizowac. Usunac zolte tlo, zmienic kolor i lekko czcionke napisu ''Biedronka'' i bedzie wygladalo elegancko :P
|
Biedrona ,Ferrari cokolwiek,byle dobrze zaplacili:)
|
Cytat:
|
Mowia ze jak Biedronka to ma być 3 mln ...
|
Cytat:
PS. Ferrari to nie miało/ nie ma swojej linii kosmetyków ? Kiedyś coś takiego widziałem. Dla włoskiego koncernu o światowej marce nawet 1 mln euro na reklamę w polskiej lidze to dla nich nic. Więc nie obraziłbym się gdyby to właśnie oni byli :) |
Cytat:
|
Wystarczyłoby aby Biedronka dała sam napis na koszulce i styknie.
|
Cytat:
POTENCJALNY sponsor, który ma wyłożyć 3 mln zł na sponsoring ma głęboko w dupie, czy logo będzie dobrze pasowało z koszulką. Daje kasę - jest logo. Oryginalne. Nie zmienione. Koniec, kropka. |
Kiedyś Jagiellonia miała sponsora Milko, czy jakoś tak i też to wyglądem nie pasowało.
|
Jutro startuje sezon a my znowu z Telefoniką na koszulkach ...
Wisła Kraków uznana marka w Polsce, 13 krotny Mistrz Polski, reprezentant Polski przez długie lata w europejskich pucharach w którym grało wielu reprezentantów kraju i od kliku lat nie możemy znaleźć sponsora który wyłoży około 2-3 mln zł ... Nawet za 1 mln zł nikt nie chce ? ... Sam nie wiem co o tym myśleć :-/ |
Sponsora nie ma i nie będzie, w tym klubie wszystko kończy się na plotkach... Co rok kur... jego mac jest tylko jek zawodu... 0 transferów, żadnego sponsora, fatalna sytuacja finansowa, dno i wodorosty, ja już nie wierzę że cokolwiek w tym klubie się poprawi...
|
Cytat:
I tu się mylisz, sponsor też czasem idzie na ustępstwa aby reklama jego firmy się lepiej prezentowała na koszulkach. Przykład? Fortuna i Legia gdzie ci pierwsi zrezygnowali z tła ochronnego aby logo lepiej się komponowało w koszulkę. Drugi? Lechia podana wyżej, Lotos również zrezygnował z tła ochronnego, a na trzecim i bramkarskim stroju logo Lotosu jest całe białe choć sezon temu byłby tam paskudny biały pasek a dwa sezony, żółty. Podobnie zrobiła Energa i usunęła tło z wszystkich koszulek prócz wyjazdowej (choć i tam pewnie niedługo zniknie). Trzeci? Choćby Boca Juniors i Citroen na rękawach, gdzie logo powinno być szaro-czarne (bo w końcu oryginalne, nie zmienione) a jest wersja z samą białą obwódką. Czwarty? FibrLec w tym sezonie przystosowało swoje logo kolorystycznie tak aby pasowało do barw Boltonu. Dlatego nie pisz, że sponsor ma to w dupie i tylko daje kasę. Sam biały napis "Biedronka", ew. napis z żółtym tłem (tak jak jest na bandach gdy gra kadra) plus biedronka na rękawie i wydaje mi się, że by pasowało to do siebie. |
Niby pierdoła ale... z jednej strony fajnie, że Wisła dostała stroje treningowe z najnowszej kolekcji Adidasa
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7162283137.jpg Ale do ku*** jaki związek ma kolor czarny z naszy klubem? Już mi jakiś czas temu chodziło czy nie moglibyśmy mieć tych samych co Bayern - akurat ten błękitny bardzo zbliżony... https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hpho...48073343_o.jpg |
Bo zapewne Bayern ma umowę na wyłączność, jak każdy wielki klub.
P.S. - spodenki Bayernu pierwsza klasa, gdybyśmy mieli takie tylko niebieski i czerwony kolorami zamienić... |
Ale nadal, jakiś odcień niebieskiego mogliby zrobić.. jak sie wcześniej zrobi to ustawić inny kolor na maszynie aż taki nie jest... Kwestia wywierania odpowiedniego nacisku na swojego sponsora, a jak nie to dogadać się np z innymi firmami, niekoniecznie gigantami jeszcze np Warrior, który mocno chce wchodzić na rynek europejski, żeby wyłącznościowo robił więcej niż tylko koszulki i getry pierwszej drużyny..
|
żałoba po tym co zrobił jacek, stąd ten czarny kolor...
|
Cytat:
|
|
Ptaszki ćwierkają, że to dzisiejszy wyjazdowy strój Legii.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl