Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Kapcok7 10.07.2014 14:02

Na tym zdjęciu wygląda na trochę "worek" ta koszulka ale może to kwestia zdjęcia, albo dobrania rozmiaru.

PiVoSH92 10.07.2014 15:31

Mimo obaw akurat ten strój wygląda nieźle, a sama kolorystyka też jest ciekawa.

Mocny 11.07.2014 11:48

najlepsze byłoby lokalne 4F

Patryk_185 11.07.2014 14:17

4F myślę że prędzej czy później wkroczy na rynek piłkarski.

PiVoSH92 11.07.2014 15:03

Myślę, że gdyby zachciała to zrobić w przyszłym roku to była by to obopólna korzyść i dla nich, i dla Wisły - Wisła miała by zapewne dość tanie stroje przyzwoitej jakości, za to 4F bardzo dobrą reklamę. Pytanie, czy tylko zarządowi nie będzie to przeszkadzało - lepiej iść po najmniejszej linii oporu i w ostatniej chwili zakontraktować jakieś ogóry (jak Lechia), bo z 4F rozmowy trzeba by prowadzić znacznie wcześniej.

huberix 11.07.2014 15:30

4F byłoby super opcją. Jest tylko problem, że niektórzy mogliby''bojkotować'' produkty tej firmy, gdyby tylko my mielibyśmy mieć 4F

darean 11.07.2014 17:16

http://static.fangol.pl/content/d/0/...e52361-554.jpg


fajnie wygląda kosmiczne :D ale kase mają na takie rzeczy

PiVoSH92 11.07.2014 17:17

Bajeczne w swojej prostocie. Szczególnie domówka fajna.

Kapcok7 11.07.2014 21:43

Kasę mają na koszulki? Nike im płaci gruby szmal żeby byli łaskawi nosić ich ciuchy ;)
Co do 4F to panowie nie bierzecie pod uwagę ważnej rzeczy, 4F nie produkuję odzieży do piłki nożnej, a tym bardziej rynek piłkarski jest in zupełnie obcy.

Reserve 12.07.2014 01:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1367577)
Kasę mają na koszulki? Nike im płaci gruby szmal żeby byli łaskawi nosić ich ciuchy ;)
Co do 4F to panowie nie bierzecie pod uwagę ważnej rzeczy, 4F nie produkuję odzieży do piłki nożnej, a tym bardziej rynek piłkarski jest in zupełnie obcy.

To jest tylko kwestia czasu zanim wejdą ;)

Alonso19 12.07.2014 15:44

Od razu sprostuję, że te koszulki City to nie są te w których będą oni biegali w przyszłym sezonie po boiskach Premier League, ot zwykły fanowski wymysł. ;)

4F natomiast prędzej czy później w coś wejdzie, mają już kadrę olimpijską (jako stroje reprezentatywne i lekka atletyka bodaj) a więc wychodzą poza sport zimowy, więc teoretycznie logiczną koleją rzeczy jest wstąpienie w jakiś sport drużynowy.

heoij 12.07.2014 18:43

Nowe stroje Lechii z dzisiejszej prezentacji:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...94612723_n.jpg




Śląsk Wrocław w Adidasie !

Cytat:

Śląsk Wrocław pozyskał nowego sponsora technicznego. Od sezonu 2014/15 wrocławskich piłkarzy ubierać będzie firma Adidas, światowy lider w produkcji odzieży sportowej.

Adidas dostarcza stroje meczowe najlepszym drużynom piłkarskim na świecie. Od nowego sezonu, dzięki wsparciu regionalnego partnera adidasa firmy Vita Sport, do tej wielkiej rodziny dołączy również Śląsk Wrocław. Zgodnie z zapisami umowy w koszulkach z trzema charakterystycznymi paskami występować będą zawodnicy pierwszej i drugiej drużyny WKS-u. Adidas wspierać będzie także Akademię Piłkarską Śląska Wrocław.

Piłkarze Śląska zaprezentują nowe koszulki meczowe, przygotowane dla nich przez firmę adidas, podczas meczu z Ruchem Chorzów, który odbędzie się 20 lipca na Stadionie Wrocław.

Dotychczasowym sponsorem technicznym Śląska była PUMA. W strojach tej firmy wrocławianie występowali przez ostatnie pięć lat.

huberix 12.07.2014 19:50

Cholernie podobaja mi sie ich stroje. Te dresy itd. to porazka ale stroje meczowe pierwsza klasa .. i te panie.. :D

sayek89 12.07.2014 20:21

A mi się tam kompletnie nie podobają te stroje.

gypsy 13.07.2014 10:31

Ja też uważam, że są dość słabe. Już nawet te z zeszłego sezonu były lepsze, nie mówiąc już o strojach z sezonu 2011/12.

sayek89 16.07.2014 12:42

Być może wkrótce tak będzie...

http://www.pl.image-share.com/upload/317/129.jpg

Lechista69 16.07.2014 12:48

nie wygląda to zle, siary też niema.. każdy z nas robi zakupy w biedronce przynajmniej raz w tygodniu.. a jak część siana mają dawać na Wisłę to czemu nie.. lepiej biedronka niż ferrari :D:D lub inne banki :)

sayek89 16.07.2014 12:51

No właśnie jak tak sam też osobiście patrzę to tragedii wcale aż takiej by nie było. No i oczywiście kasa za to jakaś konkretniejsza.

Z Ferrari też fajnie wyglądają stroje ;)

http://www.pl.image-share.com/upload/317/130.jpg

Lechista69 16.07.2014 12:57

Skoro głównym kandydatem na sponsora jest Wisła to widać dają najlepsze warunki.. co do ferrari to potencjalny zjadacz chleba nie za bardzo ma nawet okazję dotknąć taką maszynę więc na dłuższą metę wątpię że nawet jest taka oferta sponsorska.. Banki na ludzi działają jak płachta na byka.. natomiast Biedronka to marka sprawdzona, ludzie się utożsamiają z nią.. no i kibice Legii, Amici czy innej Craksy robiąc zakupy w Biedronce będą musieli mieć na uwadze że stają się de facto sponsorami Wisły.. a wtedy co ? Bojkot Biedronki ? :D:D

heoij 16.07.2014 13:04

Gdyby patrzeć na kolorystykę to lepsze Ferrari- białe logo fajnie komponuje się z koszulką i nie razi tak po oczach jak ta żółta Biedronka ;)

brylant17 16.07.2014 13:20

A Biała Gwiazda dalej będzie wszywana ?

huberix 16.07.2014 13:26

Ta Biedronke mozna by lekko zmodernizowac. Usunac zolte tlo, zmienic kolor i lekko czcionke napisu ''Biedronka'' i bedzie wygladalo elegancko :P

Wojtas 16.07.2014 15:35

Biedrona ,Ferrari cokolwiek,byle dobrze zaplacili:)

wislak2214 16.07.2014 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1367988)
Ta Biedronke mozna by lekko zmodernizowac. Usunac zolte tlo, zmienic kolor i lekko czcionke napisu ''Biedronka'' i bedzie wygladalo elegancko :P

Dziecko.... i co jeszcze? może stonke zamiast biedronki , co Ty masz za problemy , ciesz się , że w ogóle ktoś sie nami (chyba) zainteresował.

63.5 Kg 16.07.2014 16:00

Mowia ze jak Biedronka to ma być 3 mln ...

PhantomRanger 16.07.2014 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1368015)
Biedrona ,Ferrari cokolwiek,byle dobrze zaplacili:)

Nie wiem czy chciałbyś powrotu na koszulki Unimila. Co do samych koszulek to wydaje mnie się, że te od Nike były lepsze niż te od adidasa.

PS. Ferrari to nie miało/ nie ma swojej linii kosmetyków ? Kiedyś coś takiego widziałem. Dla włoskiego koncernu o światowej marce nawet 1 mln euro na reklamę w polskiej lidze to dla nich nic. Więc nie obraziłbym się gdyby to właśnie oni byli :)

MiroPL 16.07.2014 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1367978)
nie wygląda to zle, siary też niema.. każdy z nas robi zakupy w biedronce przynajmniej raz w tygodniu.. a jak część siana mają dawać na Wisłę to czemu nie.. lepiej biedronka niż ferrari :D:D lub inne banki :)

Reprezentacja też ma Biedronkę. :P

Alonso19 16.07.2014 22:30

Wystarczyłoby aby Biedronka dała sam napis na koszulce i styknie.

Reserve 17.07.2014 01:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alonso19 (Post 1368115)
Wystarczyłoby aby Biedronka dała sam napis na koszulce i styknie.

....a, czytając takie posty nóż w kieszeni się otwiera.

POTENCJALNY sponsor, który ma wyłożyć 3 mln zł na sponsoring ma głęboko w dupie, czy logo będzie dobrze pasowało z koszulką. Daje kasę - jest logo. Oryginalne. Nie zmienione. Koniec, kropka.

MiroPL 17.07.2014 19:28

Kiedyś Jagiellonia miała sponsora Milko, czy jakoś tak i też to wyglądem nie pasowało.

głos z trybun 17.07.2014 21:41

Jutro startuje sezon a my znowu z Telefoniką na koszulkach ...

Wisła Kraków uznana marka w Polsce, 13 krotny Mistrz Polski, reprezentant Polski przez długie lata w europejskich pucharach w którym grało wielu reprezentantów kraju i od kliku lat nie możemy znaleźć sponsora który wyłoży około 2-3 mln zł ... Nawet za 1 mln zł nikt nie chce ? ...
Sam nie wiem co o tym myśleć :-/

Stelio 17.07.2014 21:48

Sponsora nie ma i nie będzie, w tym klubie wszystko kończy się na plotkach... Co rok kur... jego mac jest tylko jek zawodu... 0 transferów, żadnego sponsora, fatalna sytuacja finansowa, dno i wodorosty, ja już nie wierzę że cokolwiek w tym klubie się poprawi...

Alonso19 18.07.2014 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1368126)
....a, czytając takie posty nóż w kieszeni się otwiera.

POTENCJALNY sponsor, który ma wyłożyć 3 mln zł na sponsoring ma głęboko w dupie, czy logo będzie dobrze pasowało z koszulką. Daje kasę - jest logo. Oryginalne. Nie zmienione. Koniec, kropka.


I tu się mylisz, sponsor też czasem idzie na ustępstwa aby reklama jego firmy się lepiej prezentowała na koszulkach. Przykład? Fortuna i Legia gdzie ci pierwsi zrezygnowali z tła ochronnego aby logo lepiej się komponowało w koszulkę.
Drugi? Lechia podana wyżej, Lotos również zrezygnował z tła ochronnego, a na trzecim i bramkarskim stroju logo Lotosu jest całe białe choć sezon temu byłby tam paskudny biały pasek a dwa sezony, żółty. Podobnie zrobiła Energa i usunęła tło z wszystkich koszulek prócz wyjazdowej (choć i tam pewnie niedługo zniknie).
Trzeci? Choćby Boca Juniors i Citroen na rękawach, gdzie logo powinno być szaro-czarne (bo w końcu oryginalne, nie zmienione) a jest wersja z samą białą obwódką.
Czwarty? FibrLec w tym sezonie przystosowało swoje logo kolorystycznie tak aby pasowało do barw Boltonu.

Dlatego nie pisz, że sponsor ma to w dupie i tylko daje kasę.
Sam biały napis "Biedronka", ew. napis z żółtym tłem (tak jak jest na bandach gdy gra kadra) plus biedronka na rękawie i wydaje mi się, że by pasowało to do siebie.

WislaFan123 19.07.2014 13:43

Niby pierdoła ale... z jednej strony fajnie, że Wisła dostała stroje treningowe z najnowszej kolekcji Adidasa

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7162283137.jpg

Ale do ku*** jaki związek ma kolor czarny z naszy klubem? Już mi jakiś czas temu chodziło czy nie moglibyśmy mieć tych samych co Bayern - akurat ten błękitny bardzo zbliżony...

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hpho...48073343_o.jpg

PiVoSH92 19.07.2014 14:34

Bo zapewne Bayern ma umowę na wyłączność, jak każdy wielki klub.

P.S. - spodenki Bayernu pierwsza klasa, gdybyśmy mieli takie tylko niebieski i czerwony kolorami zamienić...

WislaFan123 19.07.2014 16:13

Ale nadal, jakiś odcień niebieskiego mogliby zrobić.. jak sie wcześniej zrobi to ustawić inny kolor na maszynie aż taki nie jest... Kwestia wywierania odpowiedniego nacisku na swojego sponsora, a jak nie to dogadać się np z innymi firmami, niekoniecznie gigantami jeszcze np Warrior, który mocno chce wchodzić na rynek europejski, żeby wyłącznościowo robił więcej niż tylko koszulki i getry pierwszej drużyny..

JacobCFC 20.07.2014 10:36

żałoba po tym co zrobił jacek, stąd ten czarny kolor...

kangurekm 20.07.2014 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaFan123 (Post 1368779)
Ale nadal, jakiś odcień niebieskiego mogliby zrobić.. jak sie wcześniej zrobi to ustawić inny kolor na maszynie aż taki nie jest... Kwestia wywierania odpowiedniego nacisku na swojego sponsora, a jak nie to dogadać się np z innymi firmami, niekoniecznie gigantami jeszcze np Warrior, który mocno chce wchodzić na rynek europejski, żeby wyłącznościowo robił więcej niż tylko koszulki i getry pierwszej drużyny..

Jeśli Warrior robiłby takie cuda jak dla Liverpoolu to uchowaj Boże od nich ;)

Mocny 23.07.2014 16:04

to jest projekt !!

http://pawelki.com/obrazek,4828.html

ABGwislakABG 23.07.2014 16:27

Ptaszki ćwierkają, że to dzisiejszy wyjazdowy strój Legii.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl