![]() |
Cytat:
Raz dwa trzy... i ten k...a koński ¶miech! Na t± mende nie da sie patrzeć raz dwa trzy...:evil: |
to ogólnie o piłce polskiej
http://www.weszlo.com/news/4129 Cytat:
|
http://www.sport.pl/pilka/1,73556,73...ad_Boruca.html
O której ten mecz był ? Bo o 12 to ja jeszcze Kazimierskiego na Wiśle widziałam ... |
o 13 45 pewnie ma szybka miotłe z turbodynamonem zamiast silnika
|
Kolejny Reprezentant Polski nam chyba przybędzie za Odry a konkretnie z Leverkusen - Sinkiewicz.Smuda ma sie z tym stoperem spotkac. W sumie to podstawowy zawodnik Bayeru wiec napewno sie przyda.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Smu...587,1,291.html |
|
Jeleń lepszy od Kaki i Teveza w rankingu Castrol http://waszapilka.pl/article,3851,Ra...len_przed_Kaka
|
Z Boenischem chyba nie wyjdzie bo w wywiadzie powiedział że nie zagra dla Polski.
http://www.youtube.com/watch?v=tBxZf...eature=related |
Polskę się nosi w sercu, a nie przez rok zastanawia, czy się chce grac z białym orzełkiem na piersi. W takich wypadkach procedura powinna byc prosta - jedzie Smuda do zawodnika, rozmawiaja, pada pytanie: chcesz grac dla Polski? I bez zastanowiania powinno byc "TAK" albo "nie", a nie bawienie sie w ciuciubabkę.
|
Mam podobne zdanie. Jeśli facet się zastanawia tak długo to trzeba go olać.
|
Boenish to ciota:d
|
Powinien decydowac czy chce grac dla Polski czy dla Niemiec,a nie zwlekac z tym tak długo:)
|
Panowie, ten film jej z kwietnia 2008 roku . . .
|
|
http://www.youtube.com/user/gyhujfukcip
Na kanale tego użytkownika jest umieszczony film "Trzecia część meczu o Reprezentacji" Orange sport Jak na mnie wywarł całkiem pozytywne wrażenie. |
Smuda chce Polańskiego do Reprezentacji.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kad...725,1,291.html |
Cytat:
|
Mi¶ Koala asystentem :lol:. O ile obrońc± był dobrym, o tyle trenerem to jest co najwyżej (!) kiepskim. Ehh, osamotniony Smuda, no nie wiem czy podoła bez sztabu ;). Bo Kazimierski czy Koala to raczej nie s± trenerzy o wysokich notowaniach, czy jakiejkolwiek charyzmie (Zielinski). Kiepsko to widzę.
|
Cytat:
http://ekstraklasa.net/foto/legia_net_szurek/1.jpg nie ten: http://www.mmtrojmiasto.pl/rep/newsph/5186/22312.3.jpg |
Bynajmniej :>
|
Cytat:
Cytat:
Inna sprawa z Obraniakiem facet wiedział, że jest polakiem, sam załatwiał sprawy, i cierpliwie czekał mimo że sprawa się przedłużała. |
"wielki" Smuda nawet nie potrafi się postawic temu wszystkiemu, przecież to jest cyrk... Jurek Engel wybiera mu asystenta, a Piechniczek kierownika kadry. Niech może mu jeszcze skład zaczną wybierać. To pokazuje tak naprawdę że Smuda za przeproszeniem gów** znaczy w tej kadrze i już dał się podporządkować.
|
Cytat:
|
Ciekawa rozmowa w szatni naszej reprezentacji w meczu z Irlandią Płn.
http://www.youtube.com/watch?v=gPJpUxdeQNU |
Cytat:
parodia :) |
Brawo Pawelek hehehe
|
Brawo Peszko.
|
Iwanski z 20 cm na pustej bramce w poprzeczke, lol
|
Nie Mario tutaj wyszaleje.
|
Pawelek w swoim stylu zaczyna rok 2010 :D...co taki bramkarz robi w Wisle i w reprezentacji, nie mam pojecia. Wiosna bedzie "smiesznie", jesli chodzi o kolejne klopsy.
A co do samego meczu, to trudno kogokolwiek jednoznacznie oceniac...pilkarze z obu stron po przerwie, w trakcie przygotowan. |
Myślałem,że tylko Dziekanowski umiał trafić w poprzeczke z 3 metrów. No ale 'wentyl' też ma ten talent ;)
|
Ale tak ogolnie mowiac to nie gramy zle, widac jakis pomysl na prowadzenie pilki.
|
No Pawełek pokazał się już pięknie w reprezentacji,w sumie to dobrze,strach sie bać co by było gdyby zagrał mecz życia...jeszcze Smuda by go na Euro na liste wsadzil...
|
od dziś nie ma już słowa babol w piłce nożnej. Cały świat przestawił się na "pawełki":D
|
Szkoda mi strasznie Pawełka,ma strasznego pecha,w trudnych sytuacjach broni nie raz perfekcyjnie,a jak trzeba się pokazać i zrobić łatwe wyjscie to wlącza mu się chyba jakaś blokada...
|
do usniecia
|
3:1 Pawełek znowu zawalił. Po co on wychodził??
|
Sie Mario znowu pokazal :foch:
|
oj chyba musimy szukać 2 bramkarzy...
|
Cytat:
Sezon ogorkowy, najazd nastoletnich malkontentow sie zaczal :lol: |
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 13:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl