Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

sergio 27.11.2009 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 822648)


Raz dwa trzy... i ten k...a koński ¶miech! Na t± mende nie da sie patrzeć

raz dwa trzy...:evil:

szczebrzeszcz 06.12.2009 15:49

to ogólnie o piłce polskiej
http://www.weszlo.com/news/4129

Cytat:

Gwiazdą poranka był oczywiście Antoni Piechniczek, który na stare lata wzbija się na niedostępne dla zwykłych śmiertelników poziomy głupoty. Jako że dziwaczeje w zastraszającym tempie, nie zdziwimy się, jak na następną debatę przyniesie grzechotki. Oto cytat roku (przeklejamy go z innej strony): "Zacytuję wielkiego Polaka, Piesiewicza: po upadku komunizmu największym problemem są media. Jak my mamy pracować skoro nienawiść i nagonka. My tu siedzimy bo PZPN, bo Euro 2012 nastąpiło w Polsce. Na przestrzeni 35 lat trzy medale olimpijskie, dwa razy trzecie miejsce na mistrzostwach świata, 6 razy udział w mistrzostwach świata. A to wszystko polscy trenerzy. Na pierwszych igrzyskach po wojnie my, kraje demokracji ludowej, waliliśmy zachodnie w kaczy kuper. Urządziliśmy festiwal hymnów. Dzięki naszym trenerom, dzięki polskiej myśli szkoleniowej".

Żmijka 12.12.2009 17:13

http://www.sport.pl/pilka/1,73556,73...ad_Boruca.html

O której ten mecz był ? Bo o 12 to ja jeszcze Kazimierskiego na Wiśle widziałam ...

shary 12.12.2009 18:37

o 13 45 pewnie ma szybka miotłe z turbodynamonem zamiast silnika

AYALA 15.12.2009 11:46

Kolejny Reprezentant Polski nam chyba przybędzie za Odry a konkretnie z Leverkusen - Sinkiewicz.Smuda ma sie z tym stoperem spotkac. W sumie to podstawowy zawodnik Bayeru wiec napewno sie przyda.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Smu...587,1,291.html

Grisza1 21.12.2009 23:57

http://futbolnet.pl/wiadomosci/wstyd...losow-z-polski

timmdorf 23.12.2009 16:04

Jeleń lepszy od Kaki i Teveza w rankingu Castrol http://waszapilka.pl/article,3851,Ra...len_przed_Kaka

AYALA 24.12.2009 00:52

Z Boenischem chyba nie wyjdzie bo w wywiadzie powiedział że nie zagra dla Polski.
http://www.youtube.com/watch?v=tBxZf...eature=related

Grisza1 24.12.2009 01:09

Polskę się nosi w sercu, a nie przez rok zastanawia, czy się chce grac z białym orzełkiem na piersi. W takich wypadkach procedura powinna byc prosta - jedzie Smuda do zawodnika, rozmawiaja, pada pytanie: chcesz grac dla Polski? I bez zastanowiania powinno byc "TAK" albo "nie", a nie bawienie sie w ciuciubabkę.

Peroslaw88 24.12.2009 09:08

Mam podobne zdanie. Jeśli facet się zastanawia tak długo to trzeba go olać.

pawel1495 26.12.2009 12:17

Boenish to ciota:d

pawel1495 26.12.2009 12:24

Powinien decydowac czy chce grac dla Polski czy dla Niemiec,a nie zwlekac z tym tak długo:)

zidanemarcin 26.12.2009 13:35

Panowie, ten film jej z kwietnia 2008 roku . . .

timmdorf 30.12.2009 12:19

http://www.listdobeenhakkera.yoyo.pl/

Schabek 30.12.2009 21:04

http://www.youtube.com/user/gyhujfukcip

Na kanale tego użytkownika jest umieszczony film "Trzecia część meczu o Reprezentacji" Orange sport
Jak na mnie wywarł całkiem pozytywne wrażenie.

AYALA 05.01.2010 13:15

Smuda chce Polańskiego do Reprezentacji.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kad...725,1,291.html

pan Dudi 05.01.2010 14:01

Cytat:

Jacek Zieliński został asystentem selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski Franciszka Smudy. We wtorek w siedzibie PZPN ogłoszono skład całego sztabu szkoleniowego.

Oprócz Zielińskiego, byłego trenera Legii Warszawa, Korony Kielce i Lechii Gdańsk, Smudzie będą pomagać: Jacek Kazimierski (szkoleniowiec bramkarzy) oraz Hubert Małowiejski (szef banku informacji). Dyrektorem sportowym reprezentacji narodowej został Jan Furtok.
W kraju musi być naprawdę bieda, skoro do prowadzenia reprezentacji dobiera się takich ludzi. :lol:

Wizard 05.01.2010 15:13

Mi¶ Koala asystentem :lol:. O ile obrońc± był dobrym, o tyle trenerem to jest co najwyżej (!) kiepskim. Ehh, osamotniony Smuda, no nie wiem czy podoła bez sztabu ;). Bo Kazimierski czy Koala to raczej nie s± trenerzy o wysokich notowaniach, czy jakiejkolwiek charyzmie (Zielinski). Kiepsko to widzę.

pysio 05.01.2010 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 837886)
Mi¶ Koala asystentem :lol:. O ile obrońc± był dobrym, o tyle trenerem to jest co najwyżej (!) kiepskim. Ehh, osamotniony Smuda, no nie wiem czy podoła bez sztabu ;). Bo Kazimierski czy Koala to raczej nie s± trenerzy o wysokich notowaniach, czy jakiejkolwiek charyzmie (Zielinski). Kiepsko to widzę.

ten Zieliński:
http://ekstraklasa.net/foto/legia_net_szurek/1.jpg

nie ten:
http://www.mmtrojmiasto.pl/rep/newsph/5186/22312.3.jpg

martin_6 05.01.2010 15:36

Bynajmniej :>

kubawislak 05.01.2010 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez timmdorf (Post 835766)

Daj spokój, ja akurat nie mam zamiaru temu panu za cokolwiek dziękować przegrał Euro jak ostatnio ciota i nie miał jaj podać się do dymisji...

Cytat:

Mam podobne zdanie. Jeśli facet się zastanawia tak długo to trzeba go olać.
Dokłądnie albo jest polakiem, albo nie. Dla mnie to jest oczywiste, nie mam pretensji o zapytanie sie tych "zagranicznych polaków" czy nie chcą grać z orzełkiem na piersi, ale absolutnie jestem przeciwny temu aby ich błagać na kolanach, ajk to sie ostatnio dzieje.
Inna sprawa z Obraniakiem facet wiedział, że jest polakiem, sam załatwiał sprawy, i cierpliwie czekał mimo że sprawa się przedłużała.

westersyl 05.01.2010 17:58

"wielki" Smuda nawet nie potrafi się postawic temu wszystkiemu, przecież to jest cyrk... Jurek Engel wybiera mu asystenta, a Piechniczek kierownika kadry. Niech może mu jeszcze skład zaczną wybierać. To pokazuje tak naprawdę że Smuda za przeproszeniem gów** znaczy w tej kadrze i już dał się podporządkować.

Kamil 06.01.2010 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 837899)
...

nie wprowadzaj ludzi w bład,mi¶ koala zostal asystentem a nie ten z Lecha

vaazon 06.01.2010 22:22

Ciekawa rozmowa w szatni naszej reprezentacji w meczu z Irlandią Płn.
http://www.youtube.com/watch?v=gPJpUxdeQNU

Proud 06.01.2010 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 838356)
nie wprowadzaj ludzi w bład,mi¶ koala zostal asystentem a nie ten z Lecha

w sumie to Oni nawet bardzo podobni s±...teraz tak zwróciłem uwagę. :)

parodia :)

Maciu¶ 17.01.2010 10:26

Brawo Pawelek hehehe

mcovalski 17.01.2010 10:31

Brawo Peszko.

Maciu¶ 17.01.2010 10:37

Iwanski z 20 cm na pustej bramce w poprzeczke, lol

swinia 17.01.2010 10:54

Nie Mario tutaj wyszaleje.

For_FuN_ 17.01.2010 10:58

Pawelek w swoim stylu zaczyna rok 2010 :D...co taki bramkarz robi w Wisle i w reprezentacji, nie mam pojecia. Wiosna bedzie "smiesznie", jesli chodzi o kolejne klopsy.

A co do samego meczu, to trudno kogokolwiek jednoznacznie oceniac...pilkarze z obu stron po przerwie, w trakcie przygotowan.

AdiWi¶lak. 17.01.2010 10:58

Myślałem,że tylko Dziekanowski umiał trafić w poprzeczke z 3 metrów. No ale 'wentyl' też ma ten talent ;)

Maciu¶ 17.01.2010 11:07

Ale tak ogolnie mowiac to nie gramy zle, widac jakis pomysl na prowadzenie pilki.

WILU TS 17.01.2010 11:10

No Pawełek pokazał się już pięknie w reprezentacji,w sumie to dobrze,strach sie bać co by było gdyby zagrał mecz życia...jeszcze Smuda by go na Euro na liste wsadzil...

Peroslaw88 17.01.2010 11:18

od dziś nie ma już słowa babol w piłce nożnej. Cały świat przestawił się na "pawełki":D

WILU TS 17.01.2010 11:22

Szkoda mi strasznie Pawełka,ma strasznego pecha,w trudnych sytuacjach broni nie raz perfekcyjnie,a jak trzeba się pokazać i zrobić łatwe wyjscie to wlącza mu się chyba jakaś blokada...

Maciu¶ 17.01.2010 11:25

do usniecia

Peroslaw88 17.01.2010 11:25

3:1 Pawełek znowu zawalił. Po co on wychodził??

63.5 Kg 17.01.2010 11:26

Sie Mario znowu pokazal :foch:

zdzichu411 17.01.2010 11:27

oj chyba musimy szukać 2 bramkarzy...

mic 17.01.2010 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Peroslaw88 (Post 842502)
3:1 Pawełek znowu zawalił. Po co on wychodził??

Ty masz jakiekolwiek pojecie o pilce noznej ? Bo winic Pawelka za bramke na 3-1 to trzeba znac pilke nozna tylko od strony FIFY. I to wersji PC

Sezon ogorkowy, najazd nastoletnich malkontentow sie zaczal :lol:


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 13:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl