![]() |
Patrząc na kamerę można odnieść wrażenie, że demolka zbliża się ku końcowi, a w tle widać ciężarówki które prawdopodobnie wywożą ten gruz. Czyli można się spodziewać, że za jakieś 1,5 tygodnia plac może być czysty i zaczną kopać dół pod fundamenty.
|
moze nawet wczesniej biz 1,5 tyg
|
dziala wogole teraz jakas kamera na sektor C? sprawdzalem wsyztskie jakie znam dwie pokazuja obraz z przed paru dni a trzecia na krakow.pl na a/b. jest jakas pokazujaca C?
|
Cytat:
|
Dalej nie ma kamery z budowy na sektor C ?
|
nie ...............
|
ale kolos kolo pawilonu medialnego
ciekawe czy zajmie sie słupem oświetleniowym |
Na to wygląda że na chcą ukraść "słupa" z okrąglaka:) Aż kamerą na boki rusza
|
zeby kamerka nie byla zainstalowana na slupiie oswietleniowym:)
|
wszystkie kamerki działaja z kazdego stadionu na stronie euro2012 tylko ze stadionu WISŁY nie działa od 9 czerwca i nawet nie wiadomo co tam na C słychac....wie ktos moze czy w ogole planuja wznowienie tej kamerki czy w zwiazku z tym ze krakow nie bedzie gospodarzem w ogole jej nie wznowioa????
|
kamera nie działa od ok tygodnia więc raczej nie ma to nic do tego że nie przyznali EURO
|
No i nie ma slupa :) Właśnie odlatuje w powietrzu w siną dal ;)
No to trudno,gadaniem na pewno nic nie zmienisz,jedna z kamer działa więc pewnie ta z widokiem na C też niebawem zadziała. |
no tak ale kamery z innych miast działaja od dzis a krakowska kamera nadal stoi
|
|
o tej chyba wszyscy juz wiemy...
a skad masz info ze jutro??? |
no i kamera na C miała ruszyc podobno dzis ale nadal stoi...
|
Cytat:
|
Wiatr się zerwał, że aż kamera się kiwa :)
|
http://img29.imageshack.us/img29/7272/cycnar22.th.jpg
Ktoś ma widoczki :) PS. Ciekawe, co sobie myślał tam tak stojąc ?? :D edit/ tak sobie pomyślałem...może to Hardkor i mu pozwolili, bo ma 4 certyfikaty ?? :D |
moze to kominiarz ;p szuka budynku klubowego;p a tak na serio teren budowy jest zamkniety?
|
http://kamera.orge.pl/krakow3/
Kamerka działa! :D |
Działa i do tego są prawie o godzinę do przodu bo u nich 14.20 :D
|
to znaczy ze widzimy przyszlosc czyli co sie stanie za godzine :D jak puscili kamerka to na calego i z takim bajerem :P
|
Ależ praca postępuje!
7dni temu: http://img413.imageshack.us/img413/7...tualny1024.jpg http://img413.imageshack.us/img413/k...pg/1/w1024.png teraz: http://img34.imageshack.us/img34/546...tualny1025.jpg http://img34.imageshack.us/img34/kra...pg/1/w1024.png BTW ciekawe po co wydarli ten kawałek murawy:D Co oni to na allegro na metry sprzedają hah:D Ale szkoda że zniszczyli murawę, mogli ją dać na jakieś boisko boczne dla juniorów no chyba że tam też jest przewidziana wymiana |
i tak murawa z podgrzewanie idzie do kosza sciaganie jej kostowalo by podobno 1 milinon 200tys
|
Cytat:
|
Bo z tego oficjalnego serwisu nigdy nie działa dobrze,po powiększeniu podaje inny czas.
Jak zniekształca? po lewej stronie ogólnego widoku na stadion i ta i ta kamera jest rozmyta |
Widze że budowa trybuny C nie jest już tak komentowana, tylko każdy koncentruje się na rozbiórce A i B a tymczasem budowa trybuny C idzie pełną parą po oglądnieciu zdjęć z wczoraj widać że prace idą z każdym dniem do przodu, nic tylko czekać aż będziemy mieć piękny stadion :)
|
Cytat:
|
Orientuje się ktoś kiedy konstrukcja trybuny C pójdzie w górę jeszcze bardziej
tzn kiedy ostatni rząd słupów zostanie podwyższony o kolejne? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl