Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

Karherop 20.04.2024 20:26

Nawet jak Arka jutro przegra, to szansę na awans bezposredni są już iluzoryczne. Nasza szansa była Lechia, z jej trudnym terminarzem.

W dniu dzisiejszym można jej pogratulować awansu. Muszą zdobyć 8/18 pkt do bezpośredniego awansu. Po sprawie.

My musimy walczyć o 3 miejsce jak o życie. Terminarz nam sprzyja.

wiesniak842 20.04.2024 20:31

Awans bezposredni to jest juz rozstrzygniety od jakiegos czasu. Arka z Lechia moga sobie pozwolic na straty pkt w 3, moze nawet 4 meczach, do tego sledzie maja jeszcze na rozkladzie takie tuzy jak Znicz, PBB, Resovia czy ZS.

buczo85 20.04.2024 21:59

Można powoli zamykać kram. Lechia i Arka awans bezpośredni, a my będziemy się tłuc w barażach. Pytanie czy w tym roku pyknie czy czeka nas kolejny rok w PRAWIE najlepszej lidze świata? :)

wolfy 21.04.2024 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1620998)
To jest aż niepojęte, że Lechia taką grą przepycha te mecze i idzie po pewny (na ten moment) awans.

Z Górnikiem cały mecz grali piach i mecz powinien się skończyć remisem.

I tak i nie. Żaden z dwóch pierwszych zespołów nie gra jakiejś oszałamiającej piłki, ale wydaje się że mają bardziej wyrównane składy niż my. Przede wszystkim silniejszą personalnie linię obrony, w której Uryga, Szot, Krzyżanowski, Satrustegui i Jaroch mogliby co najwyżej siąść na ławce, a część nie miałaby szansy nawet na to. Widoczne jest to zwłaszcza w Lechi która dysponuje bardzo wybieganymi obrońcami, zwraca uwagę Ollson grający trochę jak Colley - twardy, szybki, wszędzie go pełno. Nasza linia obrony przy ich wygląda jak karykatura.

Tak jak pisałem wielokrotnie - awanse wygrywa się obroną, a u nas jest to najbardziej olewana pozycja gdzie grają "legendy" o dynamice oldboya, jakieś pseudotalenty i leszcze. Te 8-9 punktów więcej to brak Krzyżanowskiego zawalającego dwa mecze pod rząd, brak bezmyślnych zagrań Szota etc. To są detale które robią różnice na koniec sezonu, kiedy Arka i Lechia mają te kilka punktów więcej bo zremisowali zamiast przegrać, wygrali zamiast zremisować... To są zespoły skupione na awansie, a nie trzymaniu pseudolegend i ogrywaniu miernot.

U nas jest jakieś chore ciśnienie na "swoich chłopaków" i mega talenty w sytuacji gdy nasze szkolenie młodzieży to dno i każdy zdolniejszy nam ucieka. W Lechii mają w dupie ilość Polaków, u nas taki Karcz czy Ryszka robią z tego histerię na każdym kroku.

Lekką ręką, za nic pozbyliśmy się Moltenisa i Tachiego którzy fizycznie niszczą Urygę i Łasickiego, a staramy się przedłużyć wspomnianego Łasickiego i Jarocha. Na każdym kroku sabotaż...

pepe72 21.04.2024 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621006)
Awans bezposredni to jest juz rozstrzygniety od jakiegos czasu. Arka z Lechia moga sobie pozwolic na straty pkt w 3, moze nawet 4 meczach, do tego sledzie maja jeszcze na rozkladzie takie tuzy jak Znicz, PBB, Resovia czy ZS.

Awans bezpośredni to nadal jest (statystycznie) 63 punkty.
Z drużyn 3-7 tylko te co nie grały w tej kolejce mają teoretyczne szanse zrobić więcej.

Inna sprawa, że ciężko uwierzyć, że Lechia w 7 meczach nie zrobi 6 punktów.
A co do Arki to zobaczymy koło 15 dziś.

Swoją drogą, to patrząc, że gramy lepiej w pucharze niż w lidze to baraże mogą być łatwiejsze. :P

Patryko 21.04.2024 12:03

Lechia już bezpośredniego awansu nie wypuści, musiałby się tam stać jakiś kataklizm w szatni. Mają gigantyczną przewagę i komfort, mogą sobie grać na luzie bez spinki, a to zdecydowanie ułatwia zadanie.

Arka może się jeszcze potknąć, ale jeśli dziś zrobią 3 punkty z Płockiem, to też już raczej miejsc 1-2 nie stracą.

Jaroo1 21.04.2024 13:01

U Arki i Lechii nawet jak się stanie kataklizm totalny to i tak reszta miernot z ligi ich nie dogoni. Także nawet już snucie takich rozważań nie ma sensu.

pepe72 21.04.2024 14:19

Świnia wygrała więc szanse zostały "matematyczne".
Aby zdobyć 63 punkty, które są dla nas maxem potrzebują jeszcze 8 w sześciu meczach.
Głowne emocje to teraz "kto wyleci z top6"

MaLk 21.04.2024 15:21

Do końca sezonu "zasadniczego" zostało 6 kolejek.

Brakująca średnia do prawdopodobnego awansu bezpośredniego: 3,00 pkt/mecz
Brakująca średnia do wysoce prawdopodobnych baraży: 1,50 pkt/mecz
Brakująca średnia do baraży z prawdopodobieństwem bliskim pewności: 1,83 pkt/mecz

Średnia ligowa Rudego: 1,56 pkt/mecz.

Dobra wiadomość: ciągle nie straciliśmy statystycznych szans na awans bezpośredni.
4 wygrane praktycznie dają pewność baraży.

Klasyfikacja Wolfy'ego:
Rude 1,556 vs Sobolewski 1,444

Rude utrzymuje przewagę 1 punktu w rywalizacji z Sobolewskim. We wtorek kolejna okazja do tego, aby przebić sufit i wygrał po raz pierwszy dwa ligowe mecze z rzędu. Jeśli jednak - nie daj Boże - nie uda się wygrać, pierwszy raz spadnie w klasyfikacji Wolfy'ego na drugie miejsce, ale Sobolewski mimo wszystko byłby tylko przedostatni.

Karherop 21.04.2024 15:50

Powinno być "średnia do mało prawdopodobnego awansu bezpośredniego 3.00"

Byłbym naprawdę zdziwiony jeśli mecz Lechia - Arka był czymś więcej niż meczem o 1 miejsce w tabeli.

FraMat 21.04.2024 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1621071)

Klasyfikacja Wolfy'ego:
Rude 1,556 vs Sobolewski 1,444

W tej samej klasyfikacji, tym razem bramki:
Rude 14-15 - stosunek 1,08
Sobolewski 18-10 - stosunek 1,8


Mniej strzelamy i więcej tracimy.

pepe72 21.04.2024 19:05

Słonie, rzutem na taśmę wyrównały. W efekcie GKS K. odskoczył nam na jeden punkt (jeszcze będziemy grali pierwszy mecz wygraliśmy).
Drużyny 4-7 mają po 45 punktów i w tej małej tabeli jesteśmy na czele. :>
A tylko z Tychami mamy gorszy stosunek meczów bezpośrednich.

Z obecnego top10 mamy gorszy stosunek meczów bezpośrednich z obecnie 7 i 8 - GKS T i Odrą. Z czego GKS T. ma tyle samo punktów co my, a Odra traci 2.

Gorsza wiadomość jest taka, że w małej tabeli wygląda to tak:
Kod:

                  M  Pkt  Z  R  P  Bramki
4. Wisła Kraków  6  7  2  1  3  11- 8
5. Górnik Łęczna  5  8  2  2  1  6- 7
6. Motor Lublin  6  5  1  2  3  6-10
7. GKS Tychy      5  10  3  1  1  5- 3

czyli gdy rozegrają brakujący mecz GKS T.-Górnik spadniemy na 3 miejsce (przed Motorem) niezależnie od wyniku.

Karherop 21.04.2024 22:48

Szansa że będzie tak ciasno na miejscach 3-7 do końca jest dość mała. Terminarze są skrajnie różne.

Jako ciekawostkę wrzucę że matematycznie nie możemy stracić jeszcze szans na bezpośredni awans po 29 kolejce, najwcześniej stanie się to w kolejce nr 30.

pepe72 22.04.2024 00:56

Miejsca:
3-7 - 1 punkt różnicy
3-8 - 3 punkty różnicy
3-9 - 4 punkty różnicy
3-10 - 5 punktów różnicy

Przy 6 kolejkach do końca to będzie bardzo ciasno.
A dopiero 11 Stal nie ma szans na top 2!

RoS 22.04.2024 05:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1621087)
Słonie, rzutem na taśmę wyrównały. W efekcie GKS K. odskoczył nam na jeden punkt (jeszcze będziemy grali pierwszy mecz wygraliśmy).
Drużyny 4-7 mają po 45 punktów i w tej małej tabeli jesteśmy na czele. :>
A tylko z Tychami mamy gorszy stosunek meczów bezpośrednich.

Z obecnego top10 mamy gorszy stosunek meczów bezpośrednich z obecnie 7 i 8 - GKS T i Odrą. Z czego GKS T. ma tyle samo punktów co my, a Odra traci 2.

Gorsza wiadomość jest taka, że w małej tabeli wygląda to tak:
Kod:

                  M  Pkt  Z  R  P  Bramki
4. Wisła Kraków  6  7  2  1  3  11- 8
5. Górnik Łęczna  5  8  2  2  1  6- 7
6. Motor Lublin  6  5  1  2  3  6-10
7. GKS Tychy      5  10  3  1  1  5- 3

czyli gdy rozegrają brakujący mecz GKS T.-Górnik spadniemy na 3 miejsce (przed Motorem) niezależnie od wyniku.

Tutaj szanse dla małych tabeli w różnych wariantach

https://twitter.com/zagrosik/status/1782131027873251471

pepe72 22.04.2024 15:06

Zagrosik zrobił tabelę każdy z każdym i musisz sobie wybrać do porównania zespoły.
Poza tym nie wszystkie mecze zostały jeszcze rozegrane.

RoS 23.04.2024 05:57

Poniższe zestawy 3 zespołowe już rozstrzygnięte na 100%:
Wisła Płock-GKS Tychy-Wisła Kraków
Odra-Wisła Kraków-GKS Katowice
Wisła Kraków-Górnik-Motor
GKS Tychy-Wisła Kraków-Odra
GKS Tychy-Motor-Wisła Kraków
Wisła Kraków-Wisła Płock-Górnik

MaLk 23.04.2024 21:57

Do końca sezonu "zasadniczego" zostało 5 kolejek.

Brakująca średnia do prawdopodobnego awansu bezpośredniego: 3,40 pkt/mecz <- straciliśmy dzisiaj statystyczne szanse na prawdopodobny awans bezpośredni
Brakująca średnia do mało prawdopodobnego awansu bezpośredniego: 3,00 pkt/mecz
Brakująca średnia do wysoce prawdopodobnych baraży: 1,60 pkt/mecz
Brakująca średnia do baraży z prawdopodobieństwem bliskim pewności: 2,00 pkt/mecz

Średnia ligowa Rudego: 1,50 pkt/mecz.

Klasyfikacja Wolfy'ego:
Rude 1,500 vs Sobolewski 1,600

Rude pierwszy raz spadł w tejże klasyfikacji za Sobolewskiego.

Dobra wiadomość jest taka, że trudno będzie mu to utrzymać (musiałby w kolejnych dwóch meczach zdobyć maksymalnie jeden punkt). Mam nadzieję, że aż tak się nie będzie starał bić rekordy.

Aha, 10 meczów minęło, a Rude dalej nie potrafi wygrać 2 (słownie: dwóch) ligowych meczów z rzędu. Mam nadzieję, że najpóźniej na etapie meczów barażowych opanuje tę umiejętność, bo bez niej nie da się już awansować w żaden inny, sportowy sposób.

Jaroo1 23.04.2024 22:05

Cytat:

Aha, 10 meczów minęło, a Rude dalej nie potrafi wygrać 2 (słownie: dwóch) ligowych meczów z rzędu. Mam nadzieję, że najpóźniej na etapie meczów barażowych opanuje tę umiejętność, bo bez niej nie da się już awansować w żaden inny, sportowy sposób.
Módl się żebyśmy w ostatniej kolejce nie wygrali, bo wtedy aby awansować musiał by Pan Rude zrobić 3 wygrane z rzędu. Oczywiście może też przechytrzyć system i remisować mecze w barażach a przechodzić po dogrywkach lub karnych.

Patrząc na terminarz to można życzeniowo sobie pomyśleć, ze te 1,6 pkt zdobędziemy. Wszak z PBB lub ZS powinna jedna wygrana wpaść, z Lechią nie grająca o nic można by wygrać i na koniec z Termalicą też. Z GKSem można zakładać porażkę.

Wtedy powiedzmy 9 pkt to 1,8/mecz

Ale z drugiej strony... Teraz mecz przed PP, później po PP. Nam się źle gra z każdym. Jakbyśmy mieli tu 0 pkt albo 1 pkt, to też nikogo by nie zdziwiło. Z Lechią grającą o nic na luzie możemy przegrać. Z GKSem na wyjeździe też, może będzie wtedy walczył o 3 miejsce. I na pożegnanie w meczu pod presją, z drużyną co może będzie walczyła o utrzymanie w tym meczu, możemy przegrać.

Także te 7 czy 12 pkt jest tak samo prawdopodobne w Wiśle Rude i JK, jak 0 czy 3 pkt.

Szacun

Karherop 23.04.2024 22:08

Tu już nie ma co liczyć, tu trzeba dzwonić.

MaLk 23.04.2024 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1621227)
Módl się żebyśmy w ostatniej kolejce nie wygrali, bo wtedy aby awansować musiał by Pan Rude zrobić 3 wygrane z rzędu.

Hmmm... a co jeśli taka wygrana będzie potrzebna do awansu do pierwszej szóstki? :D

AS82 24.04.2024 06:48

Ja myślę ,że z taką grą na 70% nie awansujemy.

gpat 24.04.2024 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1621262)
Ja myślę ,że z taką grą na 70% nie awansujemy.

Z taką grą to nawet na baraże się nie załapią. To wygląda z meczu na mecz coraz gorzej. Nie będę zdziwiony jak górale wywiozą punkty z R22. Przegrana=out Rude(chłop się szybciej wypalił niż Sobol)= strażak Jop.

Jaroo1 24.04.2024 11:25

Z taką grą = unktowaniem, gdzie teraz mamy 1,5 a przecież to dzięki temu, ze wpadały na początku wygrane, ktoś w temacie statystycznym wyliczył, że aby było top6 potrzebne jest minimum 1,6 pkt na mecz.
Także my się ciągle czarujemy, że "tera to ruszy, tera to tu sie wygra, tam się wygra" ale statystyka mówi jedno, ze nam nie idzie, i to nie idzie tak, że poniżej top6 gramy.
Więc jeśli się serio nie poprawimy, to tych baraży może nie być. Ewentualnie zdobyć nie musimy dużó pkt bo jeszcze mniej zdobędą takie asy jak Tychy czy inne Wisły Płock, Łęczne itp

Karherop 24.04.2024 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gpat (Post 1621310)
Z taką grą to nawet na baraże się nie załapią. To wygląda z meczu na mecz coraz gorzej. Nie będę zdziwiony jak górale wywiozą punkty z R22. Przegrana=out Rude(chłop się szybciej wypalił niż Sobol)= strażak Jop.

Będziemy w barażach lub nie (to i tak rozstrzygnie się najwcześniej w 33 lub po 34 kolejce, bo nie sądzę że będziemy mieć wcześniej 6 pkt przewagi nad 7 miejscem czy 6 pkt straty do 6 miejsca) - natomiast nie może się wydarzyć nic gorszego w kontekście finału PP i dalszej części sezonu niż strata jakichkolwiek punktów z PBB.

Kto nie wie o co toczy się gra niech nawet nie wychodzi na boisko. I nie mówcie tylko że Rude nie ma narzędzi by zmusić piłkarzy do zaangażowania na boisku. Tym bardziej że nie będziemy grać z tuzami piłki tylko spadkowicza (prawie) z 1 ligi.

Wystarczy że paru pilkarzy usłyszy że nie będzie ich w kadrze na finał PP to zaczną biegać.. Bo wydaje się od jakiegoś czasu że tylko to się dla nich liczy.

Patryko 24.04.2024 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1621319)
Kto nie wie o co toczy się gra niech nawet nie wychodzi na boisko. I nie mówcie tylko że Rude nie ma narzędzi by zmusić piłkarzy do zaangażowania na boisku.

Wystarczy że paru pilkarzy usłyszy że nie będzie ich w kadrze na finał PP. Bo wydaje się od jakiegoś czasu że tylko to się dla nich liczy.

Powie im, że mają zapieprzać i co? Na większość z nich nie ma żadnego lewara, bo wiele kontraktów kończy się w czerwcu. Będą po prostu grać na alibi jak Villar wczoraj.

Karherop 24.04.2024 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1621320)
Powie im, że mają zapieprzać i co? Na większość z nich nie ma żadnego lewara, bo wiele kontraktów kończy się w czerwcu. Będą po prostu grać na alibi jak Villar wczoraj.

To jak Pan Villar chce grać na narodowym to Pan Villar będzie zapieprzal. Skoro Pan Villar potrafił z Piastem to tym bardziej będzie potrafił z PBB. Wystarczy że przestanie się głaskać piłkarzy i publicznie dawać zapewnienie że mogą popełniać błędy bo nic się nie stanie. Właśnie że się stanie.

A co do kończących się kontraktów to nie wiem jakie oni mają o sobie mniemanie, ale dla większości obecny klub to jest już ich sufit możliwości i jeśli śledzą swoje kariery to może to zauważa. Gdzie taki Alfaro ma trafić w wieku 33 lat? Lub 30 letni Sobczak z Jarochem?

Patryko 24.04.2024 11:48

Obawiam się, że Pan Villar ma w dupie finał PP.
Za półtora miesiąca, z dużą dozą prawdopodobieństwa go tu nie będzie, więc w jego sytuacji finał nic nie zmienia (ot dodatkowy mecz, w którym można złapać kontuzję). Nawet jeśli by w nim wystąpił i zagrał nieźle, to myślisz, że to bardzo zmieni jego sytuację negocjacyjną przy poszukiwaniu nowego klubu?

Karherop 24.04.2024 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1621325)
Obawiam się, że Pan Villar ma w dupie finał PP.
Za półtora miesiąca, z dużą dozą prawdopodobieństwa go tu nie będzie, więc w jego sytuacji finał nic nie zmienia (ot dodatkowy mecz, w którym można złapać kontuzję). Nawet jeśli by w nim wystąpił i zagrał nieźle, to myślisz, że to bardzo zmieni jego sytuację negocjacyjną przy poszukiwaniu nowego klubu?

Tak. Bo to tak działa w każdym klubie świata. Piłkarze wybierają sobie mecze na których im zależy, gdzie opłaca im dawać się coś extra czy to będzie okno wystawowe z szansa na lepszy kontrakt. Nawet podstawdomie to tak po prostu działa.

Oczywiście są też kluby gdzie zawodnicy nie zachodzą poniżej pewnego poziomu w żadnym meczu, ale to już musi być pewien poziom umiejętności na tle danej ligi, którego u nas nie ma.

Zresztą mieliśmy tego przykład w meczach z Piastem i Widzewem. Jakoś tam potrafili zagrać tak że ręce same składały się do oklasków.

MaLk 24.04.2024 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1621325)
Obawiam się, że Pan Villar ma w dupie finał PP.
Za półtora miesiąca, z dużą dozą prawdopodobieństwa go tu nie będzie, więc w jego sytuacji finał nic nie zmienia (ot dodatkowy mecz, w którym można złapać kontuzję). Nawet jeśli by w nim wystąpił i zagrał nieźle, to myślisz, że to bardzo zmieni jego sytuację negocjacyjną przy poszukiwaniu nowego klubu?

Chłop ma 27 lat i w CV nigdy nie wyskoczył poza poziom 2 poziomu rozgrywkowego. Zero tituli.

Ależ oczywiście, że ewentualne zdobycie pucharu zmieniłoby jego sytuację, tak w zakresie negocjacji z innymi klubami, jak i przede wszystkim w zakresie tego, że miałby czym się chwalić do końca życia.

Dla większości naszych zawodników sytuacja jest taka sama - praktycznie jedyna w życiu szansa na jakiś sukces, ze świadomością, że pewnego poziomu nie przeskoczą.

FraMat 24.04.2024 12:11

Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.

Delgado 24.04.2024 12:20

To tylko jeden mecz, wystarczy jakiś strzał życia któregoś z naszych na początku, a potem trochę farta. A Pogoń gra dość nierówno, ostatnio np skompromitowali się z Piastem. Oczywiście są od naszych wyraźnie lepsi piłkarsko i gdybyśmy rozegrali 10 meczów, to pewne z 7 by oni wygrali, z czego ze 3 bardzo wysoko.
No ale gramy jeden i trzeba liczyć, że uśmiechnie się do nas szczęście. I piłkarze przecież o tym wiedzą.

doktor granat 24.04.2024 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1621334)
Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.

Pewnie wyjdą i dadzą z siebie wszystko bo oprócz potencjalnie lepszej przyszłości ładna premia jest do podniesienia za zwycięstwo.
Ale jaki z tego 100% zaangażowania może wyniknąć wynik meczu, hmm nie wiem.

MaLk 24.04.2024 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1621334)
Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.

Myśli, nie myśli, wierzy, nie wierzy, to mało istotne. Polemizuję tylko z tym, że mają to w d*pie. Nie sądzę.

Karherop 24.04.2024 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1621334)
Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.

Przecież to sytuacja analogiczna z 2021 roku gdy 1 ligowy średniak (Arka) do 81 minuty prowadził ze zmierzającym po 2 miejsce w esa Rakowem.

Ktoś im wtedy dawał szansę ze do 80 minucie będą wirtualnie w europejskich pucharach?

wolfy 24.04.2024 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1621323)
To jak Pan Villar chce grać na narodowym to Pan Villar będzie zapieprzal. Skoro Pan Villar potrafił z Piastem to tym bardziej będzie potrafił z PBB. Wystarczy że przestanie się głaskać piłkarzy i publicznie dawać zapewnienie że mogą popełniać błędy bo nic się nie stanie. Właśnie że się stanie.

A co do kończących się kontraktów to nie wiem jakie oni mają o sobie mniemanie, ale dla większości obecny klub to jest już ich sufit możliwości i jeśli śledzą swoje kariery to może to zauważa. Gdzie taki Alfaro ma trafić w wieku 33 lat? Lub 30 letni Sobczak z Jarochem?

Co zabawne - akurat Alfaro, Sobczakowi i Jarochowi nie można odmówić zaangażowania. Co najwyżej umiejętności.
Ale taki Villar wychodzi jakby grał za karę. Może powinien się z raz-dwa znaleźć poza kadrą meczową?

TommyTSW 24.04.2024 12:25

Jak ktoś oglądał mecz Pogoń-Piast 0-2 to wcale nie jesteśmy bez szans.

wolfy 24.04.2024 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1621346)
Jak ktoś oglądał mecz Pogoń-Piast 0-2 to wcale nie jesteśmy bez szans.

Pogoń myślami przy pucharze :D

ciacho 24.04.2024 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1621223)
...
Klasyfikacja Wolfy'ego:
Rude 1,500 vs Sobolewski 1,600

.

Ty hejterze.

tommiyacht 24.04.2024 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1621356)
Pogoń myślami przy pucharze :D

no to my chyba od pierwszego meczu tego pucharu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl