![]() |
Cytat:
Nesta gratuluje ci mentalnosci i niesamowitej logiki. Jestes jota w jote jak prezio Wilczek. Moze dla ciebie nie bedzie problemem odpadniecie z TT, ale dla prawdziwego kibica Wisly bedzie. Dla funduszy Wisly bedzie. Dla B.Cupiala bedzie. Dla Skorzy bedzie, bo zaraz po meczu pojawilyby sie setki krytykantow i bylaby to pierwsza powazna porazka Macka, a u Cupiala za takie porazki sie leci predzej czy pozniej. Takze zastanow sie co piszesz Minimalisto |
Tak jak miałem złe przeczucia przed meczem z Lechem (co niestety sie potwierdziło) tak teraz są wszelkie podstawy ku temu by być pozytywnie nastawiony. Poniżej przedstawie 7 powodów dla których czuje że zjemy rosół z koguta:
1. Dlatego że w zespole nie ma kontuzji 2. Morale jest wysokie po zwycięstwie z Arką 3. Skorża dojdzie do wniosku że skoro mamy słabych skrzydłowych należy grać naszą najsilniejszą bronią środkiem kombinacyjnie ( a więc na ławe Zieniu oraz Łobo), 4 Bo wstawi do składu w pomocy Boguskiego, Jirsaka, Diaza którzy wraz z Brożkiem na szpicy są w stanie rozmontować każdą ekipę w europie 5 Bo gramy u siebie a na naszym terenie mamy najlepszych kibiców w Polsce 6 Bo Wisła ma w swoim składzie doświadczonych graczy zapewniających walke (Cleber, Baszczu, Sobolewski, Cantoro, Zieńczuk,Głowacki) polot i wszechstronność (Boguski, Piotrek Brożek) chłodną kalkulację (Diaz, Jirsak) oraz instynkt strzelecki (Paw Brożek) 7 Bo Wisła to jest MARKA która ma na rozkładze już takie firmy jak Schalke, Parma, Inter,Barcelona, Sevilla, Panathinaikos, Fc Porto TYLKO WISŁA I jeszcze jedno. Zestawił bym następujący skład: Pawełek Singlar Clebi Głowa Baszczu Sobolewski Diaz * Boguski Jirsak Pietia Brożek * na tego zawodnika zwróciłbym szczegółną uwagę. Junior Diaz - grając w obronie przypomina mi dziecko we mgle ale moim zdaniem Skorża za mało wykorzystuje go na pomocy. Ustawiając go na obronie traci ponad 50% swoich zdolności piłkarskich. O ile jest chudy i strasznie łatwo go przejść o tyle umie dobrze rozegrać piłke, przyjąc ją pod presingiem, rozegrać z parnerem, czasami pójść na przebój, z ciągiem na bramke. Ja postawiłbym na niego zamiast na zmęczonego Mauro "kółeczko Cantoro" Ponadto nie uważam żeby Skorża postawił na Marcelo, Głowa i Clebi są doświadczeni i zgrani, za duże ryzyko, Marcelo moim zdaniem ma kapitalne warunki żeby być lepszy od Clebera i jestem gotowy postawić na szale cały mój honor przeciw zdaniu że za 7-8 lat nie będzie on grał w jednym z topowych klubów europejskich (oczywiście jeśli ominą go kontuzje albo nagle palemka nie odbije). Jednak jeszcze jest młody. Musi nauczyć się grać w Europie. TYLKO WISŁA |
Cytat:
|
Faktem jest że TT kadrowo jest silniejszy od nas, ale czy jest silniejszy od Blackburn z 2006 roku, z którym to toczyliśmy równorzędną walkę? Chyba nie. A my jesteśmy napewno znacznie silniejsi niż tamta Wisła z Radoklocem. Więc dlaczego nie byc optymista? Mozemy przegrac, bo Anglicy mają lepszych zawodników, ale i lepszych zawodników miała Parma i Schalke w 2002 roku ...
|
Sadzac po wypowiedzi Bentleya, innych zawodnikow czy reakcji prasy angielskiej po naszym pierwszym meczu Spurs mimo kiepskiej formy mogli nas dodatkowo zlekcewazyc. Dzisiaj na pewno juz tego nie zrobia.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
patrzylem sobie na zdjecia z treningow srodowych i widze pelne skupienie prawie zero usmiechow i koncentracja oby sie udalo
|
Panie Maćku !!
Ja bym sugerował potrenowanie rzutów karnych szczególnie przez rezerwowych strzelców... Wisła przed Tottenhamem http://pl.youtube.com/watch?v=8XEhYLOFNCA |
Cytat:
Abstrahujac od dzisiejszego meczu, w Polsce zarobki pilkarzy sa nieadekwatne do prezentowanego poziomu. Pod wzgledem finansowym jestesmy 12. liga w Europie, ale jak to sie ma do realiow (czyt. osiaganych wynikow)? Ubiegly rok zakonczylismy z takim samym dorobkiem pkt jak np. Moldawia |
Tottenham moze jeszcze nigdy nie odpadl z pucharow z takimi płotkami ale my za to: http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...j_porazki.html
|
Przepraszam z góry za pytanie, ale potrzebuje wiedzieć. Czy sam mecz (nie transmisja) zaczyna się o 15.40 czy o 16. Bardzo proszę o odpowiedź
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Trzeba wyjśc wcześniej z pracy |
Cytat:
|
Niestety o 15:40.
First round - 02 October 2008 15:40 CET (15:40 local time) |
godzina meczu jest fatalna, ale co tam, uciekam z pracy;).
Liczę na 2:0 dla Wisły i jesteśmy w fazie grupowej! |
Typy Williama Hilla:
Wisła X Tottenham 2,4 2,4 1,1 Strasznie coś są pewni siebie :) |
Bale ponoć wykurowany - nomen omen - na dzisiejsze spotkanie. Trochę szkoda, bo to niezły grajek, na pewno lepszy do Ekkoto (czy jak go się pisze). http://www.northamptonchron.co.uk/fo...ham.4551850.jp
Pogoda gites, słoneczna jesień, wczesne popołudnie... jak z Saragossą. Wspomnień czar... :-) Do zobaczyska na Reymonta, a po meczu - obojętnie jaki wynik - nie zapominać o Zabrzu, o bogowie! Do boju Wisełka! |
Cytat:
|
14:37 Z dobrych wiadomości mamy jeszcze jedną - Wisła ma stuprocentową skuteczność w odrabianiu straty 1:2 z meczu na wyjeździe w europejskich pucharach.
I tyle w temacie :) |
Jest skład na dziś:
Pawełek - Baszczu, Głowa, Cleber, Brożek - Boguski, Mauro, Sobol, Diaz - Jirsak - Brożek Skład podany w Radiu Biała Gwiazda. |
Cytat:
|
nie no, bez przesady, gospodarz musi dostosować się strojami do gości - tak jest od zawsze
|
Fakt, na czarno-białych telewizorach mielibyśmy 20 zawodników w niemal identycznych strojach ;P
|
cholere Piotrowi Brożkowi za czesto sie urywa pomocnik po prawej stronie :/
|
ej Sobol Sobol ;/
|
ładna końcówka I połówki, aż szkoda że coś nie wpadło :)
Nur so weiter, jungs !!! |
Jezuuuu co za nerwówa, ale zdecydowanie lepiej pod koniec.
Mauro szuka karteczki. |
tragiczna jakosc transmisji , niczym tasma z Ulan Bator , co do sedziego to szkoda slow , chucha i dmucha na angoli , szkoda sytuacji sobola , przy 1:0 mozna by ich kontrowac
|
Ten Tottenham to nizłe piony, kurcze szkoda by było ich nie przejsc :)
|
Nie mogę już słuchać tych bredni o strzeleniu gola który da awans. Tu trzeba cisnąć jak w doliczonym czasie i strzelić 2 bramki bo Tottenham na pewno odpowie.
|
Ps. gra dzisiaj Bogucki??
|
Gra cały czas Boguski , Jirsak grał ale zmienił go jakaś kontuzja chyba wszedł Łobo
|
Cytat:
Zamiast niego Boguski. PS. Ten sędzia irytuje.. Albo jest kompletnym idiotą albo sędziuje dla Tottenhamu. |
Cytat:
|
moglaby chociaz raz Cyfra plus zrobic relację dla TVP - przeciez jakośc tej transmisji to wstyd przed całą Europą.... a szczególnie Angolami, dalej będa twierdzić że u nas wiocha... zresztą jak widać na ekranie
|
Ta jakosc jest zawsze przy meczach Wisly u siebie w pucharach. Czy to gra Lech,czy Legia to jest ok.
Więc wina raczej po stronie Krakowa... |
Szkoda Jirsaka, teraz smierdzi mi reimsem niestety. ;[
ed: Gdybyśmy mieli jeszcze z jednego czy dwóchy kreatywnych piłkarzy ;/ A tak będzie nerwowo do końca. Trzeba wierzyć... |
Wisła jak narazie gra to co od 1 minuty, czyli nic. Kiedy zaczną cisnąć? w 90 czy 93 minucie?
Tottenham jak narazie zasluguje na ten awans... edit: brawo, zasluzyli... |
****a, no niestety gramy bardzo źle i jest jak jest.
|
Głowacki najbardziej pechowy zawodnik świata. Teraz samobój, a z tego co pamiętam to już kilka razy tak zawalił wszystko w meczach o stawkę. Bo w meczach bez większego znaczenia to on jest świetnym obrońcą.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl