Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

3rider 01.10.2008 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 610313)
Jednak przegrana tez nie bedzie dramatem, bo dzieki temu bedzie mozna skoncentrowac sie na lidze. Zakladajac, ze Lech awansuje, to Wisla bedzie miala wtedy przewage nad pyrami.


Nesta gratuluje ci mentalnosci i niesamowitej logiki. Jestes jota w jote jak prezio Wilczek. Moze dla ciebie nie bedzie problemem odpadniecie z TT, ale dla prawdziwego kibica Wisly bedzie. Dla funduszy Wisly bedzie. Dla B.Cupiala bedzie. Dla Skorzy bedzie, bo zaraz po meczu pojawilyby sie setki krytykantow i bylaby to pierwsza powazna porazka Macka, a u Cupiala za takie porazki sie leci predzej czy pozniej. Takze zastanow sie co piszesz Minimalisto

Blat Wywiad 01.10.2008 22:55

Tak jak miałem złe przeczucia przed meczem z Lechem (co niestety sie potwierdziło) tak teraz są wszelkie podstawy ku temu by być pozytywnie nastawiony. Poniżej przedstawie 7 powodów dla których czuje że zjemy rosół z koguta:

1. Dlatego że w zespole nie ma kontuzji
2. Morale jest wysokie po zwycięstwie z Arką
3. Skorża dojdzie do wniosku że skoro mamy słabych skrzydłowych należy grać naszą najsilniejszą bronią środkiem kombinacyjnie ( a więc na ławe Zieniu oraz Łobo),
4 Bo wstawi do składu w pomocy Boguskiego, Jirsaka, Diaza którzy wraz z Brożkiem na szpicy są w stanie rozmontować każdą ekipę w europie
5 Bo gramy u siebie a na naszym terenie mamy najlepszych kibiców w Polsce
6 Bo Wisła ma w swoim składzie doświadczonych graczy zapewniających walke (Cleber, Baszczu, Sobolewski, Cantoro, Zieńczuk,Głowacki) polot i wszechstronność (Boguski, Piotrek Brożek) chłodną kalkulację (Diaz, Jirsak) oraz instynkt strzelecki (Paw Brożek)
7 Bo Wisła to jest MARKA która ma na rozkładze już takie firmy jak Schalke, Parma, Inter,Barcelona, Sevilla, Panathinaikos, Fc Porto

TYLKO WISŁA

I jeszcze jedno. Zestawił bym następujący skład:

Pawełek

Singlar Clebi Głowa Baszczu

Sobolewski Diaz *

Boguski Jirsak Pietia

Brożek

* na tego zawodnika zwróciłbym szczegółną uwagę. Junior Diaz - grając w obronie przypomina mi dziecko we mgle ale moim zdaniem Skorża za mało wykorzystuje go na pomocy. Ustawiając go na obronie traci ponad 50% swoich zdolności piłkarskich. O ile jest chudy i strasznie łatwo go przejść o tyle umie dobrze rozegrać piłke, przyjąc ją pod presingiem, rozegrać z parnerem, czasami pójść na przebój, z ciągiem na bramke. Ja postawiłbym na niego zamiast na zmęczonego Mauro "kółeczko Cantoro"

Ponadto nie uważam żeby Skorża postawił na Marcelo, Głowa i Clebi są doświadczeni i zgrani, za duże ryzyko, Marcelo moim zdaniem ma kapitalne warunki żeby być lepszy od Clebera i jestem gotowy postawić na szale cały mój honor przeciw zdaniu że za 7-8 lat nie będzie on grał w jednym z topowych klubów europejskich (oczywiście jeśli ominą go kontuzje albo nagle palemka nie odbije). Jednak jeszcze jest młody. Musi nauczyć się grać w Europie.

TYLKO WISŁA

jova 02.10.2008 01:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 610343)
Nesta gratuluje ci mentalnosci i niesamowitej logiki. Jestes jota w jote jak prezio Wilczek. Moze dla ciebie nie bedzie problemem odpadniecie z TT, ale dla prawdziwego kibica Wisly bedzie. Dla funduszy Wisly bedzie. Dla B.Cupiala bedzie. Dla Skorzy bedzie, bo zaraz po meczu pojawilyby sie setki krytykantow i bylaby to pierwsza powazna porazka Macka, a u Cupiala za takie porazki sie leci predzej czy pozniej. Takze zastanow sie co piszesz Minimalisto

Nesta ma rację. Tottenham to klub, który można przejść, ale przy tym na tyle mocny, że przegrana jest całkiem możliwa. To zwykła trzeźwa ocena sytuacji, a nie żaden minimalizm. O tym drugim można by mówić gdyby ktoś zakładał, że można odpaść mimo, że trafiło się na leszcza, którego powinno się puknąć. Jeśli ktoś zakłada, ze dla Wisły lub któregokolwiek innego polskiego klubu TT to właśnie taki leszcz to ja mogę się jedynie ironicznie uśmiechnąć.

pawelo84 02.10.2008 03:39

Faktem jest że TT kadrowo jest silniejszy od nas, ale czy jest silniejszy od Blackburn z 2006 roku, z którym to toczyliśmy równorzędną walkę? Chyba nie. A my jesteśmy napewno znacznie silniejsi niż tamta Wisła z Radoklocem. Więc dlaczego nie byc optymista? Mozemy przegrac, bo Anglicy mają lepszych zawodników, ale i lepszych zawodników miała Parma i Schalke w 2002 roku ...

dynek.pl 02.10.2008 07:26

Sadzac po wypowiedzi Bentleya, innych zawodnikow czy reakcji prasy angielskiej po naszym pierwszym meczu Spurs mimo kiepskiej formy mogli nas dodatkowo zlekcewazyc. Dzisiaj na pewno juz tego nie zrobia.

mcovalski 02.10.2008 07:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 610365)
Faktem jest że TT kadrowo jest silniejszy od nas, ale czy jest silniejszy od Blackburn z 2006 roku, z którym to toczyliśmy równorzędną walkę? Chyba nie. A my jesteśmy napewno znacznie silniejsi niż tamta Wisła z Radoklocem. Więc dlaczego nie byc optymista? Mozemy przegrac, bo Anglicy mają lepszych zawodników, ale i lepszych zawodników miała Parma i Schalke w 2002 roku ...

Kto to ten kloc?? Jeżeli chodzi o Radogol Matusiak, to nie przypominam sobie, żeby ten Pan grał u Nas w 2006 r.

dynek.pl 02.10.2008 07:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 610374)
Kto to ten kloc?? Jeżeli chodzi o Radogol Matusiak, to nie przypominam sobie, żeby ten Pan grał u Nas w 2006 r.

Niejaki Radovanovic rzecz jasna :)

cola 02.10.2008 08:14

patrzylem sobie na zdjecia z treningow srodowych i widze pelne skupienie prawie zero usmiechow i koncentracja oby sie udalo

kiju.ts 02.10.2008 09:09

Panie Maćku !!
Ja bym sugerował potrenowanie rzutów karnych szczególnie przez rezerwowych strzelców...


Wisła przed Tottenhamem http://pl.youtube.com/watch?v=8XEhYLOFNCA

3rider 02.10.2008 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 525741)
a jak sobie prześledzić sukcesy Rosenborga Sparty czy Steauy ostatnio to polegają one własne na trafianiu w elm na słabe zespoły dzięki rozstawieniu i

Pamiec wybiorcza. Rosenborg wyrzucil za burte LM Milan i zakonczyl rozgrywki w 1/8 finalu. O tej druzynie mozna duzo powiedziec, ale na pewno nie to, ze cos zawdzieczaja szczesciu. Steaua niedawno byla w 1/2 finalu PUEFA (2 sezony wstecz zdaje sie).

Abstrahujac od dzisiejszego meczu, w Polsce zarobki pilkarzy sa nieadekwatne do prezentowanego poziomu. Pod wzgledem finansowym jestesmy 12. liga w Europie, ale jak to sie ma do realiow (czyt. osiaganych wynikow)? Ubiegly rok zakonczylismy z takim samym dorobkiem pkt jak np. Moldawia

dynek.pl 02.10.2008 10:56

Tottenham moze jeszcze nigdy nie odpadl z pucharow z takimi płotkami ale my za to: http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...j_porazki.html

mcovalski 02.10.2008 10:57

Przepraszam z góry za pytanie, ale potrzebuje wiedzieć. Czy sam mecz (nie transmisja) zaczyna się o 15.40 czy o 16. Bardzo proszę o odpowiedź

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Trzeba wyjśc wcześniej z pracy

Ala1955 02.10.2008 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 610430)
Przepraszam z góry za pytanie, ale potrzebuje wiedzieć. Czy sam mecz (nie transmisja) zaczyna się o 15.40 czy o 16. Bardzo proszę o odpowiedź

sam mecz, transmisja ok. 5 - 10 min wczesniej

spirit 02.10.2008 11:01

Niestety o 15:40.

First round - 02 October 2008 15:40 CET (15:40 local time)

siedlce_z_wisla 02.10.2008 11:27

godzina meczu jest fatalna, ale co tam, uciekam z pracy;).

Liczę na 2:0 dla Wisły i jesteśmy w fazie grupowej!

ozim12 02.10.2008 12:08

Typy Williama Hilla:
Wisła X Tottenham
2,4 2,4 1,1
Strasznie coś są pewni siebie :)

Bóg Trybun (objawion) 02.10.2008 12:10

Bale ponoć wykurowany - nomen omen - na dzisiejsze spotkanie. Trochę szkoda, bo to niezły grajek, na pewno lepszy do Ekkoto (czy jak go się pisze). http://www.northamptonchron.co.uk/fo...ham.4551850.jp

Pogoda gites, słoneczna jesień, wczesne popołudnie... jak z Saragossą. Wspomnień czar... :-)

Do zobaczyska na Reymonta, a po meczu - obojętnie jaki wynik - nie zapominać o Zabrzu, o bogowie!

Do boju Wisełka!

prober 02.10.2008 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 610463)
Do zobaczyska na Reymonta, a po meczu - obojętnie jaki wynik - nie zapominać o Zabrzu, o bogowie!

Po 6:0 z Tottenhamem przez najbliższe dwa tygodnie nikt nie myślałby o meczu w Zabrzu ;)

piter116 02.10.2008 13:52

14:37 Z dobrych wiadomości mamy jeszcze jedną - Wisła ma stuprocentową skuteczność w odrabianiu straty 1:2 z meczu na wyjeździe w europejskich pucharach.

I tyle w temacie :)

MCX 02.10.2008 13:55

Jest skład na dziś:
Pawełek - Baszczu, Głowa, Cleber, Brożek - Boguski, Mauro, Sobol, Diaz - Jirsak - Brożek

Skład podany w Radiu Biała Gwiazda.

Witoldon 02.10.2008 14:23

Cytat:


Mamy dziwną informację: sędzia uznał, że czarny kolor, w jakim zagra dziś Tottenham, jest zbyt podobny do czerwonego, w którym mieli zagrać Wiślacy i.. Wisła podobno zagra na niebiesko...
Mam nadzieję, że to jakaś pomyłka lub żart, bo to gospodarze mają prawo wyboru strojów na mecz i troszkę głupio zmieniać nasz standardowy kostium, tymbardziej, że TT to bogaty klub i pewnie przywieźli ze sobą inny komplet:-/

Barszczu 02.10.2008 14:35

nie no, bez przesady, gospodarz musi dostosować się strojami do gości - tak jest od zawsze

prober 02.10.2008 14:38

Fakt, na czarno-białych telewizorach mielibyśmy 20 zawodników w niemal identycznych strojach ;P

T-omek 02.10.2008 15:04

cholere Piotrowi Brożkowi za czesto sie urywa pomocnik po prawej stronie :/

GonzoNS 02.10.2008 15:25

ej Sobol Sobol ;/

harthausen 02.10.2008 15:26

ładna końcówka I połówki, aż szkoda że coś nie wpadło :)
Nur so weiter, jungs !!!

Przemo12 02.10.2008 15:30

Jezuuuu co za nerwówa, ale zdecydowanie lepiej pod koniec.
Mauro szuka karteczki.

Ciastek1 02.10.2008 15:30

tragiczna jakosc transmisji , niczym tasma z Ulan Bator , co do sedziego to szkoda slow , chucha i dmucha na angoli , szkoda sytuacji sobola , przy 1:0 mozna by ich kontrowac

T-omek 02.10.2008 15:31

Ten Tottenham to nizłe piony, kurcze szkoda by było ich nie przejsc :)

depeche87 02.10.2008 15:31

Nie mogę już słuchać tych bredni o strzeleniu gola który da awans. Tu trzeba cisnąć jak w doliczonym czasie i strzelić 2 bramki bo Tottenham na pewno odpowie.

Ciastek1 02.10.2008 15:32

Ps. gra dzisiaj Bogucki??

mac251_251 02.10.2008 15:34

Gra cały czas Boguski , Jirsak grał ale zmienił go jakaś kontuzja chyba wszedł Łobo

MCX 02.10.2008 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 610529)
Ps. gra dzisiaj Bogucki??

Niestety nie, a szkoda, bo to spora strata - w Londynie zagrał super.
Zamiast niego Boguski.

PS. Ten sędzia irytuje.. Albo jest kompletnym idiotą albo sędziuje dla Tottenhamu.

piter116 02.10.2008 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 610526)
tragiczna jakosc transmisji , niczym tasma z Ulan Bator , co do sedziego to szkoda slow , chucha i dmucha na angoli , szkoda sytuacji sobola , przy 1:0 mozna by ich kontrowac

No właśnie się zastanawiam do kiedy TVP ma prawa transmisji z europejskich pucharów. ;/ A włączenie reklam w trakcie hymnu to już jest zupełne przegięcie.

Przemo12 02.10.2008 15:37

moglaby chociaz raz Cyfra plus zrobic relację dla TVP - przeciez jakośc tej transmisji to wstyd przed całą Europą.... a szczególnie Angolami, dalej będa twierdzić że u nas wiocha... zresztą jak widać na ekranie

depeche87 02.10.2008 15:38

Ta jakosc jest zawsze przy meczach Wisly u siebie w pucharach. Czy to gra Lech,czy Legia to jest ok.
Więc wina raczej po stronie Krakowa...

tofik 02.10.2008 15:42

Szkoda Jirsaka, teraz smierdzi mi reimsem niestety. ;[

ed: Gdybyśmy mieli jeszcze z jednego czy dwóchy kreatywnych piłkarzy ;/ A tak będzie nerwowo do końca. Trzeba wierzyć...

depeche87 02.10.2008 15:52

Wisła jak narazie gra to co od 1 minuty, czyli nic. Kiedy zaczną cisnąć? w 90 czy 93 minucie?

Tottenham jak narazie zasluguje na ten awans...

edit:
brawo, zasluzyli...

tofik 02.10.2008 15:55

****a, no niestety gramy bardzo źle i jest jak jest.

hy-pek 02.10.2008 15:57

Głowacki najbardziej pechowy zawodnik świata. Teraz samobój, a z tego co pamiętam to już kilka razy tak zawalił wszystko w meczach o stawkę. Bo w meczach bez większego znaczenia to on jest świetnym obrońcą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl