Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

małolatTS 14.02.2014 02:09

Ma ktoś jakieś info odnośnie tego, czy kiedykolwiek pojawią się meczówki z długim rękawem?

Kapcok7 21.02.2014 21:42

Tylko na potwierdzenie że Gwiazda jest naszywana w kole żeby zakryć logo SSA, z powodu za późnej decyzji o umieszczeniu BG na koszulkach.

http://pics.tinypic.pl/i/00502/lnog878i2ki4.jpg

foxtrot_green 22.02.2014 11:06

Mam nadzieję, że kolejne partie będą miały już normalnie haftowaną Białą Gwiazdę, podobnie jak niebieskie koszulki wyjazdowe.

cinekw 22.02.2014 11:45

Na początku nie podobała mi się ta naszywka, ale wygląda to dobrze, nie wiem nawet czy nie lepiej niż jakby miała być właśnie haftowana sama Gwiazda

Wiślakus 29.05.2014 19:28

Z racji tego, że coraz więcej cywilizowanych klubów prezentuje już stroje na nowy sezon, wiecie jak to będzie u nas? nowy model? koniec adidasa, czy kolejny rok w tym samym?

R33 29.05.2014 19:47

Chyba kolejny rok w tym samym, z tego co pamiętam te stroje miały być na 2 lata (ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia).

Elefant 29.05.2014 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślakus (Post 1362902)
Z racji tego, że coraz więcej cywilizowanych klubów prezentuje już stroje na nowy sezon, wiecie jak to będzie u nas? nowy model? koniec adidasa, czy kolejny rok w tym samym?

Z pewnego źródła wiem, ze żona łysego już szyje nowe stroje. Łysy osobiście wciąga gumkę do majtek.
Stroje projektował Maciek Żurawski.
Podobno ma być hicior. :-D

brylant17 29.05.2014 20:08

Umowa za adidasem była podpisana na dwa lata,ale chyba w tym roku się kończy? Właśnie wynalazłem, że umowa się skończyła 1 lipca 2013 hmm

huberix 29.05.2014 20:52

Najchętniej widziałbym u nas firme Nike, bo do Adidasa nigdy przekonania nie miałem :P
U nas jak zwykle tydzień przed sezonem na hali pokażą. Taki klub powinien robić to bardziej uroczyście. Byłaby to wtedy też reklama.

Wiślakus 29.05.2014 21:00

Nike i to w stylu Romy to byłoby coś...
http://worldsoccertalk.com/wp-conten...ts-600x377.jpg
ale prędzej dostanie takie Lech...

huberix 29.05.2014 22:31

^^ Bardzo fajne. Chętnie zobaczyłbym jakąś wizualizację opartą o koszulki Romy.
-Totti miał rację mówiąc, że to najpiękniejsza koszulka jak dotąd :P

WislaFan123 30.05.2014 00:22

Aż tak słabo śledzicie co się dzieje ? :)

Cytat:

„Trzynasty lipca to od dzisiaj data symboliczna – piłkarze Wisły zagrają bowiem mecz sparingowy w nowych koszulkach z Białą Gwiazdą na piersi. Cieszymy się z przedłużenia, na kolejne trzy lata, umowy z naszym partnerem technicznym adidasem” – powiedział Bednarz.
Obecny model napewno będzie jeszcze w przyszłym sezonie, no ale jak już ta obecna partia zejdzie, to gwiazda już naszyta bezpośrednio na koszulkę będzie. Nowe stroje będą od sezonu 2015/2016 - w przypadku Adidasa (i przy większości umów) Wisłą zmieniała krój co 2 lata..

Kapcok7 01.06.2014 13:19

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...74148028_n.jpg

A tak by wyglądała gwiazda naszyta bezpośrednio ;) + widać czym się różni nasz "dedykowany" wzór od sieciówki.

St Yabol 01.06.2014 13:32

^up: mi się one podobają :)

ichigo 01.06.2014 15:33

Co to za stroje?

St Yabol 01.06.2014 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ichigo (Post 1363169)
Co to za stroje?

dzieciaków ktore mają wyprowadzićpiłkarzy na dzisiejszy mecz

JacobCFC 01.06.2014 18:09

Jak dla mnie, prostota tych strojów jest genialna.

Gwiaździsty 01.06.2014 19:27

Białe rękawki ala Arsenal nie pasują do koszulek Wisły.

huberix 01.06.2014 20:15

Biało- niebieskie powinny być

Jazon 07.06.2014 10:05

Niemcy chyba znowu będą mieć najładniejsze stroje na mundial (co jak co, ale Adidas potrafi swoim ziomkom zaprojektować koszulki):

http://ocdn.eu/images/pulscms/Mjk7MD...7a916f7611.jpg

Czy jakiś forumowy grafik pokusiłby się o wersję wiślacką - to jest zamiast narodowych barw niemieckich na górnym pasku barwy Wisły, a zamiast logo DFB, Biała Gwiazda?

Dariook 07.06.2014 19:25

A co w nich takiego fajnego? Serio pytam.

Francuzi number one

http://cdn.sneakerreport.com/assets/...y_kit_LEAD.jpg

Rustin 07.06.2014 19:57

Gdy pierwszy raz zobaczyłem koszulki reprezentacji naszych sąsiadów, to skojarzyłem z tymi od Nike:
http://http://redlog.pl/wp-content/u...mufc_55673.jpghttp://redlog.pl/wp-content/uploads/...mufc_55673.jpg
Podobne miało Zagłębie Lubin. Adidas jakby trochę udoskonalił sprawdzony wzór.

gypsy 12.06.2014 12:48

Rzeczywiście Francuzi mają świetne te stroje. Takie klasyczne, patrząc na nie nie wiesz, czy to koszulka sportowa czy do codziennego użytku. Bardzo mi się podobają. Ogólnie chyba Nike projektuje najciekawsze komplety, przynajmniej moim zdaniem. adidas nam robi przeciętne te koszulki...

Kapcok7 07.07.2014 21:03

Lechia żegna Adidasa, a wita się z ... no właśnie
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...87968879_n.jpg

krasny 07.07.2014 21:15

http://www.lechia.pl/news,4056-sport...ii-gdansk.html

wiertar 07.07.2014 22:04

o ja .......e :))

1227 07.07.2014 22:05

Nie wiem jak z jakością tej firmy ale te dresy tragedia, szelesty jak z darów powodziowych. Koszulka polo też bez szału wizualnie.

El'kabat 07.07.2014 22:32

Masakra. To samo miałem pisac co kolega wyżej,wygląd jak z tandety.
A co do jakości to z Adasiem to raczej nie ma co porównywać.

Stelio 07.07.2014 23:24

Poczekajmy do końca kontraktu z Adidasem i w ramach ciągłych cięć w budżecie pewnie też przywitamy jakieś Lotto czy inne Tico :>

JacobCFC 08.07.2014 05:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1367099)
Poczekajmy do końca kontraktu z Adidasem i w ramach ciągłych cięć w budżecie pewnie też przywitamy jakieś Lotto czy inne Tico :>

Lotto jeszcze można by było przeboleć :P Ale znając geniusz jacusia do cięć kosztów, to bardziej spodziewał bym się Kipsty :rotfl:

MatMario 08.07.2014 06:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1367099)
Poczekajmy do końca kontraktu z Adidasem i w ramach ciągłych cięć w budżecie pewnie też przywitamy jakieś Lotto czy inne Tico :>

Raczej Kubota

JacobCFC 08.07.2014 14:59

Prototyp od nowego sponsora, z którym UFA negocjuje:
http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1253899551.jpg

wolfy 08.07.2014 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1367148)
Prototyp od nowego sponsora, z którym UFA negocjuje:
http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1253899551.jpg

Hipstersko. Jak w latach 90-tych!

szprotson 08.07.2014 20:54

Byłem w szoku jak przeczytałem ze Lechia wybiera Sallera.
Saller z tego co pamiętam jest niemiecki, sam mam z 2 koszulki z jakichś tam turniejów czy coś, no ale to była marka która porównywałem z Mayor`em, Kokotem czy Vigo. Niemniej jednak niektóre kroje mają spoko, a koszulki w miarę lekkie.
Dresy chujowe bo zielone, a tam nie ma mozliwosci bawienia się kolorystyką.
I tak lepiej niż Cracovia która ma Legeę.
Zobaczymy na co My trafimy jak skończy się umową, nie liczyłbym na adasia

wiertar 08.07.2014 23:57

tu juz nie chodzi o kolorystyke tylko kroj. przecież te na zdjęciu przypominają modele z poczatku lat 90

d 09.07.2014 11:58

Sponsor, duża kasa, wielkie zakupy i sprzęt jak z wyprzedaży w Tesco. Jeszcze zrozumiem Liverpool czy Sevillę grające w jakimś szajsie za gigantyczne kontrakty, ale w sytuacji gdzie tak czy inaczej coś za stroje trzeba płacić...

Budowanie marki po polsku.

kangurekm 09.07.2014 12:13

Marzy mi się Under Armour i taki klasyczny krój:
http://worldsoccertalk.com/wp-conten...home-shirt.jpg

heoij 09.07.2014 15:57

Oby Wisła przedłużyła kontrakt z Adidasem i może ujrzymy takie coś- proste i ładne :-)

Olympique Lyon

http://oi57.tinypic.com/23uy7is.jpg

http://oi62.tinypic.com/2rorkb5.jpg

West Ham United

http://2.bp.blogspot.com/-hyFsvFDyJn...me-Kit+(1).jpg

heoij 10.07.2014 09:00

Trzeci strój Lechii Gdańsk na ligę:

Nawet dość dobrze to wygląda, "Lotos" fajnie wkomponował się w koszulkę nie rzuca się tak w oczy gdy był otoczony żółtą obwódką, do tego kolor napisu uległ zmianie z czerwonego na biały.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...49787131_o.jpg

suikoden 10.07.2014 09:28

:) dość ciekawy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl