![]() |
Ma ktoś jakieś info odnośnie tego, czy kiedykolwiek pojawią się meczówki z długim rękawem?
|
Tylko na potwierdzenie że Gwiazda jest naszywana w kole żeby zakryć logo SSA, z powodu za późnej decyzji o umieszczeniu BG na koszulkach.
http://pics.tinypic.pl/i/00502/lnog878i2ki4.jpg |
Mam nadzieję, że kolejne partie będą miały już normalnie haftowaną Białą Gwiazdę, podobnie jak niebieskie koszulki wyjazdowe.
|
Na początku nie podobała mi się ta naszywka, ale wygląda to dobrze, nie wiem nawet czy nie lepiej niż jakby miała być właśnie haftowana sama Gwiazda
|
Z racji tego, że coraz więcej cywilizowanych klubów prezentuje już stroje na nowy sezon, wiecie jak to będzie u nas? nowy model? koniec adidasa, czy kolejny rok w tym samym?
|
Chyba kolejny rok w tym samym, z tego co pamiętam te stroje miały być na 2 lata (ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia).
|
Cytat:
Stroje projektował Maciek Żurawski. Podobno ma być hicior. :-D |
Umowa za adidasem była podpisana na dwa lata,ale chyba w tym roku się kończy? Właśnie wynalazłem, że umowa się skończyła 1 lipca 2013 hmm
|
Najchętniej widziałbym u nas firme Nike, bo do Adidasa nigdy przekonania nie miałem :P
U nas jak zwykle tydzień przed sezonem na hali pokażą. Taki klub powinien robić to bardziej uroczyście. Byłaby to wtedy też reklama. |
Nike i to w stylu Romy to byłoby coś...
http://worldsoccertalk.com/wp-conten...ts-600x377.jpg ale prędzej dostanie takie Lech... |
^^ Bardzo fajne. Chętnie zobaczyłbym jakąś wizualizację opartą o koszulki Romy.
-Totti miał rację mówiąc, że to najpiękniejsza koszulka jak dotąd :P |
Aż tak słabo śledzicie co się dzieje ? :)
Cytat:
|
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...74148028_n.jpg
A tak by wyglądała gwiazda naszyta bezpośrednio ;) + widać czym się różni nasz "dedykowany" wzór od sieciówki. |
^up: mi się one podobają :)
|
Co to za stroje?
|
Cytat:
|
Jak dla mnie, prostota tych strojów jest genialna.
|
Białe rękawki ala Arsenal nie pasują do koszulek Wisły.
|
Biało- niebieskie powinny być
|
Niemcy chyba znowu będą mieć najładniejsze stroje na mundial (co jak co, ale Adidas potrafi swoim ziomkom zaprojektować koszulki):
http://ocdn.eu/images/pulscms/Mjk7MD...7a916f7611.jpg Czy jakiś forumowy grafik pokusiłby się o wersję wiślacką - to jest zamiast narodowych barw niemieckich na górnym pasku barwy Wisły, a zamiast logo DFB, Biała Gwiazda? |
A co w nich takiego fajnego? Serio pytam.
Francuzi number one http://cdn.sneakerreport.com/assets/...y_kit_LEAD.jpg |
Gdy pierwszy raz zobaczyłem koszulki reprezentacji naszych sąsiadów, to skojarzyłem z tymi od Nike:
http://http://redlog.pl/wp-content/u...mufc_55673.jpghttp://redlog.pl/wp-content/uploads/...mufc_55673.jpg Podobne miało Zagłębie Lubin. Adidas jakby trochę udoskonalił sprawdzony wzór. |
Rzeczywiście Francuzi mają świetne te stroje. Takie klasyczne, patrząc na nie nie wiesz, czy to koszulka sportowa czy do codziennego użytku. Bardzo mi się podobają. Ogólnie chyba Nike projektuje najciekawsze komplety, przynajmniej moim zdaniem. adidas nam robi przeciętne te koszulki...
|
Lechia żegna Adidasa, a wita się z ... no właśnie
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...87968879_n.jpg |
|
o ja .......e :))
|
Nie wiem jak z jakością tej firmy ale te dresy tragedia, szelesty jak z darów powodziowych. Koszulka polo też bez szału wizualnie.
|
Masakra. To samo miałem pisac co kolega wyżej,wygląd jak z tandety.
A co do jakości to z Adasiem to raczej nie ma co porównywać. |
Poczekajmy do końca kontraktu z Adidasem i w ramach ciągłych cięć w budżecie pewnie też przywitamy jakieś Lotto czy inne Tico :>
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Prototyp od nowego sponsora, z którym UFA negocjuje:
http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1253899551.jpg |
Cytat:
|
Byłem w szoku jak przeczytałem ze Lechia wybiera Sallera.
Saller z tego co pamiętam jest niemiecki, sam mam z 2 koszulki z jakichś tam turniejów czy coś, no ale to była marka która porównywałem z Mayor`em, Kokotem czy Vigo. Niemniej jednak niektóre kroje mają spoko, a koszulki w miarę lekkie. Dresy chujowe bo zielone, a tam nie ma mozliwosci bawienia się kolorystyką. I tak lepiej niż Cracovia która ma Legeę. Zobaczymy na co My trafimy jak skończy się umową, nie liczyłbym na adasia |
tu juz nie chodzi o kolorystyke tylko kroj. przecież te na zdjęciu przypominają modele z poczatku lat 90
|
Sponsor, duża kasa, wielkie zakupy i sprzęt jak z wyprzedaży w Tesco. Jeszcze zrozumiem Liverpool czy Sevillę grające w jakimś szajsie za gigantyczne kontrakty, ale w sytuacji gdzie tak czy inaczej coś za stroje trzeba płacić...
Budowanie marki po polsku. |
Marzy mi się Under Armour i taki klasyczny krój:
http://worldsoccertalk.com/wp-conten...home-shirt.jpg |
Oby Wisła przedłużyła kontrakt z Adidasem i może ujrzymy takie coś- proste i ładne :-)
Olympique Lyon http://oi57.tinypic.com/23uy7is.jpg http://oi62.tinypic.com/2rorkb5.jpg West Ham United http://2.bp.blogspot.com/-hyFsvFDyJn...me-Kit+(1).jpg |
Trzeci strój Lechii Gdańsk na ligę:
Nawet dość dobrze to wygląda, "Lotos" fajnie wkomponował się w koszulkę nie rzuca się tak w oczy gdy był otoczony żółtą obwódką, do tego kolor napisu uległ zmianie z czerwonego na biały. https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...49787131_o.jpg |
:) dość ciekawy
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl