Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

Jachu018 19.07.2011 18:18

@ardianek

Spróbuj na innej przeglądarce

EDIT: A link ( z zawartym numerem kanału) masz tu: http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

szprotson 19.07.2011 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ardianek (Post 1129603)
a ktory kanał ma Public Sport 3? Chetnie obejrzalbym to na dvhtv, ale pokazuje mi ze mam nieaktualny plugin, a jak go instaluje, to nic nie zmienia...

zresetuj przeglądarke

Chro 19.07.2011 18:34

Wiślacy, powiedzcie mi wtf z tym DrHTV?
Za każdym razme kiedy chce coś tam oglądnać nie ogarniam tej strony. Nie widzę żadnego odtwarzacza, ani okienka w którym ono miało by się pojawiać. Widzę nagłówek, buttony steam1-2-3, pod tym maly bannerek z reklama i na dole lista osob z fb która to lubi -_-...

Próbowałem na Firefoxie i Chromie którego na codzien używa. Anyone?

PaluchTSW 19.07.2011 18:41

Ja mam pytanie gdzie obejrze mecz w okolicach Ronda MOGILSKIEGO / ul. Lubicz ?

Misha[Pl] 19.07.2011 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chro (Post 1129620)
Wiślacy, powiedzcie mi wtf z tym DrHTV?
Za każdym razme kiedy chce coś tam oglądnać nie ogarniam tej strony. Nie widzę żadnego odtwarzacza, ani okienka w którym ono miało by się pojawiać. Widzę nagłówek, buttony steam1-2-3, pod tym maly bannerek z reklama i na dole lista osob z fb która to lubi -_-...

Próbowałem na Firefoxie i Chromie którego na codzien używa. Anyone?

Trzeba zainstalować dodatek do przeglądarki. Vshare tv. Poszukaj gdzieś na dole strony powinien być odnośnik. Jak po zainstalowaniu nie będzie działać to wyłącz przeglądarkę i włącz ponownie. Poowinno pomóc

Chro 19.07.2011 18:46

Browar masz jak wróce do Krakowa :) Dziieki za zainteresowanie

Chro 19.07.2011 18:49

Hm, pisze ze mam zainstalowana ta wtyczke - ogladalem przsed chwila mecz Borrusi z Mainz bez problemu...Tutaj na steam1 nie mam w ogole okienka do odtwarzania a na 2 i 3 pisze ze Brak transmisji, ale sprawdz inny stream!

Arronax 19.07.2011 18:53

Ma ktoś linka do Ipli? Nie wiem czy tylko dla mnie jest to tak nieczytelne Q*** ;/ .

EDIT

Już mam. Trochę się zakręciłem.

piotrk 19.07.2011 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 1129319)
A wie ktoś może która z łotewskich telewizji planuje transmisję meczu? Nie mogę tego nigdzie znaleźć w necie.

Proszę o pilne info, bo kolega jest na wakacjach na Łotwie i chciał oglądnąć

pierwszy mecz ze Skonto transmitowała stacja LTV7 i można było zobaczyć spotkanie na ich stronie,
ale drugiego meczu chyba nie będzie transmitowała , bo nie ma żadnych informacji na ich stronie, a także liveonsat.com podaje ,ze tylko na Polsat Futbol i Polsat Sport będzie ten mecz ,a gdy był pierwszy mecz na "liveonsat" pisali ,że LTV7 będzie go transmitować,

suikoden 19.07.2011 19:01

20:30 19.06.2011 WISŁA KRAKÓW-SKONTO RYGA - el:LM W NECIE
http://.................../viewtopic.php?t=6021

Kon®ado 19.07.2011 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PaluchTSW (Post 1129626)
Ja mam pytanie gdzie obejrze mecz w okolicach Ronda MOGILSKIEGO / ul. Lubicz ?

nie mam pewnosci ale moze w Sport Barze bedzie ;P

9białagwiazda 19.07.2011 19:05

studio przedmeczowe http://sportstream24.com/watch_online_4.php

drbolkins 19.07.2011 19:13

sport bar na lubiczu

matkur 19.07.2011 19:20

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-3391.html
polecam

michi96d 19.07.2011 19:20

Jakość ipla zajeb***.

Szpen 19.07.2011 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez drbolkins (Post 1129647)
sport bar na lubiczu

jakość jak na ipli - i za darmo!

Grantar 19.07.2011 22:08

Następne mecze też wykupił POLSAT ???

qqq_b 19.07.2011 22:33

Polsat ma prawa do LE i LM.

Rozwalił mnie Borek przy 1-wszej bramce - " i 1:0 dla Skont .... yyy Wisły". :rotfl::rotfl::rotfl:

bonawentura 20.07.2011 11:45

A są jakieś skróty meczu w internecie? bo chciałbym zobaczyć te bramki...

Kibic1928 20.07.2011 11:47

http://www.meczyki.pl/skroty/9637/wisla_skonto_20.html

Proszę.

crazykaro 20.07.2011 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1129953)
A są jakieś skróty meczu w internecie? bo chciałbym zobaczyć te bramki...

Znasz youtube.pl? Taka stronka z filmikami. Tam sobie wpisz Wisła Skonto 2 0 i wyskoczą filmiki.

PAC 20.07.2011 13:16

Mam nadzieje że mecz z Litexem już na otwartym Polsacie. Wiadomo coś?.

qqq_b 20.07.2011 13:59

Na razie nic nie wiadomo. Każdy mecz jest ( jego transmisja ) jest ustalana kilka dni przed. Jedno jest pewne. Jeżeli zagramy w IV rundzie to sygnał jest produkowany przez UEFA i Polsat musi dać mecz na otwartym Polsacie. Ale do tego jeszcze daleka droga.

skibcio13 20.07.2011 16:08

A czy mecz z litexem w ogóle będzie gdzieś transmitowany ?;>

kasia09 20.07.2011 16:14

pewnie polast sport .

piotrekj66unia 20.07.2011 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1130046)
Na razie nic nie wiadomo. Każdy mecz jest ( jego transmisja ) jest ustalana kilka dni przed. Jedno jest pewne. Jeżeli zagramy w IV rundzie to sygnał jest produkowany przez UEFA i Polsat musi dać mecz na otwartym Polsacie. Ale do tego jeszcze daleka droga.


Hmm a czy przypadkie 4 runda czyli ten clay Play-Off nie pokazuje juz N sport?
Rok temu polsat dawal eliminacje chyba (o ile byly) ale 4 runda byla na 100% w N tam to chyba juz nawet przed meczem leci hymn ligi mistrzow.

michael 20.07.2011 16:46

Dziś o 20.00 jest powtórka meczu Wisła-Skonto na Polsacie Sport jakby ktoś chciał obejrzeć ;)

szprotson 20.07.2011 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michael (Post 1130145)
Dziś o 20.00 jest powtórka meczu Wisła-Skonto na Polsacie Sport jakby ktoś chciał obejrzeć ;)

na ipli mozna ogladać cały czas :)

plomien23 20.07.2011 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrekj66unia (Post 1130138)
Hmm a czy przypadkie 4 runda czyli ten clay Play-Off nie pokazuje juz N sport?
Rok temu polsat dawal eliminacje chyba (o ile byly) ale 4 runda byla na 100% w N tam to chyba juz nawet przed meczem leci hymn ligi mistrzow.

Hymn to leciał juz na meczu w Rydze ;)

Polsat ma prawo pokazywac raczej wszystkie mecze Polskich zespołów nie zaleznie od IV czy juz grupowej fazy.

rafkur 20.07.2011 21:22

Czy ktoś może jakimś cudem zna jakiś "polski" pub w Budapeszcie gdzie byłaby ewentualna szansa zobaczenia meczu z Litexem ?

Tak wyszło, że do środy będę na Węgrzech i pozostaje mi ewentualnie hotelowy net ale za bardzo nie liczę na sukces w tej formie.

Proszę o info na priv jeżeli znajdzie się takowy wszechwiedzący ))

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

wojtas_ns 22.07.2011 06:54

jest jakis sposob zeby oglądnąć mecz z litexem w turcji, wczoraj probowalem slask ale przez iple sie nie da a storny nie łączyły streamu ?? da sie to jakoś przeskoczyć>??<

CelticusABG 22.07.2011 09:23

Napisałem mail do Polsatu w sprawie wtorkowego meczu. Oto ich odpowiedź:

Cytat:

Witamy,

Tak, na transmisję meczu trzeciej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów UEFA: Litex - Wisła Karków zapraszamy do kanału otwartego we wtorek, 26 lipca o godz. 19.30.

Pozdrawiamy
Dział kontaktów z widzami

crate digger 22.07.2011 09:42

WISŁA KARKÓW (że niby karków to dopełniacz :P )

:D :D :D :D POLSAT MADE MY DAY

Mario Nh 22.07.2011 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CelticusABG (Post 1131452)
Napisałem mail do Polsatu w sprawie wtorkowego meczu. Oto ich odpowiedź:

Ja bym się jeszcze przedwcześnie nie cieszył.

Kaco 22.07.2011 10:07

http://www.polsat.pl/Program_TV,2848/index.html

Jak popatrzymy na wtorek to jest transmisja... Oby:)

Bąbel 22.07.2011 10:38

I tak im nie ufam, wszystko się może zmienić. Czekać na wtorek, wtedy będzie 100% pewność.

Fiti 22.07.2011 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bąbel (Post 1131497)
I tak im nie ufam, wszystko się może zmienić. Czekać na wtorek, wtedy będzie 100% pewność.

A w razie czego zostaną meczyki, ipla i i tak się zobaczy i tak :)

gypsy 22.07.2011 12:42

Ja rozumiem, że meczu z jakimiś "ogórkami" z Łotwy mogli nie puścić w otwartym Polsacie, ale 3. rundę to już powinni! ;)

mitmichael 22.07.2011 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaco (Post 1131482)
http://www.polsat.pl/Program_TV,2848/index.html

Jak popatrzymy na wtorek to jest transmisja... Oby:)

Do wtorku to sie jeszcze wiele moze zmienic (oby nie)

piotrekj66unia 23.07.2011 09:57

najprawdopodobniej nici z transmisji na otwartym Polsacie.
Juz w programie wtorkowym zmienili na jakis mega hit a tutaj: http://www.polsatsport.pl/News,5827/...772/index.html

jak byk pisza ze mecze w Polsacie Sport i Futbol


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl