![]() |
@ardianek
Spróbuj na innej przeglądarce EDIT: A link ( z zawartym numerem kanału) masz tu: http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia |
Cytat:
|
Wiślacy, powiedzcie mi wtf z tym DrHTV?
Za każdym razme kiedy chce coś tam oglądnać nie ogarniam tej strony. Nie widzę żadnego odtwarzacza, ani okienka w którym ono miało by się pojawiać. Widzę nagłówek, buttony steam1-2-3, pod tym maly bannerek z reklama i na dole lista osob z fb która to lubi -_-... Próbowałem na Firefoxie i Chromie którego na codzien używa. Anyone? |
Ja mam pytanie gdzie obejrze mecz w okolicach Ronda MOGILSKIEGO / ul. Lubicz ?
|
Cytat:
|
Browar masz jak wróce do Krakowa :) Dziieki za zainteresowanie
|
Hm, pisze ze mam zainstalowana ta wtyczke - ogladalem przsed chwila mecz Borrusi z Mainz bez problemu...Tutaj na steam1 nie mam w ogole okienka do odtwarzania a na 2 i 3 pisze ze Brak transmisji, ale sprawdz inny stream!
|
Ma ktoś linka do Ipli? Nie wiem czy tylko dla mnie jest to tak nieczytelne Q*** ;/ .
EDIT Już mam. Trochę się zakręciłem. |
Cytat:
ale drugiego meczu chyba nie będzie transmitowała , bo nie ma żadnych informacji na ich stronie, a także liveonsat.com podaje ,ze tylko na Polsat Futbol i Polsat Sport będzie ten mecz ,a gdy był pierwszy mecz na "liveonsat" pisali ,że LTV7 będzie go transmitować, |
20:30 19.06.2011 WISŁA KRAKÓW-SKONTO RYGA - el:LM W NECIE
http://.................../viewtopic.php?t=6021 |
Cytat:
|
studio przedmeczowe http://sportstream24.com/watch_online_4.php
|
sport bar na lubiczu
|
|
Jakość ipla zajeb***.
|
Cytat:
|
Następne mecze też wykupił POLSAT ???
|
Polsat ma prawa do LE i LM.
Rozwalił mnie Borek przy 1-wszej bramce - " i 1:0 dla Skont .... yyy Wisły". :rotfl::rotfl::rotfl: |
A są jakieś skróty meczu w internecie? bo chciałbym zobaczyć te bramki...
|
|
Cytat:
|
Mam nadzieje że mecz z Litexem już na otwartym Polsacie. Wiadomo coś?.
|
Na razie nic nie wiadomo. Każdy mecz jest ( jego transmisja ) jest ustalana kilka dni przed. Jedno jest pewne. Jeżeli zagramy w IV rundzie to sygnał jest produkowany przez UEFA i Polsat musi dać mecz na otwartym Polsacie. Ale do tego jeszcze daleka droga.
|
A czy mecz z litexem w ogóle będzie gdzieś transmitowany ?;>
|
pewnie polast sport .
|
Cytat:
Hmm a czy przypadkie 4 runda czyli ten clay Play-Off nie pokazuje juz N sport? Rok temu polsat dawal eliminacje chyba (o ile byly) ale 4 runda byla na 100% w N tam to chyba juz nawet przed meczem leci hymn ligi mistrzow. |
Dziś o 20.00 jest powtórka meczu Wisła-Skonto na Polsacie Sport jakby ktoś chciał obejrzeć ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
Polsat ma prawo pokazywac raczej wszystkie mecze Polskich zespołów nie zaleznie od IV czy juz grupowej fazy. |
Czy ktoś może jakimś cudem zna jakiś "polski" pub w Budapeszcie gdzie byłaby ewentualna szansa zobaczenia meczu z Litexem ?
Tak wyszło, że do środy będę na Węgrzech i pozostaje mi ewentualnie hotelowy net ale za bardzo nie liczę na sukces w tej formie. Proszę o info na priv jeżeli znajdzie się takowy wszechwiedzący )) Z góry dziękuję za ewentualną pomoc. |
jest jakis sposob zeby oglądnąć mecz z litexem w turcji, wczoraj probowalem slask ale przez iple sie nie da a storny nie łączyły streamu ?? da sie to jakoś przeskoczyć>??<
|
Napisałem mail do Polsatu w sprawie wtorkowego meczu. Oto ich odpowiedź:
Cytat:
|
WISŁA KARKÓW (że niby karków to dopełniacz :P )
:D :D :D :D POLSAT MADE MY DAY |
Cytat:
|
http://www.polsat.pl/Program_TV,2848/index.html
Jak popatrzymy na wtorek to jest transmisja... Oby:) |
I tak im nie ufam, wszystko się może zmienić. Czekać na wtorek, wtedy będzie 100% pewność.
|
Cytat:
|
Ja rozumiem, że meczu z jakimiś "ogórkami" z Łotwy mogli nie puścić w otwartym Polsacie, ale 3. rundę to już powinni! ;)
|
Cytat:
|
najprawdopodobniej nici z transmisji na otwartym Polsacie.
Juz w programie wtorkowym zmienili na jakis mega hit a tutaj: http://www.polsatsport.pl/News,5827/...772/index.html jak byk pisza ze mecze w Polsacie Sport i Futbol |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl