Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

For_FuN_ 18.11.2009 23:24

I taki pilkarz firmuje idee fair play...to jest dopiero skandal...

Wojtas 18.11.2009 23:28

Ja jestem tylko ciekaw czy sie przyzna.,czy powie "nic nie widzialem,nic nie slyszalem..."


koniec %$&II skandal !

For_FuN_ 18.11.2009 23:34

Francja przeciez nie mogla nie zagrac na MS...FIFA nie mogla do tego dopuscic, bo jaki to bylby turniej bez zabojadow(szefem UEFA jest przeciez wybitny francuski pilkarz)...

sergio 18.11.2009 23:37

Za około 15 minut chyba na eurosporcie beda skróty wszystkich meczy

a bramka to najwiekszy skandal 2009 roku!!!!

maro olTSkul 18.11.2009 23:37

no i masz ... nie trafiłem, ale po tym co było widać to żabojady powinni jechać na MŚ, ale w piłkę ręczną i z naszym teamem rywalizować :) ciekaw jestem, co będzie mówił Henry - do tej pory dla mnie jeden z najbardziej fair grających piłkarzy... może powie że to nie jego ręka :) :)

!!IRIVER!! 18.11.2009 23:39

Prokurator się tym powinien zająć. :| strasznie mi żal Irlandczyków, od początku było im pod górkę, jak nie Włosi to znowu teraz takie gówno... Przegrali podczas całych eliminacji JEDEN mecz i nie jadą na Mundial. Niesprawiedliwe.

Robbie92 18.11.2009 23:54

Tomasz Kuszczak 5/10 - pare dobrych interwencji,ale pod uwage trzeba ziasc ze kanadyjczycy oddawali malo 'konkretnych' strzalow, slaba gra nogami + kiks na pocztku meczu
Wojciech Szczęsny 5 - mial chyba 2 okazje do zaprezentowania umiejetnosci, za slaby test mial.
---
Jakub Rzeźniczak 2 - wg mnie gosciu jest slaby na repre, mase strat w podaniach do przodu,trzy razy chyba tylko poszedl do przodu(efekt mizerny)
Marcin Kowalczyk 3 - bezbarwny
Michał Żewłakow 6 - bez fajerwerkow,ale i zastrzezen byc nie moze
Maciej Sadlok 4 - to samo co zewlak, tyle ze on mial jakis blad(przy lepszym rywalu na jednym by sie napewno nie skonczylo)
Seweryn Gancarczyk 3,5 - duzo pilek na pałe, pochwalic mozna za strzal pod koniec meczu, oczywiscie niecelny(nieznacznie), ale to wszytko o duzo za malo
----
Sławomir Peszko 5 - za podania otwierajacym innym droge do bramki, pare niecelnych strzalow, widac brak formy, 2x gorszy od Peszki z pucharow w zeszlym roku
Dariusz Dudka 4 - wiekszosc pewnie bedzie sie podniecac jego strzalami, ale ja nie chcial bym go miec w swojej druzynie, ale co z niego za def. pomocnik skoro przebiegl moze z 8km(malo!) , zagrania z reguly do tylu, nawet majac okazje wyjsc z akcja, no i te strzaly na wiwat! na pocztku meczu,wole Murawskiego na tej pozycji
Ludovic Obraniak 4,5 - bez blysku, wiecej sie po nim spodziewalem,przyjezdzal na kadre jako gwiazda Ligue1, gdzie ta gwiazda jest? bo 2 dobrze wykonane rzuty wolne na pewno go nie czynia
Patryk Małecki 4,5 - mial swietna okazje do pokazania pazura Smudzie za to ze wszedl tylko na 5min., coz trudno, szkoda ze myslami sie juz cieszyl z gola gdy pilka leciala na 'slupek' ;p
Maciej Rybus 6 - fajnie sie zachowal przy bramce, widac ze jest mlody i uczy sie tej nowszej szkoly
Radosław Majewski 4 - niczym sie nie wykazal, ale tez nic zlego nie mozna powiedziec,za malo minut mu dał Smuda
Kamil Kosowski 3,5 - slaby wystep Kosy, liczylem na wiecej, moze sie oszczedzal na szlagierowy mecz ligowy?
Janusz Gancarczyk 2 - widac ze debiutant, dostajac szanse grania w pierwszej reprze powinien bardziej sie pokazac, narazie do odstrzalu
----
Robert Lewandowski 3,5 - z kilometra widac brak formy, nie gra tego co rok temu, ok jest aktualnym krolem strzelcow ligi, ale z tym stylem gry,to niech lepiej osiadzie w tym Lechu,licze ze jeszcze wroci do formy

------------------------------
a co do el.MŚ to przede wszystkim ucieszylem sie z awansu Słowenii, to pokazuje ze nie jest taka słaba pokonując druzyne ktora jaralo sie wielu ludzi podaczas euro08' i oczywiscie Kirm :D

a henrym pisac nic nie bede bo szkoda klawy :-/ wspolczuje Irlandii

Fuks 18.11.2009 23:56

http://www.d1g.com/video/show/?id=3303656

dobra jakosc , wszystko widac jak " na dłoni " :D

naprawde, dawno nie widzialem meczu o taką stawkę z takim przekrętem, i ten sedzie jeszcze pokazuje ze on to bokiem dotknal :D

!!IRIVER!! 19.11.2009 00:11

Ten komentator się drze co najmniej tak, jakby dochodził. Żal, k...a.
Szkoda, że Henry tej piłki nie złapał w ręce i nie wrzucił do bramki.

1q2 19.11.2009 01:51

Żal patrzeć na to - kolejny wielki gwiazdor okazuje się skończonym frajerem.

Mario Nh 19.11.2009 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 818288)
Ten komentator się drze co najmniej tak, jakby dochodził. Żal, k...a.
Szkoda, że Henry tej piłki nie złapał w ręce i nie wrzucił do bramki.

To chyba dobrze że się emocjonuje meczem. Lepszy taki niż Szczęsny.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 818299)
Żal patrzeć na to - kolejny wielki gwiazdor okazuje się skończonym frajerem.

A co Ty byś zrobiłem w takiej sytuacji? Na zastanowienie się masz tyle co Henry, ułamek sekundy.

63624 19.11.2009 08:35

http://www.youtube.com/watch?v=eRWjzBC58dA

Tutaj wszystko widać jak na dłoni.:lol:
Sędziowie popełnili wielki błąd, albo specjalnie to puścili, bo liniowy wszystko widział.
Co do meczu w Bydgoszczy.Nasi wygrali z drużyną, która w piłkę grała jak z podwórka. Bronili się dopiero pod polem karnym, wykopywali piłkę pod nogi naszych grajków. A i tak mogliśmy tylko zremisować, bo nasza defensywa i tak bez pressingu popełniała błędy.
Z innych meczy, cieszy awans Słoweńców. Będzie komu kibicować w RPA.:)

szlaQ 19.11.2009 09:00

Dobra dobra bez obłudy , jakby któryś z naszych zrobił to samo co Henry z Irlandią w meczu np. z Niemcami na euro 2012 wszyscy byście się podniecali jego "sprytem"...

Proud 19.11.2009 10:01

ja bym się nie podniecał...


dla mnie to jest brak honoru, do końca życia miałbym wyrzuty sumienia.

dlatego nie rozumiem wyzwisk pod adresem Webba za Polska - Austria. Nie dość że Roger strzelił gola ze spalonego(o tym nikt już nie mówi) to jeszcze wedle przepisów arbiter miał podstawy do podyktowania tego karnego. Hipokryzja niektrórych powala na kolana....

Mario Nh 19.11.2009 10:20

Nie przesadzaj z tą interpretacją przepisów. Jest jeszcze takie coś jak sędziowska intuicja. Takich fauli w polu karnym przy stałych fragmentach w trakcie meczu jest kilka jak nie kilkanaście. Takich fauli się nie gwizda. Austriak miał szczęście. Cwaniactwo wygrało, Webb dał się nabrać. Dziwie się angielskiemu sędziemu....

Marszałek 19.11.2009 10:40

Kanada oczywiście jest zespołem podwórkowym. Sami chyba kopanie w piłkę traktują jak dobą zabawę. Niemniej jak przycisnęli to gorąco było, ich akcje były składniejsze, przemyślane. Wygraliśmy, zwycięstwo cieszy. Wynik poszedł w świat a świat klasyfikuje nas na poziomie Kanady. Teraz myślę czas na Lichtenstein, należy spróbować podtrzymać zwycięską passę. Rywal jest w naszym zasięgu. Budujmy dobrą atmosferę wokół reprezentacji.

Maciuś 19.11.2009 11:06

Macedonia wczesniej ograla Kanade 3:0.

Pan Jotka 19.11.2009 11:52

Macedonia...Macedonia... Hmmm. To nie Ivanovski z Polonii czasem jest z tego niezwykle utalentowanego piłkarsko kraju???

dynek.pl 19.11.2009 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 818346)
Macedonia wczesniej ograla Kanade 3:0.

Macedonia ma takiego gracza jak Goran Pandev, ktory strzelil kanadyjczykom 2 gole, a my kogo mamy ?

HEDu 19.11.2009 12:05

2 z karnego, taki poziom meczu tam był, ze ogolem podytkowano 4 karne.

!!IRIVER!! 19.11.2009 13:17

Koszyki przed MŚ dość ciekawe:
1 - RPA, Argentyna, Brazylia, Anglia, Hiszpania, Niemcy, Holandia, Włochy
2 - Francja, Szwajcaria, Dania, Słowenia, Serbia, Słowacja, Portugalia, Grecja
3 - Chile, Wybrz. Kości Słoniowej, Urugwaj, Algieria, Paragwaj, Ghana, Kamerun, Nigeria
4 - USA, Honduras, Japonia, Korea Płn., Korea Płd., Meksyk, Australia, Nowa Zelandia

Grup mocarstwowych może być kilka. Liczę na to, że w jednej się spotkają Brazylia, Francja, Nigeria i USA albo Meksyk. No i, że Francuzi dostaną swoje za wczoraj. :-) Ogólnie kombinacji w cholerę. Byle do czerwca. :D Losowanie 4 grudnia.

Mario Nh 19.11.2009 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 818362)
Macedonia ma takiego gracza jak Goran Pandev, ktory strzelil kanadyjczykom 2 gole, a my kogo mamy ?

Dokładnie tak.

Spójrzmy na Honduras który ma więcej piłkarzy GRAJĄCYCH w średnich europejskich klubach.
Spójrzmy na Bośnię która m.in. dwóch dobrych napastników strzelających bramki w Bundeslidze.
Ekwador ma Valencie...
Meksyk, Australia itd itd...

A my kogo mamy? A mamy Lewandowskiego, ba nawet dwóch!
Mamy piłkarzy takiego kalibru przecież jak Peszko, Rybus, Malecki.
Weźcie pod uwagę jakim materiałem dysponuje obecnie Smuda zanim zaczniecie przy jego nazwisku dorysowywać szubienice. Prośba!

Ciekawe koszyki. Słowenia i Słowacja w drugim...

For_FuN_ 19.11.2009 13:43

To jeszcze raz przewertuj ligii europejskie, bo graczy, ktorzy graja regularnie w lepszych ligach od naszej mamy naprawde sporo...

Glownym problemem nie jest material ludzki, ale to, ze ci pilkarze nie tworza druzyny i tak jest juz od EURO 2008, cos wtedy peklo w czasie okresu przygotowawczego.

!!IRIVER!! 19.11.2009 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 818393)
Ciekawe koszyki. Słowenia i Słowacja w drugim...


z tym, że nie jest to uzależnione od faktycznej siły tych reprezentacji, a od ułatwienia losowania, tak aby maksymalnie 2 repry europejskie mogły grać w jednej grupie. ;)

Mario Nh 19.11.2009 13:51

Wichniarek? Lewandowski? Smolarek? Kuszczak? Murawski?

To już chyba tylko Błaszczykowski, Jeleń i Kosowski obecnie odgrywają ważną rolę w swojej drużynie... ale to i tak dla niezbyt zorientowanego kibica anonimowe nazwiska. Niestety, taka jest prawda.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 818404)
z tym, że nie jest to uzależnione od faktycznej siły tych reprezentacji, a od ułatwienia losowania, tak aby maksymalnie 2 repry europejskie mogły grać w jednej grupie. ;)

W sumie i słusznie. Stwarza to przynajmniej równomierne szanse dla każdego zespołu.

tofik 19.11.2009 13:54

Oł dżizys teraz znowu RPA i powrócą te przeklęte trąbki. Trzeba będzie oglądać bez fonii.

Wojtas 19.11.2009 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 818409)
Oł dżizys teraz znowu RPA i powrócą te przeklęte trąbki. Trzeba będzie oglądać bez fonii.





Ja tych jeb***ch trabek sluchac nie moge.

Ogladalem final mlodziezowki do 17 lat i tam na tym stadionie w Nigerii nie bylo slychac nic,zadnych braw,spiewow,nic ...tylko te jeb***ne trąbki.

Poprostu odbiera to radosc i jakakowliek przyjemnosc ogladania,oczywiscie jest mozliwosc wylaczenia glosu ale tak tez jest beznadziejnie.

Z drugiej strony jak bedzie jakis tam mecz druzyn nie z Afryki np Anglia-Meksyk to chyba nikt trąbic nie bedzie :D :D ,wiec az tak tragicznie moze nie będzie...

pan Dudi 19.11.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 818535)
Ja tych jeb***ch trabek sluchac nie moge.

Ogladalem final mlodziezowki do 17 lat i tam na tym stadionie w Nigerii nie bylo slychac nic,zadnych braw,spiewow,nic ...tylko te jeb***ne trąbki.

Poprostu odbiera to radosc i jakakowliek przyjemnosc ogladania,oczywiscie jest mozliwosc wylaczenia glosu ale tak tez jest beznadziejnie.

Z drugiej strony jak bedzie jakis tam mecz druzyn nie z Afryki np Anglia-Meksyk to chyba nikt trąbic nie bedzie :D :D ,wiec az tak tragicznie moze nie będzie...

A propos trąbek, to dowiedziałem się w pracy (tak, tak, nawet tam można się czegoś ciekawego dowiedzieć :D ) takiej ciekawostki, że te trąbki, to nie trąbki, tylko vuvuzele, czyli tradycyjne, afrykańskie instrumenty muzyczne! Zobaczcie:

http://en.wikipedia.org/wiki/Vuvuzela

I zamiast zostać zbanowana została oficjalnym instrumentem muzycznym MŚ 2010!:rotfl::rotfl::rotfl:

Także przyzwyczajcie się do:

http://cdn.24.com/files/Cms/General/...b338989652.jpg

:rotfl::rotfl::rotfl:

Cóż, przynajmniej wzrośnie na świecie liczba porządnych rasistów.:lol:

Na youtubie można znaleźć filmiki z "koncertami" tych instrumentów (czyli meczów z kakofonią, że łeb pęka) i mało tego! Jakiś jeden bambus z drugim doszli do wniosku, że vuvuzela to za mało i trzeba wymyślić coś większego i teraz jest... ****a, zapomniałem, ale też z -zela na koniec. :lol:

A, no i jakby ktoś chciał kupić lub poczytać o tym cudownym sprzęcie:

http://www.buy-vuvuzela.com/

Autentycznie ten opis to kwintesencja murzyńskości.:lol:

ToTylkoJa 19.11.2009 19:38

przesadzacie z tymi pojazdami na Henry'ego. Ok, zagrał nieprawidłowo. Ale miał jaja i przyznał się, że zagrał niezgodnie z przepisami. I dodał bardzo ważną kwestię- on nie jest od sędziowania, tylko sędzia.

teraz odpowiedzcie sobie sami- ile razy ściągaliście na klasówkach/kartkówkach/kolokwiach/egzaminach? Czy może wszyscy tacy moraliści postępujący zgodnie z etyką?

1q2 19.11.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 818564)
przesadzacie z tymi pojazdami na Henry'ego. Ok, zagrał nieprawidłowo. Ale miał jaja i przyznał się, że zagrał niezgodnie z przepisami. I dodał bardzo ważną kwestię- on nie jest od sędziowania, tylko sędzia.
?

A co miał niby zrobić:D? -wyprzeć się i stwierdzić że przyjął to na klatę?
Nie wiem, może jestem starej daty jeśli chodzi o takie sprawy ale dla mnie, tak jak pisałem, jest to bezczelne złodziejstwo...Tak jak bym poszedł do kogoś na imprezę(kogo może słabo znam albo nawet nie lubię) i zajebał mu portfel z półki , a po złapaniu tłumaczył bym się że winien jest ten co go tam położył a nie ja - wiem wiem, z tym portfelem czytałem Steca ale akurat tu uważam że ma racje.

Gdzie zgadzam się że to nie jest tylko problem jednego czy drugiego grajka a system jest totalnie s.......ony.Okazja czyni złodzieja - niestety a w****ia mnie to o tyle że ja chcę męskiego i w miarę fair-play sportu a nie cyrku gdzie każdy tylko myśli jak tu wyjebać sędziego.

A co do trąbek to te mistrzostwa to jakiś kosmos będzie, trąbki to tylko dopełnienie tego wszystkiego;)
Zresztą śmiejemy się z murzinosów a i u nas takich geniuszy nie brakuje - nie wiem jak teraz jest ale kilka lat temu zostałem zmuszony do bycia na jakimś letnim GP w Zakopcu i nie żałuje bo dane mi było zobaczyć to czego zwykły śmiertelnik nie uswiadczy:D - oczywiście zamiast dopingu trąbki bo łatwiej dmuchać niż krzyczeć i zamiast klaskania - klaskarki ,bo kto by się przemęczał.W ogóle to było jakieś połączenie disko-polo-pikniku kantry i oktober fest;)

ToTylkoJa 19.11.2009 20:46

1q2 ale porównanie z imprezą jest nietrafione jak dla mnie. Kradniesz portfel- tu wszystko zależy tylko od Ciebie, nie ma kogoś, kto stoi z boku i powie Ci- tak bierz lub nie, nie bierz.

w spotkaniu to nie od Henryego zależało, czy będzie gol uznany czy nie. Wszystko było w rękach sędziego.

i zadam Tobie to pytanie- ściągałeś kiedyś na jakiejś kartkówce, klasówce, kolokwium czy też egzaminie?:> Jestem na 99% pewny, że tak. Czy to nie 'złodziejstwo'?

7 kotów 19.11.2009 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 818560)
A propos trąbek, to dowiedziałem się w pracy (tak, tak, nawet tam można się czegoś ciekawego dowiedzieć :D ) takiej ciekawostki, że te trąbki, to nie trąbki, tylko vuvuzele, czyli tradycyjne, afrykańskie instrumenty muzyczne! Zobaczcie:

http://en.wikipedia.org/wiki/Vuvuzela

I zamiast zostać zbanowana została oficjalnym instrumentem muzycznym MŚ 2010!:rotfl::rotfl::rotfl:

Także przyzwyczajcie się do:

http://cdn.24.com/files/Cms/General/...b338989652.jpg

:rotfl::rotfl::rotfl:

Cóż, przynajmniej wzrośnie na świecie liczba porządnych rasistów.:lol:

Na youtubie można znaleźć filmiki z "koncertami" tych instrumentów (czyli meczów z kakofonią, że łeb pęka) i mało tego! Jakiś jeden bambus z drugim doszli do wniosku, że vuvuzela to za mało i trzeba wymyślić coś większego i teraz jest... ****a, zapomniałem, ale też z -zela na koniec. :lol:

A, no i jakby ktoś chciał kupić lub poczytać o tym cudownym sprzęcie:

http://www.buy-vuvuzela.com/

Autentycznie ten opis to kwintesencja murzyńskości.:lol:


Ja pierdziele.
Wyobrazcie sobie Lobodzinskiego wsrod tych vuvuzel.
Jemu doping byl za glosny... :(


PS. 9 dolcow na amzon.com
chyba se kupie.
sasiad mnie w****ia

RAFi89 19.11.2009 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 818564)
przesadzacie z tymi pojazdami na Henry'ego. Ok, zagrał nieprawidłowo. Ale miał jaja i przyznał się, że zagrał niezgodnie z przepisami. I dodał bardzo ważną kwestię- on nie jest od sędziowania, tylko sędzia.

teraz odpowiedzcie sobie sami- ile razy ściągaliście na klasówkach/kartkówkach/kolokwiach/egzaminach? Czy może wszyscy tacy moraliści postępujący zgodnie z etyką?

Zgadzam się, zresztą mój nauczyciel kiedyś powiedział, jak człowiek się zachowa można zobaczyć dopiero wtedy kiedy znajdzie się w danej sytuacji. Bo na forach czy stojąc obok to się można mądrzyć. Co do samego zagrania Henryego to pewnie było ono celowe i co powinien zrobić? Iść do sędziego i samemu się przyznać, nie wiem czy którykolwiek zawodowy piłkarz w takiej sytuacji by się przyznał. Ile oglądaliście spotkań gdzie zawodnicy wymusili rzut karny, obrońcy ewidentnie faulowali w polu karnym, zagrywali rękoma, czy któryś się przyznawał?
Co do sędziego głównego to na niego też bym głównej winy nie zwalał, on widział tylko plecy Henryego w dodatku było też tam kilku innych zawodników więc naprawdę ciężko takie zagranie wyłapać stojąc gdzieś przed polem karnym. Winna wg. mnie sędziego liniowego który najpierw nie pokazał spalonego a i rękę powinien zauważyć.
Gdyby to był mecz grupowy w kwalifikacjach pewnie nikt by o tym długo nie rozpamiętywał.

masada 19.11.2009 23:17

Kurde no, ja też się przychylam do tej opinii. No gdyby i może Henry mógł się zastanowić i rozważyłby wszystkie za i przeciw, to by tego nie zrobił, choć też wątpię. ;)

Ale na boisku to jest impuls, ułamek sekundy, chcesz po prostu wygrać, końcówka meczu, piłka Ci ucieka, kurde zgarniasz ją sam nawet nie wiesz czym, pada bramka, euforia, zero czasu na zastanowienie.
Sam pamiętam że na boisku to mi zawsze klepa waliła totalna, miałem ambicja 10, agresja 10, potrafiłem ordynarną kosę sprzedać najlepszemu kumplowi na asfalcie, a dopiero za parę chwil się zastanowiłem co ja do k. nędzy odwalam? ;DD

Co innego nurkowanie i wymuszanie karnych, bo to jest z rozmysłem, jawne oszustwo i za to powinny być czerwone kartki z miejsca.

panew 20.11.2009 06:36

co do trąbek i organizowania mistrzostw lub jakiejkolwiek dużej imprezy w takich krajach
oglądałem bodajze puchar konfederacji, oczywiście jeden wielki tumult tych całych vuvuzeli :D
i jakto w trakcie transmisji z meczów jak jakas przerwa była w meczu zrobili rzut kamery na trybuny, a dokładnie jakiegos siedzącego tam murzyna. tenże dżentelmen w momencie jak zobaczył sie na telebimie najpierw walną taki uśmiech co mu widac było ósemki a następnie przejechał palcem wskazującym po szyi w geście podżynania gardła, kamera momentalnie zoom na boisko i juz nie pokazywali trybun

kumpel spędził tam rok.
wrócił jako zaprzysięgły rasista
w RPA jest 50 000 morderstw rocznie a najlepiej rozwinietym przemysłem jest ochrona. tylko że nie taka jak w naszym mniemaniu, tylko regularna armia z helikopterami , transporterami i bronią ciężką
chronią osiedla białych przed czarnymi
coś w rodzaju takich klimatów jak był w filmie ZONA
juz jakis wielbiciel równości żałował ze jak pojadą dziennikarze i działacze z całego świata to kilku okradną lub zabiją to w świecie zostanie obalony sielankowy obraz postapartheidu

dlatego troche ciesze sie że nie jedziemy do tego gównianego kraju




tak wogóle to można by sie zastanowić nad założeniem tematu MŚ rpa 2010

pan Dudi 20.11.2009 09:45

Fakt, można by chyba taki temat założyć, skoro już nie dotyczy naszej repry :D Jeśli ktoś to zrobi, to proszę o przeniesienie postów po prostu.

A wracając jeszcze do przestępczości, postapartheidu, to mój kolega z pracy dobrze się orientuje w absurdach dziejących się w krajach afrykańskich i podesłał mi np. takiego linka:

http://deathofdurban.blogspot.com/

Durban, to jedno z miast gospodarzy MŚ oczywiście.

O tym, że ciągle tam są czarodzieje i inne badziewie chyba nie muszę mówić.

Pewne jest, że krew będzie się lała gęsto.

A, i przypomniała mi się historia o morderstwach dokonywanych na białych farmerach, wyżeranie co tam mieli na szybkości i palenie ich farm, a potem saprajs, bo bambusy nie miały co jeść. Jak to możliwe? :O :lol:

Mocny 20.11.2009 15:07

henry to qrwa zwykla twarz fifa fair play , a odpierdala takie numery i to nie pierwszy raz

szprotson 20.11.2009 15:16

piłka jest grą błędów.

Bronex 27.11.2009 17:03

http://www.youtube.com/watch?v=7G2i_Q1HCPc&feature=fvw

Lato + angielski + alkohol

Lemoniadowy Joe 27.11.2009 21:38

http://www.youtube.com/watch?v=I1QWrrnW4bA&NR=1

:) 10 znaków


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl