![]() |
Cytat:
|
Cytat:
duzo dobrych ocen ma teraz Tobet.minimalna wplata 25zł.jeszcze nie wyplacalem. ale opinie sa takie ze wyplaty i rozliczanie kuponow sa blyskawiczne,kontakt z supportem ponoc bardzo dobry. no i zajebista oferta na lige polska.nawet 4.liga(dawna 5.liga!!! plus młoda extraklasa itd itp) |
Na poczatek betathome.pl jak zaczynasz grac na necie.
a najlepsi to moim zdaniem sportingbet oraz expekt, jezeli chodzi o promocje nie tylko od pierwszej wplaty to nawet kilka w ciagu roku jezeli bedziesz mial szczescie przyzna ci betclick maja gorszy live ale za to obrot bonusow i freebetow maja 3 krotny ale po zadziwiajaco nickim kursie 1,20, na pewno u nich tez warto grac. Ale moim zdaniem sportingbet i expekt to najlepsi bukmacherzy na naszym rynku. |
Jeżeli jutro wyślę kasę przez pocztę to na kiedy powinno dojść?
Bo nie wiem czy poczekać do przyszłego tygodnia żebym jeszcze kolejkę obstawił .. a nie wiem czy kasa dojdzie do soboty Ok,dzięki to nie wysyłam w tym tygodniu.Kiedyś kumpel mi przesłał w taki sposób ale później już nie miał środków |
Cytat:
Nie masz kogoś kto ma konto w mbanku? Robisz wpłatę przez "Przelewy24" i masz na koncie gracza maksymalnie do 30 minut po wpłacie. |
Co ciekawego na weekend ?
|
Cytat:
i radze sie spieszyc bo kurs spada na łeb na szyje |
Lepsze kursy na Ślaska są i Górnik z sąsiadką.
|
Cytat:
|
Cytat:
Inne ciekawe typy to Dundee - Rangers 1 (5,50!!) lub 1x (2,23) Barca - Osasuna x2 (1,75) lub extremalnie 2 (3,8) tu sytuacja jak z ManU a na dodatek nie zagra kontuzjowany Alves. koncza sie ligi trzeba szukac ciekawych spotkan a nie tylko grac na ManU dlatego ze... nazywa sie ManU:-P |
No to żebyś się nie zmarszczył jak zagra (jak ty to nazywasz) Krystyna np z 25min. A poza tym to że np zamista Van der Sara zagra Kuszczak a w obronie O'she który nie gra w finale, poza tym Evans, pewnie Scholes, Nani, Fletcher moze Gigs i do tego w ataku Tevez i Macheda do dziela stawiac na Hull
|
Moj przymierzany kupon na weekend:)
Lechia : Wisła 2 1.6 Gks Bełchatów : Arka 1 1.6 Borusia M : Borusia D 2 1.9 At.Bilbao : At.Madryd 2 1.8 ogólny kurs : 8.75 proszę o ocenę i komentarze |
I Kupon :
Bodeaux - Monaco 1 Lyon - Caen 1 Wolfsburg - Brema 1 Lechia G. - Wisła 2 3,57 II Kupon : Auxerre - St.Etienne 1 M'Gladbach - Dortmund 2 Sparta P. - Jablonec 1 Podbeskidzie - Turek 1 Nancy - Marsylia 2 15,88 |
co sadzicie o takich meczach...?
1) Auxerre-St.Etienne-10 Bordeaux-Monaco-1 Lyon-Caen-1 Barcelona-Osasuna-10 kurs ogólny 4,36zł za 50zł do wygrania 136zł 2) Schalke-Hoffenheim-1 Wolfsburg-Werder-1 kurs ogólny 2,68zł za100zł do wygrania 241zł 3) Bełchatów-Arka-1 Lechia-Wisła-2 kurs ogólny 255zł za100zł do wygrania 229zł 4) Hull-Man.Utd-2 Man.City-Bolton-1 kurs ogólny 3,91zł za50zł do wygrania 176zł 5) Celtic-Hearts-1 Mainz-Oberhausen-1 Widzew-Pruszków-1 kurs ogólny 2,73zł z50zł do wygrania 123zł Prosze o komentarze jakies sugestie... co bysciue doradzili a co odradzili?? |
Cytat:
My wygrać musimy, Borussia też jeśli chce grać w pucharach, Atletico tak samo... Jedynie przy Bełchatowie się trochę waham, oglądałem ich mecz z Cracovią w całości i nawet grając w przewadze 1 zawodnika nie potrafili przeprowadzić 1 składnej akcji. Ale z drugiej strony teraz grają o puchary, no i u siebie... do tego z najsłabszą w lidze Arką. |
nbns: ja szczerze mówiąc nie stawiałbym na Barcelone. Nawet powiem więcej, postawie w tym spotkaniu X2 bo kurs naprawdę interesujący, a Osasuna musi zdobyć punkty w tym spotkaniu, żeby się utrzymać.
|
|
Liverpool - Tottenham 1
Lechia - Wisła 2 Sunderland - Chelsea 2 Podbeskidzie - Turek 1 za 20 zł Dla mnie dosyć pewne. |
Nad Czelsi bym sie zastanawiał ......
|
ja właśnie nic nie ruszałem z polskiej czołówki po te 3 drużyny WISŁA legia i lech grają na wyjazdach i będą mieć ciężko obym sie mylił co do WISEŁKI :)
|
Bilbao-Atletico M. 2
Lechia G. - Wisla Kr. M`gladbach-Dortmund 2 Wolsfburg - Werder wklad 7 zl Do Wygrania : 47.19 |
Zagłebie - Korona 1 (juz weszło)
Widzew - Znicz 1 Auxerre - St. Etienne 1x Barcelona - Ossasuna 1 Nancy - Marsylia 2 Celtic - Hearts 1 Kupon za 10zł do wyciagniecia 125.60 zł |
na weekend 5 kuponów:
Nancy-OM 2 Lyon-Caen 1 Bordeaux-Monaco 1 Wolfsburg-Werder 1 Cottbus-Leverkusen 1 Karsluhe-Hertha 2 Hull-MU 1 Liverpool-Tottenham 1 Le Mans-Grenoble 1 Lechia-Wisła 2 Widzew-Znicz 1 Stilon-Odra 1 Celtic-Hearts 1 Dundee-Rangers 2 Torino-Genoa 1 |
Arminia - Hannover 1 :-/ (nie sądziłem że puszczą Arminie)
Lechia - Wisła 2 :D (Majster) i takie 2 rozpisy : a Schalke - Hoffenheim X :-/ 2:3 b Polonia.B - Jagiellonia X :-/ 1:0 c Aston.V - Newcastle 2 :-/ 1:0 (też nie sądziłem że Sroki polecą) d Śląsk - Legia X :D e Sampdoria - Udine obie strzelą gole TAK:D Bayern - Stuttgart ------------------- TAK :D ------------------------------------------------------ a Sparta.P - Jablonec X2:-/ b Parma - Vicenza X2:-/ c Barca - Osa X2:D d Rennes - Lorient X2:-/ e Benfica - Belenenses X2:-/ ps.Dobrze ze te ligi się już kończą:). |
i co wy na to karlsruher wygrywa 2:0 z hertha kurs na 1 3.65
|
a ja powiem tylko tyle niech Karsluher spada i niech go nie widze,tydzien temu zepsuło kupon i dziś to powtarza,nie na darmo mają na koszulkach napis ksc:-/
|
Pilka nozna bez korupcji to nie Pilka nozna ..................................................
|
a nie mówiłem żeby nie grać WISEŁKI albo lecha i sie nie myliłem;/
|
spokojnie panowie:) damy rade!!!!:) no bo jak nie......
to cza bedzie na pare dni z forum zniknac zeby bana nie dostać:D |
ja sie sam zabanuje jesli Wisła nie wygra....... :/;/;/;/;/;/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl