Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Donki 20.05.2009 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 731233)
szczerze?? o obu słyszałem chujowe opinie:D

tu mozesz poczytac o betway:
http://www.forum.bukmacherskie.com/f...play.php?f=143

a tu o gb:
http://www.forum.bukmacherskie.com/f...splay.php?f=48

A to jakiego tu byś polecił nie ch..owego??:P

rocco_1906 20.05.2009 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 731237)
A to jakiego tu byś polecił nie ch..owego??:P

na expekcie sie nie zawiodłem jak grałem ostatnio. smialo moge polecic!!!:) minimalna wpłata to 25zł.dają na start bonus.nie chca zadnych skanow dowodu przy wyplacie.ta jest szybka a minimalna kwota to chyba 50zł o ile dobrze pamietam.

duzo dobrych ocen ma teraz Tobet.minimalna wplata 25zł.jeszcze nie wyplacalem. ale opinie sa takie ze wyplaty i rozliczanie kuponow sa blyskawiczne,kontakt z supportem ponoc bardzo dobry.
no i zajebista oferta na lige polska.nawet 4.liga(dawna 5.liga!!! plus młoda extraklasa itd itp)

gooro33 20.05.2009 18:17

Na poczatek betathome.pl jak zaczynasz grac na necie.
a najlepsi to moim zdaniem sportingbet oraz expekt, jezeli chodzi o promocje nie tylko od pierwszej wplaty to nawet kilka w ciagu roku jezeli bedziesz mial szczescie przyzna ci betclick maja gorszy live ale za to obrot bonusow i freebetow maja 3 krotny ale po zadziwiajaco nickim kursie 1,20, na pewno u nich tez warto grac.
Ale moim zdaniem sportingbet i expekt to najlepsi bukmacherzy na naszym rynku.

WiślakNH 20.05.2009 21:12

Jeżeli jutro wyślę kasę przez pocztę to na kiedy powinno dojść?
Bo nie wiem czy poczekać do przyszłego tygodnia żebym jeszcze kolejkę obstawił .. a nie wiem czy kasa dojdzie do soboty

Ok,dzięki to nie wysyłam w tym tygodniu.Kiedyś kumpel mi przesłał w taki sposób ale później już nie miał środków

hunter 20.05.2009 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 731333)
Jeżeli jutro wyślę kasę przez pocztę to na kiedy powinno dojść?
Bo nie wiem czy poczekać do przyszłego tygodnia żebym jeszcze kolejkę obstawił .. a nie wiem czy kasa dojdzie do soboty

Dojdzie najwcześniej w przyszłym tygodniu.

Nie masz kogoś kto ma konto w mbanku? Robisz wpłatę przez "Przelewy24" i masz na koncie gracza maksymalnie do 30 minut po wpłacie.

zidanemarcin 21.05.2009 11:55

Co ciekawego na weekend ?

rocco_1906 21.05.2009 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 731532)
Co ciekawego na weekend ?

Hull - ManU 1
i radze sie spieszyc bo kurs spada na łeb na szyje

archi33 21.05.2009 12:21

Lepsze kursy na Ślaska są i Górnik z sąsiadką.

Zwierze 21.05.2009 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 731536)
Hull - ManU 1
i radze sie spieszyc bo kurs spada na łeb na szyje

A ja nie radzę. Pewnie Rolnaldo zagra i będzie chciał strzelić coś żeby zsotać królem strzelców a poza tym Man ma tylu dobrych zawodników że przynajmniej zermisują

rocco_1906 21.05.2009 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 731550)
A ja nie radzę. Pewnie Rolnaldo zagra i będzie chciał strzelić coś żeby zsotać królem strzelców a poza tym Man ma tylu dobrych zawodników że przynajmniej zermisują

powiedz mi co obchodzi sir Alexa tytuł dla krystyny?? poza tym ze nic?? 3 czy 4 dni pozniej graja mecz roku z Barcą wiec nie ma bata zeby Ferguson wystawił w tym meczu swoje gwiazdy.co najwyzej zagra Tevez i tyle.poza tym Hull desperacko walczy o utrzymanie i nie sadze zeby rezerwowi i juniorzy ManU specjalnie im przeszkodzili w tej walce.

Inne ciekawe typy to Dundee - Rangers 1 (5,50!!) lub 1x (2,23)
Barca - Osasuna x2 (1,75) lub extremalnie 2 (3,8)
tu sytuacja jak z ManU a na dodatek nie zagra kontuzjowany Alves.

koncza sie ligi trzeba szukac ciekawych spotkan a nie tylko grac na ManU dlatego ze... nazywa sie ManU:-P

Zwierze 21.05.2009 13:39

No to żebyś się nie zmarszczył jak zagra (jak ty to nazywasz) Krystyna np z 25min. A poza tym to że np zamista Van der Sara zagra Kuszczak a w obronie O'she który nie gra w finale, poza tym Evans, pewnie Scholes, Nani, Fletcher moze Gigs i do tego w ataku Tevez i Macheda do dziela stawiac na Hull

wislak.kw 21.05.2009 19:02

Moj przymierzany kupon na weekend:)
Lechia : Wisła 2 1.6
Gks Bełchatów : Arka 1 1.6
Borusia M : Borusia D 2 1.9
At.Bilbao : At.Madryd 2 1.8
ogólny kurs : 8.75
proszę o ocenę i komentarze

WiślakNH 21.05.2009 19:19

I Kupon :
Bodeaux - Monaco 1
Lyon - Caen 1
Wolfsburg - Brema 1
Lechia G. - Wisła 2
3,57

II Kupon :
Auxerre - St.Etienne 1
M'Gladbach - Dortmund 2
Sparta P. - Jablonec 1
Podbeskidzie - Turek 1
Nancy - Marsylia 2
15,88

nbns 22.05.2009 08:53

co sadzicie o takich meczach...?

1)
Auxerre-St.Etienne-10
Bordeaux-Monaco-1
Lyon-Caen-1
Barcelona-Osasuna-10

kurs ogólny 4,36zł
za 50zł do wygrania 136zł

2)
Schalke-Hoffenheim-1
Wolfsburg-Werder-1

kurs ogólny 2,68zł
za100zł do wygrania 241zł

3)
Bełchatów-Arka-1
Lechia-Wisła-2

kurs ogólny 255zł
za100zł do wygrania 229zł

4)
Hull-Man.Utd-2
Man.City-Bolton-1

kurs ogólny 3,91zł
za50zł do wygrania 176zł

5)
Celtic-Hearts-1
Mainz-Oberhausen-1
Widzew-Pruszków-1

kurs ogólny 2,73zł
z50zł do wygrania 123zł

Prosze o komentarze jakies sugestie... co bysciue doradzili a co odradzili??

MCX 22.05.2009 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak.kw (Post 731718)
Moj przymierzany kupon na weekend:)
Lechia : Wisła 2 1.6
Gks Bełchatów : Arka 1 1.6
Borusia M : Borusia D 2 1.9
At.Bilbao : At.Madryd 2 1.8
ogólny kurs : 8.75
proszę o ocenę i komentarze

Myślałem nad identycznym zestawem na weekend.
My wygrać musimy, Borussia też jeśli chce grać w pucharach, Atletico tak samo... Jedynie przy Bełchatowie się trochę waham, oglądałem ich mecz z Cracovią w całości i nawet grając w przewadze 1 zawodnika nie potrafili przeprowadzić 1 składnej akcji. Ale z drugiej strony teraz grają o puchary, no i u siebie... do tego z najsłabszą w lidze Arką.

tomorow 22.05.2009 13:54

nbns: ja szczerze mówiąc nie stawiałbym na Barcelone. Nawet powiem więcej, postawie w tym spotkaniu X2 bo kurs naprawdę interesujący, a Osasuna musi zdobyć punkty w tym spotkaniu, żeby się utrzymać.

bula1010 22.05.2009 13:56

siema coś od siebie :P :
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...4470fc7040f9b4

co myślicie o tym??

Westmoreland 22.05.2009 14:32

Liverpool - Tottenham 1
Lechia - Wisła 2
Sunderland - Chelsea 2
Podbeskidzie - Turek 1
za 20 zł

Dla mnie dosyć pewne.

WiślakNH 22.05.2009 14:40

Nad Czelsi bym sie zastanawiał ......

bula1010 22.05.2009 14:58

ja właśnie nic nie ruszałem z polskiej czołówki po te 3 drużyny WISŁA legia i lech grają na wyjazdach i będą mieć ciężko obym sie mylił co do WISEŁKI :)

kameleon2323 22.05.2009 21:49

Bilbao-Atletico M. 2
Lechia G. - Wisla Kr.
M`gladbach-Dortmund 2
Wolsfburg - Werder

wklad 7 zl
Do Wygrania : 47.19


killzone 22.05.2009 22:01

Zagłebie - Korona 1 (juz weszło)
Widzew - Znicz 1
Auxerre - St. Etienne 1x
Barcelona - Ossasuna 1
Nancy - Marsylia 2
Celtic - Hearts 1

Kupon za 10zł do wyciagniecia 125.60 zł

LuKaS TSW 23.05.2009 08:06

na weekend 5 kuponów:
Nancy-OM 2
Lyon-Caen 1
Bordeaux-Monaco 1

Wolfsburg-Werder 1
Cottbus-Leverkusen 1
Karsluhe-Hertha 2

Hull-MU 1
Liverpool-Tottenham 1
Le Mans-Grenoble 1


Lechia-Wisła 2
Widzew-Znicz 1
Stilon-Odra 1


Celtic-Hearts 1
Dundee-Rangers 2
Torino-Genoa 1

JAN ZEMBRZYCKI 23.05.2009 11:01

Arminia - Hannover 1 :-/ (nie sądziłem że puszczą Arminie)
Lechia - Wisła 2 :D (Majster)

i takie 2 rozpisy :

a Schalke - Hoffenheim X :-/ 2:3
b Polonia.B - Jagiellonia X :-/ 1:0
c Aston.V - Newcastle 2 :-/ 1:0 (też nie sądziłem że Sroki polecą)
d Śląsk - Legia X :D
e Sampdoria - Udine obie strzelą gole TAK:D
Bayern - Stuttgart ------------------- TAK :D
------------------------------------------------------
a Sparta.P - Jablonec X2:-/
b Parma - Vicenza X2:-/
c Barca - Osa X2:D
d Rennes - Lorient X2:-/
e Benfica - Belenenses X2:-/

ps.Dobrze ze te ligi się już kończą:).

bula1010 23.05.2009 15:07

i co wy na to karlsruher wygrywa 2:0 z hertha kurs na 1 3.65

LuKaS TSW 23.05.2009 15:17

a ja powiem tylko tyle niech Karsluher spada i niech go nie widze,tydzien temu zepsuło kupon i dziś to powtarza,nie na darmo mają na koszulkach napis ksc:-/

kameleon2323 23.05.2009 15:33

Pilka nozna bez korupcji to nie Pilka nozna ..................................................

bula1010 23.05.2009 16:53

a nie mówiłem żeby nie grać WISEŁKI albo lecha i sie nie myliłem;/

rocco_1906 23.05.2009 16:55

spokojnie panowie:) damy rade!!!!:) no bo jak nie......
to cza bedzie na pare dni z forum zniknac zeby bana nie dostać:D

grzesiek632 23.05.2009 16:57

ja sie sam zabanuje jesli Wisła nie wygra....... :/;/;/;/;/;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl