![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Defensywa zdobywcy Pucharu Azerbejdżanu(nie mistrza) nie prezentowała się zbyt ciekawie i myślę, że im nawet Kmiecik i Grzelak mogliby po hat-tricku walnąć. |
Cytat:
Ale fakt, Lewandowski to taki drugi Franek może być. Po prostu wie gdzie uderzyć, a więcej od sępa pola karnego wymagać nie trzeba. Czekamy na Legię. Roger strzeli, mówie wam. |
Cytat:
|
Lech ładnie zagrał,sporo potrafi ten Stilić ,ciekawie wygląda ich ofensywa.
Większych wniosków bym nie wyciągał,bo ich przeciwnik potęgą raczej nie jest . Choć niewątpliwie są silniejsi niż w ubiegłym sezonie . Ale już dawno nie oglądałem ciekawej piłki w Polskim wykonaniu ,nie licząc oczywiście Wisełki . |
Na tle tak świetnej drużyny jak Chazar zaprezentowali sie niźle. Będziemy mieć dużo radości z poznańskiej Amiki (kibice Wisły) patrząc jak balon znowu wypuszcza powietrze.
A tak na poważnie, na te ochy i achy w mediach, które biły piane o nich to jestem zadowolony i pewny, że będzie podobnie jak w zeszłym sezonie. Z takimi ogórkami wymęczone 1;0. Grunt to że 3 pkt. zdobyte w klasyfikacji polskich drużyn. Bo jak dotąd to tylko Wisła od lat nabija samotnie liczydełko. |
Cytat:
Legia też bez problemów wygra, ci Białorusini zajmują aktualnie 10 miejsce w lidze... W końcu do pucharów nie dostały się przypadkowe drużyny, tak jak to miało miejsce ostatnimi laty, i w końcu nie będzie kompromitacji... To na pewno cieszy. Co do Lecha, to nie źle ten Lewandowski i Rengifo (Stilić i Peszko mnie nie zachwycili), natomiast nie moge nadziwić sie co ten drugi czarny w obronie Lecha wyprawiał :shock:. Bodaj Enrique jakiś. Przecież, to totalny kretyn jest... |
Zdobyty 1 punkt, bo to kwalifkacje, a ponieważ 3 zespoły polskie grają to dla polski jest to 0.33.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Legia na spokoju swój mecz wygra. Jestem ciekawy akcentów kibicowskich piszcie, jeżeli już coś przegapiłem ;) |
Cytat:
Mam w pamięci ich występy w ostatnich latach .... PS.Kto to jest ten Arruabarrena w Legii ? |
Mimo zakupionego 4paka mocnych okocimiów, meczu Legii z tym zespołem z Białorusi zdzierżyć nie mogę.
|
Cytat:
to co dzisiaj pokazuały/pokazuja polskie zespoly mozna okreslic jednym slowem... DRAMAT!!! 1000lat za murzynami dno i 3metry mułu P.S. kądzikowski mecz jest na tvp2 |
Może chociaż Legia przegra..
|
Trzeba przyznać, że Homel w porównaniu z przeciwnikiem Lecha to całkiem solidny zespół. Oczywiście LEgia jest trochę lepsza, ale z tego, co widać niekoniecznie musi wygrać. Białorusini, jeśli nie przegrają, a przy odrobinie szczęścia gdyby wygrali, w kontekście rewanżu u siebie mogą odprawić Legię już w tej rundzie Pucharu UEFA.
|
A Giza w formie.:>
|
ooooooo ludzie ten Homel to by sie w Polskiej Ekstraklesie nie utrzymał, tak słaby jest (to już Chazar o klase lepszy), a Legia im gola nie może strzelić. Przecież tam pojęcia obrońcy nie maja gdzie sie ustawić, tyle że jak patrze na Gize to ten tez nie wie co z piłką zrobić.
|
To z całą pewnością nie są dobre dni Gizy...
|
ja chcę spowrotem Euro! :(
cieszyłem się, że w końcu mecze. Ale ja przepraszam, wolałbym obejrzeć, ja ktoś w PESa pyka. Nie wiem, co pokaże Wisła z L'poolem i przede wszystkim Beitarem, ale chyba gorzej być nie może, prawda? Ajtiaj - spier...niczaj - to mi się z meczu najbardziej podobało. |
Cytat:
P.S. Widzieliście Beenhakkera palącego cynamonowe cygaretki? xD Pewnie nie może wysiedzieć |
Albo Legii brakuje szczęścia, albo Białorusini cichaczem wzięli od Amerykanów tarczę antyrakietową...
To przykre, jak widzę że druga drużyna ligi nie poptrafi poradzić sobie sobie z jakimś Homelem. |
Pytanko do "warszaskich rozmywaczy" (wy lepiej w temacie siedzicie :P ) lub do kogoś kto wyłapał- co to za bluzgi na ITI i Waltera (oprócz tego co napisał przedmówca) tak od 63 minuty leciały? Strasznie mnie to ciekawi...
A tak poza tym, to lipa nie mecz... |
Brawa dla komentatorów! Dowiedzieliśmy się, np. że prezentowana (co by nie powiedzieć - dość kiepska) dyspozycja Legii w tym meczu spowowodowana jest m.in. tym, że cykl przygotowań do sezonu Legionistów zostal przerwany przez EURO2008:rotfl: .
|
Z Homla pochodzil Lejzorek Rojtszwanc, wiec im kibicuje.
|
Iwański cieniutko, Rocki wygwizdany na wejściu.
Atmosfera istotnie pucharowa, cisza jak na sparingu Polska - Wyspy Owcze, ogólnie raczej przykry widok.. a Białorusini walczą dzielnie. Czyżby Legia wzorem Cracovii miała zapisać nową, piękną kartę w historii białoruskiego futbolu? |
Nie przesądzając (jeszcze) wyniku tego dwumeczu, zastanawia mnie jedno - czy Iwański wytrzyma presje kibiców, jeśli Legia odpadnie z pucharów na obecnym etapie? Bo to jednak spory wstyd będzie...
|
Cytat:
to jest cyrk ;) Legii idzie ciezko, ale moze awansują. Białorusini zwyciestw nad Polską nie traktują w ramach sukcesu. to dla nich już norma :/ |
ha...no to mamy 2 kompromitację sezonu 2008/2009 1> Cracovia 2.LEgia Wa-wa
Nie chce być złym prorokiem ale u Łukaszenki będzie diablo cięzko i moze przegrana typu 89' i gol. A Giza to chyba był kon trojański :D |
ha, ha, ha.
Brawo Homel! |
kurde ale wstyd, mam nadzieje że legia w 2 meczu poradzi sobie bo tu chodzi o punkty dla nas także! niedługo będziemy mieli już tylko 2 drużyny w pucharach, nie śmiejmy się tak bo niewiadomo jak będzie z żydkami w Jerozolimie
|
Ale, jak slyszeliśmy, trener Jan Urban ma powody do zadowolenia "bo druzyna zaprezentowała się dobrze od strony fizycznej i należy w zasadzie poprawić skuteczność" .......
|
A ja sie dziwilem u bukmacherow ze na Legie placa 1.44
|
mówiłem że będzie remis.
Cytat:
|
Spokojnie przeciez bialorusini sa w pelni sezonu, a dla Legii to niedogony termin.
Notabene polskie druzyny zawsze jak graja w pucharach to w niekorzystnych terminach. Tym bardziej trrzeba docenic wynik Lecha choc mozna tez powiedziec, ze mieli szczescie w losowaniu. |
Forma Legii żenująca...
Cytat:
Cytat:
|
można się było tego spodziewać, przecież:
1)poziom się wyrównał, w Europie nie ma już słabych drużyn 2)drużyna białoruska stanowi zgrany kolektyw 3)przeciwnik był świetnie przygotowany fizycznie 3 slogany dobre na każdą okazję :) |
Cytat:
Boze ale kicha to juz wiemy ze Legia nie zrobila super transferow i po co bylo sie napinac i Jacka wyklinac ze Iwanskiego za ciezkie ojro nie kupil |
Cytat:
Mecz kiepściutki, a czułem się, jakbym oglądał conajmniej Wisła - Lazio w Rzymie. Do dziś pamiętam " Anelkaaaa?! I Fantastycznie Mariusz Liberda! " albo " ...wyjaśnia Sylwą Destę" :) |
Ale nasze ewentualne odpadnięcie z Beitarem nie będzie taką plamą jak wtopa Legii z białoruskim przeciętniakiem ...
|
Cytat:
Ten FC Homel jak dla mnie to poziom co najwyżej II Polskiej ligi... Ci piłkarze piłki przyjąc nie potrafią.. Jak dla mnie Legia z trudem awansuje... ale szkoda ze dzis nie wygrała zawsze to 0.250 pkt wiecej do wspołczynnika ... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl