Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

glinek 26.07.2008 10:41

Mam takie pytanie dotyczące stadiony Wisły, nie jestem z Krakowa. Czytałem kiedyś, że z powodu remontu stadionu Wisła swoje mecze na wiosne sezonu 2008/2009 ma grać gdzie indziej, a ktoś mi powiedział, że jednak będzie grać u siebie, bo chciałbym pojechać na jakiś mecz na wiosne ;) To gdzie Wisła będzie grać?

wislak_olkusz 26.07.2008 12:21

jeszcze nie wiadomo, ale najprawdopodobniej Chorzów/Tarnów

kądzikowski 28.07.2008 14:21

No i co? Ruszyły prace czy nie? Ktoś mówił że dziś ma się wszystko rozpocząć

autocontrol 29.07.2008 08:09

jak ktoś będzie przechodził
obok stadionu niech zda relacje czy cos ruszylo...mieli ruszyc wczoraj.

luca 29.07.2008 11:13

maszyny już sprowadzili są pokazane w dziale "tylko zdjęcia z budowy"

autocontrol 29.07.2008 11:24

sprowadzili juz kilka dni wstecz i widzialem je, pytanie czy cos ruszyło..

PvD 29.07.2008 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez autocontrol (Post 575429)
sprowadzili juz kilka dni wstecz i widzialem je, pytanie czy cos ruszyło..

to idz i sprawdz, piekna pogoda jest

peterwislak 29.07.2008 19:55

fotki pokazuja ze powoli zaczynaja:):)

wojteq_NH 29.07.2008 20:37

maleńkie wykopki i geodeci na placu budowy. początki zawsze są cieżkie ;)

Pero 29.07.2008 21:04

Rozumiem że to iż płot z dawnego C nie został zdemontowany ostatecznie rozwiewa że nowa trybuna wschodnia nie będzie ani centymetr bliżej boiska:(

peterwislak 29.07.2008 23:38

Pamietam jeszcze odsniezanie i prace przy murawie naszego stadionu przed meczem z Lazio szkoda ze tak szybko nie buduja stadionu:) no i ze nie ma tylu ludzi
wiem ze to nie zalezy od ludzi tylko od kasy

Bronowianin 30.07.2008 16:53

Cieszmy się, że coś się zaczyna dziać na budowie trybuny wschodniej. Może na razie nie widać zbytnio postępów prac ale za kilka miesięcy nowa trybuna zacznie róść z dnia na dzień i będzie to widoczne. Puki co prowadzone są prace przygotowawcze i wszystko idzie zgodnie z harmonogramem.

Wichar87 30.07.2008 17:15

To, że płot przy C nie został rozebrany wcale nie musi świadczyć o tym, że trybuna nie będzie bliżej. Przecież te kilka dodatkowych rzędów może powstać dopiero w czasie obniżania murawy. Jeśli się mylę to mnie poprawcie. :D W ogóle to wydaje mi się, że to normalne, że ten płot dalej stoi. Nie wyobrażam sobie, że podczas meczu plac budowy nie jest całkowicie odgrodzony.

Ksawery 30.07.2008 17:53

@Pero http://images3.fotosik.pl/229/9fc2e006d4e6d238.jpg
To nie trybuna ma się przybliżyć do boiska tylko boisko do trybuny :) Gdyby przybliżyć trybunę, to wtedy zasłoniłaby cześć krzesełek na D i E jak to widać (mniej więcej :P ) na zdjęciu.
Pozdrawiam

e 31.07.2008 13:19

peterwislak / ktos inny - cos nowego..?

mIcHaL666 02.08.2008 12:31

Wszyscy zobaczymy podczas meczu z Beitarem. Jeszcze tylko 4 dni.

TSW Fanatyk 02.08.2008 15:31

Jeśli dobrze pamiętam to wczoraj w nocy oglądałem jakiś program dotyczący euro i tam mówili że maszyny powróciły na Reymonta i zaczęły robienie fundamentów pod nową trybunę.

peterwislak 02.08.2008 19:55

Tez widzialem ten program byl kolo 22 na tvp3 Kronika

Pero 04.08.2008 19:09

Coś mało tego sprzętu i ludzi ale ufam że tak ma być. Zwłaszcza że widać już lekkie efekty pracy. Już nie mogę sie doczekać jak trybuna będzie rosła w gorę. A tak a propos to ogłosili już ten przetarg na dalsza cześć budowy czy coś przegapiłem??

hoolifan 07.08.2008 12:42

prosze mi przypomniec ile mamy pojemnosci dokladnie obecnie (bez zburzonej trybuny C) ??

nicponie997 08.08.2008 13:31

witam wszystkich, przedstawiam wam mój stadion z zapałek Wisły Kraków

http://www.youtube.com/watch?v=BSDxuOZ0t2w

Zwitter 08.08.2008 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoolifan (Post 580837)
prosze mi przypomniec ile mamy pojemnosci dokladnie obecnie (bez zburzonej trybuny C) ??

Sektor A - 1 900, B - 1904, D - 5642, E - 5278. Łącznie 14 724 miejsca.

Według stadiony.net

Gwiaździsty 08.08.2008 15:08

A loża honorowa to już nie widzowie ? Nie chodzi mi o balkonik tylko rzędy na czerwono.

medyk 08.08.2008 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicponie997 (Post 581692)
witam wszystkich, przedstawiam wam mój stadion z zapałek Wisły Kraków

http://www.youtube.com/watch?v=BSDxuOZ0t2w

ile Ci na to zeszło zapałek? :-D i ile czasu tworzyłeś ?

JDJK 09.08.2008 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 581729)
Sektor A - 1 900, B - 1904, D - 5642, E - 5278. Łącznie 14 724 miejsca.

Według stadiony.net


14 724 to i tak sporo:) jesli by cofnac sie kilka lat do tylu

barthok 10.08.2008 09:20

niby przetarg wygrał budimex a ścianki buduje firma Inkom..

63.5 Kg 10.08.2008 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez barthok (Post 582785)
niby przetarg wygrał budimex a ścianki buduje firma Inkom..

A nie pomyslales ze Budimex wygrywa przetragi a pozniej wynajmuje sobie podwykonawcow,zreszta zawsze tak jest...

Joe Cole 12.08.2008 15:58

Czy my będziemy mogli grać puchary w przyszłym roku na naszym stadionie po zbudowaniu C?
C ma być oddane pod koniec sezonu tak?

Czy u nas będzie coś takiego jak loże dla najbogatszych?:)

Wichar87 12.08.2008 16:16

Nie będziemy mogli grac pucharów. Z tego co wiem to chyba w ogóle nie będziemy mogli wtedy grać w Krakowie bo A i B będą zburzone, było o tym już pisane chyba ze sto razy.

Joe Cole 12.08.2008 16:19

łe ale numer:) ale słyszałem ostatnio że jest podobno jakiś nowy pomysł żeby nie trzeba się było przenosić.

Pero 12.08.2008 17:49

Zorientował sie już ktoś może kiedy będą wyburzać maszty oświetleniowe od strony ul. Reymana?? Z tego co zobaczyłem podczas meczu z Polonią to ta ścianka szczelinowa jest robiona tylko pod dawnym C tak jakby najpierw miała być budowana trybuna a narożniki dopiero później. A z tych wizualek wynika że narożniki są integralną częścią trybuny.

piotr 0704 dortmund 12.08.2008 18:14

Scianka szczelinowa to element podziemny trybuny wiec moze po prostu pod naroznikami nie bedzie czesci podziemnej a calosc z nowa C beda tworzyly one tylko w czesci nadziemnej. Tak mi sie wydaje ale jesli sie myle to poprawcie.

Niech ktos wrzuci jakies foty jesli to mozliwe ( dla takich jak ja , ktorzy daleko od R 22 )

peterwislak 13.08.2008 12:00

Slyszalem ze robota na stadione wrze i do pózna pracuja mogłby ktos zrobić fotki lub opisac co sie dzieje??

Gwiaździsty 14.08.2008 15:35

Przechodziłem dzisiaj po 12.00 koło C. Robota wre, aż miło. Wwwrrrrr tylko słychać. Robotnicy i maszyny w akcji.

marcinarsenal 14.08.2008 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joe Cole (Post 584045)
łe ale numer:) ale słyszałem ostatnio że jest podobno jakiś nowy pomysł żeby nie trzeba się było przenosić.


Też coś mi się obiło. Podobno mamy grać przy E i D !!!

Bronowianin 16.08.2008 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal (Post 585324)
Też coś mi się obiło. Podobno mamy grać przy E i D !!!

Zgadza się. Oficjalne doniesienia na ten temat mówią, że nie będziemy musieli się nigdzie przenosić. To wspaniała informacja, bo wszyscy wiemy przecież że ewentualne przenosiny to byłby absurdalny pomysł... Gdy w przebudowie będą sektory C oraz A i B zostanie przecież ok. 11 tys. miejsc na trybunach D i E. To całkiem nieźle, a pamiętajmy że to rozwiązanie tylko tymczasowe. Wszelką infrastrukturę można zorganizować pod sektorami D i E i będzie OK! Od początku zresztą przebudowa naszego stadionu była tak zaplanowana aby można było na nim grać cały czas. Tak więc wszystko jest dobrze, Wisła tylko na R 22!

Szary007 17.08.2008 21:21

Czy ulica pamiedzy tym placem budowy, a parkiem im. Jordana bedzie zlikwidowana w takim razie ??

Tylko cholera nie wiem jak sie nazywa..

KoPer 17.08.2008 21:22

ul. Henryka Reymana. Nie, nie będzie zlikwidowana

e 18.08.2008 16:28

kamerke na widok tryb. C powinni zainstalowac jak to niegdys bywalo z E..
http://wisla.krakow.pl/kamera.php
czas leci, obrazu brak.


jak ktos ma foty z C niech zarzuci.

WILU TS 18.08.2008 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 587337)
kamerke na widok tryb. C powinni zainstalowac jak to niegdys bywalo z E..
http://wisla.krakow.pl/kamera.php
czas leci, obrazu brak.


jak ktos ma foty z C niech zarzuci.

Kamerka w takim stanie jest juz grubo ponad rok ;) A swoją drogą to ile może trwać transmisja testowa :rotfl:
Dali by normalną i porządną kamerę a nie jakieś gówienko...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl