Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8089)

mitmichael 21.05.2011 16:25

Pareiko ma przynajmniej przyspieszony urlop :rotfl: Nie ma co sie przejmowac jednym meczem z Legią. Ostatnie 2 mecze wygrane przez Nas wysoko, nie ma placzu jak Legia raz wygra.

alterego 21.05.2011 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1097129)
ale chłopaki mają poczucie na trybunach:)
był małysz jest i kubica :D:D:D

zapomnieli o Justynie! skandal!

Niestety mimo zapowiedzi trenera mecz puszczony bokiem...

arti 21.05.2011 16:26

Sedzia lobuzie...karnego jestem sobie w stanie ostatecznie wytlumaczyc,czerwonej-w zaden sposob.mam nadzieje,ze jakims przypadkiem zremisujemy.a ogolnie to jak zazwyczaj antyreklama lígi-duzo kopaniny,plynnych akcji tyle co kot naplakal,

felix 21.05.2011 16:27

Tak jasne.... Dywagujcie panowie z C+ czy był faul Chaveza na Manu... Bosz...

Devonisch 21.05.2011 16:27

A Szpakowski mówi że na trybunach świetna atmosfera. miękkie krzesełka, sektor VIP, SUPER SUPER. BUHAHAHA

alterego 21.05.2011 16:28

zmiana zapowiada, że powalczymy ;]

konaar 21.05.2011 16:29

oni teraz spiewali 'Krzysztof Kononowicz'?

Evil_ 21.05.2011 16:30

ja .......e, Paljic..

klusek89 21.05.2011 16:30

mecz puszczony bokiem ale jak tak patrze na to wszystko to w sumie nasi na chodzonego a legia i tak poradzic sobie nie moze :D

Marszałek 21.05.2011 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konaar (Post 1097144)
oni teraz spiewali 'Krzysztof Kononowicz'?

Oczywiście.

El'kabat 21.05.2011 16:30

Krzysztof Kononowicz haha !

tarantulaw2 21.05.2011 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 1097142)
A Szpakowski mówi że na trybunach świetna atmosfera. miękkie krzesełka, sektor VIP, SUPER SUPER. BUHAHAHA

Szpakowski to wogóle pier... Rozwaliło mnie jak stwierdził że szkoda że Chavez zagrał w reprezentacji Hondurasu..

Orson 21.05.2011 16:31

przynajmniej widzimy kto powinien zostac a kto nie...
Cikos naprzyklad roztrwonił całą swoją dobrą opinie na którą zapracował 3 ostatnimi meczami... Paljic dzisiaj tragicznie...
O Kowalskim nic nie będę pisał...

BTW Jovanic całkiem poprawnie

dopisek:
Ja .......e... Legia jest dramatycznie słaba, gdyby było odrobinę więcej zaangazowania i Meleks na boisku to byśmy ich roznieśli...

alterego 21.05.2011 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konaar (Post 1097144)
oni teraz spiewali 'Krzysztof Kononowicz'?

tak.
Legia, jak na walczącą o puchary, tez idzie bokiem.

tymczasem w Krakowie gol.
Jest i Rios!

i następny gol w Krakowie ;)

alterego 21.05.2011 16:32

[10znakow]

tarantulaw2 21.05.2011 16:32

Macie Riosa.

leszekm_ 21.05.2011 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1097149)
Szpakowski to wogóle pier... Rozwaliło mnie jak stwierdził że szkoda że Chavez zagrał w reprezentacji Hondurasu..

To była ironia. Szpakowski jest przeciwko powołaniu Arboledy do kadry i tu nawiązał do tego, szydera taka z jego strony.

BigLeb 21.05.2011 16:33

Radović pieprzony oszust!

vaazon 21.05.2011 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Orson (Post 1097150)
Cikos naprzyklad roztrwonił całą swoją dobrą opinie na którą zapracował 3 ostatnimi meczami...

Kto miał dobrą opinię o nim, ten miał. Od daaawna uważam, że jest za słaby na pierwszy skład.

tarantulaw2 21.05.2011 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 1097154)
To była ironia. Szpakowski jest przeciwko powołaniu Arboledy do kadry i tu nawiązał do tego.

W takim razie sorki za zamęt.

mitmichael 21.05.2011 16:35

Nawet dobrze sie bronimy. Jak nie przegramy z Legią 0-5 to nie bedzie az tak duzej tragedii. Widac, ze mecz odpuszczony i to totalnie. Paljić nie zagra z Zagłebiem wiec bedzie trzeba sie meczyc z Branco no chyba, ze zagra ktos z MESY

leszekm_ 21.05.2011 16:37

Nie lubię jak Genkov nurkuje. Potrafi grać w piłkę, to niech gra, a nie się kładzie jak jakiś Radovic.

tarantulaw2 21.05.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 1097161)
Nie lubię jak Genkov nurkuje. Potrafi grać w piłkę, to niech gra, a nie się kładzie jak jakiś Radovic.

Dokładnie, tym bardziej, że można zacząć odnosić wrażenie, że sędziowie też już go mają za nurka i nie odgwizdują prawidłowych karnych.

kriswisla 21.05.2011 16:41

jak na odpuscie we wsi Wa-wa po sumie ten meczyk

RAF 21.05.2011 16:43

Ale najezdzaja na Maaskanta :o Oj kluje holenderska mysl, oj kluje....

felix 21.05.2011 16:43

Komentarz w C+ żenujący... Naprawdę... Tak stronniczego komentarza to od dłuższego czasu nie słyszałem. Totalny wstyd..

wolfy 21.05.2011 16:43

Anal+ = frustraci :lol:

murray 21.05.2011 16:43

W ogóle komuś się chyba nudzi, bo słychać w tle dźwięk kliknięcia z XP.
Jak ktoś chciał obejrzeć zacne widowisko, to ja bym prędzej polecił schnięcie farby.

kriswisla 21.05.2011 16:43

A tak na powaznie to najlepszy to Chavez

szczepans21 21.05.2011 16:43

Cikos zagrał dziś giga piach..

mitmichael 21.05.2011 16:43

Widzieliscie za co przed sekunda sedzia wolnego podyktowal? Przeciez to jest smiech na sali

riv 21.05.2011 16:44

Chaveza trzeba wykupić. Natychmiast. Chłop dziś sam trzymał nam całą obronę.

kriswisla 21.05.2011 16:45

no to ....y se strzeliły druga

tarantulaw2 21.05.2011 16:45

o Kurna... Ale minął tam Chaveza bodajże...

Domello 21.05.2011 16:45

Musza sobie lepszego tlumacza znalezc, bo cos mi sie wydaje ze nie wszystko jest tlumaczone tak jak ma byc

wolfy 21.05.2011 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1097170)
Widzieliscie za co przed sekunda sedzia wolnego podyktowal? Przeciez to jest smiech na sali

Ta. Wszystkie faule na Radoviciu to była komedia. Gość sam sobie jedną nogę drugą podbija :lol:

A, niech frustraci z Analu mają coś dla siebie.

Maciuś 21.05.2011 16:46

Sivakov zawalil gola.

vaazon 21.05.2011 16:46

Sivakov stał jak słup w tym polu karnym, czemu nie doskoczył do Szałachowskiego >_>
Nóżki miał tak blisko splecione ze sobą...

fan01 21.05.2011 16:46

Ostatnie 15 minut, to sa jakies wyjatkowe jaja, jesli chodzi o sedziowanie... ja jestem jednak za kontraktowaniem sedziow ze Słowacji, Czech czy Ukrainy na topowe mecze. Wlasciwie, to na wszystkie mecze...

Domello 21.05.2011 16:47

"maly super puchar".... dobre sobie....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl