![]() |
Fakt że zmainy były złe Bo Sivakov to totalna kalpa i nie ma wątpilwóści że powinien wejść Garguła za niego. Co do obrony jedyny pozytyw to Chavez. Jedyny urodzaj mamy w popmocy a wchodzi najgorszy zmiennik:) ale coż nie można odmówić im gry bo grali znowu dobrze.
|
Cytat:
Co do Twojego drugiego akapitu to nigdy w życiu się nie zgodzę. Chłopaki grali, starali się, walczyli, ale nie wychodziło. Niestety. Ludzie, skończmy zresztą z tym średniowieczem i zachowujmy się jak w cywilizowanym świecie przystało, nie jak na Legii, gdzie kibic uderza zawodnika; wspierajmy drużynę z całych sił, bez względu na to, czy wygra, czy przegra. Ale jak mówię - Maaskant musi pomyśleć trochę nad tym, czy ma rację w konsekwentnym stawianiu na Żurawia w pierwszym składzie, bo jak dla mnie to jest masakra. |
Cytat:
|
Skoro nie Rios, to chociażby Kirm. Przynajmniej potrafi się pokazać do gry, bo u Żurawskiego jakoś nie za bardzo to wychodzi.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja naprawdę nie rozumiem uporu z jakim Maaskant pomija Argentyńczyka. Mimo całego szacunku dla Maćka, ale czego się po nim można spodziewać? Odkąd wrócił w każdym meczu spisuje się tak samo słabo i co? Ktoś liczy, że on się nagle przełamie? Na jakiej podstawie? Przykro mi to pisać ale od zejścia z boiska Cikosa graliśmy praktycznie w 9, bo Żurawskiego i Branco ciężko uznać za piłkarzy wnoszących cokolwiek do drużyny. Nie ma co rozkładać gry pojedynczych piłkarzy na czynniki pierwsze, bo cała drużyna zagrała tragiczny mecz. Malutki plus dla Pareiki za solidność i Chaveza za postępy, które robi. |
Cytat:
|
wkleje z weszlo:
Cytat:
|
relacja video + WYWIADY:
http://kiks.tv/2011/04/patent-gornika-na-wisle/ doping kibiców na meczu na KIKS.tv: http://kiks.tv/2011/04/bez-komentarz...gornik-zabrze/ i pomeczowa konferencja prasowa: http://kiks.tv/2011/04/maaskant-nie-...szym-poziomie/ |
Cytat:
|
Cytat:
Maaskant jest upartym osłem, przekonanym o własnej wielkości. Dlatego MIZERNY Siwakow bedzie grał, a Garguła siedział..Siwakow ktory w lecie i tak odejdzie z Wisły i nie jest przyszłoscia tej druzyny.. Tak slabego pilkarza jak Branco nie widzialem w Wisle od jakiś 10 lat, kompromitacja klubu by trzymac kogos takiego w skladzie, junior zagralby lepiej. Górnik powinien nas rozjechać 5:0. Przez cały mecz nie mielismy nawet jednej sytuacji na bramke... |
Spoko, spoko. Mistrz i tak będzie nasz. Jak nie wiecie o co chodzi od paru kolejek to podpowiem, że chodzi o to, o co chodzi, jak nie wiadomo o co chodzi;)
Wisła - Górnik 2 Polonia - Jaga 1 "Zwykle Mistrz zakłada spółdzielnię" "Z ligi lecą Stalówka i Biała Białystok" Trochę czasu minęło ale pieniądze nadal nie śmierdzą niektórym... |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No i cóż. 2:0. Trudno się pisze i żyje się dalej . Mecz ładny w wykonaniu Białej Gwiazdy rzeknę bardzo mis się podobał, ale co z tego jak trzech punktów brak. Pocieszenie to tyle że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
|
Cytat:
|
Cytat:
Chciałbym mieć podobne podejście, zaoszczędziłbym sobie nerwów i rozczarowań.... Niestety jakoś nie potrafię i szlag mnie trafia, gdy oglądam w wykonaniu Wisły takie mecze jak wczorajszy. |
Cytat:
Faktycznie zaczynam się zastanawiać czy nie ma spóldzielni żeby spuścić pasiaste prosiaki z ligi. Te z Krakowa i te z Gdyni.. |
to podaj jeszcze jakikolwiek związek miedzy wygraną górnika u nas, a spadkiem cracovii i arki z ligi? chyba, ze to polonia bytom poprosila jage o wygraną, a jaga na to ,ze ok, ale wisla musi przegrac, a wisla na to ze ok, ale .. no wlasnie - ale co? haha :D
|
Widzę, że Garguła wkupił się w łaski części forumowiczów, oj króciutką macie pamięć... Ale spoko, spier*** coś Guła, od razu Wam się odwidzi i tak w kółko macieju.
|
@silver03, Garguła gra w tym sezonie co najmniej bardzo przeciętnie, ale Sivakov to absolutna katastrofa. Ogląda człowiek mecz, drużyna gra dramatycznie, ale ciągle jest nadzieja że może uda sie jakaś akcja, wpadnie bramka i jeszcze sie odmieni. A tu nagle zmiana, i wchodzi Sivakov przy stanie 0;1 i czar pryska momentalnie. No ja pier*** przecież to jakaś kpina. Przegrywamy u siebie 1;0 a trener wprowadza najbardziej drewnianego zawodnika w nowożytnej historii polskiej"ekstraklasy".
|
Branco prezentuje pilke podworkowa
|
No to z nastepnym meczem potrzebne zmiany czyli Rios za Zurawskiego (a moze zagra Genkov w koncu) i Wilk za Sobolewskiego. Radek juz nie daje tego co kiedys a Maciek to wiadomo. Teraz jeszce nie wiemy co bedzie z Cikosem. Oby Maaskant troche pomyslał (bo widzial przeciez gre Branco) i zabrał do Gdanska np. Burlige jak Slowak nie bedzie zdolny do gry. Przynajmniej bedziemy spokojniejsi.
|
Jak dla mnie to do oceny nadaje się tylko trzech zawodników.Pareiko najjaśniejsza postać tego meczu,Żurawski nie istniał w tym meczu a Branco pokazał że nie można nazywać go piłkarzem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
dlaczego Masakrant tak żle prowadzi naszą Wisłe ??ja już nie wiem czy on jest odpowiedni trener dla nas? skoro daje grać Żurawskiemu? powinniśmy poszukać trenera z bundesligi..
|
Cytat:
Niestety ale niby mieliśmy mieć mocną ławkę, a teraz nie ma nawet kim wymienić zawodników z formacji ofensywnej. |
Wczorajszy mecz pokazał że ładną szybką piłkę nie da się grać w każdych warunkach i mam nadzieje że trener zrobi coś w tym kierunku.Mimo porażki we Wrocławiu od dłuższego czasu był to pierwszy kiepski mecz w naszym wykonaniu, więc chyba komuś strony błoń się pojebały.
Mieliśmy swoje okazje w 1 połowie która jeszcze nie była taka tragiczna, no sorry ale jak się z pół metra nie trafia na bramkę (Kirm 1p/Sivakow2p) to można jedynie na samobója liczyć. Branco już chyba nie dostanie szansy u nas, co do Żurawia to nigdy jako wysunięty nie grał fajerwerków, on właśnie powinien grać za takim napastnikiem jeśli już dostaje szansę. |
Ciśniecie po Żurawskim a jako jedyny wczoraj potrafił przyjąć piłkę i jakoś to rozgrywać, a około 65 minuty przeciął dośrodkowanie w NASZYM polu karnym, inaczej napastnik Górnika byłby sam na sam. Gdzie byli obrońcy?
|
Dokładnie, większość nie widziała Żurawia z przodu bo często cofał się do obrony :D Zresztą po tym co zagrał zawodnik z pękniętym jeżem na głowie nie było innego wyjścia.I chwałą mu za to bo mógł dupy z połowy nie ruszać grając na tej pozycji.
|
Nie zapominajcie że ta drużyna jest dalej w budowie. Po zakończeniu sezonu usunąć słabe ogniwa i wzmocnić się nowymi piłkarzami i może jakoś to będzie wyglądać( oczywiście przy założeniu że nie sprzedajemy nikogo cennego z składu). Na mecz z Lechią Genkow powinien być gotowy. Pożyjemy zobaczymy.
|
A kto kazał znów dosrodkowywać 60 razy w pole karne zamiast rozgrywać po ziemi.
Żurawski w całej karierze strzelił może ze 2 bramki z główki, najlpiej czuje się w grze po ziemi a Maaskant stawia go na szpicy i każe strącać piłki i główkować. Panie Maaskant, pana zespół nie ma 50 dośrodkowań w meczu ale 50 strat. Wszystko będzie wygladać tak że Żurawski pójdzie do takiego Lecha lub Śląska tam zaczną na niego grać po ziemi i nagle ten słaby/ beznadziejny Żurawski strzeli 18 goli w sezonie. Czy wy nie rozumiecie że zawodnik może słabo grać bo nie ma predyspozycji do walki w powietrzu i strzelania z główki. Stawia się przed nim wymagania których on nie może spełnić. Ale jak by go tak inaczej ustawić, czyli jako 2 do Genkova i dać rozegrać po ziemi to nagle taki zawodnik zaskakuje i strzela. I tak będzie z Zurawskim, w Wiśle wyśmiewany, wyrzucany pódzie do słabszej drużyny gdzie będą mu dogrywać po ziemi i facet w tej naszej lidze strzeli 18 bramek, a Wisła nadal będzie szukać napastnika i słono płacić za jakieś wynalazki które będą strzelać po 5-6 bramek w sezonie. Żurawski nigdy nie był zawodnikiem jakiego w ataku chce Maaskant. Dziś Maaskantowi potrzebny jest ktoś jak Marcin Kużba. A chyba nikomu nie muszę przypominać gdzie zaszliśmy i jaką piłkę graliśmy gdy nasz atak to był Żurawski - Kużba. |
We wczorajszym meczu Żurawski niestety pokazał, jaki z nim jest problem. Napastnicy na starość tracą dynamikę, szybkość. Maciek stracił coś więcej. On zapomniał, jak się gra w piłkę.
Utkwiły mi w pamięci dwie sytuacje: - przyjęcie piłki tyłem do bramki - odskakuje mu na 3 metry. - setka w polu karnym - anemiczny strzał z 7-8 metra, wybity przez obrońcę - ale piłka nawet nie zmierzała w światło bramki. Naprawdę z Żurawskiego w tym meczu nie było żadnego pożytku. Rios jest wolny jak żółw, ale przynajmniej umie przyjąć piłkę i zagrać z klepy. Przy czym jest sprawą dyskusyjną, czy występ Andy'ego byłby o wiele lepszy. Natomiast nie mam żadnej wątpliwości, że od Branco zagrałby lepiej każdy, obecny przy R22. Włącznie ze Smokiem Wawelskim i Jarkiem Krzoską. Nie wiem, co sprowadził sobie Maaskant z ojczyzny, jaki specyfik wypalił/zjadł/wypił przed meczem - ale niech tego więcej nie robi. Na trzeźwo, racjonalnie myśląc nie da się wpuścić Branco na boisko. |
Oprócz żałosnej gry naszych super piłkarzy we wczorajszym meczu (z tej drużyny trzeba na zbity pysk wyjebać 80% składu) jeszcze jedno zdarzenie w....iło mnie równie mocno. Skandowanie do piłkarzyków po takiej żenadzie "nic się nie stało" czy "czy wygrywasz czy nie..." po prostu mnie rozjebało.
Ta ekipa to zespół największych frajerów jakich miałem nieprzyjemność oglądać na Wiśle - jestem pewien, że te cienkie bolki nie zdobędą mistrzostwa mimo olbrzymiej przewagi jaką posiadali. Zapewne też wtedy od Was usłyszą "nic się nie stało". |
Cytat:
Porazki naszej druzyny w ostatnich dwoch meczach wynikaja ze zlego ustawienia druzyny i fatalnych zmian (wiekszosc). Oczywiscie mozna mowic ze druzyna jest pierwsza itp, swietnie jestem bardzo szczesliwy. Ale mimo wszystko, nagle koncepcja Masskanta sie zburzyla bo nie ma Genkova i ma ogromne problem z ustawieniem druzyny, nawet jesli nie ma tylko napastnikow dobrych, to mozna kombinowac z ustawieniem. Po tym poznaje sie tez swietnych trenerow, i to jest cos nad czym nasz coach musi popracowac.. |
Jedno co mi sie podobało a czego nie widzielismy w grze naszego zespołu to bardzo dobry pressing Gornika. Na prawde zarabiajac takie pieniadze pilkarze powinni gryzc trawe tak jak to robił nasz przeciwnik wczoraj. Ostatnio ogladałem w akcji Porto i tam kazdy jak jeden pomocnik czy napastnik jak pilka była zagrywana do bramkarza to biegali jak potluczeni przez co w pewnym momencie Villareal nie mogł ani na chwile zluzowac przez co dostali az 5 bramek. Niech nasi lepiej potrenuja taki wariant i zastosuja na przeciwniku. Teraz maja nawet wglad - niech przeanalizuja mecz z Gornikiem.
|
Cytat:
Akurat Patryk jakoś fatalnie nie grał ale nie grał też dobrze, dwie piłki jednak po jego zagraniach przeszły wzdłuż bramki i powinny być z tego bramki. To stanowczo za mało. Kogo jak kogo ale Patryka w formie potrzebujemy na te ostatnie mecze i oczekiwania są teraz w stosunku do niego bardzo duże. |
Mariusz Jop: Życzę Wiśle mistrzostwa Polski
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...lski,id,t.html Rozsądna wypowiedź Jopa. Jeden z fragmentów: Pamiętamy jak grała Wisła na początku sezonu, a jak gra teraz i na którym jest miejscu. Teraz krakowianie przegrali, ale i tak wszystko idzie tutaj we właściwym kierunku. Też tak sądzę. Porażka boli, ale spokojnie Panowie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl