Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [18 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź 12 marca sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7953)

martonas 12.03.2011 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chesteroski (Post 1063838)
Rios wszystko fajnie, tylko nie bardzo widzę jego miejsce na boisku. Na środkowego napastnika zbyt wątły, na skrzydłowego zbyt wolny, na rozgrywającego, no sorry ale Meliksona to on posadzić na ławie nie ma prawa, wcale się nie dziwię Maaskantowi, no ale może w pucharze udowodni że się trener myli.

Dokładnie, przy taktyce jaką próbuje nam wpoić Maskaant to za bardzo nie ma dla Riosa miejsca w pierwszej jedenastce i tyle, może w pucharze albo w innych meczach w których ktoś będzie musiał odpocząć/pauzować to się jeszcze pokaże, ale to by było na tyle i w lecie go pożegnamy, bo płacić nawet te 500tys za rezerwowego to na pewno nie będziemy.

Co do meczu to w pierwszej połowie słabo, na te ich wyprowadzanie do przodu długimi piłkami i głupie straty już patrzeć nie mogłem. W obronie Chavez w mojej opinii całkiem poprawnie, podobnie Paljic. Bramek nie tracimy bo w końcu mamy solidnego bramkarza. W pomocy wg mnie Jirsak dość słabo, nie wiem czy ktoś to jeszcze zauważył, ale momentami naprawdę rzucało mi się w oczy jego złe ustawianie oraz ruch bez piłki. Nasz ofensywny tercet całkiem nieźle, co do Genkova to jak już ktos chce go krytykować, to niech go krytykuje za niewykorzystane sytuacje, ale nie za to że gość gra źle albo mało ambitnie, bo dobrze się ustawić, podać czy strącić piłkę to niejednokrotnie mu się udawało, a pierwsza bramka to w dużej mierze również jego zasługa, bo ściągnął na siebie obrońców. Brakowało mi jednak trochę więcej podań po ziemi do niego, czyli takich po których dochodził do swoich sytuacji.

I jeszcze słówko co do naszej taktyki, bo niektórzy najwyraźniej nie do końca ją rozumieją. Tak, gramy jednym wysuniętym napastnikiem, ale jak akcja idzie jednym skrzydłem to drugi skrzydłowy schodzi na drugiego napastnika. Jak piłka idzie środkiem np. do Genkova na odegranie lub strącenie to obaj skrzydłowi powinni wychodzić do przodu, więc to nie jest tak że my nie mamy ataku, a nasi napastnicy (a własciwie jeden) nie strzelają bramek. To jest dokładnie tak jak to mówił Maskaant, nieważne czy to nazwiesz 4-5-1 czy 4-3-3, liczy się system gry. Jak jeszcze Genkov zacznie wykorzystywać sytuacje i chłopaki się dobrze zgrają to na naszą ofensywę może nie być mocnych w tej lidze. Szkoda tylko że nie można tego samego powiedzieć o obronie :p

gianbuffon 12.03.2011 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez neq. (Post 1063844)
a do kogo mieli ....a podejsc? jak odeszli od nas od G to na E nie bylo juz prawie nikogo....szybciej wychodzcie ze stadionu i najlepiej jeszcze nie hymn przestancie spiewac i wogole czytajcie gazety na meczu to wtedy napewno do was podejda....

Moim zdaniem powinni najpierw podejść do E, a najlepsze zostawić na koniec :)

alberto 12.03.2011 22:12

http://www.malopolskatv.pl/komentarze-po-wisla-widzew/ - Patryk i Andraż oraz jakiś gość z Widzewa (pomeczowe komentarze)

anka1906 12.03.2011 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1063824)
Piłkarze mają problem podejść po meczy do każdej trybuny?


po meczu nawet Małecki "zachęcał" do zostania przy G, po tym jak zobaczył że na E nie ma już prawie nikogo.

jasnyGwint 12.03.2011 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 1063740)
Mnie zastanawia jak to jest że tracimy tak mało bramek, a przecież widać że obrona jest przeciętna.

Specyfika ligi. Poprostu ofensywa większości drużyn jest gorsza niż nasza przeciętna defensywa. Jak ostatnio graliśmy z drużyną, która przynajmniej próbuje grać ofensywanie, to dostaliśmy czwórkę w plecy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1063777)
Zanim zaczniecie krytykować Genkova, to sobie przypomnijcie jak parę lat temu Broziu marnował sytuację za sytuacją i każdy po nim jeździł. A później król strzelców i idol kibiców...
Także dajcie chłopakowi czas, na pewno jeszcze coś strzeli a póki co jego gra wygląda dość pozytywnie. Kto się zna choć trochę na piłce, to wie jakie zadania na boisku ma spełniać środkowy napastnik.

I ja chcę Riosa od 1 minuty!!! Albo przynajmniej na 30 min, żebym w końcu zrozumiał dlaczego nie gra.

Różnica między Brożkiem a Genkowem jest taka, że Brożek w każdym meczu miał kilka sytuacji (które w większości marnował). Genkow natomiast w 3 meczach miał jedną sytuacje. Nie wiem czy to jest kwestia (braku) instynktu strzeleckiego, czy słabej drugiej linii (choć podobno jest najmocniejesza od lat), ale jak narazie Genkow nie wygląda dobrze.

skeba 12.03.2011 22:23

+ Sobolewski, Chavez, Melikson, Palijc, Kirm (Kolejność przypadkowa)

Cieszy, że drużyna zdobywa 3pkt - już kolejne, odskakuje rywalom na 4 pkt. Teraz trzeba wygrać z Podbeskidziem, chociaż będzie to bardzo cieżkie zadanie. Podbeskidzie u siebie nie przegrywa, ale wierzmy w naszą ekipę

krzywy 12.03.2011 22:28

Cieszy to, że mimo słabszej postawy od przeciwnika potrafimy wygrywać. Martwi słaba gra a przede wszystkim brak napastnika!!!. Po trzech meczach rundy wiosennej Genkow jawi się jako największa pomyłka okna transferowego. Do Brozia nawet nie ma co porównywać to jak niebo a ziemia. Trudno trzeba szukać dalej może następny strzał będzie lepszy. Legia trafiła z Huibnikiem a My jakoś nie możemy.

filemon 12.03.2011 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1063869)
+ Sobolewski, Chavez, Melikson, Palijc, Kirm (Kolejność przypadkowa)

Mhm, czyli Chavez ma u Ciebie lepszą notę niż Małecki czy Pareiko? :rotfl:

westersyl 12.03.2011 22:38

Maaskant imponuję mi tym co robi, wiekszość była przekonana że zagra Jaliens, w tym i ja, pewnie nawet sam Osman i Bunoza raczej średnio wierzyli w to że zagrają razem, a tu niespodzianka. To pokazuję naszym stoperom że Robert tutaj nie kieruję się sentymentami, tym że Jaliens to jego rodak, pomysł transferowy czy coś takiego. Teraz żaden z trójki naszych stoperów nie może czuć się podstawowym i każdy z nich musi być gotowy na to, że w każdej chwili może usiąść na ławie. Oczywisice problemem w dalszym ciągu jest wyprowadzenie piłki.

Dobry mecz Genkova, do pełni szczęścia zabrakło mu tylko albo i aż bramki.
Melikson już 3 dobry mecz,Patryk szacunek za to co robi, jego efektywność w tej rundzie jest na wagę złota, to samo tyczy się Kirma, kolejna asysta i gol.
7 zwycięstwo z rzędu to dowód na to że drużyna budowana przez Roberta zmierza w dobrym kierunku, systematycznie ta drużną robi postęp w każdym elemencie gry.
Przypominam że zaczynaliśmy od pułapu kompletnego chaosu, każdy biegał gdzie chciał.

Brakuję nam jeszcze dobrej gry bocznych obrońców, Cikosz i Paljic mogą jeszcze wykrzesać trochę z siebie choć moim zdaniem te pozycje wymagają wzmocnień.

pawelo84 12.03.2011 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chesteroski (Post 1063838)
Rios wszystko fajnie, tylko nie bardzo widzę jego miejsce na boisku. Na środkowego napastnika zbyt wątły, na skrzydłowego zbyt wolny, na rozgrywającego, no sorry ale Meliksona to on posadzić na ławie nie ma prawa, wcale się nie dziwię Maaskantowi, no ale może w pucharze udowodni że się trener myli.

a może tak Maora cofnąć na pozycje Jiraska, czyli środkowego pomocnika a Riosa przesunąć na pozycję cofniętego napastnika.

Jirsak gra dobrze raz na 5 spotkań, a Maor też potrafi zawalczyć o piłkę i ją odebrać.

Hudy 12.03.2011 22:49

Przy tym karnym liczyłem właśnie na Gienka i szkoda mi tego chłopaka bo boję się, że jak szybko nie strzeli to się już nie przełamie w tej rundzie.
Nie spodziewałem się, że po 3 kolejkach będziemy mieć tak dużą przewagę;d

bonawentura 12.03.2011 22:55

Napiszę tyle - może i napastnika rozlicza się z bramek, ale Genkov odwala jak narazie świetną robotę na boisku, pomógł przy kilku już bramkach dla naszej drużyny, więc bądźmy mu za to wdzięczni i wyrozumiali, że nie strzela bramek.

tedyy 12.03.2011 22:59

Tak zastanawiam się nad jazdą znacznej części forumowiczów po Bunozie i prosiłbym o wyliczenie przez nich ile pojedynków jeden na jeden,główkowych przegrał to tak dla tych co oglądali w TV. Może to uświadomi co niektórym co on robi na boisku. pomijam jedną bezmyślną stratę która skończyła się sporym zagrożeniem(widziałem to)

grogoriogreg 12.03.2011 23:00

z perspektywy trybun:
Bunoza wyglądał lepiej niż go oceniacie, od razu mówię, że nei wiem co zrobił, że Małek zagwizdał faul, bo to było po drugiej stronie boiska
Chavez wyglądał bardzo pewnie, był nie do przejścia
Melikson - gdyby nie 70-metrowy rajd i wywalczenie karnego, napisałbym, że to był jego najsłabszy mecz w Wiśle, co oczywiście nie oznacza, że nie zaliczał się do najlepszych Wiślaków; w pierwszej połowie dużo strat i 0 pojedynków 1 na 1
Genkov - na rozgrzewce kiszka, w meczu spartolił setkę, dużo niedokładnych zgrań, ale dajmy mu jeszcze kilka spotkań, zanim postawimy na nim krzyżyk, lub zaczniemy go wychwalać

Czemu Małek pół h zastanawiał się nad podyktowaniem karniaka?
Za co dostał Mielcarz pierwsze żółtko i dlaczego w sytuacji z karnym nie dostał od razu czerwieni?

gianbuffon 12.03.2011 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 1063865)
Nie wiem czy to jest kwestia (braku) instynktu strzeleckiego, czy słabej drugiej linii (choć podobno jest najmocniejesza od lat), ale jak narazie Genkow nie wygląda dobrze.

Nie chcę go na siłę bronić, bo piłkarz idealny to nie jest. Choć i tak uważam, że pomimo tej setki zagrał dobry mecz.
Ale jeśli dobrze pamiętam to były takie 2-3 sytuacje, w których Genkov dobrze wychodził do piłki i partnerzy mu jej po prostu nie podali. Jednym z nich był na pewno Kirm, który nieczysto trafił w piłkę. Była to pierwsza połowa. Reszty nie mogę sobie przypomnieć, musiałbym jeszcze raz oglądnąć mecz.
Także moim zdaniem nie jest to wina ani braku instynktu strzeleckiego, ani słabej gry drugiej linii. Uważam, że głównie to wina braku zgrania i częściowo brak ogrania/aklimatyzacji (pamiętajmy, że na zgrupowaniu miał indywidualne treningi. Ponadto o ile się nie mylę, to gra w innym systemie niż wcześniej)

tedyy 12.03.2011 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1063891)
Napiszę tyle - może i napastnika rozlicza się z bramek, ale Genkov odwala jak narazie świetną robotę na boisku, pomógł przy kilku już bramkach dla naszej drużyny, więc bądźmy mu za to wdzięczni i wyrozumiali, że nie strzela bramek.


pod tym się podpisuję

filemon 12.03.2011 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1063897)
z perspektywy trybun:
Bunoza wyglądał lepiej niż go oceniacie, od razu mówię, że nei wiem co zrobił, że Małek zagwizdał faul, bo to było po drugiej stronie boiska
Chavez wyglądał bardzo pewnie, był nie do przejścia
Melikson - gdyby nie 70-metrowy rajd i wywalczenie karnego, napisałbym, że to był jego najsłabszy mecz w Wiśle, co oczywiście nie oznacza, że nie zaliczał się do najlepszych Wiślaków; w pierwszej połowie dużo strat i 0 pojedynków 1 na 1
Genkov - na rozgrzewce kiszka, w meczu spartolił setkę, dużo niedokładnych zgrań, ale dajmy mu jeszcze kilka spotkań, zanim postawimy na nim krzyżyk, lub zaczniemy go wychwalać

Czemu Małek pół h zastanawiał się nad podyktowaniem karniaka?
Za co dostał Mielcarz pierwsze żółtko i dlaczego w sytuacji z karnym nie dostał od razu czerwieni?

1. Bunoza gubił krycię, linię. Główkował na oślep i wybijał pilkę (jak i Chavez) do nikąd.
2. Melikson dobrze rozgrywał, strzał po poprzeczce i wystawienie Kirmowi na 2m przed bramką ominąłeś?
3. Genkov, owszem spieprzył setkę, ale miał dużo wygranych pojedynków główkowych, w których trudno o celność. W drugiej połowie dużo lepiej odgrywał, kilka na prawdę mądrych podań. Coraz lepiej to wygląda.
4. Spytaj Małka. Najpierw nie widział karnego, boczny mu powiedział.
5. Za dyskusje.

tedyy 12.03.2011 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1063903)
1. Bunoza gubił krycię, linię. Główkował na oślep i wybijał pilkę (jak i Chavez) do nikąd.
2. Melikson dobrze rozgrywał, strzał po poprzeczce i wystawienie Kirmowi na 2m przed bramką ominąłeś?
3. Genkov, owszem spieprzył setkę, ale miał dużo wygranych pojedynków główkowych, w których trudno o celność. W drugiej połowie dużo lepiej odgrywał, kilka na prawdę mądrych podań. Coraz lepiej to wygląda.
4. Spytaj Małka. Najpierw nie widział karnego, boczny mu powiedział.
5. Za dyskusje.


Sam sobie zaprzeczasz patrz punkt 1 i 3(głowki)

Wojtas 12.03.2011 23:07

Mecz sredni ale sa pilkarze ktorzy robia roznice.

U nas Maly i Melex -na nich dwoch powinna opierac sie cala ofensywa i pomysly w ataku.

W obronie super zagral Chavez -juz same jego wejscia w rywala-wydaje sie zaraz go wrecz staranuje w wersji light tamten sie tylko od niego odbije :)Zdecydowanie najlepszy nasz obronca.Kazdy myslal ze takim bedzie Jaliens a on razie jest najslabszy (Kowala nie licze)

I atak-tutaj Genkov narazie biega,zgrywa ,zmyla obroncow.Na razie bramek nie strzela,choc dzis mogl dwie-i forum obwolało go drugim Drogbą.Tak to jest.

Widzew dzis cieniutki,Ruch tydzien temu by grozniejszy.

Poki co robimy przewage punktowa,ale cel jest jeszcze daleko.Narazie pracowac na obronie i zgrywac Genkova z pomocnikami.To taka praca na nast tydzien:)

GajowyDrwal 12.03.2011 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 1063879)
a może tak Maora cofnąć na pozycje Jiraska, czyli środkowego pomocnika a Riosa przesunąć na pozycję cofniętego napastnika.

Jirsak gra dobrze raz na 5 spotkań, a Maor też potrafi zawalczyć o piłkę i ją odebrać.

:rotfl:

Chryste panie. Jakakolwiek próba zmiany pozycji kogoś z trójki Melikson-Kirm-Małecki, to idiotyzm i działanie na szkodę Wisły..

A, jak pomyśle, że chcesz mieszać w składzie, żeby zrobić miejsce zawodnikowi który nie zagrała w Wiśle dobrego meczu, i za trzy miesiące raczej nas opuści, to już nie mam pytań...

pikey 12.03.2011 23:08

Ważne 3 punkty- dają nam już niezłą przewagę nad konkurencją.Mecz niezły, choć zdarzały się irytujące przestoje w grze, długie momenty niedokładnej gry. Przed trenerem i zespołem jeszcze dużo pracy- ale ważne, że nie tracimy punktów.

Dla mnie najlepsi w Wiśle: Melikson, Małecki, Kirm, Chavez, Sobolewski, Pareiko

Słabiej: Bunoza, Cikos,

Solidnie: Jirsak, Paljic i mimo wszystko Genkov- jak do tej pory walczy w każdym meczu, absorbuje obrońców, życzę mu, żeby się szybko odblokował

I jeszcze parę słów o Riosie- dostał tylko kilka minut, ale starał się je maksymalnie wykorzystać, wyszło mu parę ciekawych zagrań. Czekam na jego dłuższy wytęp.

filemon 12.03.2011 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tedyy (Post 1063905)
Sam sobie zaprzeczasz patrz punkt 1 i 3(głowki)

nie przeczę sobie, bo Bunoza główkował w sytuacjach gdybył nieatakowany i mógł przyjąć - pod nogi widzewiaków, a Genkov w pojedynku powietrznym z Szymankiem czy tym drugim ŚO Widzewa zagrywał w wiekszosci przypadków dobrze.

Edit: @Marszałek: Święte słowa :)

Marszałek 12.03.2011 23:13

80n procent bramki Małeckiego to praca Genkova. Przepycha się, walczy, wygrywa pojedynki główkowe, daje rade. A,że nie strzela?Kiedyś zacznie,bo widać,że wie o co chodzi, teraz póki co ułatwia to kolegom z drużyny. Sam mecz mi się nie podobał,chociaż bramka Małeckiego pokazała,że gra kombinacyjna nie jest im obca. No i Melliskon,ale on to wiadomo. Robi różnicę.


Bunoza nie nadaje się do tarcia chrzanu a co dopiero aby grać w defensywie Wisły.

pawelo84 12.03.2011 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GajowyDrwal (Post 1063909)
:rotfl:

Chryste panie. Jakakolwiek próba zmiany pozycji kogoś z trójki Melikson-Kirm-Małecki, to idiotyzm i działanie na szkodę Wisły..

A, jak pomyśle, że chcesz mieszać w składzie, żeby zrobić miejsce zawodnikowi który nie zagrała w Wiśle dobrego meczu, i za trzy miesiące raczej nas opuści, to już nie mam pytań...

Nie mówię że to by wypaliło ale ewidentnie widac ze Genkow sie czuje w ataku samotny. Nie ma do kogo zgrywac i drugi, cofniety napastnik by się przydał.

mitmichael 12.03.2011 23:16

Jirsak powiedział po meczu najlepiej - nie wazne kto strzela, wazne ze druzyna zwycieza. Genkov dzisiaj pracował na boisku i chociaz nie strzelił gola to pozostawił dobre wrazenie. Widac, ze jest to inny typ pilkarza niz jego poprzednik Hristov - jeszcze zacznie strzelac gole.

GajowyDrwal 12.03.2011 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 1063917)
Nie mówię że to by wypaliło ale ewidentnie widac ze Genkow sie czuje w ataku samotny. Nie ma do kogo zgrywac i drugi, cofniety napastnik by się przydał.

Ale po co cokolwiek zmieniać?

Nasza linia pomocy jest zdecydowania najlepsza w lidze. Szybcy, bramkostrzelni skrzydłowi (Mały i Kirm), błyskotliwy i przebojowy wysunięty środkowy (Maor), silny i waleczny defensywny Sobolewski/Wilk, plus Jirsak/Siwakow będący takimi łącznikami między Meliksonem a Sobolem.

Nie ma potrzeby cokolwiek tutaj zmieniać. Jedynie pod koniec sezonu jeśli nie podpiszemy z Radkiem, pasowałoby zacząć częściej stawiać na Wilka...

Na razie, problemem jedynym jest gra w obronie, ale tutaj nie mamy wielkiego pola manewru. Na pewno to powinien być cel numer jeden na letnie okienko transferowe...

Jagul 12.03.2011 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 1063873)
Cieszy to, że mimo słabszej postawy od przeciwnika potrafimy wygrywać. Martwi słaba gra a przede wszystkim brak napastnika!!!. Po trzech meczach rundy wiosennej Genkow jawi się jako największa pomyłka okna transferowego. Do Brozia nawet nie ma co porównywać to jak niebo a ziemia. Trudno trzeba szukać dalej może następny strzał będzie lepszy. Legia trafiła z Huibnikiem a My jakoś nie możemy.

Nie wiem jak Ty oceniasz Genkova ale chyba tylko po tym czy strzela bramki. Jeżeli tak to faktycznie jest niewypałem...
Mnie się podobał. Zagrał dużo lepiej niż z Ruchem, był aktywny, wygrał mnóstwo pojedynków główkowych, doszedł do sytuacji ale je zmarnował. Widać postęp i to się liczy.
Sam mecz nie powalił na kolana ale wygraliśmy i to jest ważne.

blanco 12.03.2011 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1063850)
do tych co zostali

nie jedzcie na sektor E bo nawet nie mozna na tej trybunie stac na schodach bo zaraz Steward'zi podchodzą żeby usiąść na miejscu

I bardzo dobrze,że tak właśnie robią. Po to masz ....a bilet na dane miejsce żebyś tam siedział i nikomu nie przeszkadzał, bo pół sektora nie czerpie żadnej przyjemności z oglądania twojej dupy.

Ogólnie mecz słaby, Wisła słabo, Widzew bardzo słabo. Zero gry kombinacyjnej, pierwszy gol = fart , drugi = przebłysk geniuszu Maora .
Piłką krąży zbyt wolno,ale nic dziwnego skoro Cikosowi przyjęcie i podanie zajmuje 5 sekund a 7 letniemu trampkarzowi Sportingu Lizbona 1,5 s .
Martwi mnie Cvetan , boję się,że po tym jak spektakularnie s.......ił setkę zablokuje się na cacy.
Zmiany zrobione zbyt późno, nie wiedzieć czemu wcześniej od Riosa pojawia się gość 'zajebany' .

Ale lidera mamy i za chuja go nie oddamy !

PS pozdro serdeczne dla tych prostaków co przerwali minutę ciszy .

sebanop 12.03.2011 23:48

A ja miałem nadzieje że po tym kiksie Genkova na cały stadion rozniesie sie TSWetan Genkov!!!! Widać że chlop sie stara ale nie chce mu wpaść, po meczu zwróciłem uwage na jego zachowanie i widziałem że był załamany... Może potrzebuje wsparcia z trybun...

GajowyDrwal 13.03.2011 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1063932)
Ogólnie mecz słaby, Wisła słabo, Widzew bardzo słabo. Zero gry kombinacyjnej, pierwszy gol = fart , drugi = przebłysk geniuszu Maora .

Wow.
Cytat:

Piłką krąży zbyt wolno,ale nic dziwnego skoro Cikosowi przyjęcie i podanie zajmuje 5 sekund a 7 letniemu trampkarzowi Sportingu Lizbona 1,5 s .
Wyprowadź się do Barcelony, nikt cię tu nie trzyma.
Cytat:

Zmiany zrobione zbyt późno, nie wiedzieć czemu wcześniej od Riosa pojawia się gość 'zajebany' .
Łobodziński rozegrał kilka dobrych meczów i strzelił parę bramek. Rios nie zagrał ani jednego dobrego spotkania. Nic, zero. Założe się, że gdyby nie był Argentyńczykiem, to płakałbyś czemu go w ogóle wpuszcza na boisko.

Co do zmian - po co? Jakakolwiek krytyka trenera po siódmym meczu wygranym z rzędu jest idiotyzmem...


Cytat:

PS pozdro serdeczne dla tych prostaków co przerwali minutę ciszy .
Poszukaj jeszcze jakiś wad meczu, co ci zależy? Może ktoś z Wiślaków zaparkował na chodniku, może ktoś butelkę wyrzucił na trawnik?

Titto 13.03.2011 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sebanop (Post 1063945)
A ja miałem nadzieje że po tym kiksie Genkova na cały stadion rozniesie sie TSWetan Genkov!!!!

Ty też? :shock:
Nie ukrywam mojej sympatii do zawodników, którzy na boisku mimo, że dużo rzeczy im nie wychodzi bardzo się starają. Takim zawodnikiem jest Genkov.
Na początku sezonu tak samo broniłem Cikosa, który mimo, że popełniał dużo błędów biegał bardzo dużo i próbował odzyskać wcześniej straconą piłkę.

Faktycznie szkoda trochę Genkova i tych jego niewykorzystanych sytuacji. Często cofał się gdzieś w "rejony drugiej linii" i fajnie rozgrywał piłkę. Widać też, że gość jest bardzo dobry w powietrzu. Wygrywał prawie wszystkie pojedynki główkowe.

alberto 13.03.2011 00:16

Odnosnie postów powyżej, to faktycznie straszna wieś wyszła z tym nieuszanowaniem przez niektórych minuty ciszy. Takich rzeczy się po prostu nie robi... A co do meczu to bardzo podobał mi się Chavez, Melikson i Sobol, no i podobnie jak większość z was jak na razie znak zapytanie przy Genkovie, ale imię ma dobre:)

Feniks1983 13.03.2011 00:22

Witam i od siebie cos dodam.

Dzisiaj kupilem bilety na trybune F24 z fajnym widokiem na cala murawe i dosyc dokladnie sie przykladalem grze zawodnikow nie tylko przy pilce. Generalnie jesli chodzi o lige to zagralismy najslabszy mecz a liczac tez PP to drugi od konca. Bardzo, ale to bardzo malo zagran z pierwszej pilki. Brak umiejetnosci wychodzenia na pozycje. Srodkowi pomocnicy lecieli na "hurra" do pilki i nagle jak ktorys z nich dostawal ja od Bunozy lub chaveza to nie mial z kim rozegrac bo byli za blisko siebie. W innych przypadkach z kolei jak jeden sie cofna to pozostalych dwoch szlo do przodu a z kolei boki obrony nie pomagaly wyprowadzic pilki. Melikson dobry mecz zagral (szczegolnie akcja na karnego), ale zuwazylem ze malo daje podan prostopadlych ( w stylu Szymkowiaka) i zdarza mu sie tez czasami za bardzo rozpedzic i za pozno dogrywa pilki do skrzydel. Przyznac mimo wszystko trzeba ze robil roznice na Nasza korzysc.

Duzo jest narzekania na Genkova. Fakt sam sie zlapalem za glowe jak nie trafil tej setki czy jak po przyjeciu sie wylozyl w polu karnym Widzewa, ale jedno trzeba mu przyznac... walczy cholapk znakomicie w powietrzu, caly czas zajmuje srodkowych obroncow rywali, dzieki czemu wyciaga ich z pola karnego i daje szanse na skrzydlach Kirmowi i Malemu. Musi jednak doszlifowac dojscia do sytuacji, bo widac ze jakby czasem ruszyl pol sekundy wczesniej do mialby swietne pilki.

Chavez z Bunoza chyba jak nie zrobia z jedna lub dwie wpadki w meczu to nie beda soba ale genralnie chavi bardzo ladnie czyscil wszystko, czasami wybieral dziwne rozwiazania ale skuteczne.


Patrzylem tez na poruszanie sie zespolu bez pilki. O wychodzeniu na pozycje juz pisalem, co w polaczeniu z ryglem Widzewa skutkowalo tym ze pierwszy strzal na bramke strzezona przez Mielcarza oddalismy dopiero cos kolo 38 minuty... kilka razy tez maly sie nie wracal i nie pomagal w obronie, a Meliksonowi zdarzalo sie za dlugo przezywac zle zagrania. No i stale moje narzekanie, za malo gramy presingiem a sami sie gubimy jak mocniej Nas nacisna.


Na koniec trzeba napisac ze bardzo duzo jeszcze pracy przed Naszymi graczami, ale cieszy fakt ze nawet jak slabiej zagrali to ze 3 punkty zostaly na R22.

Siwy_89 13.03.2011 00:28

Jirsak w ogole grał?

koniak 13.03.2011 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GajowyDrwal (Post 1063961)
Łobodziński rozegrał kilka dobrych meczów i strzelił parę bramek. Rios nie zagrał ani jednego dobrego spotkania. Nic, zero. Założe się, że gdyby nie był Argentyńczykiem, to płakałbyś czemu go w ogóle wpuszcza na boisko.
Co do zmian - po co? Jakakolwiek krytyka trenera po siódmym meczu wygranym z rzędu jest idiotyzmem...

O którym sezonie mówisz w związku z Łobodzińskim, bo chyba nie o bieżącym ? Kolejna osoba krytykująca Riosa za to, że nie jest demonem szybkości, bo przecież w piłce liczy się tylko bieg, klapki na oczy i byle do przodu...
Po co zmiany ? Może po to, żeby przetestować inne ustawienie, poszukać jakiejś alternatywy. Rozumiem, że gdybyśmy grali dobrze, nie ma sensu robić zmian. Gra nie wygląda jednak szczególnie a graliśmy znowu z zespołem z drugiej części tabeli.
Co do Maaskanta - zaskoczył mnie na plus przywracając do pierwszego składu Chaveza, który z kolei udowodnił, że jest najlepszym aktualnie obrońcą Wisły. Dziwię się niektórym, że mają odwagę go krytykować za ten mecz...
Co do rozegrania piłki przez obrońców, problem polega w bezruchu pomocników. Mamy takowych 5 i wszyscy praktycznie chowają się za przeciwnikami. Nawet Melikson dzisiaj kulał pod tym względem. Brakowało Wilka, który potrafi w takim wypadku podejść po piłkę i ją wyprowadzić. Sobolewski jednak większość piłek posyła do tyłu.
Genkov, gdyby nie ta akcja bramkowa w 1 połowie całkowicie niewidoczny, w 2 coś tam działał, ale jak przyszło co do czego, to nie potrafił trafić. Faktycznie jest progres - 1 strzał w 3 meczach...
Ciekaw jestem czy Maaskant na Podbeskidzie zaryzykuje z czymś nowym, bo taką grą jak dzisiaj raczej ich nie zaskoczymy...

blanco 13.03.2011 00:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GajowyDrwal (Post 1063961)
Wow.
Wyprowadź się do Barcelony, nikt cię tu nie trzyma.
Łobodziński rozegrał kilka dobrych meczów i strzelił parę bramek. Rios nie zagrał ani jednego dobrego spotkania. Nic, zero. Założe się, że gdyby nie był Argentyńczykiem, to płakałbyś czemu go w ogóle wpuszcza na boisko.

Co do zmian - po co? Jakakolwiek krytyka trenera po siódmym meczu wygranym z rzędu jest idiotyzmem...



Poszukaj jeszcze jakiś wad meczu, co ci zależy? Może ktoś z Wiślaków zaparkował na chodniku, może ktoś butelkę wyrzucił na trawnik?

Napisałem po prostu jak jest, nie zaklinaj rzeczywistości,oceń sytuację trzeźwo.
Ktoś gdzieś już wcześniej dobrze napisał, przyjąda waleczni Luksemburczycy i nas pojadą.
Sam Robert Maaskant mówił,że z tymi zawodnikami możemy o LM tylko pomarzyć. W pełni się z nim zgadzam, z koniakiem w sumie też .

Teqcontroller 13.03.2011 00:35

Nie oczekujcie od Meliksona że w każdym spotkaniu będzie zapierdalał i będzie rozrzucał przeciwników jak szambo po polu.

Meli więcej przebiegnie przez całe spotkaniu niż cała 11 , chłopak od 38 min sie wkurzył że Wisła chuja gra więc zaczął brać gre na siebie. On nawet jak rzadko jest przy piłce to widać że jednym podaniem bądź szybkim dryblingiem miesza przeciwnika z gównem.

Jirsak , słabo dziś , nie mam nic do chłopaka ale juz Sivakow się lepiej prezentuję.

Do poprawiania , Ruch bez piłki , zagrania z 1 piłki , pressing , jeśli to opanujemy nasza gra będzie lepsza w 100 %.

fan01 13.03.2011 00:36

Liczba goli przez nas strzelanych jest niesamowita, biorac pod uwage, ze mamy chyba najgorszych napastnikow w lidze ;)
Genkov albo potrzebuje dlugiego czasu na aklimatyzacje, albo jest kolejnym niewypalem transferowym.
O formie Żurawskiego nie wypada pisac przez pamiec o dawnych czasach...
1.2 mln euro za Riosa? Milion za narodowosc i za to, skad sie wywodzi, 200 tys to opłaty, podatek i marża dla menadżera ;)
już chyba lepiej by bylo wziac kogos z ME i wpuszczac na ostatni kwadrans jak dzisiaj, przy stanie 2:0 z przewagą liczebna..
dobrze, ze pomocnicy zaczeli grac podejrzanie za dobrze ;)

konaar 13.03.2011 00:48

na kogo wskoczył Małecki po strzelonej bramce?

spinna 13.03.2011 00:52

relacja video z meczu a wniej wypowiedz m.in. Maleckiego:
http://kiks.tv/2011/03/pewnie-ale-bez-blysku/

galeria zdjęć:
http://kiks.tv/2011/03/galeria-wisla...w-widzew-lodz/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl