![]() |
Który to tak przyaktorzył po odepchnięciu przez Rudnevsa? Myślałem że jebne :rotfl:
|
Cytat:
Ivica Vrdoljak zdaje sie:D |
Legia atakuje i nawet jej to wychodzi. Kuchenki jakoś tak niemrawo po stracie bramki, wydaje mi sie moga byc karne.
Nie wiadomo czy przełączać na Derby Europy czy zostać przy "derbach Polski" |
To Vrdoljak się naoglądał Barcelony za dużo
|
Chyba bedzie tak jak zakladałem czyli 1-1 i rzuty karne z przeczuciem, ze to Legia wygra.
Cytat:
|
Ehh jebac symulantow. W jakim kierunku zmierza pilka? Juz chyba w kazdym meczu widac frajerskie udawanie pilkarzy. Zamiast dobrej gry w pilke mecz zamienia sie w teatr. Pilkarze kiedy tylko maja okazje to udaja ze albo dostali z piesci w twarz, albo ucierpieli podczas wslizgu. Wiecej jest w meczach udawania niz gry. I czy to przystoi mezczyznie? Tak zachowuja sie cioty. A efektem tego jest np tak jak w tym meczu kartka dla Rudnevsa za to ze dotknal Vrdoljaka a ten sie wylozyl jakby zostal znokautowany. W takim razie czy ta kartka dla Rudnevsa jest sluszna? ....a chlop dostaje kartke za to ze puknal goscia w klate. Paranoja. Moim zdaniem powinno sie takie kartki anulowac i po doglebnej analizie wideo kartki przyznawac symulantom i do tego kary finansowe. Przeciez oni psuja pilke. Ostatnie gran derbi to byl popis pajacowania. To samo w kazdym meczu, co 5-10 minut to udawanie jakies. Ała ale mnie kopnal, ale boli. poturla sie frajer 10 sekund po boisku i wstaje idac normalnie. Zamiast na grze to sie skupiaja na pajacowaniu
Cytat:
|
Ja nie wiem jak na forum kibicow Wisly mozna rozkminiac komu dzis kibicowac. Mowilem zeby kibicowac Wisle i na razie to my wygrywamy bo 30 minut biegania wiecej dla asow polskiej ligi to jest katastrofa ktora miejmy nadzieje znajdzie odzwierciedlenie w najblizszej kolejce. Jeszcze tylko palec Arboledy w czyjejs dupie i dyscyplinarka i zalamka jednej druzyny po przegranych karnych przez strzal w slupek i jest to dla nas jakis plus i w ogole jakikolwiek powod zeby interesowac sie choc troche meczem wrogow.
|
No to mamy karne :D
|
obstawiam ze kotorowski bedzie gora
|
Tez myśle że Lech wygra w karnych. Kotorowski > Skaba niestety...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Bosacki to jakis junior nowy??? :D
|
no to Legia będzie nas reprezentować w pucharach :D
|
Amikorz ma lipe.
|
No to Legia konczy sezon.
Odbebnic jeszcze 6 spotkan i postarac sie nie przegrac wszystkiego. |
Cytat:
|
No i mamy Legie w pucharach ze wspolczynnikiem 5 czyli tyle co zespoly z Luxemburga i Wysp Owczych. Czyli w sierpniu konczą przygode z Europą :)
|
Cytat:
|
Legia na murawie! Będzie co, ciekawego wreszcie na meczu czy nie? :->
Skorża ma w CV pucharek ale może go to nie uratować i zamieni Warszawę na Poznań,gdyż Bakero leci do Hiszpanii. Tak jak mówiłem-jak Maaskant nie wygra MP to będzie największym przegranym sezonu... |
Cytat:
Cytat:
BTW Że też Skorża dla nas żadnego PP nie wygrał.... |
No to Maciek zostaje w Legii.
|
no i dobry wynik. Z korzyścią dla Śląska i Lechii . Większa szansa że Legia będzie 3 w tabelii, niż amika. Dzięki temu będą 3 drużyny w p.uefa ( tak jak pisał kolega wyżej ).
A spiker niech nie pier***i głupot, że ' WIDZIMY TERAZ SCENY, KTÓRE NIE POWINNY MIEĆ MIEJSCA.... WIDZIMY RACE NA MURAWIE....WIDZIMY KIBICÓW NA MURAWIE " BUAHAHAHHA. A tłuką się po mordach ? Rzucają racami warszawiacy w sektor Lecha ? NIE !!! Więc stój ryj. Bo nie wnerwia człowieka bardziej nic, jak gadanie głupot po prostu. Jak legia wbiła na murawę i cieszyła się sie ze swoimi to odpalili 2 race. I tyle !!! Nikt nikogo nie leje po mordach, racami nie rzucają w siebie. Więc po ***j gada głupoty ? Patrzcie teraz na muraweę, stoi ze 30 ochroniarzy a legia przybija sobie piątki. I tyle. Cisza spokój. |
Brawo Legia!
:) |
Legia pojdzie na nich czy nie??:D
|
Swietnie zabezpieczony mecz - przeciez jakby Kotorowski obronil to by go zajebali.
Co do meczu to fajne spotkanie od momentu wyrownania przez Legie. |
brawo dla Legi
|
No to jedna kompromitacja w pucharach pewna! Ja stawiam, że warszawiaków wykopie Paksi SE, a Wy?
|
Wawrzyniak juz podniecony i o Mistrzostwo Polski chce walczyc
|
I bardzo dobrze że Legia wygrała , teraz kibice Amici nie będą tak bardzo zadzierać nosa i będą drżeć o awans do europejskich pucharów bo jeśli nie to ich ulubieńcy szybko wyemigrują :D
A na Wawrzyniaku musiała być zajebista presja jak widział wszystkich kibiców którzy już za linią stali by wbiec i cieszyć się z Pucharu , to by było dobre gdyby nie strzelił , ciekawe co by wtedy zrobili :D |
Przypominam z Kim My ostatnio odpadliśmy..
|
Cytat:
W ogóle na stadionie nie widziałem policji, pewnie się skitrali gdzieś wokół stadionu albo na sektorach buforowych, ale nikogo nie prowokowali. Ty byłeś kiedyś na jakimś wyjeździe w ogóle ? Zajebiste właśnie jest to, że masz niskie barierki, a nie siedziesz jak małpa w klatce |
Wypada pogratulować. Przypuszczam, że Legia jeszcze zagra poważnie z nami, a reszta a na resztę już leją ciepłym moczem (szkoda).
|
juz jest zadyma
|
jest jakaś akcja na murawie :D
|
Dziwiłbym się jakby nie było żadnych ciśnień ;]
|
Nie wiem z czego się tak większość cieszy , prawie jakby Wisła wygrała ten puchar .
Ja nie oglądałem , znam tylko wynik , z kibicowskiego punktu widzenia mi zwisał . Z punktu widzenia Wisły to gorzej że wygrała go Legia , bo w meczu z nami na Reymonta Lech się zepnie na 200% i będzie bardzo ciężko o zwycięstwo , co zresztą może skutkować przegraną w wyścigu z Jagiellonią . Z Legią w Wawie z założenia miało być łatwiej , a teraz po sukcesie ich morale nieziemsko urosną . Gdyby przegrali to by ich tylko bardziej zdołowało , a na puchary na pewno nie spinali się tak jak Lech . A tak apropo polskiej piłki ( co się tyczy także punktów dla Wisły ) w pucharach lepszy wynik miał szanse ugrać Lech, Legia z takim współczynnikiem odpadnie już w III rundzie eliminacji , czyli ich występ skończy się na dwóch spotkaniach . |
Szkoda tylko, że wybiórcza będzie miała o czym pisać ( jeśli chodzi o kibiców zwanych przez nich kibolami ) i znowu będzie nagonka na kibiców.
|
Brawo, naprawdę taka akcja była potrzebna. Powie mi ktoś po co były w takim razie te "protesty" na początku meczu?
|
no w tv wlasnie widze
do aNouc jak piszesz do mnie posta to pozniej nie wymazuj, bo to nieelegancko wyglada |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl