![]() |
Hejka,
Czy mółby ktoś mi doradzić (ew. jakis projekt) jak dokończyć taki tatuaż? http://i55.tinypic.com/2q9azgi.jpg Myślałem o pójściu na całe plecy plus rękawy (powiedzmy do łokci - praca:/) motywie lasu, drzew (jak zwał tak zwał). Z góry dzięki za dobre rady! Krzysiek |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl