![]() |
Oni nie wiedzą co mają grać,no może poza jednym, kto wyżej piłkę kopnie. Po ziemi nie ma sensu grać. Ale chaos, wstyd. Tak słabej Wisły od dawna nie widziałem. Co by nie mówić, Legia gra ułożoną grę, wychodzą kontrą to od razu trzech biegnie. U nas w takim monecie nie wiadomo co grać. Nie wiem czy nie czas aby Kulawik poprowadził zespół, młodych powpuszcza,co ma do stracenia?. Cofamy się strasznie szybko. Z meczu na mecz coraz gorzej, strach pomyśleć co będzie za 3 kolejki?I Skorża mu budować tu zespół?Strach.....
|
Gramy tak schematycznie ze nie dlugo moherowe berety beda mogly nas ograc... wszystko jest tak czytelne ze az rzygać sie chce...
|
mam nadzieje ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo...ale boli jak na to patrze :(
|
Tak gra Mistrz Polski?... Chciałbym, żeby kibice ich wygwizdali.
|
wytłumaczcie mi czy naprawde długie piłki na Choto i Astiza to nasza taktyka...?
|
NIE MA PRZEBACZ, skorża out!!!!!!
|
taką gre z naszej strony (wykop i może cos bedzie )to ja w B klasie ogladam (bez urazy)
|
Przegrywamy, sekundy do konca a tu nie my ale legia atakuje... Ilez ambicji w "wislakach"...
|
Cytat:
i gdzie te zwycięstwo panie Małecki.... |
No i koniec, cały weekend sp...lony :(
|
Co to jest ?? co to za poziom ja dziękuję za takiego Mistrza Polski :( Mega słaba legia lepsza od katastrofalnej Wisły
Diaz do rezerw natychmaist a Skorża lepiej niech coś wymyśli |
Skorża nie gra tylko piłkarze. Wiec teksty typu qut są dla mnie dziecinne. Za porażki, w których piłkarzykom się tyłka nie chce ruszyć ma cierpieć trener?
|
bo kwa gra tylko tymi samymi ludzmi ;/ nie ma u naszych zadnej ambicji nie ma juz nic!!
nie wiem co oni na treningach robia ale napewno nie to co powinni czyli zapie...ac!!! janko04 a kto niby? to Skorża daje ciągle tych samych bez formy ludzi! Czemu nie posadzi ich na ławce! mam to w dupie że wejda mlodzi i tak kiche gramy ale przynajmniej bede wiedzial ze Ci mlodzi jak wejda beda grys trawe a nie jak panienki graly... |
coś musi sie wreszcie zmienić w Wiśle!
po pensjach zawodnikow ukarac!przesunac do rezerw! jebany lenie ****a! |
Panowie !
Jest okazaj podziękować piłkarzom za mecz z Legią. W niedziele od 16, do Galerii Krakowskiej ( obok empiku) przyjdą piłkarze Wisły Kraków z okazji odbywania się eliminacji Mistrzostw Polski w FIFA 10 ! Podziękujmy piłkarzom za ambicję ! |
No i kur***** po meczu. Nie dość,że te stołeczne kur*** grały padakę, to jeszcze nasi się musieli do tego dostosować. No z taką Legią jak dzisiaj to się powinno 5:0 wygrać. Zły jestem jak cholera, kur*** naprawdę zły!!!
|
Ci którzy chcą Skorże za trenera powinni przestać żyć wspomnieniami, Maciek nie daje już rady, nie ma pomysłu, nie wpływa na grę zawodników, nie dociera do nich. Gramy kichę i potrafimy wygrać tylko z słabszymi rywalami w słabe polskiej lidze, a jak przychodzi lepszy przeciwnik to efekt zawsze jest ten sam.
|
Łobo,Jop i Małecki do końca rundy na ławę.
Jedyny pozytyw-gra Alvareza. Reszta dno lub poniżej jak trzej ww panowie. |
Dno.
10 znaków |
Ludzie to nie wina Skorzy że Wisła przegrywa...Co tu mówić znów ta skuteczność :-/
|
Ja oglądałem mecz od 2. połowy i to co robił Łobo mnie jak zawsze rozwalało.. Strzał Małego też bym całkiem ciekawy, a Jop jak zawsze drewno.
|
Jesli mam cos napisac konkretnego nie tyle o wyniku, nie tyle o wadze tego meczu tylko o stylu gry naszego zespolu to powiem krotko:
****A MAC ! ! ! Tak tragicznie grajacej Wisly nigdy nie widzialem. Legia grala piach, a brak mi slow by opisac to... to cos co Wisla grala... Naprawde trudno mi sklecic cos, cokolwiek madrego po tym meczu pewnie dopiero w poniedzialek bede w stanie wydusic z siebie cokolwiek... |
Jak lubie Skorże to tym razem musze powiedziec... jest słaby, jeśli on ma budować "Wielką Wisłe" to spodziewam sie chudych lat dla nas. Nasza drużyna KOMPLETNIE nie ma charakteru, nie ma jaj, nie ma NIC.
|
no i po zabawie :(
a od skorży won p.s. mucha w bramce L wyglodał w tym stroju jak osa :D |
Cytat:
Zagraliśmy dzisiaj żenadę i nawet nie ma co się na tym rozwodzić. Ciekawe gdzie teraz osoby krytykuje Pysia i jego "Skorży dziękujemy"? Jest mi dzisiaj wstyd za to co pokazali nasi kopacze, to nawet nie przypominało piłkę nożną. Co robił Małecki i Diaz w drugiej połowie to ja nie wiem. Oni w przerwie powinni dostać naganne przesnięcie do rezerw. Nie pisze więcje bo szkoda klawiatury, mam dość. |
Rozumiem...przegrać po walce, kiedy sie chce, a poprostu nie wychodzi. Ale to co sie dzisiaj wyprawialo to poprostu zal. Reyman sie w grobie przewraca jak to widzi :(
|
cholera, trochę boli, że w prestiżowych meczach kicha :(
|
I teraz trzeba się wstydzić za patałachów !!!!!!!!!!!!!!!! Z Lechem w plecy , teraz w plecy!!!!!!!!!!!!!! Co my chcemy???????? Piasta możemy wymęczyć!!!!!!!!!!!!!!!!! Skorża-szkoda gadać.
|
Nie chce mi się słuchać ani czytać kolejnych wymówek piłkarzy i trenera. Spotkanie stało na żałosnym poziomie. Legia grała raczej antyfutbol, ale nie zmienia to faktu, że była lepsza i wygrała zasłużenie. My w kolejnym meczu pokazujemy zero ambicji. W kolejnym meczu o dodatkową stawkę przegrywamy. Nie mam złudzeń- w takim zestawieniu personalnym możemy zdobyć mistrza, ale w pucharach będzie następna Levadia.
|
niech Cupiał wstrzyma pensje!
jakieś kary ! może to podziała na tych leni!!! zostałem specjlanie w domu zeby obejrzec ten mecz z nadzieje ze beda gryzc trawe walczy i wygraja i co? i kolejny raz zawiedli, któryś raz z rzedu:( zepsuty weekend mam;/ dawno tak nie byłem zdenerwowany |
No cóż. Za tydzień gramy z Cracovią. Z taką grą to mam obawy przed tym meczem. Najsłabszy punkt Wisły ( personalnie ): Jop i Paweł Brożek. Najlepszy: Pablo Alvarez. Skorża widać nie ma pomysłu na grę i nie można usprawiedliwiać tego brakiem kluczowych zawodników. To się zdarza w każdym zespole.
|
Małecki to jest piłkarz niepełnosprawny. Niech sobie i 100 goli strzela z ogórami jak w meczu ze słabą europejską drużyną go nie ma na boisku. A Skorza niech dogra runde do konca i grzecznie podziekuje za danie mu szansy. To jest wzorcwoy przyklad antytrenera. Nie wyciaga zadnych wnioskow z osiagniec druzyny, nie potrafi ustalic skladu porzadnie, motywacja pilkarzy to jest dla niego abstrakcja.
|
no. długo wyczekiwany koniec.....
masakra. dla nas przeciwnicy powinni byc 'wielkosci' Odry, Korony. z silniejszymi możemy bać sie o wyniki.. no ale za tydzien mecz z Cracovią, wiec mozemy sie przygotować a pogrom w Naszym wykonaniu. :D oby. :) pozdrawiam. |
Kuźwa no nie wiem jak Wy ale ja juz mam dosyc tych wygranych z Odrami, Jagielloniami czy innymi ogórkami nie potrafimy wygrac z Legią czy Lechem to potem sie nie ma co dziwic ze w pucharach odpadamy z kelnerami..
|
Powtarzam klasyka - "Tutaj potrzebne są zmiany" piłkarze grają do dupy, zero pomysłu na grę, nasi "defensywni" pomocnicy są dziurawi, brak pomysłu na rozegrywanie przez środkowych pomocników, napastnicy wręcz nie istnieją, a skrzydła podcięte. Prawda jest taka, że trudno powiedzieć z czego to wynika, ale prawdopodobnie są 2 powody :
-Trener się wypalił(problemy z ustawieniem zespołu, motywacją go) -Piłkarze przechodzą obok meczu(nie wszyscy, ale wielu), brak koncentracji ... Skorża mówił kiedyś, że chce być trenerem jak Rafa Benitez i powiem, że idzie w tym kierunku ... Sam Benitez w tym momencie ma podobne problemy z Liverpool'ulem jak Skorża z Wisłą ... Wypalenie ? Trudno powiedzieć, zmiany są potrzebne - trenera, piłkarzy ? Trudno powiedzieć, ale po tym meczu można jedno powiedzieć - na sukces w europie nie mamy szans. |
Nie jest to wina trenera? A kto zarządza zespołem, decyduje o składzie? Kto wychodzi dwoma defensywnymi piłkarzami grając bądź co bądź u siebie? Ćwielong, żenada nawet przed kamerami, właśnie powiedział że liga będzie ciekawsza po tym meczu...
|
Makabryczny poziom gry Wisły. Pokazali, jak bardzo są surowi technicznie. Potworna ilość błędów w samym przjęciu piłki, dokładności podań. Wystarczy zagęścić środek pola i pozamiatane - nie umią wymienić płynnie choćby 2 podań na małej przestrzeni. Polscy piłkarze nie mają w ogóle techniki użytkowej. Legioniści zresztą też.
W ataku brak ruchu, współpracy. Małecki - najgorszy w karierze występ w Wiśle. To jak s.......ił dobitkę strzału Jirsaka zakrawa na kpinę. Wszyscy byli wolni, ciężcy, spóźnieni, nie nauczeni dynamicznie i w tempo wychodzić na pozycję, pokazywać do gry. Dramat. Jedynie Marcelo wyróżniał się na plus z tego koszmaru. Był człowiekiem całkiem z innej bajki. Wcale nie dziwi, że Lewadia nas ograła. Taką Wisłę za rok ogra znowu, kto wie, czy nawet jeszcze nie bardziej wyraźnie. |
Zero ale to totalnie ZERO ambicji w zawodnikach...
|
Levadia to był przypadek ?? Chyba jednak nie
|
Przejmujecie się. Wygracie wszystkie mecze z wyjątkiem rewanżów z Lechem i Legią, będziecie mistrzem. Potem tradycyjny w....... w pucharach i gra gitara.:)
A na poważnie, to jestem załamany. Jeśli tak grają czołowe polskie drużyny, to w pucharach dostaniemy jeszcze większe baty niż ostatnio. Piłkarze nie potrafią wymienić kilku celnych podań, grać z klepki, zrobić dryblingu. Legia grała troszkę lepiej w środku pola i wygrała. Poziom ligi leci na łeb i szyje, w latach 90 lepsze widowiska na II ligowym Śląsku Wrocław oglądałem. Pozdrowienia z Wrocławia. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl