Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

GemHZR 25.05.2009 10:22

Z tym, że w miejscu parkingów tam za stadionem mają być biurowce -_-

Norek28 25.05.2009 13:02

Imponująco to wygląda, tylko frekwencja nie ta, co przedstawiona na zdjęciu ;x Sorry, ale w życiu wam się to nie będzie tak zapełniać, a kilkudziesięcio-tysięcznik zapelniony do połowy to nie zbyt miły widok... Mimo wszystko serce się raduje że takie stadiony będziemy mieć w Polsce

medyk 25.05.2009 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Norek28 (Post 734070)
Imponująco to wygląda, tylko frekwencja nie ta, co przedstawiona na zdjęciu ;x Sorry, ale w życiu wam się to nie będzie tak zapełniać, a kilkudziesięcio-tysięcznik zapelniony do połowy to nie zbyt miły widok... Mimo wszystko serce się raduje że takie stadiony będziemy mieć w Polsce

zapełnią i to spokojnie moze nie w 100% ale 80% bankowo

wisl@k_TS 25.05.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Norek28 (Post 734070)
Imponująco to wygląda, tylko frekwencja nie ta, co przedstawiona na zdjęciu ;x Sorry, ale w życiu wam się to nie będzie tak zapełniać, a kilkudziesięcio-tysięcznik zapelniony do połowy to nie zbyt miły widok... Mimo wszystko serce się raduje że takie stadiony będziemy mieć w Polsce

Warszawa ma ponad dwukrotnie więcej ludności niż Kraków i dominacja Legii nad Polonią jest o wiele większa niż Wisły nad Cracovia (doliczyć jeszcze trzeba Hutnik), wiec o zapełnienie stadionu w Warszawie bym się nie bał.

GregorTS 26.05.2009 10:59

zapelnia z palcem w nosie a na topowe mecze spokojnie zapelnia nawet narodowy. Ja bym sie martwil co z nasza frekwencja.

Maverjuve 01.06.2009 11:16

Stadion Juve

http://www.youtube.com/watch?v=5_NRPJnn-NI&feature=fvst

W ostatnim czasie rozebrano cały stadion, zrobiło się miejsce na nowy ;)

http://img194.imageshack.us/img194/4946/gggggggg.jpg

http://i42.tinypic.com/kdmus5.jpg

http://i40.tinypic.com/2012b5y.jpg

http://i39.tinypic.com/2jfnots.jpg

adam08 04.06.2009 20:49

Cytat:

W końcu przedstawiono projekt nowego stadionu piłkarskiego, który ma powstać przy ul. Słonecznej

http://bi.gazeta.pl/im/3/6688/z6688043N.jpg
http://miasta.gazeta.pl/i/37/lup2.gif
Fot. Agnieszka Sadowska / AG


- Zgodnie z harmonogramem, dokumentację mieliśmy otrzymać do końca maja i otrzymaliśmy ją - nie krył podczas spotkania w kontenerach (służą za pomieszczenia socjalne) przy obecnym stadionie Adam Popławski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To MOSiR właśnie ma prowadzić całą inwestycję. - W końcu czerwca chcielibyśmy ogłosić przetarg na generalnego wykonawcę, a w październiku zaczynać prace.

Wiadomo już, że wykonawca wyłoniony zostanie w przetargu ograniczonym. Oznacza to, że MOSiR będzie rozsyłał zapytania do firm, które mogłyby podjąć się tego zadania. Spośród tych, które odpowiedzą, zostanie wybrana oferta najlepsza cenowo.

putBan(62);

Obecny na spotkaniu z dziennikarzami prof. Stefan Kuryłowicz (nad projektem pracowali również obecni w Białymstoku Michał Adamczyk i Mikołaj Kwieciński) podkreślał:

- To jest bardzo ważne dzieło. Nie tylko udało się je wykonać zgodnie z harmonogramem, ale i nie różni się za bardzo od projektu, który wygrał konkurs na koncepcję. W wielu przypadkach projekt, który wygrywa konkurs, jest później kaleczony. Tu do tego nie doszło.

W sumie niewielkie różnice wynikają ze spełnienia części postulatów składanych przez kibiców oraz magistrat. Najważniejsza zmiana to jednoczęściowe trybuny za bramkami. Domagali się ich kibice. Ich zdaniem właśnie na jednoczęściowych trybunach łatwiej zorganizować doping i meczowe oprawy. Wzdłuż dłuższych boków boiska zostaną trybuny z koncepcji - dzielone m.in. ze względów bezpieczeństwa - na dwie płaszczyzny.

Z projektu wypadło też oddzielne zaplecze konferencyjne, które umieszczone było pierwotnie od strony skrzyżowania ulic Wiosennej i Słonecznej oraz parking podziemny. Naziemny został zlokalizowany na dotychczasowym boisku treningowym od ul. Słonecznej.

- To będzie stadion na 22400 miejsc, będzie miał kilkanaście wydzielonych lóż VIP-owskich - wyliczał prof. Kuryłowicz.

Do tego trzeba dodać jeszcze powierzchnię pod trybunami.

- Od strony Ciołkowskiego i Wiosennej to strefa komercyjna. Od Ciołkowskiego jest zaprojektowana restauracja, część od Wiosennej przeznaczona jest pod handel, rozrywkę. Od ul. Słonecznej również jest zlokalizowany blok komercyjny, z tym że w części jest już zajęty przez administrację stadionu, szatnię boiska treningowego i pomieszczenia klubowe. Tam też ulokuje się Podlaski Związek Piłki Nożnej. Reszta tej przestrzeni to pomieszczenia pod biura. Trybuna zachodnia - VIP-owska [od strony rynku na Kawaleryjskiej - red.] jest cała zdefiniowana przez przepisy UEFA i PZPN. Poziom najniższy to szatnie, pomieszczenia arbitrów, komisji antydopingowych itd. Od strony Ciołkowskiego jeszcze jest strefa mediów. Wyżej jest przestrzeń VIP-owska, którą można zmienić w centrum konferencyjne, loże VIP-owskie, które poza imprezą mogą być zmienione w pomieszczenia hostelowe i centrum dowodzenia - o szczegółach rozwiązań opowiadał "Gazecie" Michał Adamczyk.

Obecny na spotkaniu wiceprezydent Tadeusz Arłukowicz (kandydat w wyborach do europarlamentu tym razem zasiadł po stronie publiczności) dopytywał, czy stadion będzie mógł spełniać funkcje religijne. Popławski odpowiadał mu, że da się na nim zaaranżować kaplicę i urządzić wesele.

Na razie nie wiadomo, ile nowy obiekt (oraz centrum treningowe przy ul. Elewatorskiej) będzie kosztować. Według szacunków - powtarzanych również podczas wczorajszego spotkania - jest to 150 mln zł netto.

- Dokładny kosztorys mamy otrzymać w połowie lipca. Również w tym czasie dostaniemy tzw. charakterystykę energetyczną obiektu, która od lipca jest wymagana przez nowe prawo budowlane - dodawał Popławski.

Nowy stadion przy ulicy Słonecznej ma powstać do końca 2011 r. Będzie spełniać wymagania, by rozgrywać na nim niemal wszystkie mecze pucharów europejskich. Wyjątkiem będą finały Pucharu Europy i Ligi Mistrzów.
Źródło: Gazeta Wyborcza Białystok

0 22 05.06.2009 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 734105)
Warszawa ma ponad dwukrotnie więcej ludności niż Kraków i dominacja Legii nad Polonią jest o wiele większa niż Wisły nad Cracovia (doliczyć jeszcze trzeba Hutnik), wiec o zapełnienie stadionu w Warszawie bym się nie bał.

Z czego jakies 20% przyjeżdza z prowincji, a w weekendy wraca do siebie. Dalsze 50% ma w dupie piłke i woli siedzieć w domu/ogladać w tv/lansować się w innych miejscach niz stadion - Cynamon, Lemon etc. Uważam, ze jest max 40 tys chetnych na mecze, z czego połowa absolutnie od świeta. Chyba, ze ITI dalej bedzie stosowało motyw z zaproszeniami dla biznesmenów, pracowinków etc.

P.S. U nas tez trzeba doliczyc Hutnik. :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 734092)
zapełnią i to spokojnie moze nie w 100% ale 80% bankowo

Skad ta pewność? Mecz z Odrą Wodzisław? Sytuacja jest obecnie taka, ze w ciągu ostatnich 2 lat zapełnilismy poprzedni 5-6 razy (a moze i mniej..). Poza meczem z Ziemniakami w tej rundzie chyba nie bylo kompletu (kryta!).

Kurt 05.06.2009 10:13

Nie no co do Legii umówmy się, jak zarząd nie będzie tępił kibiców, zdejmie zakazy za widelce itd. I zaproponuje normalne ceny to stadion się zapełni. Na Legie 15 000 chodziło spokojnie... Jak ceny pójdą w dół to frekwencja na poziomie 20-paru tysięcy się utrzyma. A na mecze z drużynami TOP to i narodowy po zrobieniu jakiegoś bufora rozdania z 3-5 tysięcy biletów gościom. Też pusto nie będzie.

ToTylkoJa 05.06.2009 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 740844)
Z czego jakies 20% przyjeżdza z prowincji, a w weekendy wraca do siebie. Dalsze 50% ma w dupie piłke i woli siedzieć w domu/ogladać w tv/lansować się w innych miejscach niz stadion - Cynamon, Lemon etc. Uważam, ze jest max 40 tys chetnych na mecze, z czego połowa absolutnie od świeta. Chyba, ze ITI dalej bedzie stosowało motyw z zaproszeniami dla biznesmenów, pracowinków etc.

P.S. U nas tez trzeba doliczyc Hutnik. :)



Skad ta pewność? Mecz z Odrą Wodzisław? Sytuacja jest obecnie taka, ze w ciągu ostatnich 2 lat zapełnilismy poprzedni 5-6 razy (a moze i mniej..). Poza meczem z Ziemniakami w tej rundzie chyba nie bylo kompletu (kryta!).

nawet nie wiesz, ile takich ludzi kibicuje Legii i gdyby ceny były normalne, to by chodzili na stadion. Dodatkow, gdyby klub współpracował z fan-clubami, to ich też przyjeżdzałoby jeszcze więcej. Co do 50% które ma w dupie piłkę, to jest tak w każdym mieście.

Niższe ceny, normalna sytuacja na linii zarząd kibice i frekwencja spokojnie wzrośnie
Wiesz czemu oprócz meczu z Lechem nie było kompletów? Dla Ciebie cena na poziomie 60 zł na Odrę jest dobra? Bo na przedkrytą, gdzie wejściówki są trochę tańsze załapać się jest trudno, bo jest ich po prostu mało
Dlaczego kiedyś i to w dobie braku sukcesów stadion zapełniał się spokojnie w 10-11 tys?(łuk był zazwyczaj trochę pusty, bo stamtąd nic nie było praktycznie widać)

skttrbrain 05.06.2009 16:08

5.6.2009 - Stadion Lecha

http://lh4.ggpht.com/_orrgx1JZBmc/Si...2/IMG_6651.JPG

http://lh5.ggpht.com/_orrgx1JZBmc/Si...2/IMG_6730.JPG

http://lh3.ggpht.com/_orrgx1JZBmc/Si...2/IMG_6738.JPG

zdjęcia by Carte z SSC.

zajacek 05.06.2009 16:20

Co do cen biletów, to chyba się zmartwisz. Mieliście ostatnio zdecydowanie najwyższe w lidze, a w przyszłości będzie jeszcze drożej (patrz prognoza wpływów do budżetu Legii na 2011). My się tutaj możemy zżymać na taką strategie marketingową - promowanie causali (okazjonalnych pikników znaczy się), ale po pierwsze - tak niedługo będzie w naszej lidze , a przynajmniej w klubach z ambicjami, po drugie -to może się udać (w kontekście EURO i możliwej mody na piłkę. Po trzecie (w nawiązaniu do pierwszego:) - taki jest ekonomiczny mus.

GemHZR 05.06.2009 19:44

Jaki mus? To jest ekonomiczne porażenie mózgowe. Miejsca 35-50 nawet 60zł sprzedawały się do tej pory 1 dnia od kiedy jest doping. Patrzyłem w necie zawsze, bo też chciałem kupić za 35, ale nie było, bo na karnety się sprzedały poza jednostkami.
Za to od 75zł zostawały wszystkie poza tymi co się sprzedały na karnety. Wniosek jest prosty, stosunek zamożności ludzi nie jest taki jak teraz na Legii 70% drogich biletów tylko odwrotny, jak tego nie zrozumieją to ani nie zarobią, ani nie zapełnią stadionu. Euro tu nic nie pomoże, zwłaszcza jeśli ich tagetem są ludziki co czytają Wybiórczą i oglądają TVN. Nie zmienią poglądu ludzi na kibicowanie polskiej lidze w pół roku, kiedy prali mózgi w przeciwnym kierunku przez 10 lat.
Napewno są ludzie którzy mówią "jak będzie nowy stadion to przyjdę z całą rodziną, bo teraz dostane cegłą w głowę". Ale przecież to właśnie nie jest target o którym marzy ITI, ten który zapłaci 60zł za bilet, więc krąg się zamyka na kwestii wysokości cen, a nie "mody". Jak mam wziąć rodzinę na pokaz paralityków za 200zł, a iść do kina za 80 to wybiorę to drugie, nieważne czy jestem w Warszawie, Krakowie czy Kielcach.

Slayer666 05.06.2009 20:39

A teraz na chwilę przeniesiemy się na inny kontynent (chociaż patrząc po zdjęciach to raczej inny świat...)- Stadion Dallas Cowboys w Arlington, w Teksasie. Może pomieścić 80 000 ludzi, jednak ze względu na swoją konstrukcję może zwiększać pojemność jeszcze o 30 000. Prace zaczęto w kwietniu 2005 od wyburzenia domostw w okolicach, gdzie miał stanąć ten gigant.Budowę ukończono pod koniec maja 2009 (obiekt nie jest całkowicie dopieszczony wewnątrz). Trochę danych (za stadiony.net): rozsuwany dach, rozsuwane szklane ściany za bramkami, 268 sklepików z przekąskami i gazetami, 23 bary i restauracje o różnym standardzie, 1 600 toalet, 30 000 miejsc parkingowych, największy na świecie telebim i wiele innych.
Ów telebim ma powierzchnię 14 ekranów kinowych, waży ponad 500 ton, wisi nad płytą boiska na ośmiu linach i kosztował 35 milionów dolarów (czyli więcej, niż poprzedni stadion Dallas!). Obraz prezentuje się tak: [url=http://www.youtube.com/watch?v=aR1smBwwIBY]klik![/img].
Cały gigant kosztował ponad 1,3 miliarda dolarów, znaczną częśc wyłożył miliarder i właściciel Dallas Cowboys- Jerry Jones. On też dokonał uroczystego otwarcia 27. maja. Pierwszym wydarzeniem, które odbędzie się na stadionie kowbojów będzie koncert George'a Straita, natomiast premierowe widowisko sportowe będzie mieć miejsce 19. czerwca: ćwierćfinały mistrzostw strefy CONCACAF, z kolei Dallas Cowboys pierwszy mecz u sibie rozegrają z Tennessee Titans 21 sierpnia.
Garść zdjęć:
http://stadiony.net/stadium.php?s=896
http://i44.tinypic.com/uriih.jpg
http://stadiony.net/buildings/usa/co...stadium102.jpg
http://www.the33tv.com/media/photo/2...0-28081943.jpg
http://i39.tinypic.com/dc8tc3.jpg
http://www.dallascowboyscheerleaders.../squad2008.jpg

Arkas 05.06.2009 21:07

Mi się tam nie podoba. Trybuny tylko po 2 stronach boiska oraz zadaszone stadiony mi się nie podobają. Hala bardziej a nie odkryte boisko...
Jakbym miał wybierac między tym a Wisły, to już bym wolał nasz:P

Martinho 05.06.2009 21:48

Nie no jest przekozacki ale jak kilka miesiecy zobaczylem zdjecia to myslalem ze to jest hala :D

Gdzie tam wejdzie dodatkowe 30 tys? dachu przeciez nie podniosa na nastepne pietro

Hudy 05.06.2009 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 741184)
Gdzie tam wejdzie dodatkowe 30 tys? dachu przeciez nie podniosa na nastepne pietro

pewnie chodzi o meksykancow:))
ich zawsze gdzies upchna:D

0 22 06.06.2009 01:45

To Tylko Ja - Ale ja nie fantazjuje, tylko jestem realistą i widze. Nie ma współpracy z FC, nie ma współpracy z kibicami, są masakrycznie drogie bilety. Nie ma w obecnej sytuacji szans na zapełnienie takiego stadionu. Pewnie pójdą po rozum do głowy, bo pierwszej rundzie, gdy stadion zapełni się raz, a tak 50-60%.

_gilardino_ 06.06.2009 11:59

A kto ci powiedział że będą takie bilety jak teraz. Oczywista sprawa że na nowym stadionie będą bilety dla każdego, dla młodych za 10zł i loże dla vipów. Prezes Wilczek już się wypowiadał że zatrudnią firmę która zajmie się marketingiem i oni na pewno znajdą sposób na przyciągnięcie ludzi na R22.

Najlepiej zaprosić na otwarcie stadionu jakąs dobrą drużynę np. Borussie z którą mamy mecz do rozegrania, bilety po 10zł stadion się zapełni a jak ludzie zobaczą tę atmosferę to przyjdą na kolejne mecze.

Proud 06.06.2009 12:04

ale koledze wyżej chodzi o stadion Legii, nie Wisły.

ToTylkoJa 06.06.2009 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 741242)
To Tylko Ja - Ale ja nie fantazjuje, tylko jestem realistą i widze. Nie ma współpracy z FC, nie ma współpracy z kibicami, są masakrycznie drogie bilety. Nie ma w obecnej sytuacji szans na zapełnienie takiego stadionu. Pewnie pójdą po rozum do głowy, bo pierwszej rundzie, gdy stadion zapełni się raz, a tak 50-60%.

ale właśnie cały czas o tym mowa, że stadion Legii może być spokojnie zapełniany, gdy tylko ITI w końcu zrozumie, że musi współpracować z kibicami, a nie rzucać im kody pod nogi.
Z Twoich postów wynika co innego- a bo 20% to przyjezdni, 50% to się piłką nie interesuje. Ty zakładasz, że wcale nie da się zapełnić tego stadionu (może źle wnioskuję po Twoich komentarzach, ale takie mam wrażenie)

Ceny w dół, zdrowa atmosfera na linii zarząd-kibice i stadion spokojnie będzie wypełniany w tych 80-90 %, a na ważniejsze mecze biletów będzie brakować już na kilka dni przed spotkaniem.

pierwsza próbka cen biletów które szykuje dla nas ITI będzie miała miejsce na otwarcie stadionu w meczu z Arsenalem. Rywal godny, ale jest to tylko mecz towarzyski- już czuję, że najtańsze bilety będą po 40 zł za bramkę.

mati.londyn 15.06.2009 07:55

a na Legii tez muszą przesuwać boisko http://legia.com/www/index.php?akt=7941

Kocur 17.06.2009 21:25

Cytat:

Stadion Cracovii będzie i bez Euro
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357..._bez_Euro.html


Cytat:

Stadion Cracovii będzie mieścił 15 tys. widzów, a w jednej z trybun będzie umieszczona scena
pierwsza sztuka na scenie - "Dziady" :rotfl:

Maverjuve 21.06.2009 22:21

Ktos wie cos na temat przebudowy stadionu Hutnika? Przegladajac dzis z nudow stadiony w Polsce natrafilem na stadion Hutnika, a na nim pinezke w zwiazku z przebudowa. Jesli ktos ma jakies dokladniejsze informacje to dajcie znac :)

http://img269.imageshack.us/img269/1588/sthut.jpg

Kordel_Walker 21.06.2009 22:38

Maverjuve - zmień podpis.

klusek106 21.06.2009 22:49

No nieee, cos mi ten projekt przypomina :) Czyzby pan O. maczal w tym palce ? prawie ze identyczny do 1 koncepcji przebudowy naszego stadionu :D

Gordian 22.06.2009 00:21

Po co im tam tyle szatni i pomieszczeń trenerskich?

Ar222 22.06.2009 08:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 747076)
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357..._bez_Euro.html




pierwsza sztuka na scenie - "Dziady" :rotfl:



Ja już im mogę cały repertuar rozpisać

Na derbach wystawimy im tam "Poskromienie złośnicy", a jak będą lecieć do I Ligi, to niech pokażą "Mayday" :)

Fajnie, że w końcu bedą w Krakowie wszystkie stadiony porządne, choć w sumie nie wiem po co Hutnikowi stadion na 13 tys. w III Lidze.

vote-for-mikey 22.06.2009 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 747076)


a co to za rudzielec na pierwszym planie obok prezia?

tofik 22.06.2009 10:11

A na stadionie ZagłębiaLubin budowa jakiś czas temu stanęła, bo skończyła się kasa.

0 22 25.06.2009 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 741303)
ale właśnie cały czas o tym mowa, że stadion Legii może być spokojnie zapełniany, gdy tylko ITI w końcu zrozumie, że musi współpracować z kibicami, a nie rzucać im kody pod nogi.

Ceny w dół, zdrowa atmosfera na linii zarząd-kibice i stadion spokojnie będzie wypełniany w tych 80-90 %, a na ważniejsze mecze biletów będzie brakować już na kilka dni przed spotkaniem.

pierwsza próbka cen biletów które szykuje dla nas ITI będzie miała miejsce na otwarcie stadionu w meczu z Arsenalem. Rywal godny, ale jest to tylko mecz towarzyski- już czuję, że najtańsze bilety będą po 40 zł za bramkę.

I jak zwykle zycie napisało epilog do naszej rozmowy. Bardziej mojszy niz Twojszy.

Ceny abonamentów Premium w sezonie 2009/10 dla dotychczasowych karneciarzy:
Przed kryta A,F: 315
Przed kryta B,E: 450
Przed kryta C,D: 540
Kryta A,F: 635
Kryta B,E: 810
Kryta C,D: 990

Ceny abonamentów Premium w sezonie 2009/10 dla nowych kibiców:
Przed kryta A,F: 350
Przed kryta B,E: 500
Przed kryta C,D: 600
Kryta A,F: 705
Kryta B,E: 900
Kryta C,D: 1100

Gordian 25.06.2009 22:45

kur*** 1100 zł za karnet :shock:

Wasiu 25.06.2009 22:50

Tak, tylko, ze to jest karnet na caly rok, na wszystkie mecze Ekstraklasy, Pucharu Polski, Pucharu Ekstraklasy i MESY. Przy pomyslnych wiatrach 40 spotkan. Wiadomo, ze na wszystkie sie raczej nie pojdzie, ale i tak Legia nie ma najgorszych propozycji karnetowych. Nie mowie tu akurat o tym karnecie za 1100 zeta, bo to pewnie na jakas trybune honorowa, ale sa tez karnety w granicach 300.

0 22 25.06.2009 23:22

W karnet nie wchodzą mecze w Europie, nie wiadomo czy PE bedzie grany, na młodą ekstraklase w niektórych klubach wchodzi sie chyba za darmo (u nas nawet na sparingi 10 zl i 15zl). A, no i jest wylacznie opcja premium. Nie ma np jedna runda, tylko liga etc.

Podstawowe ceny biletów na mecz:
Przed kryta A,F: 40 złotych
Przed kryta B,E: 55
Przed kryta C,D: 65
Kryta A,F: 70
Kryta B,E: 90
Kryta C,D: 110

A teraz wezcie pod uwage, ze przedkryta A i F schodzi w karnetach, w netowej sprzedarzy i po jakiejs godzinie sprzedawania. Czyli zeby isc na Odre Wodzisław, Jagę albo Arkę (zeby chociaz kibice gosci byli), dajesz minimum 55 zł, bez dachu, prawie na płaskim. A zeby byc w miare na srodku trybuny 65 zł. Mistrzowie :)


Sorry za rozmycie, ale mysle ze to jest znakomita pointa dla tych, którzy w tym temacie pisali, ze Legia spokojnie bedzie miala na nowym obiekcie komplety :)

GemHZR 26.06.2009 23:46

Kryta C,D to nie honorowa, tylko obok honorowej z obu stron.

Parę zdjęć coby nie rozmywać:
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...5/big/1003.JPG
jakieś studio telewizyjne tu ma być.

http://www.legia.com/www/galerie/wyd...5/big/1022.JPG
Bardziej mi się podobają pojedyncze trybuny, jak u Was, ale jak miałbym wybierać to wolę żeby odrazu zabudowali narożniki. Jak skończą te trybuny to mogliby to zostawić i już byłby spoko stadion :D

http://www.legia.com/www/galerie/wyd...e/big/1010.JPG
A Kryta C,D to te dwa sektory naokoło tych czerwonych miejsc na środku.

http://www.legia.com/www/galerie/wyd...4/big/1014.JPG
Widok jest super nawet z rogu, nie to co na starym :D (Żyleta była jeszcze bardziej płaska niż Kryta) Z prawej widać kawałek dachu krytej z góry, mozna porównać wysokośc.

eye63 27.06.2009 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 751584)
W karnet nie wchodzą mecze w Europie, nie wiadomo czy PE bedzie grany, na młodą ekstraklase w niektórych klubach wchodzi sie chyba za darmo (u nas nawet na sparingi 10 zl i 15zl). A, no i jest wylacznie opcja premium. Nie ma np jedna runda, tylko liga etc.

Podstawowe ceny biletów na mecz:
Przed kryta A,F: 40 złotych
Przed kryta B,E: 55
Przed kryta C,D: 65
Kryta A,F: 70
Kryta B,E: 90
Kryta C,D: 110

A teraz wezcie pod uwage, ze przedkryta A i F schodzi w karnetach, w netowej sprzedarzy i po jakiejs godzinie sprzedawania. Czyli zeby isc na Odre Wodzisław, Jagę albo Arkę (zeby chociaz kibice gosci byli), dajesz minimum 55 zł, bez dachu, prawie na płaskim. A zeby byc w miare na srodku trybuny 65 zł. Mistrzowie :)


Sorry za rozmycie, ale mysle ze to jest znakomita pointa dla tych, którzy w tym temacie pisali, ze Legia spokojnie bedzie miala na nowym obiekcie komplety :)

No ale nie wiem do końca o czym Ty mówisz - to są ceny na tę jedną trybunę która została tak? Ile tam wejdzie osób? 5000? (nie wiem czy nie jestem optymistą i przy okazji trzeba jeszcze odliczyć VIP-ów). Ty myślisz, że u nas gdyby była jedna trybuna na 4 tys. to ceny na Odrę byłyby 25 PLN? Przedkryta C,D - karnet (nowy) = 15 meczów Ekstraklasy oraz PE i PP, za jeden mecz Ekstrakl = 40 PLN. To chyba nie taka tragedia. Karnet można kupić na cztery raty. Jak dla mnie (biorąc pod uwagę pojemność) to całkiem ok.

0 22 28.06.2009 23:38

Około 4,5 tys. Tak na jedną. Widzisz chodzi o to, ze tych za 40 zl nie ma. Sa wirtualne. Sa te za 55. Najtanszy bilet na PE i PP 55 zl (i to po bokach płaskiej trybuny bez dachu), na mecz z Odra Wodzislaw 2 lub Stala Sanok.

wiernyTS 03.07.2009 13:52

I tak napis Dialog zagłebie wymiata^^

Bronowianin 03.07.2009 21:25

Stadion Legii będzie na prawdę bardzo dobry. To świetny przykład sprawnie, szybko i profesjonalnie budowanego trzydziestotysięcznika. Tempo w którym powstaje robi spore wrażenie, wszystko powstaje zgodnie z planem, a nawet z tego co słyszałem z wyprzedzeniem. Klasą będzie porównywalny z nowym stadionem Wisły, ale na pewno powstanie sprawniej i przede wszystkim Legia podczas jego budowy nie będzie się musiała nigdzie przenosić jak my... Możemy Warszawy i warszawiaków nie cierpieć, ale jedno musimy im przyznać - budują stadion na prawdę perfekcyjnie, widać że wzięli się za to solidnie, w przeciwieństwie do budowy obiektu Wisły (wystarczy tylko przypomnieć, że u nas budowa wlecze się już od 2004 r., prawie żaden etap modernizacji jak dotąd nie zakończył się w terminie, a sam stadion będzie miał liczne błędy - choćby słynna już ogromna jak na stricte piłkarski stadion odległość trybun od boiska itd.).

A tutaj link do świetnej strony, zrobionej przez oficjalny portal klubu, na której jest wszystko o stadionie, jego budowie (multimedia, bardzo częste fotogalerie, panoramy, filmy, wywiady np. z projektantami, kierownikiem budowy, oprócz tego szczegółowe informacje na temat nowo powstającego obiektu):

http://stadion.legia.com/

Pewnie większość osób śledzących budowy polskich obiektów sportowych zna już tą stronkę, ale celowo zamieściłem jeszcze raz tego linka żeby pokazać, że w Warszawie budowę stadionu Legii traktuje się poważnie i profesjonalnie w każdym calu. Stadion ma być dla kibiców i mieszkańców miasta, więc powstała stronka gdzie przez oficjalne źródła są oni o wszystkim od początku na bieżąco informowani. A w Krakowie? U nas nic takiego nie ma niestety miejsca... Powstały oczywiście bardzo fajne portale - www.reymonta22.pl, www.stadionwisly.info, itd. jednak miasto (inwestor w tym wypadku i właściciel stadionu), czy klub niczego podobnego na taką skalę jak w Warszawie nie zrobiły. Mieszkańcom Krakowa jest więc ciężko szukać jakichś bardziej szczegółowych i sprawdzonych informacji na temat budowanego stadionu, który przecież mieszkańcom miasta ma służyć i dla nich jest budowany...

wiernyTS 03.07.2009 21:54

Brono nie jest tak zle. Ta odległosc nie jest taka znowu wielka. A poza tym moim zdaniem wazne jest to ze na nasz stadion bedzie przychodzio 30 tys ludzi, bedziemy robic najlepsze oprawy w Polsce, lech znowu bedzie sie rzucal i porównywal jaki to oni stadion maja (odwracajac uwage od rzenującego miejsca w tabeli) a na legie przyjdzie gora 3000. Moim zdanie to dobry porządek rzeczy^^


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl