Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

pietras1234 01.02.2009 15:29

pan_premier, przybierasz na wadze w sensie, ze dojrzewasz czy 30 stuka?
Ludzie jak chcecie lepszej niż cząstkowa pomocy to dawajcie swoje parametry (ie musi być odrazu cała metryka, ale np. wieka, waga wzrost i staż) i będize lepiej coś niecoś wymyślić.
Pozdr.

pan_premier 01.02.2009 17:19

no wiec jeśłi to w czymś pomoże:186cm,93kg,25 lat, piję od 14 roku życia- bardzo nieregularnie ;)
w okresie letnim przy intensywnej jeździe rowerem trace +/-5kg. Obecne 93 to zdecydowanie szczyt moich mozliwosci od 3 lat mniej wiecej zimą tyję o ok 2-3kg wiecej niz chudne latem :)
mam szybką przemianę materii, przy dużym wysiłku bezproblemu moge schudnac2-3kg dziennie(oczywiscie jednorazowo) i to nie ważne czy aktualnie waże 80kg czy 90

pomimo duzej wagi nie jestem jakoś szczególnie szeroki(ni miesnie ani tłuszcz) ot moja wyjściowa waga zawsze była wysoka pomimo, ze byłem chudy(nie pamietam kiedy ważyłem mniej niż 75kg
Moim celem na pewno nie ejst waga wieksza niż 95kg. Chce wyglądac jak człowiek:)
na siłowni najdłuzej w swoim życiu regularnie ciągiem cwiczyłem przez 4 miesiace, było to do sierpnia zeszłego roku) od tego czasu ćwiczyłem "z doskoku"

hoho 01.02.2009 17:28

premier mam podobne warunki do ciebie :lol: 187cm ,90 kg , itez jestem "za chudy" na silke chodze co rok od marca gdzies do konca wakacji (wiadomo szpan w wakacje :lol: ),ale oprocz poprawy jako takiej rzezby , nie za bardzo chyba moge liczyc na wieksza mase.mam dobry metabolizm ,wiec bez jakis odzywek sie raczej nie obedzie ,tylko tutaj nie wiem jakie byly by najlepsze,bo sa na sile,na mase i pewnie gro jakis innych ,ktora by byla najlpesza zeby "przytyc" ale nie tak po swinsku ,jak niektorzy kolesie ,ktorzy po niektorych odzywkach maja nawet 3 razy wieksze policzki niz mieli wczesnieji maja spasiona nawet gebe po takiej "kuracji"?

godzilla 01.02.2009 21:18

witam jestem na cyklu na mase silka 3x w tygodniu , chce jeszcze dorzucic codzienny trening z drazkiem bardzo dla mnie istotnym http://www.sfd.pl/Trening_Armstronga...442964-s1.html czy nie bedzie za duzego obciazenia miesni?

Luissss81 01.02.2009 22:27

Nie łącz tego treningu z treningiem na siłowni.Obciążenia będą za duże.Albo jedno albo drugie

Maciejj 02.02.2009 10:42

premierze - dieta low carb
siłka - trening proponuje typowy jak na rzeźbe

ludzie tłuszcz to nie tkanka tłuszczowa, poztym jesli ktoś myśli że pozbędzie sie tk tłuszczowej z 10kg na miesiąc to niech dalej marzy

Opętany 02.02.2009 22:20

panowie prośba. może ktoś mi stąd -> http://www.mocnysklep.pl/ wybrać gainera i witaminy? bo na pewno jedno jest lepsze a inne gorsze. pytanie które to te lepsze. to będą moje 1 odżywki.

hudinho 02.02.2009 22:34

jezeli chodzi o gainery to ja polecam Super Whey Gainer 4000 olimpu.naprawde dobry, jak nie jeden z najlepszych na rynku. Niestety dość duzo kosztuje ale za jakość sie placi;p no i za marke tez...

Bi@ły89 02.02.2009 22:47

Opętany ja ogólnie polecam Ci tego gainera http://www.mocnysklep.pl/114,gain-bo...74;-1000g.html
Miałem 6kg tego gainera i byłem mega zadowolony:)
Witaminy http://www.mocnysklep.pl/127,vita-mi...t-15-min).html
pozdro

Opętany 02.02.2009 23:05

dzięki panowie. najpierw chyba spróbuje z super wheyem, niby więcej białka ma a to mi bardziej potrzebne. http://www.mocnysklep.pl/106,monster-mass-1000g.html ktoś może coś o tym powiedzieć? miedzy tym i tymi olimpami właśnie się waham ;>

Werewolf 03.02.2009 02:12

www.sports-fusion.eu
zapraszam

Jarza 03.02.2009 09:11

A testował z Was ktoś już nowe Gainbody30 Machine-Man Activlabu?
Smaki wg mnie naprawdę są dobre, no i niezła cena też daje do myślenia

http://www.mocnysklep.pl/365,gainbod...-30-1500g.html

nicolas 03.02.2009 12:47

Czy gainerka można słodzić? Bo to takie kakao tylko zamulone i gorzkie.

WiślakNH 03.02.2009 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicolas (Post 667730)
Czy gainerka można słodzić? Bo to takie kakao tylko zamulone i gorzkie.

A ile sobie łyżeczek wziąłeś?

P.S Wiesz już wszystko o co pytałeś ostatnio?

nicolas 03.02.2009 18:30

50g na szklankę, czyli 10 łyżeczek. Można to słodzić cukerm?
Tak, narazie wiem, dziękuwa : )

WiślakNH 03.02.2009 18:52

Nie wiem czy można słodzić cukrem ale z tego co sie orientuje to ilość wody zależy od Ciebie,czyli wiadomo,że jeżeli wymieszasz odżywkę z np 2/3 szklanki to smak będzie lepszy,z resztą sam tak robię :D

No,a i miód zdrowszy :D:D

Maciejj 03.02.2009 18:56

cukier i cukier, a miód nie łaska


słodze nim nawet ser biały :)

godzilla 03.02.2009 22:34

co polecacie na lepszą regeneracje

Luissss81 03.02.2009 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 668099)
co polecacie na lepszą regeneracje

Ja biorę cynk i magnez.Dobrze działa

PAWEL NEWB 04.02.2009 09:58

Jesli miałbym wybierac między gain boliciem a super whey gainerem to nie ma sie nad czym zastanawias. SWG zdecydowanie lepszy. Smak, rozpuszczalność,lepsze składniki, 2 razy wiecej białka na 100 gram produktu.

Na lepsza regeneracje jak wyzej cynk i magnez. Albo gotowe zma

Jarza 04.02.2009 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 668099)
co polecacie na lepszą regeneracje

Ja ładuję Recovery Drinka z Activlabu po treningu i powiem, że czuję się wyśmienicie :) Polecam też Glutamine - raz, że zmniejsza zmęczenie, to jeszcze działa odpornościowo.

West 04.02.2009 10:02

odnosnie cynku i magnesu
biore filomag b6 oraz zincas forte ,
ale czy sa 'zamienniki' co posiadaja wieksza ilosc magnesu w magnesie i analogicznie cynku w cynku :) ?

kaelowiec 04.02.2009 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jarza (Post 667653)
A testował z Was ktoś już nowe Gainbody30 Machine-Man Activlabu?
Smaki wg mnie naprawdę są dobre, no i niezła cena też daje do myślenia

http://www.mocnysklep.pl/365,gainbod...-30-1500g.html



jak ktoś miałby ochote sobie za free wypróbować to w dh wanda są jeszcze darmowe próbki tego gainerka


ps ostatnio mam troche mniej czasu na forum, jakby co to jestem caly czas na gg 1440656

zapraszam

ps 2 dni w tygodniu rowniez dadza rade !!! dobry trenign na 2d ni rozpisał BOJAR (FBW)

MISTA92 04.02.2009 17:07

MUTANT MASS polecacie tego Gainerka?

PawełABG 04.02.2009 17:08

a ja prosze was o porade mam 183 cm wzrostu waga 82 kg i chce zacząć chodzić na siłke tylko jest mały problem mam 14 lat i niewiem czy moge lub jakie ćwiczenia wykonywać, by sobie czegoś nie zrobić :)

Luissss81 04.02.2009 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PawełABG (Post 668377)
a ja prosze was o porade mam 183 cm wzrostu waga 82 kg i chce zacząć chodzić na siłke tylko jest mały problem mam 14 lat i niewiem czy moge lub jakie ćwiczenia wykonywać, by sobie czegoś nie zrobić :)

Zobacz tutaj http://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_...2-t359947.html

Luissss81 04.02.2009 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 668376)
MUTANT MASS polecacie tego Gainerka?

Osobiście nie brałem ,znajomi ,którzy stosowali mówią ,że dobry.

Luissss81 04.02.2009 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W (Post 668189)
odnosnie cynku i magnesu
biore filomag b6 oraz zincas forte ,
ale czy sa 'zamienniki' co posiadaja wieksza ilosc magnesu w magnesie i analogicznie cynku w cynku :) ?

Na pewną są musisz po prostu patrzeć na skład

nicolas 05.02.2009 00:25

czyli ten, nie ma przeciwwskazań ażeby gainerka słodzić ? : )

Maniac Gym 05.02.2009 17:36

Witajcie.
Kolega pytal o sklep na Prokocimiu
Prosze bardzo tutaj jest adres: www.odzywkikrakow.pl
Stronka dziala od dzisiaj.
Pozdrawiam

Luissss81 05.02.2009 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicolas (Post 668757)
czyli ten, nie ma przeciwwskazań ażeby gainerka słodzić ? : )

Nie ma, możesz słodzić

godzilla 05.02.2009 21:41

jesli macie jakies strony z koktailami najlepiej ktore sami probowaliscie to bylbym wdzieczny
sam korzystalem z przepisu 5 http://kulturystyka.bajo.pl/2887,kok...lturystow.html

Luissss81 05.02.2009 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 669182)
jesli macie jakies strony z koktailami najlepiej ktore sami probowaliscie to bylbym wdzieczny
sam korzystalem z przepisu 5 http://kulturystyka.bajo.pl/2887,kok...lturystow.html

Tu jest kilka http://www.sfd.pl/21_koktajli_%2B_ba...y-t465853.html

Maciejj 06.02.2009 17:21

jajka, jogurty, miód, śmietana, owoce, makaron, płatki owsiane itp i tworzysz kombinacje w blenderze:-)

*Michał*TS* 06.02.2009 17:32

Plan kumpla.

Poniedziałek

Klatka + triceps
Wyciskanie na prostej - sztanga
Wyciskanie hantli na prostej
Wyciskanie na skośnej (głową w dół)
Rozpiętki

Triceps
Francuskie hantlą
Prostowanie rąk ze sztangą łamaną na leżąco
Prostowanie rąk z linkami

Wtorek

Plecy + biceps

Ściąganie drążka za głowe
Ściąganie drążka przed głowe
Przyciąganie na siedząco wyciagu dolnego do tułowia
Przyciaganie hantli
Grzbiety

Biceps
Sztanga łamana
Młotki
"21"

Czwartek
Klatka
Sztanga skos
Hantle skos
Rozpietki skos
Krzyzowanie linek

Piatek
Barki
Wyciskanie sztangi za głowe
Przyciaganie sztangi do brody
Unoszenie prostych rak ze sztanga
Unoszenie hantli na siedzaco w pochyle - tył barkow

Jezeli ktos moglby wylapac bledy ewentualnie dodac jakies cwiczenia to bylbym wdzieczny.

WislaFan123 06.02.2009 18:10

Klatka na 2 razy rozlozona? To odpada... to jest powtarzanie tych samych cwiczen (np na plaskiej sztanga a pozniej hantle, za duzo powtorzen) to samo rozpietki plaska, pochyla linki.. za duzo tego, to co wiele osob robi myslac ze im wiecej sie narobi, wiec roznych cwiczen to bedzie lepiej. 4-5 cwiczen na klatke to zupelnie wystarczajaca ilosc.
4x sztanga na plaskiej
3-4x sztanga pochyla
3x sztanga na plaskiej z waskim chwytem (z ramionami w prostopadle do ciala aby bardziej robic wew czesc klatki, nie wzdluz)
4x rozpietki na plaskiej

Duzo lepiej robic sztanga (ale bron boze nie na maszynie!) poniewaz w pewnym momencie bioraca 2x 40kg i wiecej praktycznie samemu tego nie wycisnie sie i zawsze kogos trzeba miec do pomocy przy 1 powtorzeniu wiec predzej czy pozniej i tak sie na sztange trzeba przezucic.

Reszta w miare ok, choc troche na rece i bic i tric mozna by tez zmienic troche...

PrezesTS 06.02.2009 18:39

To wyżej to moje, nie miałem dostępu do neta.

Na biceps narazie więcej nie dam rady, poza tym robiąc na modlitewniku czuje ból po prawej części na plecach ( nad lędźwiami )

Jeśli chodzi o triceps to może i by sie dało ale nie lepiej tyle ćwiczeń a większy ciężar ? Po paru ćwiczeniach braknie siły na kolejne dodatkowe.

Znasz jeszcze jakieś dobre na przedramie ?

MISTA92 06.02.2009 18:58

Wieczorem na kolacje polecam Kakao:)

WiślakNH 06.02.2009 20:15

Często na gainerach pisze :" stosować 2-3 razy dziennie pomiędzy posiłkami" .
Jeżeli biorę rano, przed i po treningu to wychodzi na to samo nie?

Drugie pytanie.
Jak lepiej brać np w dzień bez treningowy 1 dawkę 100 gram czy 2 dawki po 50 gram (jedna np rano,druga np po południu)

godzilla 06.02.2009 20:17

stosujesz wtedy kiedy potrzebujesz


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl