![]() |
pan_premier, przybierasz na wadze w sensie, ze dojrzewasz czy 30 stuka?
Ludzie jak chcecie lepszej niż cząstkowa pomocy to dawajcie swoje parametry (ie musi być odrazu cała metryka, ale np. wieka, waga wzrost i staż) i będize lepiej coś niecoś wymyślić. Pozdr. |
no wiec jeśłi to w czymś pomoże:186cm,93kg,25 lat, piję od 14 roku życia- bardzo nieregularnie ;)
w okresie letnim przy intensywnej jeździe rowerem trace +/-5kg. Obecne 93 to zdecydowanie szczyt moich mozliwosci od 3 lat mniej wiecej zimą tyję o ok 2-3kg wiecej niz chudne latem :) mam szybką przemianę materii, przy dużym wysiłku bezproblemu moge schudnac2-3kg dziennie(oczywiscie jednorazowo) i to nie ważne czy aktualnie waże 80kg czy 90 pomimo duzej wagi nie jestem jakoś szczególnie szeroki(ni miesnie ani tłuszcz) ot moja wyjściowa waga zawsze była wysoka pomimo, ze byłem chudy(nie pamietam kiedy ważyłem mniej niż 75kg Moim celem na pewno nie ejst waga wieksza niż 95kg. Chce wyglądac jak człowiek:) na siłowni najdłuzej w swoim życiu regularnie ciągiem cwiczyłem przez 4 miesiace, było to do sierpnia zeszłego roku) od tego czasu ćwiczyłem "z doskoku" |
premier mam podobne warunki do ciebie :lol: 187cm ,90 kg , itez jestem "za chudy" na silke chodze co rok od marca gdzies do konca wakacji (wiadomo szpan w wakacje :lol: ),ale oprocz poprawy jako takiej rzezby , nie za bardzo chyba moge liczyc na wieksza mase.mam dobry metabolizm ,wiec bez jakis odzywek sie raczej nie obedzie ,tylko tutaj nie wiem jakie byly by najlepsze,bo sa na sile,na mase i pewnie gro jakis innych ,ktora by byla najlpesza zeby "przytyc" ale nie tak po swinsku ,jak niektorzy kolesie ,ktorzy po niektorych odzywkach maja nawet 3 razy wieksze policzki niz mieli wczesnieji maja spasiona nawet gebe po takiej "kuracji"?
|
witam jestem na cyklu na mase silka 3x w tygodniu , chce jeszcze dorzucic codzienny trening z drazkiem bardzo dla mnie istotnym http://www.sfd.pl/Trening_Armstronga...442964-s1.html czy nie bedzie za duzego obciazenia miesni?
|
Nie łącz tego treningu z treningiem na siłowni.Obciążenia będą za duże.Albo jedno albo drugie
|
premierze - dieta low carb
siłka - trening proponuje typowy jak na rzeźbe ludzie tłuszcz to nie tkanka tłuszczowa, poztym jesli ktoś myśli że pozbędzie sie tk tłuszczowej z 10kg na miesiąc to niech dalej marzy |
panowie prośba. może ktoś mi stąd -> http://www.mocnysklep.pl/ wybrać gainera i witaminy? bo na pewno jedno jest lepsze a inne gorsze. pytanie które to te lepsze. to będą moje 1 odżywki.
|
jezeli chodzi o gainery to ja polecam Super Whey Gainer 4000 olimpu.naprawde dobry, jak nie jeden z najlepszych na rynku. Niestety dość duzo kosztuje ale za jakość sie placi;p no i za marke tez...
|
Opętany ja ogólnie polecam Ci tego gainera http://www.mocnysklep.pl/114,gain-bo...74;-1000g.html
Miałem 6kg tego gainera i byłem mega zadowolony:) Witaminy http://www.mocnysklep.pl/127,vita-mi...t-15-min).html pozdro |
dzięki panowie. najpierw chyba spróbuje z super wheyem, niby więcej białka ma a to mi bardziej potrzebne. http://www.mocnysklep.pl/106,monster-mass-1000g.html ktoś może coś o tym powiedzieć? miedzy tym i tymi olimpami właśnie się waham ;>
|
www.sports-fusion.eu
zapraszam |
A testował z Was ktoś już nowe Gainbody30 Machine-Man Activlabu?
Smaki wg mnie naprawdę są dobre, no i niezła cena też daje do myślenia http://www.mocnysklep.pl/365,gainbod...-30-1500g.html |
Czy gainerka można słodzić? Bo to takie kakao tylko zamulone i gorzkie.
|
Cytat:
P.S Wiesz już wszystko o co pytałeś ostatnio? |
50g na szklankę, czyli 10 łyżeczek. Można to słodzić cukerm?
Tak, narazie wiem, dziękuwa : ) |
Nie wiem czy można słodzić cukrem ale z tego co sie orientuje to ilość wody zależy od Ciebie,czyli wiadomo,że jeżeli wymieszasz odżywkę z np 2/3 szklanki to smak będzie lepszy,z resztą sam tak robię :D
No,a i miód zdrowszy :D:D |
cukier i cukier, a miód nie łaska
słodze nim nawet ser biały :) |
co polecacie na lepszą regeneracje
|
Cytat:
|
Jesli miałbym wybierac między gain boliciem a super whey gainerem to nie ma sie nad czym zastanawias. SWG zdecydowanie lepszy. Smak, rozpuszczalność,lepsze składniki, 2 razy wiecej białka na 100 gram produktu.
Na lepsza regeneracje jak wyzej cynk i magnez. Albo gotowe zma |
Cytat:
|
odnosnie cynku i magnesu
biore filomag b6 oraz zincas forte , ale czy sa 'zamienniki' co posiadaja wieksza ilosc magnesu w magnesie i analogicznie cynku w cynku :) ? |
Cytat:
jak ktoś miałby ochote sobie za free wypróbować to w dh wanda są jeszcze darmowe próbki tego gainerka ps ostatnio mam troche mniej czasu na forum, jakby co to jestem caly czas na gg 1440656 zapraszam ps 2 dni w tygodniu rowniez dadza rade !!! dobry trenign na 2d ni rozpisał BOJAR (FBW) |
MUTANT MASS polecacie tego Gainerka?
|
a ja prosze was o porade mam 183 cm wzrostu waga 82 kg i chce zacząć chodzić na siłke tylko jest mały problem mam 14 lat i niewiem czy moge lub jakie ćwiczenia wykonywać, by sobie czegoś nie zrobić :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
czyli ten, nie ma przeciwwskazań ażeby gainerka słodzić ? : )
|
Witajcie.
Kolega pytal o sklep na Prokocimiu Prosze bardzo tutaj jest adres: www.odzywkikrakow.pl Stronka dziala od dzisiaj. Pozdrawiam |
Cytat:
|
jesli macie jakies strony z koktailami najlepiej ktore sami probowaliscie to bylbym wdzieczny
sam korzystalem z przepisu 5 http://kulturystyka.bajo.pl/2887,kok...lturystow.html |
Cytat:
|
jajka, jogurty, miód, śmietana, owoce, makaron, płatki owsiane itp i tworzysz kombinacje w blenderze:-)
|
Plan kumpla.
Poniedziałek Klatka + triceps Wyciskanie na prostej - sztanga Wyciskanie hantli na prostej Wyciskanie na skośnej (głową w dół) Rozpiętki Triceps Francuskie hantlą Prostowanie rąk ze sztangą łamaną na leżąco Prostowanie rąk z linkami Wtorek Plecy + biceps Ściąganie drążka za głowe Ściąganie drążka przed głowe Przyciąganie na siedząco wyciagu dolnego do tułowia Przyciaganie hantli Grzbiety Biceps Sztanga łamana Młotki "21" Czwartek Klatka Sztanga skos Hantle skos Rozpietki skos Krzyzowanie linek Piatek Barki Wyciskanie sztangi za głowe Przyciaganie sztangi do brody Unoszenie prostych rak ze sztanga Unoszenie hantli na siedzaco w pochyle - tył barkow Jezeli ktos moglby wylapac bledy ewentualnie dodac jakies cwiczenia to bylbym wdzieczny. |
Klatka na 2 razy rozlozona? To odpada... to jest powtarzanie tych samych cwiczen (np na plaskiej sztanga a pozniej hantle, za duzo powtorzen) to samo rozpietki plaska, pochyla linki.. za duzo tego, to co wiele osob robi myslac ze im wiecej sie narobi, wiec roznych cwiczen to bedzie lepiej. 4-5 cwiczen na klatke to zupelnie wystarczajaca ilosc.
4x sztanga na plaskiej 3-4x sztanga pochyla 3x sztanga na plaskiej z waskim chwytem (z ramionami w prostopadle do ciala aby bardziej robic wew czesc klatki, nie wzdluz) 4x rozpietki na plaskiej Duzo lepiej robic sztanga (ale bron boze nie na maszynie!) poniewaz w pewnym momencie bioraca 2x 40kg i wiecej praktycznie samemu tego nie wycisnie sie i zawsze kogos trzeba miec do pomocy przy 1 powtorzeniu wiec predzej czy pozniej i tak sie na sztange trzeba przezucic. Reszta w miare ok, choc troche na rece i bic i tric mozna by tez zmienic troche... |
To wyżej to moje, nie miałem dostępu do neta.
Na biceps narazie więcej nie dam rady, poza tym robiąc na modlitewniku czuje ból po prawej części na plecach ( nad lędźwiami ) Jeśli chodzi o triceps to może i by sie dało ale nie lepiej tyle ćwiczeń a większy ciężar ? Po paru ćwiczeniach braknie siły na kolejne dodatkowe. Znasz jeszcze jakieś dobre na przedramie ? |
Wieczorem na kolacje polecam Kakao:)
|
Często na gainerach pisze :" stosować 2-3 razy dziennie pomiędzy posiłkami" .
Jeżeli biorę rano, przed i po treningu to wychodzi na to samo nie? Drugie pytanie. Jak lepiej brać np w dzień bez treningowy 1 dawkę 100 gram czy 2 dawki po 50 gram (jedna np rano,druga np po południu) |
stosujesz wtedy kiedy potrzebujesz
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl