Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

janko04 11.11.2008 19:01

Arkas mi mozesz browca postawić :)

Sensej 11.11.2008 19:12

Kiedy mi się ku***a coś zachce?

Miałem się uczyć rano i tak przekładam, przekładam i jest w assie

South 11.11.2008 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 627360)
Arkas mi mozesz browca postawić :)

nieletni jesteś !

janko04 11.11.2008 19:42

drobny szczegół

Piotrek1991 11.11.2008 19:57

Sauw- Ty już się nie chwal tym dowodzikiem... :D
BTW- browarek dobra sprawa... ;]

medyk 11.11.2008 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 627370)
Kiedy mi się ku***a coś zachce?

Miałem się uczyć rano i tak przekładam, przekładam i jest w assie

witam w klubie, ja teoretycznie siedze nad ksiazkami ale co 5 minut mnie rozprasza 1000 rzeczy wiec wychodzi na to jak bym gówno robił.

rafiABG 11.11.2008 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 627394)
witam w klubie, ja teoretycznie siedze nad ksiazkami ale co 5 minut mnie rozprasza 1000 rzeczy wiec wychodzi na to jak bym gówno robił.

również się zapisuje do klubu,****a 4 dni wolnego a ja wszystko teraz robie.

WINDEK 11.11.2008 20:03

I jo tyz... :P chociaż wczoraj oddałem się edukacji WOSu.. ale dziś wielkie gówno :| :| już za (pół) ROK(u) matura...

michu-k 11.11.2008 20:04

Ano ano, przyłączam się, "Nieuki'08"? :p

WINDEK 11.11.2008 20:07

Dla mnie nie '08' tylko 'FOREVER' :D

michu-k 11.11.2008 20:08

Też WOS? Podstawowy czy rozszerzony?

Arturo Qr2nów 11.11.2008 20:09

Jak tak otworze tą mikroekonomie... to też mi się nie chce. Od razu wstaje, a to do lodówki, a to wrzucam TWSD :P

WINDEK 11.11.2008 20:10

Michu - rozszerzony... ;]

dj_ibutti 11.11.2008 20:10

A ja egzamin z Konstytucji... ale mam wenę do nauki. Nie chciało mi się, nie chciało, a teraz wchodzi do główki jak 'w masło' :)

Arkas - ja sportowiec, nie pijam piwa :P Tylko wódkę :D

Sensej 11.11.2008 20:12

A ja jakiś kolos z Elektrotechniki :/

I jutro sie poucze rano ;) i w tramce dziś już nie mam siły :P

WINDEK 11.11.2008 20:12

Garguła 1:0 :-)

ps. też mam jutro sprawdzian z konstytucji.. ;>

michu-k 11.11.2008 20:13

A ja za chwilę rozpoczynam proces zaprzyjaźniania się z fizyką. Optyka- konstrukcja obrazów w soczewkach i zwierciadła. Kto to wymyślił? :foch:

A ja Konstytucję osiemnastego :-)

dj_ibutti 11.11.2008 20:14

Sprawdzian, a egzamin z Prawa Konstytucyjnego, to jednak spoooooora różnica ;P

WINDEK 11.11.2008 20:14

Michu to jest proste :) Jeśli chodzi o same rysunki rzecz jasna :) bo liczenie po - je - ba - ne :D

No pewnie, ale wpajanie sobie artykuliku po artykuliku mnie delikatnie mówiąc wkur-wia :]

michu-k 11.11.2008 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 627423)
Michu to jest proste :) Jeśli chodzi o same rysunki rzecz jasna :) bo liczenie po - je - ba - ne :D

Konstrukcji nie przeczę, ale jeszcze zadania... Ale spoko, dopiero 20:15 :rotfl:

WINDEK 11.11.2008 20:16

:D Dasz radę :D mnie jeszcze babka z anglika uraczyła 20 zadaniami typu maturalnego - a to listening, a to reading.. bleeeeee.. :P

Sensej 11.11.2008 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 627422)
Sprawdzian, a egzamin z Prawa Konstytucyjnego, to jednak spoooooora różnica ;P

No dokładnie:( ahhh to liceum:(

WINDEK 11.11.2008 20:33

Zawsze można było zawodówę robić :D

Uran235 11.11.2008 20:34

Już niedługo ci biedni, maltretowani przez nauczycieli, zaszczuci przez rygorystyczną doktrynę szkolnych tyranów, młodzi ludzie będą wracali myślami do tego okresu w życiu jako do czasu błogiej wolności. Wiem, bo sam tak mam. Jedyne co mogę zasugerować, to jeśli jeszcze macie wybór- nie idźcie na informatykę :P.

P.S. Garguła mnie podbudował, biorę się do roboty :D .

_ukoL 11.11.2008 20:35

Żadne cudo ten nowy Bond. Tyle w temacie.

Lupo 11.11.2008 20:49

Ale za to nowa płyta Comy bardzo dobra jak dla mnie! I ten pomysł na intra i outra po każdym utworze! Super!

Robert_wislak 11.11.2008 21:07

Święto dziś mamy.A Ja oglądając na TVP Info wczoraj jak jakieś krawaty sie kłóciły pomyślałem sobie, że to jest żałosne, że prezydent w 90 rocznicę robi sobie ze święta narodowego popijawe z śmietanką europejską ale nie o tym miałem pisać. Zastanawia mnie... co sprawa, że my jako naród jednak tak kochamy(w większości) ten kraj mimo afer, korupcji, strajków, dziurawych dróg, brudu, przekrętów, tej żenady jakiej dostarczają nam media i politycy. Nie zastanawia was to?


A żeby nie było tak poważnie to dla rozluźnienia: http://pl.youtube.com/watch?v=ndzWVnD7-vQ

gruby88z-ne 11.11.2008 21:20

Kochamy ten kraj bo to jest Nasza Ojczyzna. Nasi przodkowie walczyli o tą ziemię. Mamy obowiązek dbania o to państwo. Mówimy w języku Polskim i zyjemy w Rzeczpospolitej Polskiej. To że sa afery, dziurawe drogi to nie ma znaczenia. Ludzie się zmienia ale państwo zostanie. Pomimo strajków, brudu, przekretów zyjemy w kraju który jest Naszym domem.

TSman 11.11.2008 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 627468)
Święto dziś mamy.A Ja oglądając na TVP Info wczoraj jak jakieś krawaty sie kłóciły pomyślałem sobie, że to jest żałosne, że prezydent w 90 rocznicę robi sobie ze święta narodowego popijawe z śmietanką europejską ale nie o tym miałem pisać. Zastanawia mnie... co sprawa, że my jako naród jednak tak kochamy(w większości) ten kraj mimo afer, korupcji, strajków, dziurawych dróg, brudu, przekrętów, tej żenady jakiej dostarczają nam media i politycy. Nie zastanawia was to?


A żeby nie było tak poważnie to dla rozluźnienia: http://pl.youtube.com/watch?v=ndzWVnD7-vQ

jesli chodzi o mnie to ja kocham ojczyzne a nie dwoch blizniakow, czy tez konstytucje. Porównaj to z Wisłą, też ci sie niepodba wiele rzeczy robionych przez zarzad, a jednak jestes z klubem ;)

michu-k 11.11.2008 21:21

Godzinka minęła- nie ma fizyki, jest nowiuśki PES :)

dj_ibutti 11.11.2008 21:23

Panowie powyżej, właśnie zabili temat luźny.
['] to mógł być każdy z nas ['] ;(

rafiABG 11.11.2008 21:23

Co do gier,moim marzeniem jest zobaczyć w FIFIE lub PESie jakaś oprawe bądź jakieś konkretne fany np.Armie Białej Gwiazdy czy WSP.

;)

djjamajczyk 11.11.2008 21:29

Ja widać będę sie troszkę odróżniał.
Nie uwazam się za patriote bo patriotyzmem nie można nazwac tego że jak grają Orły serce bije mi mocniej czy oburzam się jak słysze "polish-jokes" .To nie patriotyzm.
Szanuje ludzi którzy zyli w czasach "walki"-> I Wojna Swiatowa czy II Wojna Światowa , szanuje ludzi kótrzy walczyli o demokracje RP .
Przykro samemu mi sie przed sobą przyznac jednak że nie kocham kraju. Widze w Pl. za duzo nienawiści , zepsuica , nietolerancji(i nie chodzi mi o homo czy nie homo) czy czystego chamstwa i zakłamania.
Najgorsze jest to że jednostki kótre wyrózniają się in plus są zwykle uciszone przez wiekszośc.
Jasne że mogłem sie urodzić w udanie czy innym Czadzie ale nie o to chodzi. Miłośc do ojczyzny trzeba pięlegnowac od zawsze , mi to nie dane i nad tym ubolewam.

WINDEK 11.11.2008 22:09

To nie polityczny! :P

Michu tak trzymać :D

michu-k 11.11.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 627530)
To nie polityczny! :P

Michu tak trzymać :D

Dobra, co by nie było że mordujemy ten temat, koniec na dzisiaj z PESem :) Silna wola wygrywa, fizyka, miłej nocy :)

[']

Co powiecie o dzisiejszej pogodzie? :P

darotsok73 11.11.2008 22:33

Nie wiem jaka była dziś pogoda bo zasuwałem na "fuszce" od 6.30 do 19! Rano mgła wieczorem ciemno ,a w międzyczasie malowanie ścian i sufitów. Ale tysiak wpadł.

dj_ibutti 11.11.2008 22:36

To nie PESowcy zabijają ten temat.. tylko polityczni :P
I co to k... jest Udan? xD

Pogoda byla niceee przynajmniej w Krk ;]

igortsw 11.11.2008 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 627486)
Co do gier,moim marzeniem jest zobaczyć w FIFIE lub PESie jakaś oprawe bądź jakieś konkretne fany np.Armie Białej Gwiazdy czy WSP.

;)


A ja chce usłysześć JJJBG!! A po przegranym meczu : "Czy wygrywasz czy, nie.." :D:D
Ale krótko mówiąc takie cuda to napewno nie w następnych 5 latach.

P.S. Czemu się długi weekend kończy ;( ??

michu-k 11.11.2008 22:56

Niedługo następny, niedługo wakacje :-)

medyk 11.11.2008 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 627415)
A ja jakiś kolos z Elektrotechniki :/

I jutro sie poucze rano ;) i w tramce dziś już nie mam siły :P

niestety budowa rdzenia kregowego tez jest zajebiscie intrygująca, ****a czemu ja nie jestem typowym piórnikiem..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl