![]() |
a czy to nie Hiddink mówił przed meczem, że Chelsea zagra zagra otwarty, ofensywny futbol? Więc albo mu coś nie wyszło, albo była to zasłona dymna (trochę śmieszna). Barca może i przegra z Chelsea rewanż, ale jestem pewny na 100%, że nie będzie się murowała i pokaże to, co dla widza najlepsze- otwartą piłkę. Za to właśnie kocham ten klub.
|
Wydaje mi się, że twierdzenie o niekorzystnym wyniku Barcy jest na wyrost. Pamiętajmy, że bramki u siebie nie stracili,a to bardzo istotne. Wystarczy bramkowy remis w Londynie i Katalończycy pojadą do Rzymu. Życzę im tego bardzo, bo piłkarsko są rewelacyjni. Artyści współczesnego futbolu.
|
Wygranym tego meczu jest Hiddink i Chelsea.
Barcelona zagrala tzw "swoje" - bo nic innego nie potrafia zagrac. W obecnym ksztalcie FCB to takie Harlem Globtrotters. Druzyna magikow ktora dostanie nauczke od profesjonalistow. Przeciwko Barcelonie NALEZY grac tak jak zagrala Chelsea. Nie gra sie z nimi na wymiane ciosow, nie prowadzi sie z nimi otwartej gry. Anglicy pieknie moga zagrac z Niemcami czy Wlochami. Z druzynami artystow gra sie twardo i skrupulatnie realizuajac plan taktyczny. W pilke nozna juz od dawna nie gra sie dla wrazen artystycznych tylko dla gigantycznej kasy. A Hiddink tylko potwierdzil ze jest genialnym taktykiem i strategiem . Kibicuje MU, ale Chelsea zgarnie w tym roku cala pule w LM. Po wczorajszym meczu i operacji Liverpool, nie mam zadnych watpliwosci. |
Cytat:
Ty piszesz mi że anglia ma lepszą czołókę a reszta... a ja się pytam czy w Hiszpani nie ma czołokiw? Jest słownie 2 zespoły które nawet w 4 ligi angielskiej by się nie złapały. Niech oni sobie dalej grają ładnie dla oka ale przy całej sympati do Barecolny nic nie zdziałają bo na anglie są za mali. Amen P.S. Czy ta Barcelona wczoraj tak łądnie zagrała dla oka? Gra się tak jak przeciwnik pozwala |
Cytat:
|
Jedno jest pewne Chelsea jest lepsze od Bayernu i Wisełki :)
A tak poważnie to z wczorajszego meczu najbardziej zapadł mi w pamięć dowcip o Cracovii Wojtka Jagody. Same mecz typowe piłkarskie szachy, niezbyt to miłe do oglądania ale taka jest dzisiaj piłka. Szacunek dla Hiddinka, skutecznie uniemożliwił grę Barcelonie. Coś czuję, że gdy Chelsea wyeliminuje Barcę to wygra całą LM. |
Dokladnie kerim, chelsea sie nie otworzy tylko bedzie grala na karne na bank.. jak barca tam strzeli bramke a w to gleboko wierze, to awansuja
|
Cytat:
Gdzie nie chce mi się wierzyć że Chelsea znów się tak zamuruje, bo to zemści się.Taka taktyka na wyjazd była jedyną słuszną, jednak u siebie będą musieli zagrać bardziej odważnie.Inaczej prędzej bądź później(i to raczej prędzej), mur szlag trafi a przy 0-1 , to już trza się będzie grubo odkryć co będzie wodą na młyn Barcy. |
Wg. mnie teraz rola trenera Barcy będzie polegała na tym, żeby odpowiednio drużynę ustawić.
Jeśli pójdą od początku meczu dominując i pchając się do przodu,to mogą bardzo szybko stracić gola. Po szybkiej wymianie czy długim podaniu do Drogby, bo Chelsea potrafi grać w piłkę. Na tym etapie trzeba zagrać wyrachowanie, nie rzucać wszystkich sił, bo przecież wynik nie jest dla nich niekorzystny. Wejść w wymianę, ale nie dominować na tyle, żeby Chelsea była zmuszona do murowania pola karnego. |
Cytat:
a o sile lig można dyskutować...dla mnie np taki Henry, który w Anglii woził tych kołów wszystkich równo, w hiszpanii już tak nie hasa...bo jeden zwód już nie wystarcza... Torres w Atletico tez nie grał tak dobrze, jak w Liverpoolu. Myśle że Anglia ma lepszą czółowkę, ale hiszpańska jest bardziej wyrównana. a już pisanie ze Barcelona na Anglie jest za mała, to profanacja :) a co do P.S...rzeczywiście, gra się tak jak przeciwnik pozwala, dlatego boję się czasów, gdy zespoły będą grały 6 obrońcami np...albo tak jak Chelsea wczoraj...4obrońców + 3def pomocników... pozdr:) |
Wczoraj oglądając mecz Barcelony z Chelsea można było usłyszeć HSV w wykonaniu kibiców CHELSEA!
Zdziwiłem się trochę. |
Cytat:
Wywiezli taki wyniki jaki chcieli. Pomimo miazdzacej przewagi w statystykach, Barcelona tak naprawde niewiele mogla. A Messi zostal wczoraj wylaczony z gry jak stare radio. twierdzisz ze CFC wczoraj to byli PRZESTRASZENI GWIAZDORZY ? Przeciez do pierwszego skladu Barcelony to moze tylko 3-4 pilkarzy z Londynu by sie nie zalapalo. Malouda, Obi, Ivanovic i prawdopodobnie Ballack, ktory najlepsze wystepy juz ma za soba. Bac sie Barcelony to moze Wolverhampton. |
Dokładnie! :) Plan Hiddinka polegał włąsnie na tym, żeby nie stracić bramki na Camp Nou. Murawa na Stamford Bridge jest o wiele węższa niż ta na Camp Nou - a czym to skutukje? Sami sięmogliśmy przekonać na własnej skórze (czyli na R22). Barcelona nie potrafiła wyprowadzić składnej akcji skrzydałmi przez co Henry czy inni gwiazdorzy nie mogli sobie poradzić z naszymi obrońcami, a co dopiero z defensywą Chelea?!
Trzeba otwarcie przyznać Barca ten mecz przegrała taktycznie. BRAWO CHELSEA! BRAWO HIDDINK! C'MON CHELSEA! |
Cytat:
To samo w drugą stronę ....... Zależy jaką drużynę chcesz zbudować . Topornie broniącą się jak Chelsea wczoraj gdzie Drwal jest w cenie, czy taką gdzie Magik jest w cenie..... Aha i gdyby sędzia nie pomagał Chelsea to na pewno nie byłoby 0-0. To chyba widział każdy. |
Cytat:
i nie rozumiem jakim niby zwyciężcą taktycznym jest Hiddink? To, że jego zespół nie stracił gola to ma być jego świetna myśl szkoleniowa? Przecież Chelsea nie mogła wyjść z własnej połowy. Jak dla mnie to wstyd na takim poziomie rozgrywek. To już takie Recreativo czy nawet Wisła mimo porażki zagrały lepiej na Camp Nou. Chelsea zagrała identycznie jak Real, totalna murarka. Z tym, że Real nie miał połowy składu, bo albo kontuzje, albo zawieszenia. I też byli bardzo bliscy wywiezienia 0-0, z tym, że oni potrafili zagroxić bramce Barcelony (Drenthe sam na sam czy też sytuacja Palaski z drugien połowy). Tak wiem, Drogba miał swoją okazję, ale czy to wynikało z jakiejś akcji Chelsea? Nie sądzę. nastawienie takich klubów jak MU,Milanu, Realu, Liverpoolu, Chelsea czy też Bayernu na Camp Nou dowodzi jednego- Barcelona to najlepszy zespół na świecie i każdy się jej boi. Taki Liverpool gdy jedzie do MU to gra bardziej otwarta piłkę. Poza tym nikt o tym nie wspomina, ale ok 42 minuty Eto wychodzi sam na sam z Cechem i sędzia gwizdze spalonego, którego nie było. Jeszcze co do efektywnej i efektownej gry. Dlaczego kibice Realu na Santiago często gwiżdzą na swoich zawodników, mimo iż Ci kroczą od wygranej do wygranej? Odpowiedz wg mnie jest prosta- domagają się piękniejszej gry, bo od takiego klubu jak Real można i powinno się tego wymagać. |
Dobra już tamten mecz jest przeszłością :P Dziś MANU vs. Arsenal
jakie wyniki obstawiacie ja 2-1 dla MANU :) |
KapciTSW, rozbawl mnie twoj komentarz.. Barca by z nami wygrala na R22 jakby to byl pierwszy mecz kilkoma bramkami i tyle... A w Londynie strzelil bramke i jest po chelsea
|
Cytat:
Zrozumiałe jest bronienie Częstochowy przez klub o o wiele mniejszym potencjale (Grecja i jej rywale na Euro przykładem) ale między Chelsea a Barcą takiej różnicy nie ma. Nawet włoskie Catenaccio nie sprowadza się do takie gry, jaką wczoraj zaprezentowali Londyńczycy. Być może to naiwne podejście ale wg mnie piłka i sport w ogóle to nie tylko sukces za wszelką cenę, ale coś więcej. Sukces odniesiony w pięknym stylu ma większe znaczenie i jest bardziej ceniony. Popularność klubów wyrosła na takich dramatycznych sukcesach okraszonych ofensywną grą. Chyba każdy będzie pamiętał finał Milan-Liverpool, niesamowite odrobienie star przez Anglików i zwycięstwo po karnych albo choćby nasze zwycięstwo z Saragossą. W obu tych przypadkach mięliśmy do czynienia z niesamowitą ofensywą ze strony drużyn przegrywających, która dała niewiarygodne zwycięstwo.. Lubię piłkę angielską, ale w wykonaniu Liverpoolu, ManU czy Arsenalu. Gra Chelsea jawi mi się bardziej jako chęć zaspokojenia ambicji jej właściciela za wszelką cenę, bo nie wydaje mi się, żeby jej kibice cenili sobie taki antyfutbol. |
Gra sie tak jak pozwala przeciwnik. Gdyby Niemcy grali np. z Argentyna jak Argentynczycy to nigdy by nie zostali MŚ. Chelsea wykorzystlao fakty SLABEGO CELOWNIKA napadziorow Barcelony i tyle. Na pewno by sie az tak nie bronili , gdyby straicli jedna lub 2 bramki. Ot co.
|
Cytat:
Jeżeli chodzi o mecz, to Chelsea nie mogła grać otwartej piłki, bo przegrałaby ze 3:0 i jedynie tak mogła coś osiągnąć. Wiem, że nie wyglądało to zbyt efektownie, ale za to zdało egzamin i ja wiecej szans dawałbym angielskiemu zespołowi przed rewanżem. |
Cytat:
Ewidentnie na końcu było słychać głośne 'CHELSEA!' więc raczej to nie byli kibice Barcy :) |
I jak wrażenia po pierwszej połowie?
Można by rzec- w tym meczu Arsenal nie istnieje przy Manchesterze tak, jak Cristiano Ronaldo nie istnieje przy młodziutkim Gibbsie. Taka mała analogia mi się nasunęła. |
najlepsze wrazenia są z analiz wąsatego i Gmocha, a Gmoch jedzący okulary.. umarłem :rotfl:
|
AAa macie może wczorajsza oprawe Barcy??:)
|
Właśnie Szpak powiedział że Giggs minął 7 zawodników, obronił strzał Bergkampa i zdobył zwycięska bramke :)) Jak zawsze musi coś strzelić :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kto to jest ten Gibson?
Co do meczu to Manu dzisiaj zdecydowanie lepsze ale sprawa awansu ciagle otwarta i jestem optymistycznie nastawiony przed rewanzem na ES. Na plus Almunia i Gibbs. |
Chciałbym zobaczyć finał Barcelona - Manchester, bo przy jednym meczu, nie będzie miejsca na kombinacje tylko po prostu trzeba bedzie wygrać.
Co do dzisejszego meczu to naprawdę jestem pod wrażeniem, zresztą jak po meczach Chelsea-Liverpool czy Liverpool-Arsenal, jednak angielskie drużyny jak grają ze sobą to potrafią stworzyć widwisko. A najbardziej utkwiła mi w pamięci akcja jak Gibbs założył siatkę Ronaldo, tego codziennie się nie widuje :D Cytat:
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=quI_LkMj4HI :) |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Szpakowski zawsze musi coś podkolorwać :) Swoją drogą Giggs to włochaty facet :D
|
ktos wie czy Fabianski zagra dzisiaj?
ps postawilem w bet at home, ktos wie cczy zaklady z terytorium UK, w Funtach tez biora udzial w losowaniu biletow na mecz Wisła - Legia? |
Cytat:
Nie zagra! Gral w lidze bo Wenger oszczedzal Almunie wlasnie na ten mecz:D |
jakoś mnie to nie dziwi po tym, jak Almunia bronił w poprzednim meczu.
|
postawiłem 3-2 dla The Gunners !!
:) szczerze, ze względu na Fabiana, i na to, że Man Utd mnie denerwuje swoją arogancką postawą, że niby wszystko im się należy !? Mistrz of Premiership im wystarczy. |
Arsenal 1-2 MANU :) no nie wiem czy taki wynik ale MANU WYGRA :)
|
Zapodajcie jakis link na ten mecz :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl