![]() |
Cytat:
|
mi również...a nie mam charakteru by iść w zaparte...
ja tam zawsze na schodach stoje :D |
Sorry przyznaje racje,że rożnie jest z tymi miejscami. Mi jeden jedyny raz zdarzyło mi się jak gościu z biletem szukał swojego miejsca na D3, no ale szybko został wyproszony :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Takie sytuację się zdarzają, niestety nawet na sektorze D3. Kosmici byli, są i będą. Czasem sobie tylko myślę że chyba próbują nam zrobić na złość. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dla każdego jest miejsce na stadionie. Jednak nie widzę problemu w tym by nawet najbardziej zasłużony kibic stanął 2 rzędy niżej. Określenie kosmita zastąpię kibicem niedzielnym, o takich kosmitach mowa ;-) problemy z dupy robicie |
Cytat:
Jakies wieści o karnetach?:D Był ktos dzisiaj o 16 i widział kolejke? Moze o 11 była? |
Cytat:
|
Jak myślicie ... będą jeszcze karnety na D w wolnej sprzedaży ??
|
Cytat:
|
Ponoć została tylko "końcówka karnetów".
To równie dobrze może znaczyć 300 jak i 3000 :) |
Witam, mam pytanie; nie jestem w stanie kupić prawdopodobnie karnetu na tą rundę (problemy z kasą - ale nie o tym mowa) i tu moje pytanie, jakie są szanse by nie zostały sprzedane karnety na każde miejsce i co za tym idzie można było kupić przed meczem w trakcie rundy bilety? Czy sprawa jednak przesądzona i jeżeli zostało na tą chwilę około 1000 miejsc na E i 2800 na D to nie ma się co łudzić, że zostaną wolne miejsca? Jeżeli cos źle rozumiem proszę o wytłumaczenie bo sie deczko pogubiłem w tej sutuacji.
|
No mam nadzieje że 3000 :)
Kurde jak braknie karnetów to bedzie lipaaa ;/ |
Cytat:
|
Czyli grozi wielu kibicom oglądanie meczy z poziomu trybuny A lub B do czasu kiedy jej nie wyburzą...
|
Dziś na otwarciu Wiślackiego Świata w kolejce na moje oko około 30 osób po karnety:) Dalej ochoczo się sprzedają:)
|
Trybuny A i B zamykają "PODOBNO" po derbach , więc kilka spotkań z ich udziałem będzie, nie zdziwi mnie jak wszystkie dostępne miejsca zostaną wyprzedane.
|
Witam, mam pytanie. Ile trwa wyrobienie karty kibica? Z gory dzieki
|
Cytat:
|
Dzieki za info, jesli zapisalem sie do SKWK to moge zakupic karnet bez karty kibica czy nie przejdzie?
|
nie przejdzie, bo karnet masz wbity na KK
|
wydaje mi się ze często są mylone dwie rzeczy:
1. ilość kupionych rzeczywiście karnetów 2. ilość wolnych miejsc pod karnety w okresie rezerwacji dla wznawiających karnety, czyli do 21 lutego. bo to, że zostało jeszcze np 1000 miejsc do sprzedaży karnetów na D/E oznacza, ze jest tyle wolnych miejsc a reszta to miejsca zarezerwowane przez system dla wznawiających. Od 23 lutego będzie tak na prawdę widać ile jest wolnych miejsc na D i E. Skończą sie wznowienia i system "odda" zajęte miejsca. Tak czy inaczej - kupować karnety!!! |
Czy 5500 karnetów to mogla byc liczba sprzedanych karnetów po zakonczeniu sprzedaży w poniedziałek?
Tak pod warunkiem, ze w ciągu 8 godzin otwarcia Wislackiego Świata sprzedano 5500 karnetów Czy to możliwe? Tak o ile w ciągu 8 godzin w każdą godzinę schodziło 687,5 karnetów. Czy to możliwe? Tak o ile w ciągu każdej minuty sprzedano 12 karnetów. Czy to możliwe? Jeżli przyjmiemy, że karnety przez 8 godzin były sprzedawane równolegle przez 4 osoby to Tak o ile przez 8 godzin żadna z 4 osób nie przerwała sprzedaży karnetów choćby po to by wyjść na siusiu i w ciągu każdej minuty, nieprzerwanej 8 godzinnej pracy każda osoba sprzedawała po 3 karnety. Myślę, ze nikt nie ma wątpliwości teraz ze sprzedano 5500 karnetów w jeden dzien.Taki wynik-3 karnety w ciągu kazdej minuty nieprzerwanej pracy to dla czteroosobowej wislackiej brygady przodowników pracy betka. |
A dzisija popoludni znow zrobilo sie duze zainteresowanie kupnem karnetu a dokladniej przedluzeniem.
Cos mi sie wydaje ze wszystkie miejsca na stadionie wezma karnetowcy |
ja byłem w poniedzialek dwa razy i doslownie kupowało po jednej ,dwie osoby ,wiem że sie dobrze sprzedaja ale tak jak kolega WIT.EK wyliczyl niemozliwe zeby tyle sie sprzedalo, nie sadzicie?
|
czy mając karnet na E moge sobie zrobić wznowienie z przeniesieniem na sektor D ??;]
|
Cytat:
10 znaków |
Ktoś może nie wznawiał a kupił karnet ? (ten za 210zl, nie chodzi o SKWK)
|
Ja wznawiałem dzisiaj, ale przede mną był jakiś piknikowy dziad i kupował kilka karnetów dla swoich kompanów. Jak się okazało, jeden z nich nie miał karnetu na jesień 2008 więc nie powinien brać udziału we wznowieniach.
Jednak sprzedali dziadowi za 210 zł. Na moich oczach. Brak konsekwencji może prowadzić do poważnych....konsekwencji. I nie jest to żadna ściema. Po okresie sprzedaży wznowień wiele osób może być zaskoczonych jak mało zostało. Pozdrawiam PS: Dziad kupował na D:) |
Cytat:
Czuję że kolejka będzie sięgać aż do budki z hot-dogami. ;) |
Chłopaki co potrzeba do wyrobienia Karty Kibica i ile sie czeka..? z góry Thx
|
Witam. Mam takie pytanie, czy istnieje taka opcja aby zamienić karnet już kupiony z sek. E na D? Ewentualnie pytać jeszcze w WŚ.
|
[quote=Devil_;672539]Czeka się do 10 dni roboczych ale teraz szybko robią.
Wbijasz do WŚ i masz tam wnioski ewentualnie masz tutaj http://www.wisla.krakow.pl/files/kar...ca_wniosek.pdf wypełniasz, płacisz 15 zł i masz. A potrzebne jest zdjęcie..?:) |
Cytat:
|
Nie, potrzebny jest podpis osoby pełnoletniej o czym nie wspomniał Devil.
|
Czy w przypadku osoby niepełnoletniej konieczna jest obecnesc rodzica lub opiekuna? Mozna zamiast tego napisac jakąs zgode? Jak z tym jest?
|
Kopia dowodu osobistego rodzica.
|
Cytat:
Skoro zalozono, ze do 21 lutego karnety sa sprzedawane wylacznie wlascicielom karnetow minionej rundy to znaczy ze: Wlasciciele karnetow wznawiajacy ich dawne miejsca na sektorze D lub E moga sie nie spieszyc bo ich miejsce czekac bedzie na nich do 21 lutego a wlasciciele karnetow minionej rundy na sektor A i B moga kupic juz teraz karnet na D lub E ale wylacznie na miejsca, ktore nie byly zajete w minionej rundzie(czekaja one przeciez na dotychczasowych ich wlascicieli). Czy jest ryzyko, ze miejsc na trybunach D i E zabraknie dla dotychczasowych posiadaczy karnetow na A i B? Nie to nie jest mozliwe poniewaz liczba karnetow wykupionych na miniona runde jest mniejsza niz liczba miejsc na obu trybunach na ktore sa sprzedawane karnety. A co to w praktyce oznacza? Ano to, ze liczba wolnych miejsc, ktore pozostana do sprzedazy 21 lutego przy zalozeniu ze wszyscy dotychczasowi wlasciciele kupia nowy karnet wynosic bedzie tyle ile liczba miejsc na obu trybunach i liczba karnetow sprzedanych na miniona runde. Jesli wiec obie trybuny maja -lacznie ponad 11000 a w zeszlym sezonie sprzedano lub rozdano 6000 karnetow to przestrzegajac zasad sprzedazy po jej zakonczeniu 21 lutego do sprzedania powinno zostac ok 5000 miejsc. Warto przy tym zauwazyc, ze jesli komus zalezy na dobrym miejscu w sektorze E gdzie tych miejsc sie bardziej da pilnowac to albo powinien kupic je szybko teraz liczac na to, ze znajdzie takie wsrod niewykorzystywanych w zeszlym sezonie lub poczekac do wolnej sprzedazy w nadziei, ze ktos kto posiadal dobre miejsce nie wykupil go. Jest jeszcze jedna rzecz. Jesli na sektorze E pula miejsc nie zarezerwowanych miejsc wynosi tylko 2000 a caly sektor A i B sie na to rzuci to wtedy moze sie zdarzyc, ze wszystkie mozliwe miejsca do sprzedania na E zostana wykupione juz teraz. Moze tez sie zdarzyc, ze po zakonczeniu calej sprzedazy karnetow liczba wolnych miejsc bedzie tak mala, ze klub nie bedzie chcial sprzedawac biletow bo np dla 100 miejsc nie bedzie sie oplacalo zatrudniac pani w okienku drukowac biletow itp... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl