Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

Zbychu 17.07.2008 13:40

Spokojnie będzie sponsor.Fakt afery itp,ale teraz w kontekście Euro 2012 będzie coraz większy popyt na futbol,tym bardziej że będzie kilka meczy w otwartej TVP a ponadto magazyn ekstraklasy,więc jest coraz większa szansa na rozreklamowanie się przez Lige Polska.Prędzej czy później ale z jakimś orężem(Orange) czy innym Tyskim podpiszą umowe.

Gucio25 17.07.2008 13:45

czy frajerska, to bym się kłócił, bo tak jak Zbychu napisał - będzie to coraz lepsza okazja do reklamy.
co nie zmienia tego, że Orange zaproponowało przyzwoite warunki, a i firmą jest znaną, nie tylko w Polsce, dlatego ciężko liczyć na wyższą ofertę.

i ponawiam pytanie, dlaczego Piast nie wziął pod uwagę możliwości gry w Zabrzu?

dynek.pl 17.07.2008 13:52

Takie gadanie. Jakos nie widac tego popytu na futbol. Jakos kolejni inwestorzy sie wycofuja. Nie widac nowych. Przykladu nie trzeba daleko szukac - mielismy miec jakiegos sponsora z gornej polki, mamy lokalna firma na tyl koszulek. Do tego kilka dobrze poukladanych klubow zdegradowanych, a jakos nie slychac o karach dla ludzi zamieszanych w korupcje i tylko ludzi co raz wiecej przychodzi i to jest jakis fenomen. Moze dlatego, ze pare klubow z duzych miastpowrocilo do ligi po wielu latach. Dla mnie to i tak bedzie najslabsza liga od kilku lat - pierwszy raz sie nie ciesze na start nowego sezonu.

ToTylkoJa 17.07.2008 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 569075)
.

i ponawiam pytanie, dlaczego Piast nie wziął pod uwagę możliwości gry w Zabrzu?


bo taki stadion kosztuje jeszcze więcej w utrzymaniu niż ten w Wodzisławiu? Górnik za darmo na pewno nie dał by grać. A skoro nie stać Piasta grać na mniejszym i mniej kosztownym stadionie, to skąd wezmą środki na grę w Zabrzu?

Szczurek_PB 17.07.2008 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 569084)
bo taki stadion kosztuje jeszcze więcej w utrzymaniu niż ten w Wodzisławiu? Górnik za darmo na pewno nie dał by grać. A skoro nie stać Piasta grać na mniejszym i mniej kosztownym stadionie, to skąd wezmą środki na grę w Zabrzu?

Gra w zabrzu nie wchodziła w gre nie z powodu finansów ale z powodu kibiców górnika, którzy nie są skłonni do pomagania innym. Stowarzyszenia kibiców górnika i Piasta się nie zgadzały na grę w zabrzu.

Jakiś problem z Caps Lockiem?

Gordian 17.07.2008 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 569084)
bo taki stadion kosztuje jeszcze więcej w utrzymaniu niż ten w Wodzisławiu? Górnik za darmo na pewno nie dał by grać. A skoro nie stać Piasta grać na mniejszym i mniej kosztownym stadionie, to skąd wezmą środki na grę w Zabrzu?

Z tego co pisali na różnych "onetach", to sprawa wcale nie rozbija się o pieniądze. Piast co do ceny za wynajem się dogadał, natomiast nie mogą gliwiczanie dojść do porozumienia w tak błahych sprawach jak zasady użytkowania szatni i innych pomieszczeń gospodarczych.

Elendil 17.07.2008 14:17

Piast w Zabrzu? To tak jakby Wisła miała w nowym roku przejśc na stadion Cracovii. Dajcie spokój.

Mimo to liga zapowiada się dużo ciekawiej niż rok temu.

Gucio25 17.07.2008 14:53

no to w porządku, Zabrze odpada, ale Wodzisław czasem sobie nie życzy za dużo za ten wynajem?
przecież to ogromne sumy są, a stadion najwyższej klasy nie jest. co prawda, muszą mieć funduszę na utrzymanie dobrego stanu murawy itd itp, ale nie przesadzajmy.

szczebrzeszcz 17.07.2008 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 569101)
Piast w Zabrzu? To tak jakby Wisła miała w nowym roku przejśc na stadion Cracovii. Dajcie spokój.

Mimo to liga zapowiada się dużo ciekawiej niż rok temu.

tfakt, i to cieszy, ale spójrz na 1(2) ligę, większośc "marek" uciekła albo wyżej albo niżej
w 1 kolejce hitem są derby lubleskiego:D

Zbychu 17.07.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 569075)
czy frajerska, to bym się kłócił, bo tak jak Zbychu napisał - będzie to coraz lepsza okazja do reklamy.
co nie zmienia tego, że Orange zaproponowało przyzwoite warunki, a i firmą jest znaną, nie tylko w Polsce, dlatego ciężko liczyć na wyższą ofertę.

Tylko weź pod uwage że Orange chciała klauzuli w umowie iż polskie kluby będą osiągać w miare wysokie wyniki w europejskich pucharach - w przypadku ich braku sponsor miał mieć prawo wycofania się.Jest to nie fair,nikt nie jest w stanie zagwarantować stabilizacji wyników naszych drużyn,to jest tylko sport dużo zależy od wylosowania rywali, ponadto każdemu mogą się przytrafić słabsze mecze,nie wspominając o błędach arbitrów dzięki którym np.Wisła nie weszła do LM w rewanżu z Panathinaikosem.

wolfy 17.07.2008 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 568986)
Ja wiem, że to może niestosowne pytanie, ale ... :lol: KTO GRA W TEJ LIDZE?

Znicz jest Zniczem czy jednak Poloni się udało?
Arka jest Akrą?
A Groclin stał się Polonią tak?

Jakby mi ktoś wkleił wszystkie drużyny co są ... bo na 3 stronach widziałam 3 różne składy ligi :|

W PZPN-ie nie wiedzą, a ty byś chciała od razu cały skład:>

Jeszcze są odwołania, jeszcze mogą ( teoretycznie ) naszą sąsiadkę zdegradować ( za fałszowanie kontraktów:lol: ). Do startu ligi wiele jeszcze przed nami.

patgal 18.07.2008 19:29

Nie wiem jak to wygląda w innych klubach, ale np. Lipczyński z zarządu Lecha powiedział, że powierzchnie reklamową, którą dotychczas zajmowało Orange, Lech wykorzysta dla nowych sponsorów i zarobi na tym więcej niż gwarantowała to umowa z Orange. Zapewne gorzej to wygląda od strony klubów biedniejszych, ale Legia, Lech czy Wisła mogą jeszcze zarobić na braku sponsora tytularnego.

devios 20.07.2008 12:04

No, ale jeśli chcemy mieć coraz lepsze wyniki Wisły w LM i PUEFA, to prócz pieniędzy, niezbędna jest lepsza liga- wyższy poziom meczów. A wyższy poziom można osiągnąć jedynie w przypadku rozwoju mniejszych klubów- a brak sponsora tytularnego powoduje przeciwny kierunek w tym przypadku- "tylne" kluby nie zarobią tak dużo, jakby mogły.
W przypadku sponsora to trzeba pomyśleć- im da większe pieniądze, tym liga powinna bardziej się rozwijać, a tym samym działać na korzyść firmy.

dynek.pl 20.07.2008 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbigniew Drzymała
W Polsce osoby wspierające sport są totalnie samotne. Spotykają się wyłącznie z szykanami, wyzwiskami kibiców oraz najczęściej zupełnie nieuzasadnioną krytyką w mediach, a na dodatek ogromnymi kłopotami związanymi z dodatkowymi kontrolami urzędów państwowych. Sponsor wykładający pieniądze na sport to w oczach urzędników potencjalny oszust. Moje firmy co roku są drobiazgowo kontrolowane. Tylko ja sam wiem ile musiałem walczyć i tłumaczyc, aby urzędnicy uznali, że koszty związane z markrtingiem sportowym można odpisywać od podatku. Groclin płacił rocznie 8 mln zł różnego rodzaju podatków, a te pieniądze powinny być przeznaczone na transfery, szkolenie młodzieży, rozbudowę bazy. Ale państwo zamiast pozwolić na rozwój sportu, chce czerpać z niego dochody. Jeżeli nie nastąpią systemowe zmiany nigdy nie doczekamy się sukcesu. Do Austrii na finały ME pojechało z Polski kilkadziesiąt tysięcy wspaniałych kibiców. Na trybunach pojawił się nawet prezydent. Był świadkiem ogromnego rozczarowania swoich rodaków. Ale czy po powrocie do kraju podjął jakieś działania żeby w przyszłości było lepiej ?

Wklejam tak ku zadumie. Ile to juz czasu minelo od wysapienia Drzymaly w sejmie i nic sie nie zmienilo ? Ulgi podatkowe dla inwestujacych w sport zastosowano m.in. w Turcji i prosze gdzie jest ich pilka obecnie. Moze nalezaloby to wystapienie powtorzyc. Przeciez PO podobno jest partia bardziej otwarta na biznes. Zamiast bic piane o jakas amerykanska tarcze antysrakietowa (niech sobie ja biora Litwini) mozna by sie zajac czyms co przysluzylo by sie wiekszosci obywateli. Ale panstwo Polskie nigdy nie rezygnuje ze sparwdzonych zrodel dochodow. Teraz kiedy rozliczamy sie z przeszloscia, zamierzamy organizowac euro jest idealny moment zeby przez odpowiednie rozwiazania zachecic polski biznes do inwestowania w pilke.

dorotja 21.07.2008 05:03

Cała dyskusja o nowym magazynie ligowym została przeniesiona do >>> tego tematu
*
Będzie wielki transfer do Legii?

spinnaker 21.07.2008 15:13

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,w...wiadomosc.html no to Hernani do Wisły :)?

swoją drogą to ładny jednak burdel w tej lidze żeby na 4 dni przed startem się okazywało kto gra w Ekstraklasie

piter116 21.07.2008 15:25

http://legia.com/www/index.php?wyd=154
Kapitan Levante jedną nogą w Legii....
http://www.legia.com/www/pliki/newsy/inakin1.JPG
Coś "n" takie mniejsze :P

Eustachy 21.07.2008 16:03

Wyrwali doswiadczonego weterana. 61 spotkan w Primera Division na koncie, zla rekomendacja z pewnoscia nie jest. Dopiero w praniu wyjdzie, czy ten Iniaki, bedzie lepszy od poprzedniego Iniakiego i czy okaze sie dla Legii tym, czym dla Wisly okazal sie Cleber.

Lemoniadowy Joe 21.07.2008 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 570694)
Wklejam tak ku zadumie. Ile to juz czasu minelo od wysapienia Drzymaly w sejmie i nic sie nie zmienilo ? Ulgi podatkowe dla inwestujacych w sport zastosowano m.in. w Turcji i prosze gdzie jest ich pilka obecnie. Moze nalezaloby to wystapienie powtorzyc. Przeciez PO podobno jest partia bardziej otwarta na biznes. Zamiast bic piane o jakas amerykanska tarcze antysrakietowa (niech sobie ja biora Litwini) mozna by sie zajac czyms co przysluzylo by sie wiekszosci obywateli. Ale panstwo Polskie nigdy nie rezygnuje ze sparwdzonych zrodel dochodow. Teraz kiedy rozliczamy sie z przeszloscia, zamierzamy organizowac euro jest idealny moment zeby przez odpowiednie rozwiazania zachecic polski biznes do inwestowania w pilke.

teraz zsumować te wszystkie podatki od klubów pierwszo i drugoligowych i przeznaczyć w całości w szkolenie juniorów i za 7-10 lat jesteśmy jednym z najlepszych piłkarsko krajów na świecie a nasze kluby maja za grosze świetnych graczy i sprzedając za miliony euro.

Budują stadiony za setki milionów ale co z tego jak nie będzie dobrych piłkarzy to nie będzie i kibiców 7 tys ludzi na 40-50 tysięcznym stadionie to będzie śmieszne a rozwiązanie jest tak proste zwolinic na powiedzmy 10 lat kluby z podatków a całość kasy przeznaczyć na bazy i szkolenie ale wymagać tego jak wymaga sie spełniania wymogów licencyjnych.

a chyba tylko naiwni wierzą że ktoś u nas bedzie dokładał do klubów miliony euro aby dorównać zachodnim klubom

Wojtas 21.07.2008 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 571236)
.
Budują stadiony za setki milionów ale co z tego jak nie będzie dobrych piłkarzy to nie będzie i kibiców 7 tys ludzi na 40-50 tysięcznym stadionie to będzie śmieszne a rozwiązanie jest tak proste zwolinic na powiedzmy 10 lat kluby z podatków a całość kasy przeznaczyć na bazy i szkolenie ale wymagać tego jak wymaga sie spełniania wymogów licencyjnych.


Tez sobie o tym ostatnio pomyslalem,jak to bedzie wygladalo jak na naszych w bolach rodzacych sie stadionach na 40 tys ludzi bedzie 10.To nawet nie 1/3 ,a jakos nie widac sytuacjii gdzie wraz z idacym do przodu zmianami ,zmieni sie rowniez sytuacja w budzetach klubow,i gdzie cena zalozmy 1 mln Euro ktorą przyjdzie wydac na jakiegos pilkarza to nie cena z kosmosu.Tu przydaly by sie jakies zmiany w podatkach,ulgi itd .trabił o tym Drzymała ze bez tego to my bedziemy jaszcze bardziej bładzić z czarnej dupie ,niz z niej wychodzic ale jakos zmian w tym kierunku nie widac.

bleki 21.07.2008 16:31

SONDA

Kto ma największe szanse na tytuł mistrza Polski?
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/0,0.html

flamengista 21.07.2008 16:53

Nie ma co ukrywać. Podobnie jak ten kapitan Cadiz - tu transfer nie doszedł do skutku - Inaki Descarga po prostu musi prezentować wysokie umiejętności.

Jeśli gościu zagrał dwa sezony w podstawowym składzie Levante w Primera Division - to jest to nawet zbyt dobra rekomendacja jak na ligę polską.

Legia będzie miała świetnego prawego obrońcę.

ITI na razie sypie kasą, że aż miło - pytanie tylko, czy Urban to wykorzysta.

Dziadek-Tadek 21.07.2008 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 571251)
Tez sobie o tym ostatnio pomyslalem,jak to bedzie wygladalo jak na naszych w bolach rodzacych sie stadionach na 40 tys ludzi bedzie 10.To nawet nie 1/3 ,a jakos nie widac sytuacjii gdzie wraz z idacym do przodu zmianami ,zmieni sie rowniez sytuacja w budzetach klubow,i gdzie cena zalozmy 1 mln Euro ktorą przyjdzie wydac na jakiegos pilkarza to nie cena z kosmosu.Tu przydaly by sie jakies zmiany w podatkach,ulgi itd .trabił o tym Drzymała ze bez tego to my bedziemy jaszcze bardziej bładzić z czarnej dupie ,niz z niej wychodzic ale jakos zmian w tym kierunku nie widac.

tu przydała by się zmiana mentalności kibiców piłkarskich...

w takim azerbejdżanie na meczu było 40 tys, mimo, ze nie grali w swoim mieście... Na meczu z "głupim" Lechem....

A tutaj, trzeba wielkich transferów europejskich gwiazd typu Nei, bo inaczej Wojtasa nie ruszy tyłka na mecz...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 571263)
Nie ma co ukrywać. Podobnie jak ten kapitan Cadiz - tu transfer nie doszedł do skutku - Inaki Descarga po prostu musi prezentować wysokie umiejętności.

No jak musi, to musi... Szkoda...

Maćko 21.07.2008 17:35

Powiem szczerze, że ten obrońca to JEDYNY transfer Legii w tym okienku, który robi na mnie jakie-takie wrażenie... Rzeźniczak na prawej stronie to katastrofa, a Szala to dwie katastrofy, więc swój najsłabszy punkt Legia stara się wyeliminować. No i chwała za to, choć reszta transferów to dla mnie niewypały, o czym jeszcze zdążymy się przkonać.
No i oczywiście trzeba zobaczyć Hiszpana w akcji, bo nie kady Hiszpan musi być dobry, co pokazał Arubahumunaubahurabumahu(+10 innych liter).

matern 21.07.2008 18:02

po co odszedl ja niewiem

Uran235 21.07.2008 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matern (Post 571311)
po co odszedl ja niewiem

Kto, ten kapitan Levante? Może dlatego, że Levante jest w tragicznej sytuacji finansowej zalega z wypłatami już kilka miesięcy, było prawdopodobieństwo, że w ogóle nie wyjdą na mecz z Realem w ostatniej, czy przedostatniej kolejce. Pisałem o ich problemach w temacie transferowym już jakiś czas temu.

Gwiaździsty 21.07.2008 20:45

Niedawno wielu zachwycało sie Iwańskim i mlaskało jaki to wspaniały gracz, żałując że nie trafił do Wisły. Ja sie cieszę, że tak się stało. Bo już co nieco widać. Nie chodzi o to by zakontratować jak najwięcej. Czasami zespół po tzw. wzmocnieniach gra na takim samym poziomie jak poprzednio, albo jeszcze gorzej.

czesiu 21.07.2008 22:19

Kilka klubów zrobiło interesujące transfery i może być ciekawie. Beniaminki wniosą troche spontaniczności i nie będzie takiej nudy na w Wodzislawiu.

Nergal 21.07.2008 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 571386)
Niedawno wielu zachwycało sie Iwańskim i mlaskało jaki to wspaniały gracz, żałując że nie trafił do Wisły. Ja sie cieszę, że tak się stało. Bo już co nieco widać. Nie chodzi o to by zakontratować jak najwięcej. Czasami zespół po tzw. wzmocnieniach gra na takim samym poziomie jak poprzednio, albo jeszcze gorzej.

Jakbyśmy mieli mieć Iwańskiego to ja już wole brak transferów i posuchę na tym polu przez całe okienko transferowe. Toż to cieć jest co udowadnia w każdym kolejnym spotkaniu. Ot taki medialny transfer, dziennikarze wykreowali go na gwiazdę, Trzeciak kupił, legijna społeczność przyklasnęła w końcu najdroższy transfer z polskiego klubu do polskiego stał się faktem. Wszyscy się cieszą a Iwański jak dawał dupy w ważnych meczach w Lubinie czy reprezentacji (ważnych dla niego oczywiście nie dla repr.) tak zaczyna dawać w Legii (Homel) i dawał będzie, taka to już "gwiazda".

Pablo84 22.07.2008 03:23

Z całym szacunkiem, ale treba być niezle .......niętym, by oceniać zawodnika po jednym meczu.
Moim zdaniem Iwański zagrał najlepiej ze wszystkich legionistów w meczu z nami.
Każdy od niego wymaga strzelania bramek, a on wkoncu jest ofensywnym pomocnikiem, który ma kierować grą.Tylko on sprawiał jakikolwiek kłopot naszym obrońcom- 2 razy iwręcz ośmieszył, gdy przeszedł jak tyczki 4 lub gdynasi zrobili potrojenie a i tak się utrzymał przy piłce.
Będą z niego ludzie

A co do tego transferu Legii tego kapitana z Hiszpanii, to należy się tylko cieszyć.Tego typu piłkarze tylko mogą wzmonic nie tylko Legie, ale i całą polską piłkę.

jizzz 22.07.2008 07:19

Heh punkt widzenia zmienia się na tym forum w tempie błyskawicznym. Jeszcze jakiś czas temu ( przed transferem Iwańskiego do Legii) 3/4 brałoby go w ciemno, a teraz po kilku meczach sparingowych i meczu o superpuchar gdzie był wyróżniającym sie zawodnikiem 3/4 uważa go za najbardzie przereklamowaniego kopacza w lidze. To się nazywa nieumiejętność radzenia sobie z porażką i jest to wyjątkowo często spotykana na tym forum cecha.
Na szczeście są jeszcze takie osoby jak Pablo84, które potrafią obiektywnie oceniać sytuację

Zbychu 22.07.2008 08:45

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18549
Szkoda że Ćwielong nie zagra przeciwko Wiśle - fakt kasa by się przydała od Ruchu,ale raczej niebiescy będą woleli nie narażać się na koszty.Rozumiem jakby był mecz w pucharach,ale Liga Polska? - co jak co ale Ruchu z Ćwielongiem Wisła raczej nie musi się obawiać,a chyba powinno chodzić aby grać z jak najsilniejszym rywalem.W perpsektywie walki o LM Wisła powinna mierzyć się z zespołami jak najmocniejszymi.

GemHZR 22.07.2008 09:18

Z Levante sprzedał (a raczej prawdopodobnie sprzeda) go syndyk masy upadłościowej, który teraz tam prowadzi postępowanie upadłościowe. Descarga to kumpel trzeciaka z czasów jak ten jeszcze grał w Osasunie, inaczej pewnie by tu nie przyszedł ;) Dodatkowo powiem, że jest za darmo i kontraktu też pewnie wysokiego nie ma. Podobno pociągała go okazja gry o Mistrza Polski :P

W VValencji bardzo go szanują, dzisiaj wyleciał tam na oficjalne pożegnanie.

PoloniaDumaStolicy 22.07.2008 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 571562)
Z Levante sprzedał (a raczej prawdopodobnie sprzeda) go syndyk masy upadłościowej, który teraz tam prowadzi postępowanie upadłościowe. Descarga to kumpel trzeciaka z czasów jak ten jeszcze grał w Osasunie, inaczej pewnie by tu nie przyszedł ;) Dodatkowo powiem, że jest za darmo i kontraktu też pewnie wysokiego nie ma. Podobno pociągała go okazja gry o Mistrza Polski :P

W VValencji bardzo go szanują, dzisiaj wyleciał tam na oficjalne pożegnanie.

To bedzie takie bombowe wzmocnienie jak kilka lat temu Salenko - krol strzelcow mundialu - w Pogoni (albo w Stomilu, juz nie pamietam za bardzo) :rotfl:

wolfy 22.07.2008 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jizzz (Post 571531)
Heh punkt widzenia zmienia się na tym forum w tempie błyskawicznym. Jeszcze jakiś czas temu ( przed transferem Iwańskiego do Legii) 3/4 brałoby go w ciemno, a teraz po kilku meczach sparingowych i meczu o superpuchar gdzie był wyróżniającym sie zawodnikiem 3/4 uważa go za najbardzie przereklamowaniego kopacza w lidze. To się nazywa nieumiejętność radzenia sobie z porażką i jest to wyjątkowo często spotykana na tym forum cecha.
Na szczeście są jeszcze takie osoby jak Pablo84, które potrafią obiektywnie oceniać sytuację

Wyobraź sobie, że wielu na tym forum( w tym niżej podpisany )uważa Iwańskiego za słabego piłkarza od dawna, czemu wielokrotnie dawało tutaj wyraz. Dziwnym trafem zawsze zawodzi on w meczach z trudnymi przeciwnikami( a do nich nie zaliczam naszych rezerw, na których tle też zresztą nie błyszczał ).

Na koniec dobra moderatorska rada - będziesz nam wmawiał jakieś kompleksy, to się z tym forum pożegnasz. Nie potrzebujemy tu prowokatorów, a nasz profil psychologiczny możesz sobie opracowywać na onecie.

Nergal 22.07.2008 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 571662)
Wyobraź sobie, że wielu na tym forum( w tym niżej podpisany )uważa Iwańskiego za słabego piłkarza od dawna, czemu wielokrotnie dawało tutaj wyraz. Dziwnym trafem zawsze zawodzi on w meczach z trudnymi przeciwnikami( a do nich nie zaliczam naszych rezerw, na których tle też zresztą nie błyszczał )..

Ot zgadzam się w całej rozciągłości i piszę to już od dawna o Iwańskim. To marny grajek który zawodzi w najważniejszych spotkaniach jak z Dynamem Mińsk (potężny rywal) z Rumunami (najsłabszy rywal o LM dla polskiego zespołu odkąd pamiętam) w meczu z Rosją (baardzo ważnym dla niego z punktu widzenia reprezentacyjnej kariery). O czym ja pisze zresztą...ile asyst i goli zaliczył z czołówką naszej ligi w zeszłym sezonie? Z nami zero...z Legią zero...z Lechem też nie zaszalał....nie pamiętam jak z Groclinem ale szału bym się nie spodziewał.

Pablo84...z całym szacunkiem ale nie oceniam go po jednym meczu i odkąd pamiętam twierdzę że to słaby piłkarz i napewno nie na miarę naszych ambicji a już napewno nie za te pieniądze. Wyjątkowo przereklamowany grajek, a na deser żałosny aktor (od scena z Cabajem...). Ma 27 lat...skoro twierdzisz że będą z niego ludzie to....z całym szacunkiem ściągnij kilka spotkań o większą stawkę z jego udziałem i szybko powinieneś swój pogląd zrewidować.

Eustachy 22.07.2008 13:08

Ponoc Pasy kaperuja Robala za niespelna 0.5 mln euro
http://www.goool.pl/main.php?id=13592#komentarze

Rozbior Korony chyba sie zaczal na dobre. Nawiasem mowiac, nie wroze im raczej szybkiego powrotu do Ekstraklasy.
Wystarczy przypomniec, ze Arka ktora utrzymala caly pierwszoligowy sklad, miala ogromne trudnosci z awansem i w zasadzie uratowaly ja karne degradacje innych zespolow.

wolfy - no ja tez zdecydowanie nie wylozylbym za tego grajka takich pieniedzy, ale widocznie profesor z doktorem widza w nim cos czego ja i Ty dostrzec nie potrafimy :)

wolfy 22.07.2008 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 571699)
Ponoc Pasy kaperuja Robala za niespelna 0.5 mln euro
http://www.goool.pl/main.php?id=13592#komentarze

Rozbior Korony chyba sie zaczal na dobre.

"Niespełna"? Przecież on nawet tyle nie jest wart...
A poza tym - to taki "przyjacielski" transfer:D

Co do "szybkiego" powrotu - do czasu znalezienia sponsora będzie im trudno się utrzymać.

dorotja 22.07.2008 15:16

Kubicki nie poprowadzi Lechii, bo nie podpisał oświadczenia antykorupcyjnego!

7 kotów 22.07.2008 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 571699)
wolfy - no ja tez zdecydowanie nie wylozylbym za tego grajka takich pieniedzy, ale widocznie profesor z doktorem widza w nim cos czego ja i Ty dostrzec nie potrafimy :)


I dlatego - z calym szacunkiem dla Was panowie - to Oni maja tytuly - kolejno: Profesora i Doktora. A nie Wy.

: )


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl