![]() |
Spokojnie będzie sponsor.Fakt afery itp,ale teraz w kontekście Euro 2012 będzie coraz większy popyt na futbol,tym bardziej że będzie kilka meczy w otwartej TVP a ponadto magazyn ekstraklasy,więc jest coraz większa szansa na rozreklamowanie się przez Lige Polska.Prędzej czy później ale z jakimś orężem(Orange) czy innym Tyskim podpiszą umowe.
|
czy frajerska, to bym się kłócił, bo tak jak Zbychu napisał - będzie to coraz lepsza okazja do reklamy.
co nie zmienia tego, że Orange zaproponowało przyzwoite warunki, a i firmą jest znaną, nie tylko w Polsce, dlatego ciężko liczyć na wyższą ofertę. i ponawiam pytanie, dlaczego Piast nie wziął pod uwagę możliwości gry w Zabrzu? |
Takie gadanie. Jakos nie widac tego popytu na futbol. Jakos kolejni inwestorzy sie wycofuja. Nie widac nowych. Przykladu nie trzeba daleko szukac - mielismy miec jakiegos sponsora z gornej polki, mamy lokalna firma na tyl koszulek. Do tego kilka dobrze poukladanych klubow zdegradowanych, a jakos nie slychac o karach dla ludzi zamieszanych w korupcje i tylko ludzi co raz wiecej przychodzi i to jest jakis fenomen. Moze dlatego, ze pare klubow z duzych miastpowrocilo do ligi po wielu latach. Dla mnie to i tak bedzie najslabsza liga od kilku lat - pierwszy raz sie nie ciesze na start nowego sezonu.
|
Cytat:
bo taki stadion kosztuje jeszcze więcej w utrzymaniu niż ten w Wodzisławiu? Górnik za darmo na pewno nie dał by grać. A skoro nie stać Piasta grać na mniejszym i mniej kosztownym stadionie, to skąd wezmą środki na grę w Zabrzu? |
Cytat:
Jakiś problem z Caps Lockiem? |
Cytat:
|
Piast w Zabrzu? To tak jakby Wisła miała w nowym roku przejśc na stadion Cracovii. Dajcie spokój.
Mimo to liga zapowiada się dużo ciekawiej niż rok temu. |
no to w porządku, Zabrze odpada, ale Wodzisław czasem sobie nie życzy za dużo za ten wynajem?
przecież to ogromne sumy są, a stadion najwyższej klasy nie jest. co prawda, muszą mieć funduszę na utrzymanie dobrego stanu murawy itd itp, ale nie przesadzajmy. |
Cytat:
w 1 kolejce hitem są derby lubleskiego:D |
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze są odwołania, jeszcze mogą ( teoretycznie ) naszą sąsiadkę zdegradować ( za fałszowanie kontraktów:lol: ). Do startu ligi wiele jeszcze przed nami. |
Nie wiem jak to wygląda w innych klubach, ale np. Lipczyński z zarządu Lecha powiedział, że powierzchnie reklamową, którą dotychczas zajmowało Orange, Lech wykorzysta dla nowych sponsorów i zarobi na tym więcej niż gwarantowała to umowa z Orange. Zapewne gorzej to wygląda od strony klubów biedniejszych, ale Legia, Lech czy Wisła mogą jeszcze zarobić na braku sponsora tytularnego.
|
No, ale jeśli chcemy mieć coraz lepsze wyniki Wisły w LM i PUEFA, to prócz pieniędzy, niezbędna jest lepsza liga- wyższy poziom meczów. A wyższy poziom można osiągnąć jedynie w przypadku rozwoju mniejszych klubów- a brak sponsora tytularnego powoduje przeciwny kierunek w tym przypadku- "tylne" kluby nie zarobią tak dużo, jakby mogły.
W przypadku sponsora to trzeba pomyśleć- im da większe pieniądze, tym liga powinna bardziej się rozwijać, a tym samym działać na korzyść firmy. |
Cytat:
|
Cała dyskusja o nowym magazynie ligowym została przeniesiona do >>> tego tematu
* Będzie wielki transfer do Legii? |
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,w...wiadomosc.html no to Hernani do Wisły :)?
swoją drogą to ładny jednak burdel w tej lidze żeby na 4 dni przed startem się okazywało kto gra w Ekstraklasie |
http://legia.com/www/index.php?wyd=154
Kapitan Levante jedną nogą w Legii.... http://www.legia.com/www/pliki/newsy/inakin1.JPG Coś "n" takie mniejsze :P |
Wyrwali doswiadczonego weterana. 61 spotkan w Primera Division na koncie, zla rekomendacja z pewnoscia nie jest. Dopiero w praniu wyjdzie, czy ten Iniaki, bedzie lepszy od poprzedniego Iniakiego i czy okaze sie dla Legii tym, czym dla Wisly okazal sie Cleber.
|
Cytat:
Budują stadiony za setki milionów ale co z tego jak nie będzie dobrych piłkarzy to nie będzie i kibiców 7 tys ludzi na 40-50 tysięcznym stadionie to będzie śmieszne a rozwiązanie jest tak proste zwolinic na powiedzmy 10 lat kluby z podatków a całość kasy przeznaczyć na bazy i szkolenie ale wymagać tego jak wymaga sie spełniania wymogów licencyjnych. a chyba tylko naiwni wierzą że ktoś u nas bedzie dokładał do klubów miliony euro aby dorównać zachodnim klubom |
Cytat:
Tez sobie o tym ostatnio pomyslalem,jak to bedzie wygladalo jak na naszych w bolach rodzacych sie stadionach na 40 tys ludzi bedzie 10.To nawet nie 1/3 ,a jakos nie widac sytuacjii gdzie wraz z idacym do przodu zmianami ,zmieni sie rowniez sytuacja w budzetach klubow,i gdzie cena zalozmy 1 mln Euro ktorą przyjdzie wydac na jakiegos pilkarza to nie cena z kosmosu.Tu przydaly by sie jakies zmiany w podatkach,ulgi itd .trabił o tym Drzymała ze bez tego to my bedziemy jaszcze bardziej bładzić z czarnej dupie ,niz z niej wychodzic ale jakos zmian w tym kierunku nie widac. |
|
Nie ma co ukrywać. Podobnie jak ten kapitan Cadiz - tu transfer nie doszedł do skutku - Inaki Descarga po prostu musi prezentować wysokie umiejętności.
Jeśli gościu zagrał dwa sezony w podstawowym składzie Levante w Primera Division - to jest to nawet zbyt dobra rekomendacja jak na ligę polską. Legia będzie miała świetnego prawego obrońcę. ITI na razie sypie kasą, że aż miło - pytanie tylko, czy Urban to wykorzysta. |
Cytat:
w takim azerbejdżanie na meczu było 40 tys, mimo, ze nie grali w swoim mieście... Na meczu z "głupim" Lechem.... A tutaj, trzeba wielkich transferów europejskich gwiazd typu Nei, bo inaczej Wojtasa nie ruszy tyłka na mecz... Cytat:
|
Powiem szczerze, że ten obrońca to JEDYNY transfer Legii w tym okienku, który robi na mnie jakie-takie wrażenie... Rzeźniczak na prawej stronie to katastrofa, a Szala to dwie katastrofy, więc swój najsłabszy punkt Legia stara się wyeliminować. No i chwała za to, choć reszta transferów to dla mnie niewypały, o czym jeszcze zdążymy się przkonać.
No i oczywiście trzeba zobaczyć Hiszpana w akcji, bo nie kady Hiszpan musi być dobry, co pokazał Arubahumunaubahurabumahu(+10 innych liter). |
po co odszedl ja niewiem
|
Cytat:
|
Niedawno wielu zachwycało sie Iwańskim i mlaskało jaki to wspaniały gracz, żałując że nie trafił do Wisły. Ja sie cieszę, że tak się stało. Bo już co nieco widać. Nie chodzi o to by zakontratować jak najwięcej. Czasami zespół po tzw. wzmocnieniach gra na takim samym poziomie jak poprzednio, albo jeszcze gorzej.
|
Kilka klubów zrobiło interesujące transfery i może być ciekawie. Beniaminki wniosą troche spontaniczności i nie będzie takiej nudy na w Wodzislawiu.
|
Cytat:
|
Z całym szacunkiem, ale treba być niezle .......niętym, by oceniać zawodnika po jednym meczu.
Moim zdaniem Iwański zagrał najlepiej ze wszystkich legionistów w meczu z nami. Każdy od niego wymaga strzelania bramek, a on wkoncu jest ofensywnym pomocnikiem, który ma kierować grą.Tylko on sprawiał jakikolwiek kłopot naszym obrońcom- 2 razy iwręcz ośmieszył, gdy przeszedł jak tyczki 4 lub gdynasi zrobili potrojenie a i tak się utrzymał przy piłce. Będą z niego ludzie A co do tego transferu Legii tego kapitana z Hiszpanii, to należy się tylko cieszyć.Tego typu piłkarze tylko mogą wzmonic nie tylko Legie, ale i całą polską piłkę. |
Heh punkt widzenia zmienia się na tym forum w tempie błyskawicznym. Jeszcze jakiś czas temu ( przed transferem Iwańskiego do Legii) 3/4 brałoby go w ciemno, a teraz po kilku meczach sparingowych i meczu o superpuchar gdzie był wyróżniającym sie zawodnikiem 3/4 uważa go za najbardzie przereklamowaniego kopacza w lidze. To się nazywa nieumiejętność radzenia sobie z porażką i jest to wyjątkowo często spotykana na tym forum cecha.
Na szczeście są jeszcze takie osoby jak Pablo84, które potrafią obiektywnie oceniać sytuację |
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18549
Szkoda że Ćwielong nie zagra przeciwko Wiśle - fakt kasa by się przydała od Ruchu,ale raczej niebiescy będą woleli nie narażać się na koszty.Rozumiem jakby był mecz w pucharach,ale Liga Polska? - co jak co ale Ruchu z Ćwielongiem Wisła raczej nie musi się obawiać,a chyba powinno chodzić aby grać z jak najsilniejszym rywalem.W perpsektywie walki o LM Wisła powinna mierzyć się z zespołami jak najmocniejszymi. |
Z Levante sprzedał (a raczej prawdopodobnie sprzeda) go syndyk masy upadłościowej, który teraz tam prowadzi postępowanie upadłościowe. Descarga to kumpel trzeciaka z czasów jak ten jeszcze grał w Osasunie, inaczej pewnie by tu nie przyszedł ;) Dodatkowo powiem, że jest za darmo i kontraktu też pewnie wysokiego nie ma. Podobno pociągała go okazja gry o Mistrza Polski :P
W VValencji bardzo go szanują, dzisiaj wyleciał tam na oficjalne pożegnanie. |
Cytat:
|
Cytat:
Na koniec dobra moderatorska rada - będziesz nam wmawiał jakieś kompleksy, to się z tym forum pożegnasz. Nie potrzebujemy tu prowokatorów, a nasz profil psychologiczny możesz sobie opracowywać na onecie. |
Cytat:
Pablo84...z całym szacunkiem ale nie oceniam go po jednym meczu i odkąd pamiętam twierdzę że to słaby piłkarz i napewno nie na miarę naszych ambicji a już napewno nie za te pieniądze. Wyjątkowo przereklamowany grajek, a na deser żałosny aktor (od scena z Cabajem...). Ma 27 lat...skoro twierdzisz że będą z niego ludzie to....z całym szacunkiem ściągnij kilka spotkań o większą stawkę z jego udziałem i szybko powinieneś swój pogląd zrewidować. |
Ponoc Pasy kaperuja Robala za niespelna 0.5 mln euro
http://www.goool.pl/main.php?id=13592#komentarze Rozbior Korony chyba sie zaczal na dobre. Nawiasem mowiac, nie wroze im raczej szybkiego powrotu do Ekstraklasy. Wystarczy przypomniec, ze Arka ktora utrzymala caly pierwszoligowy sklad, miala ogromne trudnosci z awansem i w zasadzie uratowaly ja karne degradacje innych zespolow. wolfy - no ja tez zdecydowanie nie wylozylbym za tego grajka takich pieniedzy, ale widocznie profesor z doktorem widza w nim cos czego ja i Ty dostrzec nie potrafimy :) |
Cytat:
A poza tym - to taki "przyjacielski" transfer:D Co do "szybkiego" powrotu - do czasu znalezienia sponsora będzie im trudno się utrzymać. |
|
Cytat:
I dlatego - z calym szacunkiem dla Was panowie - to Oni maja tytuly - kolejno: Profesora i Doktora. A nie Wy. : ) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl