Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 - gr. B (grupa "polska") (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4471)

TSWojtas 13.06.2008 09:23

WSTYD ŻENADA GŁUPOTA - Polska reprezentacja i Leo na ME . Z Chorwacją wygramy ...

sandomingo 13.06.2008 09:24

Z przebiegu meczu wynik - niestety - zasłużony, choć sposób w jaki do niego doprowadzono niesmaczny.

Trzeba tylko pamiętać, że graliśmy z drużyną co najwyżej przeciętną a nie pokazaliśmy praktycznie nic.NIC.

Najbardziej boli mnie fakt, że po raz kolejny mając pełną świadomość własnych niedostatków stricte piłkarskich drużyna nie jest przygotowana pod względem fizycznym.
I to nie tylko zawodnicy, którzy nie grają w swoich klubach tylko dosłownie wszyscy.

Po drugie nie wiem, czy naprawdę nie było lepszych zawodników żeby powołać ich na ten turniej?? Przecież selekcja Leo to jakaś kosmiczna pomyłka, żywcem nie ma kto grać...
Nie da się ukryć, że oprócz piłkarzy, którzy po raz kolejny zawiedli na całej linii, poważne błędy popełnił Beenhaker.
O selekcji już wspomniałem.
Nie wyciągnął żadnych wniosków z błędnej taktyki przeciwko Niemcom, to z czego śmiał się trener Greków i o czym pisała prasa powtórzyło się w całej okazałości. Austriacy w pierwszej połówce wchodzili w naszą obronę jak w masło. To - oprócz marnej formy fizycznej i piłkarskiej - efekt złego ustawienia zespołu.
Ma tych zawodników przez 3 tygodnie na zgrupowaniu i nie widzi że np. Jop jest kompletnie bez formy. No chyba że siadła mu psychika ale w to ciężko uwierzyć mając za przeciwnika taką potęgę jak Austria.

Zastanawiam się czy eliminacji MŚ 2010 nie powinno się poświęcić na budowanie kadry pod kątem Euro 2012.
Bo to,co pokazaliśmy na tym turnieju to jest niestety żałosne. Takiej przewagi, jaką mieli Austriacy do 30 minuty nie miał na tym turnieju żaden inny zespół.
A jest to zespół, który szalał z radości po tym remisie, wraz z kibicami. Czyli dla nich naprawdę sukcesem i celem na tych mistrzostwach było nieprzegranie wszystkich meczów.

ToTylkoJa 13.06.2008 09:25

mnie bardziej niż ten karny z kapelusza wkurzył fakt, że Polacy zamiast cisnąć i walczyć o drugiego gola, to zaczęli się zabawiać w rożne i grę na czas. Co im dawała wygrana 1-0? Praktycznie nic(oczywiście więcej niż remis). Nawet późniejsza wygrana z Chorwacją 1-0 (teoretycznie) przy wygranej Niemiec nad Austrią gówno nam dawała. Powinni walczyć o jak najlepszy bilans bramkowy, który przydał by się zapewne w wielce prawdopodobnej 'małej tabelce'. Bo, że wygrać jakimś cudem jedną bramką z Chorwacją, to jeszcze jestem w stanie uwierzyć, ale pokonać ich dwoma, trzema golami- w to już nie. Sami jesteśmy winni tego karnego.

MicK 13.06.2008 09:25

pytanie na kacu:
Zrobili coś temu Webb'owi nasi? Jakieś podcięte gardło, spalony samochód lub coś w ten deseń.

Lemoniadowy Joe 13.06.2008 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 550840)

A jest to zespół, który szalał z radości po tym remisie, wraz z kibicami. Czyli dla nich naprawdę sukcesem i celem na tych mistrzostwach było nieprzegranie wszystkich meczów.

bo ten remis im naprawdę dużo daje nawet nie wiem czy nie jest tyle samo wart co zwycięstwo wiec nic dziwnego że Austriacy sie cieszyli.

sandomingo 13.06.2008 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 550846)
bo ten remis im naprawdę dużo daje nawet nie wiem czy nie jest tyle samo wart co zwycięstwo wiec nic dziwnego że Austriacy sie cieszyli.

Daje im nadzieję na awans do ćwierćfinału pod warunkiem że wygrają z Niemcami.
Tyle że pomimo wczorajszego słabego meczu Niemiaszków to ciężko w to uwierzyć, żeby się nie uporali z taką drużyną jak Austria. No chyba że sędzia będzie się bardzo starał ale to mało prawdopodobne.
Także szanse Austriaków to raczej kwestia pompowania atmosfery przez ich prasę przez kilka najbliższych dni.

carpenter 13.06.2008 09:35

Ten mecz nie byl na remis, bo po 90 minutach prowadzilismy 1-0. Co z tego ze Austriacy mieli 3 setki jak nie umieli pokonac Artrura. Gra bramkarza jest elementem gry, a nie dodatkiem do meczu, i skoro Boruc te sytuacje wybronil(albo raczej ausrtriacy tego nie strzelili) to te bramki im sie nie nalezaly.Co do spalonego to ile razy, takie bramki strzelali najlepsi na swiecie.Spalony czy nam sie to podoba czy nie jest elementem gry w pilke nozna, bo niektore sytuacje sa nie do wychwycenia w ulamku sekundy.Natomiast takie kur***** jakie wczoraj ten idiota odstawil to jest kryminal. Wiedzialem ze FIFA i UEFA niezle walki kreca, ale to bylo przegiecie.Nie mozemy wiecznie mowic, ze deszcz pada jak nam otwarcie w twarz pluja.Ja to nazywam po imieniu to bylo zlodziejstwo i skandal.PZPN powinien wyslac oficjalne pismo z protestem, gdyby nie fakt ze to to samo bagno.

Aro1234 13.06.2008 09:39

ToTylkoJa - akurat to ile byśmy wygrali z Austrią nie miałoby żadnego znaczenia. Powód - jeśli 3 zespoły mają po 6 pkt a to było bardzo możliwe, to robi się tabelkę między trzema zainteresowanymi i nie liczy meczu z Austrią. W tej sytuacji wygrana 1:0 z Austrią i dwoma bramkami z Chorwacją dawała 100% awans bez względu na to ile Niemcy by sobie wygrali z Austriakami.

Co do goli ze spalonego na tym turnieju.
1) Niemcy - Polska na 1:0
2) Holandia - Włochy na 1:0 - z tym, że tutaj można się kłócić. Fani Włochów będą mówić - spalony był, fani Holandii - spalonego nie było bo Panucci brał udział w akcji.
3) Polska - Austria na 1:0
Warte odnotowania jest również, że nie uznano nam prawidłowego gola Smolarka z Niemcami na 1:1.

Najbardziej śmieszne jest to, że teraz ****imy na Austriaków, że tacy, że owacy, a w poniedziałek wszyscy będziemy za nich trzymać kciuki, że a nóż wyjebią Niemców.

Dopóki piłka w grze...

Lemoniadowy Joe 13.06.2008 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 550847)
Daje im nadzieję na awans do ćwierćfinału pod warunkiem że wygrają z Niemcami.
Tyle że pomimo wczorajszego słabego meczu Niemiaszków to ciężko w to uwierzyć, żeby się nie uporali z taką drużyną jak Austria. No chyba że sędzia będzie się bardzo starał ale to mało prawdopodobne.
Także szanse Austriaków to raczej kwestia pompowania atmosfery przez ich prasę przez kilka najbliższych dni.

z drugiej strony ta Austria grając z Chorwacja fakt że przy niekorzystnym wyniku miała długimi momentami przewagę więc wszystko jest możliwe , a choćby mieli tylko 20 % to zawsze jest to już coś

K_2 13.06.2008 09:42

Niech zbojkotuja mecz z Chorwacja ,znow nam pluja w twarz

ToTylkoJa 13.06.2008 09:43

widać na tym turnieju Polaków nie chcą. Zawodnik niemiecki przy pierwszej bramce dla Niemiec był na spalonym. Na identycznym spalonym był również Smolarek, tyle, że ten sam sędzia liniowy nagle przejrzał na oczy i wychwycił minimalny spalony. W meczu z Austrią fakt, padł u nas gol ze spalonego, ale było to bardzo ciężkie do wychwycenia, ponieważ Roger się cofał od bramki, a zawodnik Austrii szedł w kierunku bramki. A Austriacka sytuacja, gdy dwaj wychodzili na sam na sam, okazało się, że był spalony i to ponad pół metrowy(obliczenia Polsatu). O karnym nawet nie chce mi się wspominać.


Aro1234 zauważ, że napisałem o ile wierzę w wygraną nad Chorwacją jedną bramką, o tyle nie wierzę w większą wygraną. Więc wtedy liczył by się ogólny bilans bramkowy

K_2 13.06.2008 09:48

Ten trzeci mecz jest chyba po to zeby nas juz krańcowo wku*wić.Powtorka z meczu z USA jest mozliwa (3-1) i moze nawet wygramy z Choawatami ,ale nie wierze w korzystny wynik meczu Austria-Niemcy.

Aro1234 13.06.2008 09:49

Ale fakt jest taki, że gole z Austrią wałka by dały. Mogliśmy wygrać 6:0 a wygrana 1:0 z Chorwacją by nas wyeliminowała... :(

Gabri 13.06.2008 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 550786)
Dwa lata temu Niemcy byli siejaca postrach druzyna, a teraz ledwo czasem cos kopna.
No chyba ze z Chorwatami tylko udawali, bo az tak bardzo pragneli nam skomplikowac mozliwosc awansu.
Ja jednak czuje, ze wyjdzie szydlo z wora w dalszej fazie turnieju i szkopy wyraznie wtopia z Portugalia.

A ja jednak myślę, że sobie zlekceważyli Chorwację po tym jak ta zagrała piach z Austriakami, zobaczymy jak będą grać w dalszej fazie turnieju. Poza tym, z słabiutkim Ekwadorem też nie zdołaliśmy sensownie rozgrywać piłki więc o czym my mówimy. Pod tym względem w ostatnim meczu z Niemcami był ogromny postęp i mimo katastrofalnej I połowy z Austrią mamy większe możliwości i umiejętności niż za Engela czy Janasa, o przygotowaniu kondycyjnym nie wspominając. Jeśli tylko tą fatalną selekcję drugiej "11" Leo zmieni i pozbędzie się kilku wypłowiałych gwiazdek nie grających w klubach (Krzynówek) to powinien zostać bo lepszego trenera (poza Heńkiem) u nas nie znajdziesz.

Aro1234 13.06.2008 10:05

A właśnie! Teraz powinni zrobić tak:
Zredukować wynik na 1:0 dla Austrii bo nasz gol był nieprawidłowy!
Borucowi wjebać czerwoną kartkę, że śmiał wybronić trzy setki!
Rogera do ekwadorskiego więzienia za to iż wbił gola, co więcej ze spalonego!
Lewandowskiego odesłać na Sybir, za to że pozwolił sobie pociągnąć Austriaka za koszulkę!
Krzynówka za to, że prawie strzelił gola z wolnego powinni połamać!
Ale za to Jopowi dać medal za zasługi, bo był naprawdę bliski "strzelenia samobója".

PS. Podolski parę dni temu mówił, że zrobi wszystko żeby pomóc Polakom w awansie do 1/4. Myślę, iż powinien wjebać dwa samobóje z Austrią. Takie coś nam wystarczy, bo resztę wypatrzą sędziowie i mecz skończy się wynikiem 4:3 dla Austrii. My rzecz jasna wygramy 2:0 z Chorwatami!

Aga21 13.06.2008 10:17

Najbardziej mi szkoda Rogera...od 30 min do 93 był Polakiem a teraz?

Kocur 13.06.2008 10:23

http://howardwebb.com.pl/:rotfl:


Ale ludzie potrafią dać po bandzie :)

Lemoniadowy Joe 13.06.2008 10:23

Kurski :)

http://www.dziennik.pl/multimedia/ar...tml?view=large

South 13.06.2008 10:32

Ja chciałem tylko dodać że bardzo mnie ucieszyła obecność flagi Wisły na reprze :)

Football Sorceress 13.06.2008 10:39

Cytat:

K.URWA HOWARD WEBB TY S****Y TY SYNU!!

Za takie coś angielski sędzia na wyspach brytyjskich by w ŻYCIU K1URWA karnego nie podyktował! ;(

Zostaliśmy wydymani w biały dzień! Jebać anglików, niemców, austriaków i wszystkich turko-polskich volksdeutschów grających w tych drużynach! Jebać wszystkie germańskie nacje!! :|

****a za wcześnie się cieszyłem, że angielskie brudasy nie grają na EURO. Znalazła się łysa szmata :[ cały jebany mecz gwizdał pod Austrie i na koniec nas wydymał.


Wszystkich przepraszam za wulgaryzmy ale nie potrafię opanować emocji.
Dzisiaj ja też się podpiszę pod przekleństwami mojego kolegi ze studiów. Wróciłam z meczu na poznańskim Placu Wolności. Poznański vox populi, vox Dei prosto z ulicy: Je*bać sędziego i całą rodzinę jego! Jak pomyśle, ze to samo mogą zrobić naszym klubom w europejskich pucharach, to mnie szlag trafia :!: :evil: :evil: :evil: Jak zobaczę kogoś na mieście w koszulce anglii itp. itd. to opluję i liść bez ostrzeżenia :evil: Potem szopka, ze niby emeryt strzela :evil:

Devonisch 13.06.2008 10:40

Gdyby ktoś chciał wysłać maila z gratulacjami za dobry mecz:

[email protected]

kch19eg 13.06.2008 10:50

Ale trzeba szczerze przyznać że ten Webb uratował nam trochę dupska, bo w momencie w którym na boisku przebywała tylko jedna drużyna (i to nie nasza) podarował nam gola ze spalonego czym skutecznie podciął skrzydła Ysterajsiom. Mnie się mimo wszystko wydaję że ten remis był na własne życzenie, w momencie w którym sędzia podarował nam taki prezencik Austria oddała nam pole do gry, a my z tego nie korzystaliśmy, mimo że w drugiej połowie po prostu wypadało strzelić tą drugą bramkę, to zaczęliśmy grać na czas i kusiliśmy los. Brak wartościowych zmienników dał się jeszcze raz we znaki, Krzynówek zagrał taki piach że aż się źle robiło gdy miał piłkę przy nodze. Smolarek niewiele lepiej, ale... nie ma kogo wpuścić na zmianę. I no cholera, nigdy nie spodziewałem się że to kiedyś napiszę ale moim zdaniem Leo niewiele różni się od Janasa. Eliminacje tak samo obaj dobrze przeszli, a przed i w samym turnieju obaj popełnili ogromne błędy...

Aro1234 13.06.2008 10:55

Nie Webb nam uratował dupska tylko liniowy jeśli już... Webb ni chuja nie mógł tego widzieć. W ogóle cała trójka sędziowska była pojebana. Po jednej stronie (tej co padły gole) liniowy był cały czas spóźniony, nie nadążał za akcją, po drugiej zaś stronie też jedno sam na sam ze spalonego było i tylko Boruc nas uratował... Cała trójka na szafot.

Maciuś 13.06.2008 11:02

Jesli Leo nie osiagnie wiecej od Engela (3 pkt w calym turnieju na MŚ) oraz Janasa (3 pkt) to jestem za tym zeby Holendra zwolnic.

carpenter 13.06.2008 11:06

Na szczescie to nie ty podejmiesz ta decyzje

_ukoL 13.06.2008 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 550892)
Jesli Leo nie osiagnie wiecej od Engela (3 pkt w calym turnieju na MŚ) oraz Janasa (3 pkt) to jestem za tym zeby Holendra zwolnic.

Myślisz, że inny trener zrobi coś z tymi piłkarzami? Z Nimi nic więcej niż obecny mizerny poziom nie da się zrobić, amen. :rotfl:

sandomingo 13.06.2008 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 550894)
Myślisz, że inny trener zrobi coś z tymi piłkarzami? Z Nimi nic więcej niż obecny mizerny poziom nie da się zrobić, amen. :rotfl:

Pytanie tylko czy to Leo jest tą osobą, która ma nam budować w zasadzie nową reprezentację, docelowo na Euro 2012.

ToTylkoJa 13.06.2008 11:14

mnie Leo wkurzył już przed ME. Mógł by ugrać nawet 0 pkt, ale jakby zabrał zawodników godnych gry w reprezentacji. Pazdan, Żurawski, Kokoszka, Krzynówek, Łobodziński, Wawrzyniak nie powinni się wcale znaleźć na tym turnieju. Gdzie Jeleń, Głowacki, Brożek, Sikora? Pamiętam słowa Beenhakkera, gdy obejmował reprezentacje jak dziś- W kadrze będą grać zawodnicy, którzy grają w swoich klubach i są aktualnie w najlepszej formie. Nie wiem w ogóle, po co Leo brał nawet na zgrupowanie przed ME Matusiaka. Koleś pokazywał może z 10% tego co Paweł Brożek w Wiśle. Reasumując- czuję się przez Leo Beenhakkera oszukany. Składał obietnice, których nie dotrzymał(chodzi o selekcję)

http://pl.youtube.com/watch?v=X-R-XSIUVYE pomysłowość co niektórych mnie poraża :lol:

Czesław 13.06.2008 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 550894)
Myślisz, że inny trener zrobi coś z tymi piłkarzami? Z Nimi nic więcej niż obecny mizerny poziom nie da się zrobić, amen. :rotfl:

Taaa, a świstak siedzi i zawija.....

kreseq 13.06.2008 11:22

Zmieniajmy trenerow a zawodnikow kochajmy i wmawiajmy ze nic sie nie stalo - daleko z tym zajdziemy zobaczycie.

P.e.c.h 13.06.2008 11:31

Tylko dlaczego wcześniej wszyscy lecieli bez skrupułów, a ten przemądrzały i kłamliwy buc, ma zostać świętą krową?

tofik 13.06.2008 11:33

Pierwszym ruchem Leo (jeśli zostanie) to powinno być kopnięcie w dupę starej gwardii tj.
Bąk, Jop, Żurawski, Żewłakow i nie powoływać mi więcej łamag tj. Łobodziński, Pazdan, Wasilewski, Wawrzyniak, bo tylko się tą selekcją ośmieszył.

Wypróbować Marcina Kowalczyka, Sznaucnera (dobra marka w Grecji), Gancarczyka, Jodłowca, postawić na Głowackiego jeśli nadal będzie w takiej dobrej formie.
Wprowadzić zdecydowanie do drużyny Majewskiego, Pawłowskiego, Brożka, Jelenia, Piszczka, próbować dalej Wichniarka i Sagana.
I najwazniejsze, nie liczyć na cuda i nie wierzyć w bajki smarowane przez media. Za 15 lat jak będzie infrastruktura, to zaczniemy stawiać wymagania i cele.

sandomingo 13.06.2008 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 550903)
Zmieniajmy trenerow a zawodnikow kochajmy i wmawiajmy ze nic sie nie stalo - daleko z tym zajdziemy zobaczycie.

Zawodników zmienić trzeba. Niektórzy z nich pokazali, że nie są w stanie udźwignąć ciężaru wielkiej imprezy.
Żurawski, Krzynówek, Smolarek, Jop. Zawiedli kompletnie.
Bąk kończy karierę reprezentacyjną, Żewłakow - nie wiem czy będzie można na niego liczyć w perspektywie Euro 2012.
A to powinna być dla nas impreza docelowa.

Innych zawodników z góry nie skreślam - nie wiem, czy uda znaleźć się kogoś lepszego.

Ale próbować na pewno trzeba.

Jeżeli wymieniamy minimum 5 zawodników z podstawowej jedenastki to jest to gruntowna przebudowa drużyny.

I tutaj zachodzi pytanie, czy kierownikiem budowy ma być Leo, czy ktoś inny.

Ale to już się robi wątek do tematu o reprezentacji.

K_2 13.06.2008 11:44

Sadze ,ze nasi powinni przygotowac transparent lub sektorowke z napisem po angielsku co sadzimy o Howardzie Webbie

nesta 13.06.2008 11:51

Wyjebac to powinni tych gwiazdorow Zurawskiego, obronce z Emiratow Arabskich, Krzynowka, te wory ziemniakow Wasilewskiego, Jopa ! A nie trenera ! Przejawiaja zero skromnosci i pokory, oni sa najlepsi, wszystko im sie nalezy!

Niech graja Smolarek, Roger, Boruc, Lewandowski i do tego dobrac mlodych zawodnikow jak Kokoszka, Zachorski, Boguski, Brozek, Jelen itp. Zawodnikow, ktorzy sa juz inni, wywodza sie z troche innego systemu szkolenia niz tamte stare pryki. Wiedza co to przyjac pilke, maja jakies podstawy techniki, szybkiej gry, dynamiki. A nie zgrane gwiazdy, siedzace na lawkach.
Szwajcaria gra 19-20 latkami i gra lepiej niz Polska. Moze przegaja jak oni, ale zobaczycie gdzie beda Szwajcarzy za kilka lat, a gdzie Polska kadra jak nic sie nie zmieni.

Zawodnikow i kibicow mam w dupie gleboko po tym meczu. Dzisiaj juz widze Lewandowskiego, Dudke usmiechnietych na treningu. Zal mi tylko Leo i Hoek-a, bo oni sie tym najbardziej chyba przejmuja, bo potraktowali to jako trudne wyzwanie i jeden idiota sedzia zniweczyl ich prace.

Aro1234 13.06.2008 11:52

I tu należy zrobić tylko i wyłącznie tak jak zrobiono w Cracovii. Cholera nie sądziłem że się na ten klub kiedyś powołam. Piłkarze chcieli wyjebania trenera, a prezesik powiedział, że prędzej drużynę całą wymieni niż trenera.
Myślę, że był jakiś konflikt w kadrze, w który zamieszani byli Błaszczykowski, Żurawski, Kuszczak i Krzynówek. Pojebali atmosferę i wyniki są słabsze. Mam nadzieję, że po Mistrzostwach prawda wyjdzie na jaw, bo skoro Kuba mówi, że kontuzji nie było to jaki mógłby być inny powód odesłania go do domu niż jego fochy?

Cóż... Trzeba zrobić czystkę w kadrze i stawiać na młodzież. Jedynie szkoda, że Bąkowi uciekają latka...

Btw. Wtedy co było w 93.minucie zamieszanie w polu karnym, to myślałem, że Bąk wyjebie sztukę tej szmacie austriackiej :P :rotfl:

Zahorski? Nie sądzę... Kiepski gracz...

Na ten moment w kadrze jest kilku klasowych graczy: Boruc, Bąk, Żewłakow, Lewandowski, Smolarek, Roger, Golański (tylko że nie na lewej stronie!), Fabiański (jako rezerwowy bramkarz), Saganowski.

Leo - MUSISZ ZROBIĆ CZYSTKĘ I NIE PRZEJMUJ SIĘ PORAŻKĄ NA TYCH MISTRZOSTWACH!

kądzikowski 13.06.2008 11:54

http://wiadomosci.onet.pl/1768723,69,item.html

Haha..to sie Webb pospinał..haha

nesta 13.06.2008 11:56

Ja tez uwazam, ze jest cos o czym nie wiedza kibice... Cos musialo stac sie w szatni, jakis konflikt, bo wyraznie widac, ze cala atmosfera siadla.

Gabri 13.06.2008 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 550903)
Zmieniajmy trenerow a zawodnikow kochajmy i wmawiajmy ze nic sie nie stalo - daleko z tym zajdziemy zobaczycie.

Dokładnie. Trenera zmienimy, a zawodnicy grający piach zostaną. A potem znowu będzie wielkie zdziwienie i płakusianie jak odpadniemy po rundzie grupowej lub jeszcze w eliminacjach. Prawda taka, że z grajkami, którzy tak olewają swoje obowiązki jak nasi w pierwszej połowie z Austrią to nawet Mourinho by nic nie osiągnął.

Aro1234 13.06.2008 12:01

A i jeszcze jedno. Powinniśmy zacząć przygotowywania pod kątem EURO 2012. Budowę drużyny zacząć od podstaw jakimi są wymienieni w poprzednim moim poście zawodnicy. Dokoptować do tego młodzież (Majewski, Pawłowski), "gwiazdki" z ligi (Głowacki, Brożek, Zieńczuk, Sikora, Rocki i inni) i stworzyć dobrze działający kolektyw.

Eliminacje do Mistrzostw Świata rzecz jasna potraktować poważnie. Starać się awansować, a jakoś szczególnie ciężkiej grupy nie mamy. Jeśli się uda, to bardzo dobrze, jeśli nie to trudno. Ale na pewno należy głównie patrzeć na to co będzie za 4 lata! A nie płakać jak Szwajcarzy teraz, którzy mimo dobrej gry, po dwóch meczach żegnają się z turniejem... My przynajmniej mamy jeszcze teoretyczne szanse. No i niech się Dudka promuje! Niech wybiega z Chorwacją 15km! Im więcej się nabiega, tym więcej możemy za niego dostać! :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl