Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4435)

kaelowiec 22.06.2008 23:28

jest to niespodzianka dla mnie , ale rosji juz nie przejdą

szkoda tylko eleny...

http://www.mocnyblog.pl/2008/06/22/e...nie-rozbierze/

Wojtas 23.06.2008 00:15

Mecz Hiszpania -Wlochy mimo ze na papierze wyglada super,jak to zwykle bywa jak sie spotkaja takie zespoly byl zwyczajnie nudny.Wlosi jakos niepozbierani bez Pirlo,a Espańcy tez srednio bez zdanych zachwytow (moze Silva sie z tej szarzyzny wybijał)..Ale biorac pod uwage ta dzisjesza dyzpopzycje obu ekip,jak to sie ma do gry Rosjan...

Cos widze final Rosja-Niemcy,bo niewierze ze Niemcy bedac tak blisko odpadna(to ich zakichane szczescie,niewiem jak to nazwac..),a Rosjanie majac wiecej odpoczynku bedac w takie formie,przy jednoczesnej sredniej grze Hiszpanow beda w tym meczu chyba faworytem,bedzie wiec ciekawie :)

Kuba_El_ToRo 23.06.2008 01:00

Moi Faworyci juz odpadli...licze teeraz na Rosje ale zauwazylem ze głowna role jak by w niektorzych zespołach odgrywali i odgrywaja dalej obcnokrajowcy
Niemcy-Podolski(tutaj wiadoma sytuacja)
Polska-roger
Hiszpania-Silva
Szwecja-Zlatan
Szwajcaria-Hakan Yakin
i jest jeszcze paru innych dla mnie to jest poprostu juz robienie z repr.kraju Klubu

pan_premier 23.06.2008 06:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wilku (Post 555592)
Premierze a czytałes wpisy na temat tego meczu? :>

oczwywiscie ze nie!
ale jak teraz przejrzałem pobieżnie to widzę napieprzanie na Włochów i radosc z Hiszpanii, więc wychodzi na moje:D

PS postów innych nigdy nie czytam, tylko dzięki niebywałym zdolnościom psychologiczno-społecznym wiem +/- co będzie napisane i umiem napisac kontre bez znajomości kontrowanego tekstu :P

flamengista 23.06.2008 08:10

Usnąłem przy tym meczu. Co gorsza, przysypiałem także przy karnych.

Gdybym był Platinim, to zarządziłbym karną relegację obu drużyn z turnieju. A dla dobra widowiska sportowego dokoptowałbym Chorwację.

Dawno nie widziałem równie nudnego widowiska. To nie były piłkarskie szachy - nawet w szachach jest częstokroć więcej emocji. Hiszpanie strasznie rozczarowali. Włosi zagrali tak, jak w całym turnieju. Bez Gattuso i Pirlo, a za to z dramatycznie słabym Tonim nie mogło się skończyć inaczej.

Bardzo mnie ciekawi, na co liczył Donadoni. Sam zawalił karne dla Włochów jako piłkarz, a cały mecz praktycznie tylko na jedenastki liczył. Azzurri nie mieli na boisku lidera - takiego jak Totti na mundialu. Ta drużyna nie miała charakteru i dobrze się stało, że odpadła.


Hiszpanie trafili teraz na czarnego konia turnieju i bardzo jestem ciekaw, co pokażą. Moim zdaniem Rosjanie są faworytami tego półfinału.

TSWojtas 23.06.2008 08:17

Ciężko sie gra jak przeciwnik jest ustawiony tak jak Włosi czyli 11 w obronie - mecz z Rosją bedzie całkiem inny bo Rosja gra super otwarty futbol a Hiszpanie grać szybko i efektownie też potrafią :). Oczywiście po meczach ćwierćfinałowych to Ruscy wydają sie zdecydowanym faworytem ale to może też im zaszkodzić ;-)

pozdro

dynek.pl 23.06.2008 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba_El_ToRo (Post 555636)
Moi Faworyci juz odpadli...licze teeraz na Rosje ale zauwazylem ze głowna role jak by w niektorzych zespołach odgrywali i odgrywaja dalej obcnokrajowcy
Niemcy-Podolski(tutaj wiadoma sytuacja)
Polska-roger
Hiszpania-Silva
Szwecja-Zlatan
Szwajcaria-Hakan Yakin
i jest jeszcze paru innych dla mnie to jest poprostu juz robienie z repr.kraju Klubu

A Silva to wedlug Ciebie kto ? Chinczyk ?

irman 23.06.2008 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jedTS (Post 555602)
Nie wiem co bardziej smutne..Czy to ze Wlochy przegraly czy to ze grali OKROPNIE??!???

A kiedy oni grali ładnie i człowiek nie męczył się oglądając ich mecze? Zawsze mówi się, że Włosi i Niemcy grają drętwy ale skuteczny futbol. Po raz pierwszy widziałem ładnie grających Niemców na mistrzostwach świata dwa lata temu, za cholerę nie mogę sobie jednak przypomnieć ładnie grających Włochów choć śledzę uważnie wielkie piłkarskie imprezy mniej więcej od MŚ w Meksyku w 1986 r. Jak dla mnie każde odpadnięcie Włochów z MŚ czy ME to święto. Im szybciej się to dzieje, tym lepiej.

Kuba_El_ToRo 23.06.2008 09:10

dynek jesli bys sie troche interesowal jest to BRAZYLIJCZYK!
oczywiscie mi chodzi o MARCOS Antonio SENNA da Silva
przepraszam jesli kogos zmylilem

LoRd 23.06.2008 09:18

Jak będzie finał Rosja-Niemcy to mnie chyba szlag trafi. Nie wiadomo czy się bardziej wk...wiać, że jedni wygrali czy cieszyć, że drudzy przegrali :|.

dynek.pl 23.06.2008 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba_El_ToRo (Post 555693)
dynek jesli bys sie troche interesowal jest to BRAZYLIJCZYK!
oczywiscie mi chodzi o MARCOS Antonio SENNA da Silva
przepraszam jesli kogos zmylilem

Wiem, ze jest Brazylijczykiem ale wystepuja jako Senna.
A Silva to jest David Silva z Valencii i to on odgrywal wczoraj glowna role w ekipie Hiszpanii.

harthausen 25.06.2008 18:05

Matko jedyna, dwa dni bez piłki, toż to normalnie czegoś wieczór brakowało. Jak się te ME skończą i zanim nasza nieszczęsna Ekstraklasa zacznie kopać to albo jakaś dodatkowa praca albo zagrożenie alkoholizmem z nudów (na inne rozrywki mam szlaban).:D. Nic piłeczki nie zastąpi.

To co, dzisiaj Niemiaszki przechodzą wyżej w sposób bezdyskusy, choć wyznawcy proroka tanio skóry nie oddadzą. Odwrotny wynik to zaburzenie działania świata, taki rewolucje są szkodliwe :) Wtedy już nawet ropa po 500 za baryłkę by mnie nie zdziwiła.

South 25.06.2008 20:09

Kebaby wygrywają w derbach ,tego sie nie spodziewałem



już nie wygrywają ,wszystko wróciło do normy

Ogryzek 25.06.2008 20:35

Mam nadzieje że azjaci(Turcja) nie będą mistrzem Europy:D

PS
Niemcy bardzo słabo!

TSWojtas 25.06.2008 20:39

Kebaby grają zajebiście - oby dokopali Szwabom !

ToTylkoJa 25.06.2008 21:03

czy zaciął wam się również Polsat?

rabi86 25.06.2008 21:04

Taka transmisja.
Zgaduj co się dzieje na ekranie :)

TWEETY 25.06.2008 21:07

To nie jest/byla wina Polsatu. Na Cyfrze niemieckie kanaly byly tak samo "zaciete" tak wiec podejrzewam cala Europa nie widziala niczego. (kononowicz)

RoS 25.06.2008 21:28

Nie tylko Europa, w Azji również nie mamy sygnału (kanał Al-Jazeera +1). Po raz drugi w tym meczu.
Trwa to dobre kila minut i ciągle nic, pokazują kibiców na trybunach lub w Berlinie, przed Bramą
Brandenburską.

tomasz1906 25.06.2008 21:31

U mnie tez nie bylo!
Pokazywali turasow w Stockholmie!

Dżołkmen 25.06.2008 21:33

Turcy są niesamowici jeśli chodzi o odrabianie strat. A jeśli chodzi o mecz to w 1 połowie pokazali jak trzeba grac z Niemcami, trochę pressingu, szybsza wymiana piłek i nie taki straszny szwab jakim go malują :D

E: kuwa 3-2 ;/

gigant 25.06.2008 21:36

I znów Bożydar nie wytrzymał jak Kołtoń łyknął jego pytę po bramce dla
hitlerowców.

Tuman 25.06.2008 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dżołkmen (Post 557157)
Turcy są niesamowici jeśli chodzi o odrabianie strat. A jeśli chodzi o mecz to w 1 połowie pokazali jak trzeba grac z Niemcami, trochę pressingu, szybsza wymiana piłek i nie taki straszny szwab jakim go malują :D

E: kuwa 3-2 ;/

Dokładnie jeszcze nie widziałem zespołu który by tak odrabiał straty.szkoda że przegrali...

harthausen 25.06.2008 21:41

po zakłóceniach włączyłem radio PR1 i dałem sobie spokój ze słuchaniem głupków z Polsatu.
A wygrał ten co powinien, teraz modły za Hiszpanię :D

dynek.pl 25.06.2008 21:42

Chyba pierwszy mecz w tym turnieju kiedy gorsza druzyna wygrala. Szkoda, ze Turcy nie grali w najsilniejszym skladzie wtedy zmaizdzyli by szkopow ale ci zawsze maja szczescie.

Gucio25 25.06.2008 21:47

Turcji się przynajmniej remis należał, świetny mecz w ich wykonaniu, Niemcy momentami nie wiedzieli gdzie są i co robią. a Niemcy - pieprzeni, jak zawsze mają szczęście, finał się im nie należał i tyle.

sergio 25.06.2008 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 557158)
I znów Bożydar nie wytrzymał jak Kołtoń łyknął jego pytę po bramce dla
hitlerowców.


No nie powiedziałbym że Bożydar nie wytrzymał dałbym sobie reke uciąć,
że Romek w tej cudownej chwili dla niego wymachiwał swoim niemieckim
wawrzokiem przed komentatorami tureckimi:lol:

ToTylkoJa 25.06.2008 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 557161)
Chyba pierwszy mecz w tym turnieju kiedy gorsza druzyna wygrala. Szkoda, ze Turcy nie grali w najsilniejszym skladzie wtedy zmaizdzyli by szkopow ale ci zawsze maja szczescie.

jak dla mnie nie pierwszy. Moim zdaniem już w pierwszym meczu turnieju zespół gorzej grający wygrał (Szwajcaria- Czechy)

piter116 25.06.2008 21:53

Borek jest po kilku głębszych czy mi sie zdaje :P ?

harthausen 25.06.2008 21:57

Kto stzelił więcej bramek? No to kto był lepszy?

Za ładną grę i gryzienie trawy zwycięstw nie dają.

O ile pamiętam też niektóre redaktorki się strasznie pluły jak Wisełka w tym sezonie brzydko grała i fuksem i fartem Brożek i Zieniu bramki wrzucali. I w tabeli wolno , z kolejki na kolejkę było widać kto lepszy.

Wina Szwabów tylko taka dla niektórych, że to Szwaby. Gdyby to nasi byli, zachwytom nie byłoby końca.

ToTylkoJa 25.06.2008 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 557171)
Kto stzelił więcej bramek? No to kto był lepszy?

Za ładną grę i gryzienie trawy zwycięstw nie dają.

O ile pamiętam też niektóre redaktorki się strasznie pluły jak Wisełka w tym sezonie brzydko grała i fuksem i fartem Brożek i Zieniu bramki wrzucali. I w tabeli wolno , z kolejki na kolejkę było widać kto lepszy.

Wina Szwabów tylko taka dla niektórych, że to Szwaby. Gdyby to nasi byli, zachwytom nie byłoby końca.

suche statystyki pokazują, kto grał gorzej. Niemcy oddali chyba 3 celne strzały(no może z 1 lub 2 więcej) i padły 3 gole. Czy to nie szczęście? Nie mów, że takie coś zdarza się często. Z przebiegu gry Turcja była lepsza, stwarzała sobie więcej sytuacji. O to chodzi

A'Tuin 25.06.2008 22:09

Dzisiaj po raz kolejny sprawdziło się powiedzenie Lineckera: 22 facetów biega po boisku, a na końcu i tak wygrywają Niemcy. Chociaż w finale z Hiszpanią http://wislakrakow.com/forum/images/smilies/chytry.gif nie mają szans.

Na BBC też były przerwy w transmisji.

harthausen 25.06.2008 22:09

^^ po mojemu strzelili trzy razy tylko . Za każdym razem tam gdzie trzeba. Na Turków wystarczyło.
Mi się wydawało, że o te celne strzały chodzi :)

a finale oczywiście wierzę, że Hiszpanie ich wykopią. Liczę, że Ruski nie sprawi mi zawodu i odpadną.

dynek.pl 25.06.2008 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 557165)
jak dla mnie nie pierwszy. Moim zdaniem już w pierwszym meczu turnieju zespół gorzej grający wygrał (Szwajcaria- Czechy)

fakt - ogladalem tylko fragmenty wiec nie utkwil mi ten mecz szczegolnie w pamieci

dynek.pl 25.06.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 557169)
Borek jest po kilku głębszych czy mi sie zdaje :P ?

Niewiem ale znowu sie podniecal, ze 5 bramek dla Niemiec strzelili Polacy. Skonczyl by juz z ta zenada. Zaden Polak nie gra w reprezentacji Niemiec. Zaden Polak nigdy nie zagralby dla Niemiec. Dla kazdego ale nie dla Niemicow.

Ogryzek 25.06.2008 22:15

Na razie

Europa - Azja 1 - 0 (Niemcy-Turcja) :D

Jutro II część wojny europejsko azjatyckiej czyli Hiszpania-Rosja:)

Mam nadzieje że znowu Europa bedzie górą:)

PS

W końcu to ME a nie MŚ!

harthausen 25.06.2008 22:17

^^ rozumiem że gdyby Polak zagrał dla Ruskich to dalej byłby Polak?

ToTylkoJa 25.06.2008 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 557184)
^^ po mojemu strzelili trzy razy tylko . Za każdym razem tam gdzie trzeba. Na Turków wystarczyło.
Mi się wydawało, że o te celne strzały chodzi :)

a finale oczywiście wierzę, że Hiszpanie ich wykopią. Liczę, że Ruski nie sprawi mi zawodu i odpadną.

może Ty masz taką kryterię, że lepszy zespół to ten który strzelił więcej goli, ok masz do tego prawo(logiczne). Ja mam trochę inną. Owszem, liczą się gole, ale również względy estetyczne, pomysłowość na grę, stwarzanie sobie sytuacji itp. Patrząc na piłkę nożną trochę szerszym okiem, to Turcy byli dziś wg mnie lepsi.

tofik 25.06.2008 22:24

To trzeba przyjąć do wiadomości i przwyknąć.Niemcy mogą grać padlinę, ale zawsze będą wysoko.
Ciężko to wytłumaczyć. Pokonują przeciwników jak nie umiejętnościami to pracą zespołową. Jedyna, drużyna, która ich w tym przewyższa to Brazylia.

harthausen 25.06.2008 22:25

to nie moje kryterium tylko przepisy ogólne: kto strzeli więcej przechodzi dalej.
Przyznaję jeszcze raz: walczyli , robili co mogli, chwała zwyciężonym. Ale bitwę przegrali.
Akurat wolę Niemców niż Turków, więc mnie rezultat nie boli.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl