Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

PvD 22.08.2011 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1151724)
ale nie ma teraz obowiązku meldunkowego to co mam podać wyimaginowany adres i kij, bo nie mam meldunku :P to wszystko jest pic na wodę. aczkolwiek po kiego ch.ja im adres to nie wiem :D

możesz podać adres zameldowania jak również zamieszkania

adres jakby cię panowie o 6 rano chcieli odwiedzić :lol:

PSYCHOLTSW 22.08.2011 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1151728)
możesz podać adres zameldowania jak również zamieszkania

adres jakby cię panowie o 6 rano chcieli odwiedzić :lol:

zniesienie obowiązku meldunkowego chyba nastąpiło 1 sierpnia tego roku

chodzi tutaj też o brak spójności przepisów. ale to takie typowe w prawie ogólnie. mam nadzieję że będę kiedyś mógł się wykazać swoją wiedzą prawniczą dla Wisły i dla kibiców bo to chyba też jest potrzebne :D a sprawy karne częste wypadki :D

Jaroo1 22.08.2011 14:16

W temacie o kibicowaniu na polskich stadionach wkleialem linka odnosnie tych nowoczesnych KK. Sprawdzono kilka klubow w ekstraklasie (Wisly nie) i sie okazało, ze bezpodstawnie pobiera sie wlasnie takie dane jak adres, nr. tel czy e-mail i co gorsze dane te sa bezprawnie przekazywane sponsorom klubow w celach marketingowych. ciekawe czy osoby, ktore wyludzaja te dane i przekazuja sponsorom dostana zakaz stadionowy, ciekawe jaka grzywne dostana...

kamanwislak 26.08.2011 20:49

Czy jutro przed mecze będzie możliwość wyrobienie karty kibica ? Jedziemy z kumplem na mecz , ja mam kartę kibica , on nie. Pisze że wyrabianie w sobotę do 16 ale czy w związku z meczem nie zostaje przedłużony czas czynności strefy kibica ?

PvD 26.08.2011 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamanwislak (Post 1156101)
Czy jutro przed mecze będzie możliwość wyrobienie karty kibica ?

tak
Cytat:

Jedziemy z kumplem na mecz , ja mam kartę kibica , on nie. Pisze że wyrabianie w sobotę do 16 ale czy w związku z meczem nie zostaje przedłużony czas czynności strefy kibica ?
do końca 1 połowy meczu

dynek.pl 13.09.2011 15:06

Wczoraj byl artykul w Przegladzie Sportowym o niezachwycajacej frekwencji w lidze i jako jeden z powodow podano obowiazek posiadania kart kibica. Jest to spory klopot. Tak sie sklada, ze mam szanse byc we Wroclawiu w weekend gdy graja z Legia (luty 2012) ale fakt, ze potrzebuje ten kawalek plastiku powoduje przejscie sie na ten mecz troche trudnym.
Jak to jest, ze moge bez problemu kupic bilet i przejsc sie na mecz w Niemczech czy Hiszpanii, a tylko w Polsce taka paranoja ?
Nasz klub informowal, ze obowiazek posiadania KK wynika z ustawy o organizacji imprez masowych ale na mecze pucharowe takiej karty miec nie trzeba wiec o co chodzi ? czym mecz z Odense to nie jest impreza masowa ?
Z definicji impreza masowa to impreza powyzej 100 osob.
Ostatnio bylem na tym Coke Festiwalu, bylo chyba ponad 50 tys. ludzi - nikt mnie nie legitymowal, nie potrzebowalem wyrabiac zadnej karty, czyli tak jak powinno byc normalnie :)

moze ktos to wyjasnic z prawnego punktu widzenia ?

gris 13.09.2011 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1163540)
Wczoraj byl artykul w Przegladzie Sportowym o niezachwycajacej frekwencji w lidze i jako jeden z powodow podano obowiazek posiadania kart kibica. Jest to spory klopot. Tak sie sklada, ze mam szanse byc we Wroclawiu w weekend gdy graja z Legia (luty 2012) ale fakt, ze potrzebuje ten kawalek plastiku powoduje przejscie sie na ten mecz troche trudnym.
Jak to jest, ze moge bez problemu kupic bilet i przejsc sie na mecz w Niemczech czy Hiszpanii, a tylko w Polsce taka paranoja ?
Nasz klub informowal, ze obowiazek posiadania KK wynika z ustawy o organizacji imprez masowych ale na mecze pucharowe takiej karty miec nie trzeba wiec o co chodzi ? czym mecz z Odense to nie jest impreza masowa ?
Z definicji impreza masowa to impreza powyzej 100 osob.
Ostatnio bylem na tym Coke Festiwalu, bylo chyba ponad 50 tys. ludzi - nikt mnie nie legitymowal, nie potrzebowalem wyrabiac zadnej karty, czyli tak jak powinno byc normalnie :)

moze ktos to wyjasnic z prawnego punktu widzenia ?

A na miejscu wyrabiają Kartę Kibica na Śląsku? Bo na ich stronie pisze, że do 14stu dni. Chyba, że po otworzeniu stadionu to się zmieni.

Jaroo1 13.09.2011 17:53

Przeciez smiałes sie z "kiboli" no to teraz jak Ciebie traktuja jak "kibola" to dlaczego sie denerwujesz? Chciałes zeby rzad sie wzial za kiboli to sie wział

PvD 13.09.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1163606)
Przeciez smiałes sie z "kiboli" no to teraz jak Ciebie traktuja jak "kibola" to dlaczego sie denerwujesz? Chciałes zeby rzad sie wzial za kiboli to sie wział

Bardzo trafny komentarz.

dynek.pl 13.09.2011 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1163606)
Przeciez smiałes sie z "kiboli" no to teraz jak Ciebie traktuja jak "kibola" to dlaczego sie denerwujesz? Chciałes zeby rzad sie wzial za kiboli to sie wział

Oczywiscie nikt nie odpowiedzial na pytanie tylko osobiste wycieczki. Masz wybiórczą pamięć kolego: z nikogo śię nie śmiałem, ani nie popierałem rządu poprostu uważałem, że protest w takiej formie jak miał miejsce nie miał żadnego
sensu co oczywscie pokazały kolejne miesiące. Poza tym "kibole" też nie są święci ale to nie ten temat. Koniec offtopu.

thunder85 06.12.2011 18:59

witam,czy strefa kibica będzie w najbliższy piątek, w dniu meczu otwarta dłużej niż do 20 w celu wyrobienia karty kibica bezpośrednio przed meczem?

WISŁAZWE 06.12.2011 19:04

^ Sprzedaż biletów odbywa się do końca pierwszej połowy, więc i KK powinni wyrabiać bez problemu do tej pory.
Ale aby być na 100% pewnym, należy zadzwonić i się zapytać :)

palikot 07.12.2011 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1163620)
Oczywiscie nikt nie odpowiedzial na pytanie tylko osobiste wycieczki. Masz wybiórczą pamięć kolego: z nikogo śię nie śmiałem, ani nie popierałem rządu poprostu uważałem, że protest w takiej formie jak miał miejsce nie miał żadnego
sensu co oczywscie pokazały kolejne miesiące. Poza tym "kibole" też nie są święci ale to nie ten temat. Koniec offtopu.

No co pokazały? Może wzrost frekwencji, zastąpienie owych "kiboli" dziećmi na młynach? :D

Protesty swoje zrobiły... wytworzyły wydźwięk, o którym się mówiło i jednoczyło tych którym zależy na ruchu kibicowskim do działania w razie potrzeby. Chyba nie myślałeś, że celem protestu będzie zmuszenie Tuska do tego, żeby przyjechał i nas ładnie przeprosił? :lol:

Siemens 17.01.2012 16:53

Może mi ktoś powiedzieć czy nasza Karta Kibica korzysta z systemu Extrakarta, wprowadzonego przez Ekstraklasę S.A.?

Japycz 18.02.2012 01:02

Mam małe pytanie. Czytałem kilka stron w tym temacie ale na moje pytanie nie mogę znaleźć odpowiedzi. A moje pytanie brzmi. Czy można mieć kartę kibica do dwóch klubów? Bo jest taka sytuacja że mam wyrobioną kartę kibica Wisły Kraków ale może w przyszłym sezonie do Ekstraklasy wejdzie Termailca Bruk-Bet Nieciecza to jest parę kilometrów od mojej miejscowości i nie ukrywam że na ich mecze także bym chciał chodzić. Czekam na wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam

wojti11795 18.02.2012 01:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siemens (Post 1210379)
Może mi ktoś powiedzieć czy nasza Karta Kibica korzysta z systemu Extrakarta, wprowadzonego przez Ekstraklasę S.A.?

Nie. W tym systemie jest 8 klubów, ale nie ma tam Wisły.

Bartleby 27.02.2012 23:23

czy na mecz z Lechem puchar polski trzeba miec karte kibica bo chce wziasc kolege ktory jej nie ma?

JacobCFC 04.03.2012 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Japycz (Post 1219366)
Mam małe pytanie. Czytałem kilka stron w tym temacie ale na moje pytanie nie mogę znaleźć odpowiedzi. A moje pytanie brzmi. Czy można mieć kartę kibica do dwóch klubów? Bo jest taka sytuacja że mam wyrobioną kartę kibica Wisły Kraków ale może w przyszłym sezonie do Ekstraklasy wejdzie Termailca Bruk-Bet Nieciecza to jest parę kilometrów od mojej miejscowości i nie ukrywam że na ich mecze także bym chciał chodzić. Czekam na wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odświeżam i podbijam

Lacrima 04.03.2012 10:44

Czy dziecko poniżej 6 roku życia musi mieć wyrobioną kartę kibica? Jeśli nie, to od którego roku życia ona obowiązuje?

gypsy 04.03.2012 11:07

@Lacrima

ze strony Wisły:

Cytat:

Dzieci do lat 6 na stadion przy Reymonta 22 będą miały możliwość wejścia na podstawie biletu opiekuna, stąd też nie ma konieczności wyrabiania dla nich Kart.

X-Ray 05.03.2012 02:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1226984)
Czy dziecko poniżej 6 roku życia musi mieć wyrobioną kartę kibica? Jeśli nie, to od którego roku życia ona obowiązuje?

Z moich źródeł wynika że można mieć tylko jedną kartę kibica.

Tym samym mam wielki problem, bo nie wiedziałem a zrobiłem KK - Legi Warszawa.
Wszystko przez chęć zobaczenia większej piłki, oczywiście na sektorze piknikowym.

I z chęci obejrzenia meczu na żywo, zablokowałem sobie poważnie wejście w przyszłości przy okazji wyjazdu do Krakowa do znajomych na Wisłę, bo chyba każdy wyobraża sobie reakcje kiedy wyjmuje KK - Legii.

Dodam żeby nie było spiny, od Wisłą jestem od zawsze, nie jestem fanatykiem. A decyzja o wyjście na Legie była przemyślana i kierowana chęcią obejrzenia meczu na żywo a nie uciekaniem na Legie bo tam wyższe miejsce.

piotrekj66unia 05.03.2012 07:49

Z tego co wiem to bez problemu mozna:) Kumpel ma KK Widzewa a niedawno wyrabial nasza i nie mial zadnych problemow.

Hmm a skad ta pewnosc ze FC Kukurydza awansuje do Ekstraklapy?

X-Ray 05.03.2012 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrekj66unia (Post 1227290)
Z tego co wiem to bez problemu mozna:) Kumpel ma KK Widzewa a niedawno wyrabial nasza i nie mial zadnych problemow.

Hmm a skad ta pewnosc ze FC Kukurydza awansuje do Ekstraklapy?

W sumie racja, ale nie wiem czy czasami np. Wisła i Cracovia nie mają wspólnego systemu.

Pomimo wspólnej antypatii, w Warszawie Polonia i Legia mają wspólny system.

Więc to może pojedyńczych przypadków dotyczy.

labtec 10.03.2012 21:20

czy kupujac karnet na wiosne 2012 + mam tez nabity odrayu bilet na PP _

sorry za bledy

St@chu 12.03.2012 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartleby (Post 1224728)
czy na mecz z Lechem puchar polski trzeba miec karte kibica bo chce wziasc kolege ktory jej nie ma?

Przyłączam się do pytania...

koniak 12.03.2012 11:30

jaki problem wyrobić przed meczem ?

Dzideek 12.03.2012 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 1229514)
Przyłączam się do pytania...

Nie trzeba. Ty jednak weź swoją, jeśli masz wyrobioną

doodi 12.03.2012 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 1229514)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartleby
czy na mecz z Lechem puchar polski trzeba miec karte kibica bo chce wziasc kolege ktory jej nie ma?

Przyłączam się do pytania...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzideek
Nie trzeba. Ty jednak weź swoją, jeśli masz wyrobioną

Nie wiesz - nie wprowadzaj w błąd.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisla.krakow.pl
Uwaga: przy zakupie biletów na to spotkanie Karta Kibica jest obowiązkowa!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...charze_polski/

Pero 18.03.2012 23:08

Przed derbami Warszawy PS podał że Legia wyrobiła ok 160 tys kart kibica, a Polonia 10 tys. Czy ktoś orientuje się jak u nas wygląda liczba wyrobionych KK?

wiesniak84 20.03.2012 16:23

Małe pytanko:
Mam zamiar polecieć z UK na mecz Lechii ze Śląskiem, tam wyrobić sobie kartę kibica. Później jadę gdzie mnie diabeł poniesie. W międzyczasie chciałbym zaliczyć derby w Krk i jak terminarz dopisze to jeszcze Śląsk - Zagłębie i sobie już spokojnie z Wrocławia wrócić do UK.
Da radę to wszystko zrobić na tej jednej karcie Lechii??? Bo trochę "niedzisiejszy" jestem w temacie kart kibica.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

JrQ- 20.03.2012 17:01

Według mnie nie, bo te systemy nie są scentralizowane (np na Ruchu chyba nie mają kart bo na wyjazd nie trzeba?).
Ale niech ktoś jeszcze na 100% napisze.

dostuffca 20.03.2012 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak84 (Post 1232258)
Małe pytanko:
Mam zamiar polecieć z UK na mecz Lechii ze Śląskiem, tam wyrobić sobie kartę kibica. Później jadę gdzie mnie diabeł poniesie. W międzyczasie chciałbym zaliczyć derby w Krk i jak terminarz dopisze to jeszcze Śląsk - Zagłębie i sobie już spokojnie z Wrocławia wrócić do UK.
Da radę to wszystko zrobić na tej jednej karcie Lechii??? Bo trochę "niedzisiejszy" jestem w temacie kart kibica.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

u nas też będziesz musiał wyrobić sobie kartę, na Śląsku KK nie jest wymagana, wystarczy dowód.

wiesniak84 20.03.2012 18:22

no właśnie problem w tym, że doszły do mnie wieści o możliwości posiadania tylko jednej karty kibica więc wyrabiając kartę na Lechii nie będę mógł wyrobić nigdzie indziej ale nie wiem na ile jest to prawdziwe info

Wiślak_Świętokrzyskie 17.04.2012 11:20

Panowie mam pytanie, z rożnych powodów juz dawno nie byłem na meczu w Krakowie, czy moge jeszcze kupic bilet bez karty kibica czy musze ja wyrobic? jesli tak jak szybko moge ja wyrobic? prosze o odp moze byc na priv Pozdro

koniak 17.04.2012 11:25

1. Karta kibica jest potrzebna, aby kupić bilet
2. Można ją wyrobić w 5 min nawet przed meczem

szorstki 17.04.2012 11:47

1. Czy do sektora rodzinnego dzieci (6 i 8 lat) muszą mieć wyrobioną KK ? czy wchodzą z opiekunem ?
2. Czy jeśli kupię bilet rodzinny: 1+1 a potem się okaże, że dziecko nie może pójść bo np. zachoruje to wejdę bez dziecka na rodzinny czy jakieś kłopoty mogą z tym być ?

koniak 17.04.2012 12:21

1. Dla dzieci do 6 lat nie są potrzebne karty kibica. Z ośmiolatkiem musisz normalnie złożyć wniosek i wyrobić kartę
2. Raczej nie, bo oficjalnie miejsce jest dla Ciebie a dzieci "siedzą na kolanach". Zresztą skoro zapłaciłeś za bilet, to nie widze powodu, żeby mieli Cię nie wpuścić.

PvD 17.04.2012 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koniak (Post 1241441)
1. Dla dzieci do 6 lat nie są potrzebne karty kibica. Z ośmiolatkiem musisz normalnie złożyć wniosek i wyrobić kartę

idąc na sektor rodzinny taką kartę należy mieć wyrobioną bez względu na wiek dziecka, na tym sektorze każdy kupuje bilet z przypisanym miejscem

Cytat:

2. Raczej nie, bo oficjalnie miejsce jest dla Ciebie a dzieci "siedzą na kolanach". Zresztą skoro zapłaciłeś za bilet, to nie widze powodu, żeby mieli Cię nie wpuścić.
Jeżeli został zakupiony bilet na rodzinny włącznie z dzieckiem to w razie ewentualnej nieobecności dziecka nie ma problemów z wejściem na sektor rodzinny.

HENIEKen 22.04.2012 13:42

Jak z kartą kibica na mecze Śląska??

klubus 18.07.2012 13:12

Witam!
Chciałbym sobie wyrobić Kartę Kibica, w związku z tym jakie dokumenty musze przynieść, niestety nie mam 18 lat brakuje 3 miesięcy ;P, więc wyrobie KK na samą legitymacje szkolną czy coś jeszcze muszę przynieść? I kolejna sprawa czy musze sobie wydrukować ten wniosek do KK ze strony oficjalnej i mieć podpis rodzica, czy mogę wypełnić to na miejscu i podpis jest wtedy nie potrzebny?
Z góry dzięki za pomoc.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl