![]() |
Prawda jest taka, że obecna Wisła w skali europejskiej to żenada. Zaraz usłyszę od naiwnych optymistów i ignorantów,że nie jestem kibicem Wisły itd. Pusty śmiech mnie bierze jak widzę te żałosne pościki,żeby się nie przejmować przeciwnikiem tylko go przejść. A moim skromnym zdaniem to my mamy olbrzymią szansę ale chyba żeby... pożegnać się z p.UEFA. Będę bardzo zdziwiony jak nie odpadniemy.Tylko sobie przypomnijcie jak ostatnio grała Wisła w PP, PE i OE, przypomnijcie sobie tę nędzę z przodu. A czy w chwili obecnej nasze przody są mocniejsze?! Nie - jeszcze pożegnano się z Jaśkiem.Taka Legia to może tym Żydkom buty czyścić a my nie byliśmy w stanie jej ugryżć.Wzmocnienia Wisły typu Singlar i prawdopodobnie Łukasiewicz to sobie można w dupę wsadzić. Serce się kraje gdy się patrzy na to. Nawet jesli dojdzie ktos wartościowy (w co nie wierzę), to nie będzie miał czasu na zgranie się z drużyna.Tak sobie myślę, że wylosowanie Beitaru (którego wcale nie uważam za wielką drużynę) to kara dla Cupiała i Bednarza za obecną politykę kadrową Wisły.
|
Jestem za, za karę najlepiej odejdz Boguś, daj sobie już z tym wszystkim spokój, wtedy zamiast 3 tysięcy osób dziennie na forum będzie 200.
Ale przynajmnej będzie czystka i nie będe musiał czytać tych przygłupawych postów ekspertów z Olsztyna, Szczecina, Torunia i Gorzowa WLKP (post ten nie jest kierowany do mzaku1976) |
Beitar w ostatnich 8 kolejkach ligowych zdobył wszystkiego 8 punktów.... przegrywając w tym czasie z:
Bnei Skahnin - u siebie - (4 miejsce) Ironi Kiriat Shmona - wyjazd (3 miejsce) Bnei Yehuda - dom (9 miejsce) Ashdodd - wyjazd (8 miejsce) Happoel Tel Aviv - wyjazd (7 miejsce) wygrywając 2 mecze - z Netanya (2 miejsce) i Herzliya (ostatnie miejsce) u siebie Raczej dziwny regres formy - Netanya w tym czasie zdobyła 14 pkt, Haifa - 6 pkt; Nie ma sensu trząść majtami - tylko dobrze przygotować zespół do dwumeczu. |
Do Cupiała pretensji suma sumarum miec nie mozna ,bo dzieki niemu jestesmy hegemonami w Polsce.Pytanie czy Cupial chce grac o cos wiecej ,bo patrzac na to za ile sprzedajemy i za ile kupujemy grajkow to chyba wiecej bylo konsumowania zyskow niz inwestycji (moze sie myle).Po owocach ich poznacie, zobaczymy czy i kogo Bednario sciagnie do klubu przed meczem z Beitarem .
|
Cytat:
|
To jest bardzo dobry argument, aby wnioskować o zmianę miejsca pierwszego meczu na neutralny teren!
Na przykład Liverpool grał wyjazdowy mecz z Maccabi Haifa w Kijowie i kto wie czy nie dzięki temu awansował, bo skończyło się ledwo 1-0 i 1-1. Grać w podobnym klimacie do polskiego i pozbawić Żydów dopingu publiki to jednak plusy i mogą one zadecydować o awansie. Jak na razie patrząc na umiejętności i wolę walki piłkarzy, jak dla mnie: Beitar 65% - 35% Wisła |
Cytat:
http://www.transfermarkt.de/de/verei...ebersicht.html Napewno co do 1 euro to dokladnie nie jest ale na dzis mamy na + 2,5 mln euro ( choc Dudka poszedl ponoc za 1,9 mln) ,w sezonie 07/08 +1,9 mln euro,06/07 tylko -70 tys euro a w 05/06 3.2 mln euro itd |
Cytat:
|
Cytat:
|
Najgorsze jest to, ze absolutnie nie ma pewnosci jak Skorza jest w stanie przygotowac zespol do pucharow.
Obserwujac jakim skladem gral na wiosne, mozna wysnuc pewne wnioski, ze to dosyc strachliwy trener. A jak sie bedziemy bronic w Azji to dostaniemy dwie sztuki w dupe i bedzie po zabawie pucharowej na rok. Wylosowalismy fatalnie i tu nie ma co sie spinac, ze Zydy to ****owaty klub. Jak przejdziemy ich - bedzie to super wyczyn naszych pilkarzy. Pilkarzy moze i mamy lepszych, nadzieja w Brozku ze nie zapomnial jak sie strzela bramki, ale wiadomo, ze wszystko odbedzie sie w szatni. Mam nadzieje, ze Skorza ma jakis pomysl na gre i nie bedziecie sie bal. Nasze braki to obrona - Cleber jest super, ale to zółw. Szybszy i inteligentniejszy napastnik niz Grzelak czy Sotirovic bedzie go zostawial za horyzontem. Pawelek jest slabym bramkarzem, a lewej obrony wciaz nie mamy, bo jakos ten sympatyczny Diaz mi sie tam nie widzi. O prawej flance lepiej nic nie pisac, bo Wojtek jaki jest - kazdy widzi. Jesli tych 3-4 gosci zagra na 200 swoich %, a reszta na 100, to bedzie dobrze. W przeciwnym wypadku Zydzi nam wtlacza 2 sztuki w azjatyckiej Kaluzy, wybronia remis w Krakowie i bedzie placz. |
Dzisiaj był zamach w Jerozolimie, ale to chyba nie sprawia, ze UEFA automatycznie przeniesie mecz...
to pewnie na wniosek Wisły dopiero.. |
Ja sie boje tylko ,ze jak tam bedzie 35 stopni ,wilgotnosc 80% ,to nasi beda czlapac po boisku i grac 60 metrowa pilka od stoperow ,jak pogoda bedzie do gry to sie nei boje ,bo jak nasi grajkowie dadza z siebie 100% to tacy slabi nie ejstesmy :>
|
Cytat:
przez te 10 lat jak u nas jest Cupiał ma czołowy klub czeski, chorwacki, serbski i wtedy zobaczysz że u nas i tak sa wielki transfery biorąc pod uwagę przychody |
Nie wiem jak gra ten Beitar (zapewne jak wiekszość z nas), ale z tego co czytam o tej drużynie to będzie trudno... Mieliśmy pecha w losowaniu bo były dużo słabsze drużyny, ale jak myślimy o LM to musimy wygrywać z takimi drużynami jak Beitar.
No i przydałyby się konkretne wzmocnienia... Nie jakiś Łukasiewicz czy bramkarz rezerwowy z średniaka ligi włoskiej tylko konkretne transfery za gotówke, a nie wolni zawodnicy i nie pod koniec okienka transferowego tylko już... Takie jest moje zdanie.. |
Ja sie martwie o wytrzymalosci graczy wisly. 35 stopni to nie blachostka a dla graczy naszego rywala to norma. A wiec Panie Skorza trening fizyczny to podstawa.
|
Cytat:
Nikt niczego nie wmawia ludziom,Beitar ma budzet dwa razy wiekszy od Wisly,przeczytaj rowniez wypowiedz Surmy na ten temat. Zapewne wiesz lepiej od niego... (gdybym byl zlosliwy, napisalbym,ze jak juz cos piszesz...) Na tej samej zasadzie odpisze Ci, ze w Hiszpanii, Anglii,Francji,Rosji czy Niemczech tez sa 10 razy bogatsze kluby, i nie graja tam w wiekszosci emeryci. To tyle w kwestii "argumentacji"... |
Ja uważam, że na sprawę trzeba patrzeć pozytywnie.
Owszem, wylosowaliśmy chyba najgorzej jak można. Rywal moim zdaniem bardzo silny, chyba za silny na Wisłę. Czyli najprawdopodobniej występy w pucharach zakończymy po dwumeczu ze Starozakonnymi. Ale: jeśli jednak przejdziemy Beitar, to znaczy że mamy potencjał na fazę grupową PUEFA. Jeśli nie przejdziemy - znaczy, że takiego potencjału nie mamy i oszczędzimy sobie kolejnej kompromitacji. Same plusy:-D |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Zalozmy, ze odpadamy z Beitarem, a Legia z Lechem przechodza dalej, moze nawet jakims cudem do fazy grupowej, co spowoduje ze beda musieli sie meczyc na dwoch frontach. My tymczasem skoncenturjemy sie na lidze i dzieki temu obrona tytulu mistrzowskiego stanie sie faktem :-D Ps. najlepiej, najchytrzej i najpodstepniej byloby pozbawic Zydow atutu wlasnego stadionu :) Jeszcze jedna taka akcja jak z tym zamachowcem z koparki i mysle, ze nie pozostanie nic innego jak wymusic na Uefie zmiane lokalizacji meczu wyjazdowego |
Cytat:
AC Milan Ita 119.934 Sevilla Esp 102.837 Valencia Esp 83.837 Benfica Por 77.176 CSKA Moscow Rus 59.437 Tottenham Hotspur Eng 55.996 Hamburger SV Ger 52.078 Ajax Ned 51.610 Everton Eng 43.996 Club Brugge Bel 41.810 Rapid Bucuresti Rom 41.398 Besiktas ** Tur 40.469 Paris Saint-Germain Fra 37.380 Atlético Madrid *** Esp 36.837 Sparta Praha *** Cze 36.496 Dinamo Bucuresti Rom 36.398 Heerenveen Ned 35.610 Udinese Ita 34.934 Dinamo Kiev *** Ukr 34.932 Feyenoord Ned 33.610 Levski Sofia *** Bul 32.644 Dnipro Dnipropetrovsk ** Ukr 31.932 Austria Wien * Aut 31.840 AEK Athens ** Gre 31.525 Slavia Praha *** Cze 31.496 Manchester City * Eng 30.996 Galatasaray *** Tur 30.469 Sampdoria Ita 28.934 Hertha BSC * Ger 27.078 Partizan Belgrade *** Srb 25.527 AS Nancy Lorraine Fra 25.380 Portsmouth FC Eng 24.996 Racing Santander Esp 24.837 FC Kobenhavn * Den 23.748 Beitar przy tym to mały pikuś. Jednym słowem kolejny rok bez polskiej drużyny w pucharach. Można by skorzystać z okazji i wysłać PZPN w kosmos. Uefa nas zawiesi ale to żadna strata, uważam że pozbycie się leśnych dziadków jest tego warte. |
witam.. mam pytanie jeśli Wisła Kraków wygra z tym Beitar Jerozolima i Wisła przejdzie do III rundy to czy my przejmujemy rozstawienie przeciwnika ?
Rok temu jak Zagłębie walczyło ze Steatuą to pisali ,że jak wygra Zagłębie to przejmuje rozstawienie.. czy to także nas dotyczy ?? :> |
ale to my byliśmy roztawieni :D
|
przecież to my byliśmy w 2 rundzie rozstawieni, więc jakie rozstawienie mamy przejąć po Beitarze?
|
aha.. sorka :D czyli kicha :D
|
Zmartwienia zostawmy sobie na potem. Do poczatku meczu bo do tego czasu moze zajsci wiele rzeczy i na plus i na minus dla wisly.
|
http://michniewicz.com.pl/index.php?...elietony&id=43
stary felieton Czesia o potyczce z Iraklisem i nie tylko . Chłodno i bez emocji ale też bez jakiejś negacji osiągnięć Wisły jak to robią niektórzy kibice . ---- Jak teraz przejebiemy to rzeczywiście nie mamy czego szukać w europie już w tym sezonie . Niema co narzekać na pecha ,liczę że to będzie czynnik motywujący,bo takie przełożenie w obecnej sytuacji jest chyba jedynym właściwym . --- felipe ale Zagłębie w przeciwieństwie do nas nie było rozstawione. |
Cytat:
Co do Bate natomiast się zgadzam, jednak nie o tym mowa. |
Look guys, the terror attak here yesterday was a very rare incident.
There is no way that Uefa will change the game location. you have absolutely nothing to worry about New York for exemple (just came back from a visit there last week) is much much(!!!) more dangerous then Jerusalem. Have no worrys about the weather here either. I just heard Kubika (our former player) saying the wheather in Poland is worst this days. we don't have almost any humidity in Jerusalem and at the evening time here is just perfect for football. I reckon there will be fantastic and very close matches so we better concentrate on that instead of all the other BS (politics, history...) powodznia! |
Cytat:
English forum is here http://wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=13. Please respect the rules of our forum. Prosba do Admina o wymazanie obydwu tych postow. |
Do meczu z Beitarem trzeba podejść rozsądnie. Nie ma co zakładać różnych scenariuszy, że odpadniemy czy wygramy. Wszystko wyjdzie na boisku. Nie wiem czy UEFA będzie takie sprawiedliwe i nam też pozwoli przenieść mecz na neutralny grunt. Oby tak się stało, bo gra przy 40 stopniach nie będzie przyjemnością dla naszych piłarzy.:-)
|
Jeśli drżycie o dwumecz z Beitarem to chciałbym się dowiedzieć na wylosowanie której drużyny z poniższych rozstwionych w I rundzie liczycie by po przejściu jej grać w grupie?
drużyna będzie wzmocniona bardzo znacząco i jako silniejsza wygra dwumecz będziemy mieli kupe szczęścia i dlatego awansujemy do grupy zapominamy o awansie do rozgrywek grupowych PUEFA bo nasz skład jest taki, że Beitar jest dla nas trudnym rywalem... |
A to nie jest tak ze jak wylecimy z LM(zakladajac wygrana z Zydami) to sami bedziemy tej 1 rundzie rozstawieni?
|
I to jest według jakiegoś klucza rozpisane chyba.
|
nie ma co się napalać w tym roku na LM bo nasze wejście tam jest nierealne, lepiej się nie nastawiajcie na nie wiadomo co bo znów będziecie płakać przez 5 dni.
UEFA hmm raczej też w tym roku nie w naszym zasięgu, po mojemu teraz nie wiadomo jakich transferów nie ma sensu robić, bo do LM / UEFA mało czasu i piłkarze którzy by przyszli mieli by za mało czasu na zaklimatyzowanie się i zgranie z zespołem. Nie uda się i hajs pójdzie w błoto. Priorytet to majster 09 i dopiero wtedy możemy myśleć o LM / UEFA (kiedy to wszystko się pozmienia i słabszym drużynom będzie łatwiej a nie tak że z roku na rok ciągle Ci sami, bo tak to wszystko jest chu*owo poustawiane) i trzeba w zimowym okienku transferowym sprowadzać grajków, żeby mieli sporo czasu na zgranie się z resztą ekipy, a nie tak jak teraz.. że do meczu z Beitarem niespełny miesiąc, i piłkarz z innego kraju, gdzie gra się inaczej, jest inny klimat itede ma natychmiast zakumać panujące tu zasady, treningi, technikę, itepe itede i grać jak z nut. i do Bednarza nie można mieć pretensji, chłop robi co może (jestem tego pewien) ale to nie on dysponuje pieniędzmi, tylko tyle ile Boss wyłoży tyle można sprowadzić.. gdyby mógł i były by na to pieniądze sprowadziłby takich grajków że by Wam szczeny opadły. Najgorsze jest to że nawet do PUEFA nie uda nam się wejśc, bo coś czuje z Beitarem w dupe będzie.. a chu* tam, TYLKO WISŁA! i bez względu na wszystko Skorża musi zostać, na dzień dzisiejszy to najlepszy trener w Polsce! |
Ogarnij się człowieku.
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
ps. nie sram niestety kasą i nie moge współfinansować Wisły... i nie mam numeru telefonu Cupiała..:lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ej ludzie pomału was nie rozumie przed losowaniem jak jeszcze nie wiedzielismy ze bedziemy grać z Beitarem to wszyscy byliscie napaleni ze wkoncu zagramy w upragnionej LM a po losowaniu gówno wiecie o tym zespole a nagle lamenty na forum ze LM jest nie dla nas itd... Słyszał ktoś z was wczesniej o tym klubie? Nie? ja też nie dlatego bądzmy optymistami !!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl