Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

mzaku1976 02.07.2008 12:16

Prawda jest taka, że obecna Wisła w skali europejskiej to żenada. Zaraz usłyszę od naiwnych optymistów i ignorantów,że nie jestem kibicem Wisły itd. Pusty śmiech mnie bierze jak widzę te żałosne pościki,żeby się nie przejmować przeciwnikiem tylko go przejść. A moim skromnym zdaniem to my mamy olbrzymią szansę ale chyba żeby... pożegnać się z p.UEFA. Będę bardzo zdziwiony jak nie odpadniemy.Tylko sobie przypomnijcie jak ostatnio grała Wisła w PP, PE i OE, przypomnijcie sobie tę nędzę z przodu. A czy w chwili obecnej nasze przody są mocniejsze?! Nie - jeszcze pożegnano się z Jaśkiem.Taka Legia to może tym Żydkom buty czyścić a my nie byliśmy w stanie jej ugryżć.Wzmocnienia Wisły typu Singlar i prawdopodobnie Łukasiewicz to sobie można w dupę wsadzić. Serce się kraje gdy się patrzy na to. Nawet jesli dojdzie ktos wartościowy (w co nie wierzę), to nie będzie miał czasu na zgranie się z drużyna.Tak sobie myślę, że wylosowanie Beitaru (którego wcale nie uważam za wielką drużynę) to kara dla Cupiała i Bednarza za obecną politykę kadrową Wisły.

quick 02.07.2008 12:28

Jestem za, za karę najlepiej odejdz Boguś, daj sobie już z tym wszystkim spokój, wtedy zamiast 3 tysięcy osób dziennie na forum będzie 200.
Ale przynajmnej będzie czystka i nie będe musiał czytać tych przygłupawych postów ekspertów z Olsztyna, Szczecina, Torunia i Gorzowa WLKP
(post ten nie jest kierowany do mzaku1976)

funkykoval 02.07.2008 12:33

Beitar w ostatnich 8 kolejkach ligowych zdobył wszystkiego 8 punktów.... przegrywając w tym czasie z:
Bnei Skahnin - u siebie - (4 miejsce)
Ironi Kiriat Shmona - wyjazd (3 miejsce)
Bnei Yehuda - dom (9 miejsce)
Ashdodd - wyjazd (8 miejsce)
Happoel Tel Aviv - wyjazd (7 miejsce)

wygrywając 2 mecze - z Netanya (2 miejsce) i Herzliya (ostatnie miejsce) u siebie
Raczej dziwny regres formy - Netanya w tym czasie zdobyła 14 pkt, Haifa - 6 pkt;

Nie ma sensu trząść majtami - tylko dobrze przygotować zespół do dwumeczu.

K_2 02.07.2008 12:34

Do Cupiała pretensji suma sumarum miec nie mozna ,bo dzieki niemu jestesmy hegemonami w Polsce.Pytanie czy Cupial chce grac o cos wiecej ,bo patrzac na to za ile sprzedajemy i za ile kupujemy grajkow to chyba wiecej bylo konsumowania zyskow niz inwestycji (moze sie myle).Po owocach ich poznacie, zobaczymy czy i kogo Bednario sciagnie do klubu przed meczem z Beitarem .

Lemoniadowy Joe 02.07.2008 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 560922)
Do Cupiała pretensji suma sumarum miec nie mozna ,bo dzieki niemu jestesmy hegemonami w Polsce.Pytanie czy Cupial chce grac o cos wiecej ,bo patrzac na to za ile sprzedajemy i za ile kupujemy grajkow to chyba wiecej bylo konsumowania zyskow niz inwestycji (moze sie myle).Po owocach ich poznacie, zobaczymy czy i kogo Bednario sciagnie do klubu przed meczem z Beitarem .

skoro więcej było konsumowania zysków to skąd jest dług?

gukfva 02.07.2008 12:38

To jest bardzo dobry argument, aby wnioskować o zmianę miejsca pierwszego meczu na neutralny teren!
Na przykład Liverpool grał wyjazdowy mecz z Maccabi Haifa w Kijowie i kto wie czy nie dzięki temu awansował, bo skończyło się ledwo 1-0 i 1-1.
Grać w podobnym klimacie do polskiego i pozbawić Żydów dopingu publiki to jednak plusy i mogą one zadecydować o awansie.
Jak na razie patrząc na umiejętności i wolę walki piłkarzy, jak dla mnie:
Beitar 65% - 35% Wisła

K_2 02.07.2008 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 560923)
skoro więcej było konsumowania zysków to skąd jest dług?

O tym dlugu to juz mity powstaja,nie wiem czy ile jest , czy i jak bedzie windykowany ,wiec nie zamierzam sie na ten temat wypowiadac.Mowie o ostatnim okresie ,popatrzcie na to
http://www.transfermarkt.de/de/verei...ebersicht.html
Napewno co do 1 euro to dokladnie nie jest ale na dzis mamy na + 2,5 mln euro ( choc Dudka poszedl ponoc za 1,9 mln) ,w sezonie 07/08 +1,9 mln euro,06/07 tylko -70 tys euro a w 05/06 3.2 mln euro itd

Lemoniadowy Joe 02.07.2008 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 560930)
O tym dlugu to juz mity powstaja,nie wiem czy ile jest , czy i jak bedzie windykowany ,wiec nie zamierzam sie na ten temat wypowiadac.Mowie o ostatnim okresie ,popatrzcie na to
http://www.transfermarkt.de/de/verei...ebersicht.html
Napewno co do 1 euro to dokladnie nie jest ale na dzis mamy na + 2,5 mln euro ( choc Dudka poszedl ponoc za 1,9 mln) ,w sezonie 07/08 +1,9 mln euro,06/07 tylko -70 tys euro a w 05/06 3.2 mln euro itd

a gdzie tam masz wydatki na takich piłkarzy jak Frankowski, Moskalewicz , Węgrzyn, Czerwiec, Dubicki, Kałużny, Szymkowiak, Uche, Baszczyński i jeszcze wielu innych

K_2 02.07.2008 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 560936)
a gdzie tam masz wydatki na takich piłkarzy jak Frankowski, Moskalewicz , Węgrzyn, Czerwiec, Dubicki, Kałużny, Szymkowiak, Uche, Baszczyński i jeszcze wielu innych

No nie ma ,ale nie ma tez przychodow z biletow od sposnosrow, ale wymierne to jest bo na pilkarzach sie zarabia najwiecej

7 kotów 02.07.2008 12:55

Najgorsze jest to, ze absolutnie nie ma pewnosci jak Skorza jest w stanie przygotowac zespol do pucharow.
Obserwujac jakim skladem gral na wiosne, mozna wysnuc pewne wnioski, ze to dosyc strachliwy trener. A jak sie bedziemy bronic w Azji to dostaniemy dwie sztuki w dupe i bedzie po zabawie pucharowej na rok.

Wylosowalismy fatalnie i tu nie ma co sie spinac, ze Zydy to ****owaty klub.
Jak przejdziemy ich - bedzie to super wyczyn naszych pilkarzy.

Pilkarzy moze i mamy lepszych, nadzieja w Brozku ze nie zapomnial jak sie strzela bramki, ale wiadomo, ze wszystko odbedzie sie w szatni. Mam nadzieje, ze Skorza ma jakis pomysl na gre i nie bedziecie sie bal.


Nasze braki to obrona - Cleber jest super, ale to zółw. Szybszy i inteligentniejszy napastnik niz Grzelak czy Sotirovic bedzie go zostawial za horyzontem.
Pawelek jest slabym bramkarzem, a lewej obrony wciaz nie mamy, bo jakos ten sympatyczny Diaz mi sie tam nie widzi.

O prawej flance lepiej nic nie pisac, bo Wojtek jaki jest - kazdy widzi.


Jesli tych 3-4 gosci zagra na 200 swoich %, a reszta na 100, to bedzie dobrze.
W przeciwnym wypadku Zydzi nam wtlacza 2 sztuki w azjatyckiej Kaluzy, wybronia remis w Krakowie i bedzie placz.

Fuks 02.07.2008 12:58

Dzisiaj był zamach w Jerozolimie, ale to chyba nie sprawia, ze UEFA automatycznie przeniesie mecz...
to pewnie na wniosek Wisły dopiero..

K_2 02.07.2008 13:00

Ja sie boje tylko ,ze jak tam bedzie 35 stopni ,wilgotnosc 80% ,to nasi beda czlapac po boisku i grac 60 metrowa pilka od stoperow ,jak pogoda bedzie do gry to sie nei boje ,bo jak nasi grajkowie dadza z siebie 100% to tacy slabi nie ejstesmy :>

Lemoniadowy Joe 02.07.2008 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 560937)
No nie ma ,ale nie ma tez przychodow z biletow od sposnosrow, ale wymierne to jest bo na pilkarzach sie zarabia najwiecej

ale nie ma tez wydatków kontraktowych, jak już korzystasz z transfermakta to sprawdź sobie jaki bilans transferowy
przez te 10 lat jak u nas jest Cupiał ma czołowy klub czeski, chorwacki, serbski i wtedy zobaczysz że u nas i tak sa wielki transfery biorąc pod uwagę przychody

biały_TS 02.07.2008 13:06

Nie wiem jak gra ten Beitar (zapewne jak wiekszość z nas), ale z tego co czytam o tej drużynie to będzie trudno... Mieliśmy pecha w losowaniu bo były dużo słabsze drużyny, ale jak myślimy o LM to musimy wygrywać z takimi drużynami jak Beitar.
No i przydałyby się konkretne wzmocnienia... Nie jakiś Łukasiewicz czy bramkarz rezerwowy z średniaka ligi włoskiej tylko konkretne transfery za gotówke, a nie wolni zawodnicy i nie pod koniec okienka transferowego tylko już... Takie jest moje zdanie..

zloto 02.07.2008 13:13

Ja sie martwie o wytrzymalosci graczy wisly. 35 stopni to nie blachostka a dla graczy naszego rywala to norma. A wiec Panie Skorza trening fizyczny to podstawa.

wyar 02.07.2008 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 560808)
Jak już coś piszesz to pisz prawdę.

Żadna drużyna z Izraela w ostatnim roku nie wyszła z grupy pucharu UEFA.


PS. Nie wmawiaj ludziom, że tam się pompuje jakieś wielkie pieniądze. Tak to możesz pisać o Turcji. Że jeden Beitar ma budżet większy od Wisły nie znaczy, że liga tam jest lepsza i nie znaczy, że sam Beitar jest lepszy.

W Katarze czy Arabii Saudyjskiej kluby są z 10 razy bogatsze niż w Izraelu a i tak w większości emeryci tam chodzą dorobić do emeryturki.

Zgadza sie co do pierwszego zdania, moja pomylka, chodzilo mi oczywiscie o sezon 2006/07.Za pomylke przepraszam.
Nikt niczego nie wmawia ludziom,Beitar ma budzet dwa razy wiekszy od Wisly,przeczytaj rowniez wypowiedz Surmy na ten temat. Zapewne wiesz lepiej od niego... (gdybym byl zlosliwy, napisalbym,ze jak juz cos piszesz...)
Na tej samej zasadzie odpisze Ci, ze w Hiszpanii, Anglii,Francji,Rosji czy Niemczech tez sa 10 razy bogatsze kluby, i nie graja tam w wiekszosci emeryci. To tyle w kwestii "argumentacji"...

flamengista 02.07.2008 15:19

Ja uważam, że na sprawę trzeba patrzeć pozytywnie.

Owszem, wylosowaliśmy chyba najgorzej jak można. Rywal moim zdaniem bardzo silny, chyba za silny na Wisłę.

Czyli najprawdopodobniej występy w pucharach zakończymy po dwumeczu ze Starozakonnymi.

Ale: jeśli jednak przejdziemy Beitar, to znaczy że mamy potencjał na fazę grupową PUEFA.

Jeśli nie przejdziemy - znaczy, że takiego potencjału nie mamy i oszczędzimy sobie kolejnej kompromitacji.

Same plusy:-D

jerry.lii.lewis 02.07.2008 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez biały_TS (Post 560954)
Nie wiem jak gra ten Beitar (zapewne jak wiekszość z nas), ale z tego co czytam o tej drużynie to będzie trudno... Mieliśmy pecha w losowaniu bo były dużo słabsze drużyny, ale jak myślimy o LM to musimy wygrywać z takimi drużynami jak Beitar.
No i przydałyby się konkretne wzmocnienia... Nie jakiś Łukasiewicz czy bramkarz rezerwowy z średniaka ligi włoskiej tylko konkretne transfery za gotówke, a nie wolni zawodnicy i nie pod koniec okienka transferowego tylko już... Takie jest moje zdanie..

Masz pełna rację - szkada głowę zawracać sobie średniakami z Włoch. Cupiał zapraszał niedawno takie mądrale jak Ty do współfinansowania Wisły; zadzwoń, pewnie sie ucieszy :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 560896)
Akurat z myślą że to ciężki przeciwnik to wyjść powinni, bo wtedy lepiej grają.
Wychodzenie z przekonaniem że są lepsi kończyło się w ostatnich latach w Pucharach.. wiadomo jak.

I to jest dobra strona takiego losowania. Z (teoretycznymi) kelnerami przegrywaliśmy ostatnimi laty - czas mieć powód się sprężyć od początku.

Eustachy 02.07.2008 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 561057)
Ja uważam, że na sprawę trzeba patrzeć pozytywnie.

Owszem, wylosowaliśmy chyba najgorzej jak można. Rywal moim zdaniem bardzo silny, chyba za silny na Wisłę.

Czyli najprawdopodobniej występy w pucharach zakończymy po dwumeczu ze Starozakonnymi.

Ale: jeśli jednak przejdziemy Beitar, to znaczy że mamy potencjał na fazę grupową PUEFA.

Jeśli nie przejdziemy - znaczy, że takiego potencjału nie mamy i oszczędzimy sobie kolejnej kompromitacji.

Same plusy:-D

A jakby sie uprzec, to mozna znalesc jeszcze jeden plus.
Zalozmy, ze odpadamy z Beitarem, a Legia z Lechem przechodza dalej, moze nawet jakims cudem do fazy grupowej, co spowoduje ze beda musieli sie meczyc na dwoch frontach. My tymczasem skoncenturjemy sie na lidze i dzieki temu obrona tytulu mistrzowskiego stanie sie faktem :-D

Ps. najlepiej, najchytrzej i najpodstepniej byloby pozbawic Zydow atutu wlasnego stadionu :)
Jeszcze jedna taka akcja jak z tym zamachowcem z koparki i mysle, ze nie pozostanie nic innego jak wymusic na Uefie zmiane lokalizacji meczu wyjazdowego

jasnyGwint 02.07.2008 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 561057)
Ale: jeśli jednak przejdziemy Beitar, to znaczy że mamy potencjał na fazę grupową PUEFA.

Jeśli nie przejdziemy - znaczy, że takiego potencjału nie mamy i oszczędzimy sobie kolejnej kompromitacji.

zwłaszcza że w pierwszej rundzie PUEFY czeka nas mecz z:

AC Milan Ita 119.934
Sevilla Esp 102.837
Valencia Esp 83.837
Benfica Por 77.176
CSKA Moscow Rus 59.437
Tottenham Hotspur Eng 55.996
Hamburger SV Ger 52.078
Ajax Ned 51.610
Everton Eng 43.996
Club Brugge Bel 41.810
Rapid Bucuresti Rom 41.398
Besiktas ** Tur 40.469
Paris Saint-Germain Fra 37.380
Atlético Madrid *** Esp 36.837
Sparta Praha *** Cze 36.496
Dinamo Bucuresti Rom 36.398
Heerenveen Ned 35.610
Udinese Ita 34.934
Dinamo Kiev *** Ukr 34.932
Feyenoord Ned 33.610
Levski Sofia *** Bul 32.644
Dnipro Dnipropetrovsk ** Ukr 31.932
Austria Wien * Aut 31.840
AEK Athens ** Gre 31.525
Slavia Praha *** Cze 31.496
Manchester City * Eng 30.996
Galatasaray *** Tur 30.469
Sampdoria Ita 28.934
Hertha BSC * Ger 27.078
Partizan Belgrade *** Srb 25.527
AS Nancy Lorraine Fra 25.380
Portsmouth FC Eng 24.996
Racing Santander Esp 24.837
FC Kobenhavn * Den 23.748

Beitar przy tym to mały pikuś.

Jednym słowem kolejny rok bez polskiej drużyny w pucharach. Można by skorzystać z okazji i wysłać PZPN w kosmos. Uefa nas zawiesi ale to żadna strata, uważam że pozbycie się leśnych dziadków jest tego warte.

jaszczur90 02.07.2008 16:51

witam.. mam pytanie jeśli Wisła Kraków wygra z tym Beitar Jerozolima i Wisła przejdzie do III rundy to czy my przejmujemy rozstawienie przeciwnika ?
Rok temu jak Zagłębie walczyło ze Steatuą to pisali ,że jak wygra Zagłębie to przejmuje rozstawienie..
czy to także nas dotyczy ?? :>

Baala 02.07.2008 17:03

ale to my byliśmy roztawieni :D

Barszczu 02.07.2008 17:03

przecież to my byliśmy w 2 rundzie rozstawieni, więc jakie rozstawienie mamy przejąć po Beitarze?

jaszczur90 02.07.2008 17:05

aha.. sorka :D czyli kicha :D

zloto 02.07.2008 17:21

Zmartwienia zostawmy sobie na potem. Do poczatku meczu bo do tego czasu moze zajsci wiele rzeczy i na plus i na minus dla wisly.

jachting 02.07.2008 17:23

http://michniewicz.com.pl/index.php?...elietony&id=43

stary felieton Czesia o potyczce z Iraklisem i nie tylko .
Chłodno i bez emocji ale też bez jakiejś negacji osiągnięć Wisły jak to robią niektórzy kibice .
----
Jak teraz przejebiemy to rzeczywiście nie mamy czego szukać w europie już w tym sezonie .
Niema co narzekać na pecha ,liczę że to będzie czynnik motywujący,bo takie przełożenie w obecnej sytuacji jest chyba jedynym właściwym .
---
felipe ale Zagłębie w przeciwieństwie do nas nie było rozstawione.

felipe 02.07.2008 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 560891)
Zagłebie wylosowało super przejść Steaue i Bate i faza grupowa LM

Ale dynkowi.pl chodziło o drugą rundę. A Steaua to jednak Steaua, także nasze losowanie NA TYM ETAPIE było szczęśliwsze...
Co do Bate natomiast się zgadzam, jednak nie o tym mowa.

Daniel3 03.07.2008 14:45

Look guys, the terror attak here yesterday was a very rare incident.
There is no way that Uefa will change the game location. you have absolutely nothing to worry about
New York for exemple (just came back from a visit there last week) is much much(!!!) more dangerous then Jerusalem. Have no worrys about the weather here either.
I just heard Kubika (our former player) saying the wheather in Poland is worst this days. we don't have almost any humidity in Jerusalem and at the evening time here is just perfect for football. I reckon there will be fantastic and very close matches so we better concentrate on that instead of all the other BS (politics, history...)
powodznia!

KuKoC 04.07.2008 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daniel3 (Post 561672)
Look guys, the terror attak here yesterday was a very rare incident.
There is no way that Uefa will change the game location. you have absolutely nothing to worry about
New York for exemple (just came back from a visit there last week) is much much(!!!) more dangerous then Jerusalem. Have no worrys about the weather here either.
I just heard Kubika (our former player) saying the wheather in Poland is worst this days. we don't have almost any humidity in Jerusalem and at the evening time here is just perfect for football. I reckon there will be fantastic and very close matches so we better concentrate on that instead of all the other BS (politics, history...)
powodznia!


English forum is here http://wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=13. Please respect the rules of our forum.


Prosba do Admina o wymazanie obydwu tych postow.

Philips_Zaspa 04.07.2008 08:15

Do meczu z Beitarem trzeba podejść rozsądnie. Nie ma co zakładać różnych scenariuszy, że odpadniemy czy wygramy. Wszystko wyjdzie na boisku. Nie wiem czy UEFA będzie takie sprawiedliwe i nam też pozwoli przenieść mecz na neutralny grunt. Oby tak się stało, bo gra przy 40 stopniach nie będzie przyjemnością dla naszych piłarzy.:-)

Wit.Ek. 04.07.2008 11:09

Jeśli drżycie o dwumecz z Beitarem to chciałbym się dowiedzieć na wylosowanie której drużyny z poniższych rozstwionych w I rundzie liczycie by po przejściu jej grać w grupie?
  • AC Milan
  • Sevilla
  • Valencia
  • Benfica
  • CSKA Moscow
  • Tottenham Hotspur
  • Hamburger SV
  • Ajax
  • Everton
  • Club Brugge
  • Rapid Bucuresti
  • Besiktas **
  • Paris Saint-Germain
  • Atlético Madrid ***
  • Sparta Praha ***
  • Dinamo Bucuresti
  • Heerenveen
  • Udinese
  • Dinamo Kiev ***
  • Feyenoord
  • Levski Sofia ***
  • Dnipro Dnipropetrovsk **
  • Austria Wien *
  • AEK Athens **
  • Slavia Praha ***
  • Manchester City *
  • Galatasaray ***
  • Sampdoria
  • Hertha BSC *
  • Partizan Belgrade ***
  • AS Nancy Lorraine
  • Portsmouth FC
  • Racing Santander
  • FC København *
  • Hapoel Tel-Aviv *
  • Borussia Dortmund
  • Aris Thessaloniki **
  • Brøndby IF *
  • Litex Lovech **
  • Red Star Belgrade **
Patrząc na powyższe drużyny są trzy scenariusze
drużyna będzie wzmocniona bardzo znacząco i jako silniejsza wygra dwumecz
będziemy mieli kupe szczęścia i dlatego awansujemy do grupy
zapominamy o awansie do rozgrywek grupowych PUEFA bo nasz skład jest taki, że Beitar jest dla nas trudnym rywalem...

1q2 04.07.2008 12:00

A to nie jest tak ze jak wylecimy z LM(zakladajac wygrana z Zydami) to sami bedziemy tej 1 rundzie rozstawieni?

szczaq21 04.07.2008 12:07

I to jest według jakiegoś klucza rozpisane chyba.

FOOTBALL BANDIT 04.07.2008 13:27

nie ma co się napalać w tym roku na LM bo nasze wejście tam jest nierealne, lepiej się nie nastawiajcie na nie wiadomo co bo znów będziecie płakać przez 5 dni.
UEFA hmm raczej też w tym roku nie w naszym zasięgu, po mojemu teraz nie wiadomo jakich transferów nie ma sensu robić, bo do LM / UEFA mało czasu i piłkarze którzy by przyszli mieli by za mało czasu na zaklimatyzowanie się i zgranie z zespołem. Nie uda się i hajs pójdzie w błoto.
Priorytet to majster 09 i dopiero wtedy możemy myśleć o LM / UEFA (kiedy to wszystko się pozmienia i słabszym drużynom będzie łatwiej a nie tak że z roku na rok ciągle Ci sami, bo tak to wszystko jest chu*owo poustawiane)
i trzeba w zimowym okienku transferowym sprowadzać grajków, żeby mieli sporo czasu na zgranie się z resztą ekipy, a nie tak jak teraz.. że do meczu z Beitarem niespełny miesiąc, i piłkarz z innego kraju, gdzie gra się inaczej, jest inny klimat itede ma natychmiast zakumać panujące tu zasady, treningi, technikę, itepe itede i grać jak z nut.

i do Bednarza nie można mieć pretensji, chłop robi co może (jestem tego pewien) ale to nie on dysponuje pieniędzmi, tylko tyle ile Boss wyłoży tyle można sprowadzić.. gdyby mógł i były by na to pieniądze sprowadziłby takich grajków że by Wam szczeny opadły. Najgorsze jest to że nawet do PUEFA nie uda nam się wejśc, bo coś czuje z Beitarem w dupe będzie.. a chu* tam, TYLKO WISŁA!

i bez względu na wszystko Skorża musi zostać, na dzień dzisiejszy to najlepszy trener w Polsce!

couch 04.07.2008 14:02

Ogarnij się człowieku.

Cytat:

UEFA hmm raczej też w tym roku nie w naszym zasięgu, po mojemu teraz nie wiadomo jakich transferów nie ma sensu robić, bo do LM / UEFA mało czasu i piłkarze którzy by przyszli mieli by za mało czasu na zaklimatyzowanie się i zgranie z zespołem. Nie uda się i hajs pójdzie w błoto.
Czyli mamy się nie wzmacniać i poddać się na 3 tygodnie przed meczem, bo i tak nie wejdziemy ?

Coolpick 04.07.2008 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 562066)
A to nie jest tak ze jak wylecimy z LM(zakladajac wygrana z Zydami) to sami bedziemy tej 1 rundzie rozstawieni?

Chyba nie. Jesli odpadniemy w III rundzie el. do LM, to spadamy chyba do ostatniej rundy eliminacji do PUEFA, gdzie jestesmy rozstawieni. Jesli ta runde przejdziemy, przechodzimy do I rundy PUEFA, gdzie nie bedziemy rozstawieni i mozemy trafic na takich wlasnie przeciwnikow.

biały_TS 04.07.2008 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 561065)
Masz pełna rację - szkada głowę zawracać sobie średniakami z Włoch. Cupiał zapraszał niedawno takie mądrale jak Ty do współfinansowania Wisły; zadzwoń, pewnie sie ucieszy :lol:

Jednak tym bramkarzem widać można było sobie nie zawracać głowy, ale przynajmniej dzięki tym testom wiemy, że niestety był za słaby.

ps. nie sram niestety kasą i nie moge współfinansować Wisły... i nie mam numeru telefonu Cupiała..:lol:

Leh71 04.07.2008 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coolpick (Post 562155)
Chyba nie. Jesli odpadniemy w III rundzie el. do LM, to spadamy chyba do ostatniej rundy eliminacji do PUEFA, gdzie jestesmy rozstawieni. Jesli ta runde przejdziemy, przechodzimy do I rundy PUEFA, gdzie nie bedziemy rozstawieni i mozemy trafic na takich wlasnie przeciwnikow.

Jak odpadniemy w trzeciej rundzie kwaliwikacji LM to od razu gramy w 1 rundzie PU, gdzie nie jesteśmy rozstawieni.

Coolpick 04.07.2008 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Leh71 (Post 562168)
Jak odpadniemy w trzeciej rundzie kwaliwikacji LM to od razu gramy w 1 rundzie PU, gdzie nie jesteśmy rozstawieni.

ok, to cos mi sie pomieszalo ;]

Provident 04.07.2008 16:16

Ej ludzie pomału was nie rozumie przed losowaniem jak jeszcze nie wiedzielismy ze bedziemy grać z Beitarem to wszyscy byliscie napaleni ze wkoncu zagramy w upragnionej LM a po losowaniu gówno wiecie o tym zespole a nagle lamenty na forum ze LM jest nie dla nas itd... Słyszał ktoś z was wczesniej o tym klubie? Nie? ja też nie dlatego bądzmy optymistami !!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl