Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

walkeros 27.06.2008 12:15

Mam pytanie odnosnie ulotek gdzie znajde teraz prace bo zalezy mi bardzo??

mic 27.06.2008 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeros (Post 557938)
Mam pytanie odnosnie ulotek gdzie znajde teraz prace bo zalezy mi bardzo??

Rusz dupe na miasto, bo pisaniem w necie nic nie znajdziesz. Wystarczy pochodzic

Pavay 27.06.2008 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 557933)
Może mi ktoś polecić dobre krakowskie studio tatuażu ?

Ulica Grodzka, studio najblizej kościoła Św. Piotra i Pawła.

Wilku 27.06.2008 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pavay (Post 557972)
Ulica Grodzka, studio najblizej kościoła Św. Piotra i Pawła.

Grodzka 50?

Tam pasiaki siedzą ;)

Pavay 27.06.2008 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wilku (Post 557973)
Grodzka 50?

Tam pasiaki siedzą ;)

Być może i siedzą, ale studio jak najbardziej ok:foch:

walkeros 27.06.2008 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 557964)
Rusz dupe na miasto, bo pisaniem w necie nic nie znajdziesz. Wystarczy pochodzic

Ale jak myslisz da sie cos załatwic?? Gdzie to popytac??

WiślakNH 27.06.2008 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeros (Post 557982)
Ale jak myslisz da sie cos załatwic?? Gdzie to popytac??

Według mnie problemu nie będzie żadnego.Najlepiej popatrzeć po necie czy firma oferuje miejsce i zadzwonić,bądź przejść sie osobiście,bo chodzić po różnych sklepach i pytać jest bezsensowne.

wisl@k_TS 27.06.2008 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeros (Post 557982)
Ale jak myslisz da sie cos załatwic?? Gdzie to popytac??

A spytaj się choćby ludzi roznoszących ulotki, skąd mają robotę. Trudne? Dla chcącego nic trudnego.

Wilku 27.06.2008 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pavay (Post 557981)
Być może i siedzą, ale studio jak najbardziej ok:foch:

A czy ja napisałem że nie jest? :]

Wojtek 1906 27.06.2008 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Brozinho_23 (Post 557927)
Czy da się w Nero 8 nagrywać płyt z uzyciem wielosesji? Jesli tak to jak... bo nie moge znaleźć odpowiedniej opcji

U mnie jak nagrywam płytę DVD to przed nagraniem pyta się czy Użyc wielosesji czy zapisu jednosesyjnego.

tsw maniek 27.06.2008 15:58

Witam mam taki problem sciągnołem plik spakowany rarem i nie mam hasła zeby go rozpakowac da sie cos z tym zrobic?? Z góry dzieki za odpowiedz

filip_wislak 27.06.2008 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw maniek (Post 558019)
Witam mam taki problem sciągnołem plik spakowany rarem i nie mam hasła zeby go rozpakowac da sie cos z tym zrobic?? Z góry dzieki za odpowiedz

Tak zrobić to chyba nie bardzo, ale wejdź na tę stronę co ściągałeś plik i tam powinno pisać hasło.

tsw maniek 27.06.2008 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip_wislak (Post 558023)
Tak zrobić to chyba nie bardzo, ale wejdź na tę stronę co ściągałeś plik i tam powinno pisać hasło.

No właśnie w tym problem ze nie widze tam hasła ale dzieki za odpowiedz:)

qbbba 27.06.2008 16:22

O ktorej jest jutro trening?

Arkas 27.06.2008 16:49

Napisali mi ze o 10 na bocznym boisku.

TSW Fanatyk 27.06.2008 20:24

gdzie w Krakowie jest YESSPORT?

emsi 28.06.2008 10:18

Wiślak Widok Maćko19 pięknie dziękuje.

PS: Jakby ktoś widział, jeszcze na jakiejś stronie dobre podpowiedzi praktyczne przy korzystaniu z tabletu byłbym też bardzo wdzięczny :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pavay (Post 557981)
Być może i siedzą, ale studio jak najbardziej ok:foch:

Lepsze na Szpitalnej i daje się zarobić chłopakom po szalu, a nie pasoludkom

http://www.tattoo.biz.pl/

wislak_olkusz 28.06.2008 11:52

zapodajcie linka do cracka Fifa 98

chccialem pograc na hali a tu ****

Serwatkus 28.06.2008 11:55

Skad mozna sciagnac program opera password recovery? Prosze o PW, ewentalnie o plik torrenta na maila, bo na platnych stronkach widzialem. Z gory dzieki

Patka 28.06.2008 12:12

Czy wchodząc na stronę vlepki.ovh.org wam również antyvir wykrywa jakiegoś wirusa?

wisl@k_TS 28.06.2008 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patka (Post 558338)
Czy wchodząc na stronę vlepki.ovh.org wam również antyvir wykrywa jakiegoś wirusa?

Wykrywa. Avast. Kiedy miałem innego antivira to nie wykrywał.

dymek_nhs 28.06.2008 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 558332)
zapodajcie linka do cracka Fifa 98

chccialem pograc na hali a tu ****

poszukaj tutaj www.gamecopyworld.com albo tu www.gameburnworld.com

M.C (nowy kleparz) 28.06.2008 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M.C (nowy kleparz) (Post 557612)
Czy fukcjonariusze służby kandydackiej w policji mają broń palną na patrolach?

Naprawdę nikt nie wie?

WiselkaMLP 28.06.2008 12:57

Wie ktos jak ustawia sie przezroczystosc w Photoshopie??

kormi 28.06.2008 15:17

jezeli ktos sciagnal to prosze o re-upload bo powyzsze linki juz nie dzialaja :-/

dostuffca 28.06.2008 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 558358)
Wie ktos jak ustawia sie przezroczystosc w Photoshopie??

http://img79.imageshack.us/img79/2894/przezxy2.jpg

Żmijka 28.06.2008 16:31

Czy macie problemy z uruchomieniem gg? Bo juz od jakiegoś tygodnia żeby zalogowac się na gg musze je wł/wył z 10 razy, az może zaskoczy ... a czasem nie :/ Czy to znów jakies jaja z ich strony czy u mnie coś nie tak? Wczoraj zainstalowałam najnowsza wersje ze strony i to samo ... (rady zmień program na xyz ect sobie darujcie).

tomasz1906 28.06.2008 16:33

Zmijka nie tylko u Ciebie gg nawala, u mnie i u paru znajomych to samo sie dzieje.

felipe 28.06.2008 16:34

Ja nie mam takiego problemu. Odpukać, ale gg ostatnimi czasy hula aż miło :)

Ricken 28.06.2008 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 558459)
Czy macie problemy z uruchomieniem gg? Bo juz od jakiegoś tygodnia żeby zalogowac się na gg musze je wł/wył z 10 razy, az może zaskoczy ... a czasem nie :/ Czy to znów jakies jaja z ich strony czy u mnie coś nie tak? Wczoraj zainstalowałam najnowsza wersje ze strony i to samo ... (rady zmień program na xyz ect sobie darujcie).

Ja miałem ale już mi śmiga :D A z tym włączaniem i wyłączaniem też kiedyś miałem ale już przestało.Cały czas zmieniało się dostępny i niedostępny ale GG się nie włączyło.Zainstalowałem AQQ i przez pewien czas używałem bo mnie to już wkurzało,potem znowu zmieniłem i tak w kółko.

kalvin 28.06.2008 18:11

Jak najszybciej dojechać spod Galerii Krakowskiej do M1 ?

wislak_olkusz 28.06.2008 18:28

Ma ktoś może zdjęcia/link do zdjęć tej "areny" na błoniach na koncert Celine Dion dzisiejszy ?

szprotson 28.06.2008 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalvin (Post 558492)
Jak najszybciej dojechać spod Galerii Krakowskiej do M1 ?

spod gk?
192 w rejony grzegorzeckiego, a z tamtąd trajką pod M1

Żmijka 28.06.2008 18:47

http://miasta.gazeta.pl/krakow/51,35...05233.html?i=0

wislak_olkusz 28.06.2008 19:11

Ile ludzi tam wejdzie (około)

Kamyk 28.06.2008 19:20

Działa Wam to zasrane gg, czy nie? Bo ja cały dzień staram się je włączyć i nic:/

walkeros 28.06.2008 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 558505)
Działa Wam to zasrane gg, czy nie? Bo ja cały dzień staram się je włączyć i nic:/

Kamyk mi działa...

Ricken 28.06.2008 19:35

Kamyk jak Ci się dalej nie włącza to zainstaluj sobie AQQ albo Tlena.A jak trochę pochodzi to znowu spróbuj włączyć GG:D
Co dzieje sie miga cały czas?? dost./niedost??
A jak nie to komputer przez okno:lol:

Manson33 28.06.2008 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 558503)
Ile ludzi tam wejdzie (około)

W jakiejś informacji w Internecie czytałem, że 65.000 osób może oglądać konert Celine Dion.

SZYMEK_TSW 28.06.2008 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manson33 (Post 558514)
W jakiejś informacji w Internecie czytałem, że 65.000 osób może oglądać konert Celine Dion.

Miało być 60 000 ale ostatecznie jest 30 000 czytałem gdzieś wczoraj


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl