Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski (zbiorczo) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3399)

Baala 08.04.2009 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 705428)
Sluchaj wiecej Jagody :D Ten gosc sie uwzial i cale 45 minut sie nabija z Beto i tobie i innym sie tez to udziela.
Jakby Cwielong strzelil ,to mecz by sie zrobil a takto bramki znikad i po pucharze

Jagoda to ostatni frajer i nie pisze tylko tego po tym co dzisiaj usłyszałem.

Co do Beto to jest zwyczajny ogór, zero predkości i na dodatek stoi przy Ćwielongu jakby go miał kryć. W dodatku kolejny mecz gdzie nawe na bramke nie uderzył !!! Nie kojarze czy on w jakimś oficjalnym meczu oddał jakikolwiek strzał.

M152T4L 08.04.2009 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolo_thebest (Post 705443)
Taka prawda, że trzeba było nie żałować na Lewandowskiego i lech by nic nam nie zrobił...Znów widać sknerstwo Bogusia (czyt. debilistyczne prowadzenie klubu piłkarskiego, to nie kable
!!!!!!!!)

Gdyby pana Cupiała nie było w Wiśle, to może nadal mielibyśmy 5 tytułów mistrzowskich. Także powstrzymaj się dziecko od takich komentarzy.

Eustachy 08.04.2009 17:34

Ani wynikiem, ani przebiegiem gry nie jestem zaskoczony.
Jak sie ma w ataku takich beznadziejnych pilkarzy jak Cwielong i Beto, to o wszystkim mozna marzyc, tylko nie o strzelaniu goli.
Do tego calkowity brak skrzydel...
Mysle ze kiedy Bednarz nasciaga nam wiecej transferowych hitow do jakich juz zdarzyl wszystkich przyzwyczaic, jednoczesnie odpuszczajac ostatnich pilkarzy trzymajacych przyzwoity poziom (Baszczu itp.), to dopiero bedziemy isc przed siebie jak burza !

Elendil 08.04.2009 17:34

no i jest Boguski i Niedzielan...

Kolumbus 08.04.2009 17:35

No co tu dużo mówić, o ile obronę można mniej więcej uznać za porównywalną to przód i boki pomocy mamy słabsze.Teoretycznie skład jest dość mocny, ale w praktyce widać kto w jakiej formie jest.Bez Pawła nasz przód to porażka, jeśli Beto wejdzie na 2 połowę , to tylko bedzie świadczyć że forma Niedzielana masakra.

jimmywislak 08.04.2009 17:35

Panowie bez napinki!!! Wisła do utraty gola grała najlepszą piłe tej wiosny, niestety Amica ma kupe szczescia w tym sezonie tak jak i my(w jakiejs czesci) w tamtym sezonie - vide bramy Zienia....Jestem dziwnie spokojny ze jeszcze Amica bedzie sie gotowała w tym meczu:-)

Spokojnie niech sobie kuchenki przejda ten puchar, kilka kontuzji i Smuda nie bedzie miał kim grać:-)

legol 08.04.2009 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cuul (Post 705445)
Co wy się tego Ilie tak uczepiliście. Nie miał nic do powiedzenia przy obu bramkach. Miał stać na linii i pytać się w który róg ma mu Lewandowski strzelać? Dla mnie 2 zmiany. Zieniu za Łobodzińskiego i Boguski za Beto. Gramy nieźle, a amica bramki z kontry strzela. I najważniejsze że chłopaki walczą. Zobaczymy co druga połowa przyniesie.

Dokładnie widze to tak samo. Gra nie jest zła. To normalne, że będą kontry i niestety zostały wykorzystane. Ale moim zdaniem gra wygląda lepiej niż w niedzielę tylko niektórzy oceniają po wyniku...

martin_6 08.04.2009 17:36

Dlaczego kibice Amiki nabijają się ze swojej zgody śpiewając, że "rządzi w Krakowie"? Bo to chyba nie na poważnie?

mic 08.04.2009 17:36

Slowa Ryczela mowia wszystko "Jagoda zamarl bo byla szansa dla Wisly" :P

I kim do cholery jest Czinglar ?

rafalek 08.04.2009 17:37

Właśnie Ryczel ujawnił swoje kompetencje. Podobno w tym meczu może być dogrywka:D

Przeszliśmy na 3 obrońców

JEEEEEE!!!! Głowa!!!

martinius028 08.04.2009 17:39

Głowa ! I wracamy do gry...

kpn 08.04.2009 17:39

Mamy bramke kontaktowa. Wisełko prosze gramy do konca!!

Emilio 08.04.2009 17:39

jeeeeeestt!

kibic sukcesu 2007 08.04.2009 17:39

Brawo Głowa.

depeche87 08.04.2009 17:39

no nareszcie

Kolumbus 08.04.2009 17:39

mowilem ze obrona jest cool :D 1-0

Wizard 08.04.2009 17:39

Gooooooool!

maTyS. 08.04.2009 17:39

brawo brawo brawo jedziemy z nimi !! nadzieja umiera ostania Panowie !!

AS82 08.04.2009 17:39

2-1 Głowa !!
Wole prze.......ic po walce niz grac jak z ŁKS na 0-0 Walczyc Wisla Walczyc !!

ja_ka_ 08.04.2009 17:41

W końcu zasłużony gol. Mam nadzieję, że doda wiary i jeszcze powalczą.

WISŁAZWE 08.04.2009 17:41

Czy ktoś mi może wytłumaczy słowa Ryczela przy stanie 2-0 dla Lecha: Skorża oszczędza Boguskiego wpuszcza go tylko na 45 minut, chyba że będzie dogrywka!! Jak mam to rozumieć:lol: bo trochę nie rozkminiam tych mądrych komentarzy komentatorów N sportu.

Wojtas 08.04.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 705457)
Slowa Ryczela mowia wszystko "Jagoda zamarl bo byla szansa dla Wisly" :P

I kim do cholery jest Czinglar ?





na chłopski rozum pochodzi z prostej lini rodowej od Czyngis-chana :)

Teraz musimy na nich siąsc .

jedyna szansa zeby złapac kontakt.

Agnieszka 08.04.2009 17:43

Akurat mi sie komp zresetował sam jak padł gol :D szczęście w nieszczęściu :D
Jeszcze jedna bramka i jazda :D

A tak z czystej ciekawości.. w razie awansu z kim byśmy mieli grać?

AS82 08.04.2009 17:43

A uwagi Jagody o tym ze Glowa raz na 4 lata strzela gola ? Frajerstwo

Kolumbus 08.04.2009 17:48

Wyobrazacie sobie zeby takie patałachy mialy tranmitowac lige? Ja nie potrafie chociaz staram sie...

Agnieszka zresetuj kompa jeszcze ze 2 razy to moze cos bedzie z tego :P

Chorynatrzykolory 08.04.2009 17:50

Widzieliście oprawę Amiki? żenada

maTyS. 08.04.2009 17:51

co teraz pyrlandia śpiewa bo nie za bardzo ich rozumiem ?

mercury 08.04.2009 17:51

"krakowiacy".. ****a co za półmózg z tego komentatora..

ZNAMEK 08.04.2009 17:52

rumuński bramkarz Wisły Kraków :))))

cuul 08.04.2009 17:52

Nie jestem pewien na 100%, ale czy Głowa czasem poprzednia bramkę nie strzelił właśnie na Lechu? Matoł komentator - mamy bramkarza z Rumunii...

WISŁAZWE 08.04.2009 17:52

No nie !! Akcje rozpoczyna rumuński bramkarz Wisły:lol:
Przechodzą sami siebie normalnie można się pośmiać

wierny 08.04.2009 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maro-TS-NH (Post 705480)
Widzieliście oprawę Amiki? żenada

jaka ta oprawa?

LAB 08.04.2009 17:54

5 ultraofensywnych pilkarzy? Niewiedzialem ze mamy tylu :D

AS82 08.04.2009 17:55

Mowiliscie ze Beto to drewno ,a Niedzielan wszedl i pilke raz dotknal .
Ci komentatorzy to wszystkie czarne scenariusze dla Wisly wymyslaja .Chwala tylko Amice a nas krytykuja ,masakra

Mussolini 08.04.2009 17:55

Cytat z relacji na stronie:

"Miejscowi wyciągają oprawę. Postanowili nawiązać do tej, którą na Reymonta zaprezentowaliśmy przy okazji meczu zgody z Lechią. Dwa transparenty: na 1 kibic Wisły i napis "wpadając sobie w ramiona", na 2 kibic Lechii "pamiętajcie o kondomach"

mic 08.04.2009 17:56

Ten Jagoda jest zakrecony :lol: Lewandowski skaczac do glowki z Sin... znaczy Czinglarem, przerwocil go a pajac sie dziwi czemu faul skoro Lewandowski byl pare metrow od niego :lol: Niezly kabaret :lol:

Co do oprawy, czyz ten tekst nie byl ostatnio uzyty na jakiejs innej oprawie ?

Grisza1 08.04.2009 17:56

Dziękuję Bogu za Canal +...:)
1. Rumuński bramkarz Wisły
2. 2:1 jest, w pierwszym meczu 0:1, będzie dogrywka
Gdzie tacy gościa się rodzą?:D

maTyS. 08.04.2009 17:58

"słońce już zaszło do końca drugiej połowy jeszcze 25 minut no chyba,że będzie dogrywka,ale napewno jej nie będzie"...

swoją drogą dobrze się dobrali amica i pejsy na takim samym poziomie robią oprawy.

AS82 08.04.2009 18:00

Błagam niech Małecki nie wykonuje centr ,jak jest Zienczuk bo to oddawanie pilki za darmo

mr_kwolf 08.04.2009 18:00

Ale bulwersacja treścią oprawy, jestem zszokowany. Ale czy to nie przypadkiem u nas ostatnio było oprawa nawiązująca do miłości mierzonej w milimetrach? Panowie, więcej pokory, mniej hipokryzji i szukania dziury w całym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl