![]() |
Cytat:
Co do Beto to jest zwyczajny ogór, zero predkości i na dodatek stoi przy Ćwielongu jakby go miał kryć. W dodatku kolejny mecz gdzie nawe na bramke nie uderzył !!! Nie kojarze czy on w jakimś oficjalnym meczu oddał jakikolwiek strzał. |
Cytat:
|
Ani wynikiem, ani przebiegiem gry nie jestem zaskoczony.
Jak sie ma w ataku takich beznadziejnych pilkarzy jak Cwielong i Beto, to o wszystkim mozna marzyc, tylko nie o strzelaniu goli. Do tego calkowity brak skrzydel... Mysle ze kiedy Bednarz nasciaga nam wiecej transferowych hitow do jakich juz zdarzyl wszystkich przyzwyczaic, jednoczesnie odpuszczajac ostatnich pilkarzy trzymajacych przyzwoity poziom (Baszczu itp.), to dopiero bedziemy isc przed siebie jak burza ! |
no i jest Boguski i Niedzielan...
|
No co tu dużo mówić, o ile obronę można mniej więcej uznać za porównywalną to przód i boki pomocy mamy słabsze.Teoretycznie skład jest dość mocny, ale w praktyce widać kto w jakiej formie jest.Bez Pawła nasz przód to porażka, jeśli Beto wejdzie na 2 połowę , to tylko bedzie świadczyć że forma Niedzielana masakra.
|
Panowie bez napinki!!! Wisła do utraty gola grała najlepszą piłe tej wiosny, niestety Amica ma kupe szczescia w tym sezonie tak jak i my(w jakiejs czesci) w tamtym sezonie - vide bramy Zienia....Jestem dziwnie spokojny ze jeszcze Amica bedzie sie gotowała w tym meczu:-)
Spokojnie niech sobie kuchenki przejda ten puchar, kilka kontuzji i Smuda nie bedzie miał kim grać:-) |
Cytat:
|
Dlaczego kibice Amiki nabijają się ze swojej zgody śpiewając, że "rządzi w Krakowie"? Bo to chyba nie na poważnie?
|
Slowa Ryczela mowia wszystko "Jagoda zamarl bo byla szansa dla Wisly" :P
I kim do cholery jest Czinglar ? |
Właśnie Ryczel ujawnił swoje kompetencje. Podobno w tym meczu może być dogrywka:D
Przeszliśmy na 3 obrońców JEEEEEE!!!! Głowa!!! |
Głowa ! I wracamy do gry...
|
Mamy bramke kontaktowa. Wisełko prosze gramy do konca!!
|
jeeeeeestt!
|
Brawo Głowa.
|
no nareszcie
|
mowilem ze obrona jest cool :D 1-0
|
Gooooooool!
|
brawo brawo brawo jedziemy z nimi !! nadzieja umiera ostania Panowie !!
|
2-1 Głowa !!
Wole prze.......ic po walce niz grac jak z ŁKS na 0-0 Walczyc Wisla Walczyc !! |
W końcu zasłużony gol. Mam nadzieję, że doda wiary i jeszcze powalczą.
|
Czy ktoś mi może wytłumaczy słowa Ryczela przy stanie 2-0 dla Lecha: Skorża oszczędza Boguskiego wpuszcza go tylko na 45 minut, chyba że będzie dogrywka!! Jak mam to rozumieć:lol: bo trochę nie rozkminiam tych mądrych komentarzy komentatorów N sportu.
|
Cytat:
na chłopski rozum pochodzi z prostej lini rodowej od Czyngis-chana :) Teraz musimy na nich siąsc . jedyna szansa zeby złapac kontakt. |
Akurat mi sie komp zresetował sam jak padł gol :D szczęście w nieszczęściu :D
Jeszcze jedna bramka i jazda :D A tak z czystej ciekawości.. w razie awansu z kim byśmy mieli grać? |
A uwagi Jagody o tym ze Glowa raz na 4 lata strzela gola ? Frajerstwo
|
Wyobrazacie sobie zeby takie patałachy mialy tranmitowac lige? Ja nie potrafie chociaz staram sie...
Agnieszka zresetuj kompa jeszcze ze 2 razy to moze cos bedzie z tego :P |
Widzieliście oprawę Amiki? żenada
|
co teraz pyrlandia śpiewa bo nie za bardzo ich rozumiem ?
|
"krakowiacy".. ****a co za półmózg z tego komentatora..
|
rumuński bramkarz Wisły Kraków :))))
|
Nie jestem pewien na 100%, ale czy Głowa czasem poprzednia bramkę nie strzelił właśnie na Lechu? Matoł komentator - mamy bramkarza z Rumunii...
|
No nie !! Akcje rozpoczyna rumuński bramkarz Wisły:lol:
Przechodzą sami siebie normalnie można się pośmiać |
Cytat:
|
5 ultraofensywnych pilkarzy? Niewiedzialem ze mamy tylu :D
|
Mowiliscie ze Beto to drewno ,a Niedzielan wszedl i pilke raz dotknal .
Ci komentatorzy to wszystkie czarne scenariusze dla Wisly wymyslaja .Chwala tylko Amice a nas krytykuja ,masakra |
Cytat z relacji na stronie:
"Miejscowi wyciągają oprawę. Postanowili nawiązać do tej, którą na Reymonta zaprezentowaliśmy przy okazji meczu zgody z Lechią. Dwa transparenty: na 1 kibic Wisły i napis "wpadając sobie w ramiona", na 2 kibic Lechii "pamiętajcie o kondomach" |
Ten Jagoda jest zakrecony :lol: Lewandowski skaczac do glowki z Sin... znaczy Czinglarem, przerwocil go a pajac sie dziwi czemu faul skoro Lewandowski byl pare metrow od niego :lol: Niezly kabaret :lol:
Co do oprawy, czyz ten tekst nie byl ostatnio uzyty na jakiejs innej oprawie ? |
Dziękuję Bogu za Canal +...:)
1. Rumuński bramkarz Wisły 2. 2:1 jest, w pierwszym meczu 0:1, będzie dogrywka Gdzie tacy gościa się rodzą?:D |
"słońce już zaszło do końca drugiej połowy jeszcze 25 minut no chyba,że będzie dogrywka,ale napewno jej nie będzie"...
swoją drogą dobrze się dobrali amica i pejsy na takim samym poziomie robią oprawy. |
Błagam niech Małecki nie wykonuje centr ,jak jest Zienczuk bo to oddawanie pilki za darmo
|
Ale bulwersacja treścią oprawy, jestem zszokowany. Ale czy to nie przypadkiem u nas ostatnio było oprawa nawiązująca do miłości mierzonej w milimetrach? Panowie, więcej pokory, mniej hipokryzji i szukania dziury w całym.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl