Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

BRTS39 25.01.2010 11:39

Piszecie że o gwieździe mozna zapomnieć ale trzeba chociaż sprobowac. SKWK zeby sie wypowiedzialo albo napisac jaka prosbe do klubu. Zeby chociaz poruszyc ten temat w wywiadach z Wilczkiem.

Żmijka 25.01.2010 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MrÓwA_1906 (Post 846393)
lubin bierze swoje stroje z krak-sportu

Bełchatów chyba też.

Oldpara 25.01.2010 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 846446)
Bełchatów chyba też.

Górnik Zabrze też.

massoud 25.01.2010 20:12

Tak jak już pisałem, UMBRO super sie prezentuje. Dobór kolorów jest idealny, widzę, że piłkarze mają dostatek i dość duży wybór akcesoriów i ubrań sportowych i treningowych / meczowych.

Dlatego dziwię się co podyktowało zarząd do decyzji o zmianie sponsora technicznego.

Ciekawy jestem jak będzie wyglądała Biała Gwiazda w trzech paskach i gdzie się znajdzie herb, logo sponsora i nasza gwiazda.
Dla przykładu wrzucę kilka fotek innych klubów/reprezentacji To co teraz ADIDAS produkuje:

http://www.sportsdirect.com/images/p...37107821_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...62305993_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...63305761_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37071508_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37045513_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37911830_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37909433_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37935761_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37905608_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...38127561_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37113808_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37107008_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37112708_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37110630_m.jpg

I które się podobają? Wg mnie zaden nie jest lepszy od obecnego stylu Wisły.

Szyman423 25.01.2010 20:17

Wszystkie mają te cholerne pasiaki oprócz stroju Ajaxu który jest b.brzydki ;/
Moim zdaniem lepsze umbro :-P

Ikki 25.01.2010 20:26

Strój domowy Francji moim zdaniem strasznie przekombinowany. I ten czarny "pająk" na plecach jakoś mało trafiony. Z tych koszulek fajnie prezentuje się rosyjska.
Kojarzę, że od Adidasa niektóre drużyny drugie stroje miały w romby. Ciekawe jakby to wyglądało, że zamiast ich wzór by z gwiazd powstał?

Mango 25.01.2010 22:14

oby tylko nie było koszulki z kołnierzem...

masterlag 25.01.2010 23:01

Wytłumaczy mi ktos o co wam chodzi z tymi paskami? Bo nie kumam... o.O
Poza tym *massoud*- dałeś treningówki LFC ;)
EDIT: Ostatnia nie jest zla. Przed ostatnia mi się podoba ;) Ale w klubie całość popsuje zawsze sponsor ...

DominoForza 25.01.2010 23:12

wydaje mi sie ze jak bedzie adidas to koszulki beda na wzor Realu

matern 25.01.2010 23:12

Ostatnia ładnie sie prezentuje

massoud 25.01.2010 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 846718)
Tak jak już pisałem, UMBRO super sie prezentuje. Dobór kolorów jest idealny, widzę, że piłkarze mają dostatek i dość duży wybór akcesoriów i ubrań sportowych i treningowych / meczowych.

Dlatego dziwię się co podyktowało zarząd do decyzji o zmianie sponsora technicznego.

Ciekawy jestem jak będzie wyglądała Biała Gwiazda w trzech paskach i gdzie się znajdzie herb, logo sponsora i nasza gwiazda.
Dla przykładu wrzucę kilka fotek innych klubów/reprezentacji To co teraz ADIDAS produkuje:

http://www.sportsdirect.com/images/p...37107008_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37112708_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37110630_m.jpg

I które się podobają? Wg mnie zaden nie jest lepszy od obecnego stylu Wisły.

Jest duzo więcej wzorów, ale wybrałem te najlepsze wg mnie..

http://www.sportsdirect.com/images/p...37927844_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37905022_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37926001_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37903721_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37932808_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37904421_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37113713_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37112608_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37111415_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37111320_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37111101_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37104520_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37936201_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37932708_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37928808_m.jpg

http://www.sportsdirect.com/images/p...37928301_m.jpg

o to mój najgorszy koszmar ...

http://www.sportsdirect.com/images/p...38503408_m.jpg

i w sumie nie najgorszy wzór Japoński.

Plastman 26.01.2010 00:57

Trochę się pobawiłem:

http://images44.fotosik.pl/252/7680999fdc404b3fmed.jpg

http://images48.fotosik.pl/252/bc320f5979c38439.jpg

http://images48.fotosik.pl/252/5526b677d75b47c6.jpg

http://images43.fotosik.pl/252/8bb7e14d290b7b1f.jpg

Wiem, że trzecia propozycja trochę nietypowa dla Wisły, ale dlaczego nie wprowadzić trochę nowoczesności?

Pero 26.01.2010 01:26

Logo spółki w tym miejscu odpada bo to miejsce na sponsora ekstraklasy (którego i tak nie ma). Ale to logo Ligi Mistrzów by nam pasowało :)

Kluvi 26.01.2010 01:32

nie wiem czy kojarzycie, ale za czasów gdy sponsorem był Unimil, to koszulki Wisły miały fajnie zrobioną kratownice a w niej herb Wisły. Mam taką koszulkę jeszcze i myślę że fajnie by było jakby coś takiego zrobili ponownie :)

http://www.allegro.pl/item854068367_...l.html#gallery

BRTS39 26.01.2010 01:34

MYślę że gdyby nie było tego loga spółki, to mógł by przejśc ten projekt. Niestety opcja z przeniesieniem SA na dół i tam wstaniewie loga odpada bo za duzo bałaganu. Ale trzeba coś wykombinować może jest jakis sposob na ta gwiazdę na sercu.

PS : strój musi byc nowoczesny ale z elementami tradycyjnymi ( gwiazda , kolory), może oryginalny jak np ta kratownica ale też nie za bardzo wymyślny, i schuldny i przejrzysty.

polska.mysl.szkoleniowa 26.01.2010 01:50

Jak dla mnie tylko Hiszpania, reszta słabo, słabo. Najatrakcyjniejszy wizerunkowo nike - to chyba nie ulega wątpliwości, ale przy całym bałaganie, jaki panuje w klubie wybór producenta trykotów nie jest chyba największym problemem.

I zupełnie nie rozumiem czemu żaden krój mi się już od kilku lat nie podoba. Te najeczki, które i my mieliśmy gdy sponsorowała nas Era to był jakiś dopust boży. Bombeczka po prostu :)

massoud 26.01.2010 09:26

a ja sie bardzo obawiam jednej rzeczy
bardzo to podajrzane, że informacje o nowym sponsorze ADIDAS pojawiają sie teraz, na krok przed instalacją krzesełek na trybunie C

żeby nie zrobili nam takiego gówna jak jest na chelsea - biały napis i logo adidasa ułożone z krzesełek na niebieskim tle na jednej z trybun http://media.photobucket.com/image/chelsea%20stadium/i_delahunt/Stamford_Bridge.jpg

tsw biała gwiazda 26.01.2010 10:22

[QUOTE=Kluvi;846815]nie wiem czy kojarzycie, ale za czasów gdy sponsorem był Unimil, to koszulki Wisły miały fajnie zrobioną kratownice a w niej herb Wisły. Mam taką koszulkę jeszcze i myślę że fajnie by było jakby coś takiego zrobili ponownie :)

Czy chodzi ci o coś takiego przepraszam że nie ma herbów ale to strasznie czasochłonne
http://img204.imageshack.us/img204/9...wy1kopiasq.png

Kluvi 26.01.2010 10:42

no coś w tym stylu :) tylko jak było z Unimilem nie był dokładany do koszulki to był jej integralna częścią ( na białym tle było widać herby )
a i jeszcze jedno jak widzicie na starej koszulce w dwóch miejscach były herby (kolorowe) myślę że można by podobnie zrobić tylko na sercu dać białą gwiazdę (tak jak na wcześniejszych koszulkach adasia co podałeś wyżej) a ten mniejszy zrobić herbik S.S.A

co o tym sądzicie bo mi osobiście bardzo się podobała ta kratownica

ps
te prasowanki herbów są zaje.... :D do dziś ja mam i 3maja sie super i wyglądają wciąż jak nowe :)

volasTSW 26.01.2010 11:40

jeśli to będzie własnie kontrakt bezpośrednio z adidasem a nie przez pośrednikow, to moze bedziemy miec wlasny wzor koszulek a bnie wzorowany na koszulce innego klubu... zobaczymy.szybko się nie dowiemy, czy bedzie ten kontrakt z adidasem... pewnie po zakonczeniu sezonu.. ale zeby byly fajne, a nie byle jakie...im bedą ładniejsze tym wiecej ludzi je kupi..a chyba tez o to im chodzi...

QBAS 26.01.2010 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 846846)
a ja sie bardzo obawiam jednej rzeczy
bardzo to podajrzane, że informacje o nowym sponsorze ADIDAS pojawiają sie teraz, na krok przed instalacją krzesełek na trybunie C

żeby nie zrobili nam takiego gówna jak jest na chelsea - biały napis i logo adidasa ułożone z krzesełek na niebieskim tle na jednej z trybun http://media.photobucket.com/image/c...ord_Bridge.jpg

Jak to mówią "wszystko zależy od ceny" ;)

sandbender 26.01.2010 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 846817)
Te najeczki, które i my mieliśmy gdy sponsorowała nas Era to był jakiś dopust boży. Bombeczka po prostu :)

Tak Ci powiem, że czytam te Twoje posty od jakiegoś czasu i dochodzę do wniosku, że masz jeden z najlepiej dobranych nicków spośród wszystkich użytkowników forum.

Albo dopust albo fajne.


A pozostając w temacie - najlepsze koszulki moim zdaniem to takie, których design jest niepowtarzalny i w jakiś charakterystyczny sposób związany z drużyną, która w nich gra. Spośród powyższych modeli najlepszy jest trykot rosyjski bo ma właśnie design związany z Rosją i jej kulturą poprzez te złote wstawki i wzory. W tej koszulce, nawet po zmianie barw nikt inny nie zagra. Podobnie było z reprezentacyjnymi Pumami z husarią.

brylant17 26.01.2010 11:50

Nawet fajne wygląda ten projekt tylko mi nie pasuje ta szachownica. :/ Ja bym dodał jeszcze na ramiona Białą Gwiazde



Kluvi już wiem :D :P

Kluvi 26.01.2010 11:57

brylant poczytaj uważnie posty to się dowiesz do czego szachownica nawiązuje :P

polska.mysl.szkoleniowa 26.01.2010 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 846894)
Tak Ci powiem, że czytam te Twoje posty od jakiegoś czasu i dochodzę do wniosku, że masz jeden z najlepiej dobranych nicków spośród wszystkich użytkowników forum.

Albo dopust albo fajne.

No faktycznie, piszę na forum rzadziej niż Wisła kontraktuje bramkarzy, więc musisz je czytać z zapartym tchem. Pomyliłem się, w nocy i podczas sesji - myślę, że całkiem zrozumiała sprawa.

Miałem na myśli to, że były ładne.

A ta szachownica jest całkiem okej.

elomike 26.01.2010 13:44

Dajcie spokój, Umbro robi zajebiste ciuchy. Nie jestem za zmianą sponsora technicznego, mam już za dużo rzeczy Umbro. A te koszulki mi się bardzo podobają. No i fajnie jak Wisła Legia i Lech mają różnych sponsorów technicznych. Bo uważam że paski na ramionach to porażka, a te koszulki Lecha wyglądają za bardzo lechowato.

mateuszFCOlkusz 26.01.2010 13:54

mnie sie podobają obecne wzory koszulek, może by je tylko jakoś delikatnie zmienić ??
i zostać przy Umbro :) takie moje skromne zdanie

yogul 26.01.2010 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 846949)
Dajcie spokój, Umbro robi zajebiste ciuchy. Nie jestem za zmianą sponsora technicznego, mam już za dużo rzeczy Umbro. A te koszulki mi się bardzo podobają. No i fajnie jak Wisła Legia i Lech mają różnych sponsorów technicznych. Bo uważam że paski na ramionach to porażka, a te koszulki Lecha wyglądają za bardzo lechowato.

nawet jak podpiszą z adidasem to sprzęt umbro pójdzie dla młodych wiec sie nie zmarnuje.
A z kim podpiszą zależy tylko od tego kto da więcej kasy. Wiadomo że fajnie jest z Umbro bo robią specjalnie dla nas koszulki inne niż innym no ale co zrobimy?
Ja sie tylko boje tego co kolega wyżej o krzesełkach napisał....

Oldpara 26.01.2010 14:34

Mi tez podoba się Umbro. Problem w tym, że, z tego co wiem, Adidas daje o tyle więcej kasy, że o gustach się w takim przypadku przestaje dyskutować :)

massoud 26.01.2010 14:54

W Anglii UMBRO sposnoruje część klubów Premiership i Reprezentacje.
Mnie bardzo przypadł do gustu styl koszulek w ktrych obecnie grają nasi piłkarze. Biała Gwiazda i wzór jest bardzo fajny.

pan Dudi 26.01.2010 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 846981)
W Anglii UMBRO sposnoruje część klubów Premiership i Reprezentacje.

Tak, tylko, że jak adidas chciał wjechać do Chelsea, to wjechał nawet mimo obowiązującej ich umowy z Umbro, co świadczy o tym, kto jest kim w tym świecie. Zapłacili karę za zerwanie umowy i załatwione. A "sponsorują" reprę, bo to angielska firma i chwała im za to, że ich ZPN wspiera swoich.

O wzór z logiem Adidasa na krzesełkach raczej bym się nie martwił ;)

tsw biała gwiazda 26.01.2010 17:16

Kolejna propozycja ale nie wiem czy nie za dużo gwiazd
http://img251.imageshack.us/img251/7825/beznazwy1y.png

yogul 26.01.2010 17:30

jak dla mnie gdy Wilczek zobaczy jaka kasę da Adidas to bedzie chciał na każdej trybunie zrobic napis adidas + z gwiazdy na D zrobić znaczek tej firmy ;P

KaRaSTSW 26.01.2010 17:47

OOO Broń Panie Boże , pisze drugi raz NIE kupie koszulki adidasa , Umbro jest git:) Jesli zmiana to tylko na Nike . . .

saklak1906 26.01.2010 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 846987)
Tak, tylko, że jak adidas chciał wjechać do Chelsea, to wjechał nawet mimo obowiązującej ich umowy z Umbro, co świadczy o tym, kto jest kim w tym świecie. Zapłacili karę za zerwanie umowy i załatwione. A "sponsorują" reprę, bo to angielska firma i chwała im za to, że ich ZPN wspiera swoich.

O wzór z logiem Adidasa na krzesełkach raczej bym się nie martwił ;)

Co jak co Chelsea ma ladne koszulki

banasik 26.01.2010 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 847076)
Co jak co Chelsea ma ladne koszulki

Gdyby te koszulki były zielone, to powiedziałbym, że to uniform Wojowniczych Żółwi Ninja - chujowy wzór

Kluvi 26.01.2010 19:11

tsw biała gwiazda te gwiazdy na rękawach zlikwiduj
a wiesz co zrób jakbyś mógł ? jak na koszulce unimila jest pod szyja takie wcięcie z małym herbem to zrobiłbyś coś podobnego tylko tam dał logo S.S.A
a na sercu biała gwiazdę jak na wcześniejszych Twoich projektach:)

tsw biała gwiazda 26.01.2010 19:56

Na twoją prośbę przedstawiam 2 kolejne
http://img43.imageshack.us/img43/6674/beznazwy1mf.png

http://img15.imageshack.us/img15/522...wy1kopiasl.png

Kluvi 26.01.2010 20:02

super :) tylko zamiast tego zwykłego herbu to dać ten z koroną co dawałaeś go na swoim projekcie :)


a w ogolę co sądzisz o takiej koszulce i co sądzi reszta?
oczywiste fajnie by było jakby logo sponsora było tez kratowane jak to bylo we wzorze koszulki za czasów Unimila

mcks 26.01.2010 20:10

Te kratki mi coś nie podchodzą. Gdyby nie one, to wyglądałoby to naprawdę fantastycznie.
Brak mi tu jeszcze tylko kołnierzyka. I taka koszulka to by była klasa :D.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl