![]() |
Piszecie że o gwieździe mozna zapomnieć ale trzeba chociaż sprobowac. SKWK zeby sie wypowiedzialo albo napisac jaka prosbe do klubu. Zeby chociaz poruszyc ten temat w wywiadach z Wilczkiem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wszystkie mają te cholerne pasiaki oprócz stroju Ajaxu który jest b.brzydki ;/
Moim zdaniem lepsze umbro :-P |
Strój domowy Francji moim zdaniem strasznie przekombinowany. I ten czarny "pająk" na plecach jakoś mało trafiony. Z tych koszulek fajnie prezentuje się rosyjska.
Kojarzę, że od Adidasa niektóre drużyny drugie stroje miały w romby. Ciekawe jakby to wyglądało, że zamiast ich wzór by z gwiazd powstał? |
oby tylko nie było koszulki z kołnierzem...
|
Wytłumaczy mi ktos o co wam chodzi z tymi paskami? Bo nie kumam... o.O
Poza tym *massoud*- dałeś treningówki LFC ;) EDIT: Ostatnia nie jest zla. Przed ostatnia mi się podoba ;) Ale w klubie całość popsuje zawsze sponsor ... |
wydaje mi sie ze jak bedzie adidas to koszulki beda na wzor Realu
|
Ostatnia ładnie sie prezentuje
|
Cytat:
http://www.sportsdirect.com/images/p...37927844_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37905022_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37926001_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37903721_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37932808_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37904421_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37113713_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37112608_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37111415_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37111320_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37111101_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37104520_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37936201_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37932708_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37928808_m.jpg http://www.sportsdirect.com/images/p...37928301_m.jpg o to mój najgorszy koszmar ... http://www.sportsdirect.com/images/p...38503408_m.jpg i w sumie nie najgorszy wzór Japoński. |
Trochę się pobawiłem:
http://images44.fotosik.pl/252/7680999fdc404b3fmed.jpg http://images48.fotosik.pl/252/bc320f5979c38439.jpg http://images48.fotosik.pl/252/5526b677d75b47c6.jpg http://images43.fotosik.pl/252/8bb7e14d290b7b1f.jpg Wiem, że trzecia propozycja trochę nietypowa dla Wisły, ale dlaczego nie wprowadzić trochę nowoczesności? |
Logo spółki w tym miejscu odpada bo to miejsce na sponsora ekstraklasy (którego i tak nie ma). Ale to logo Ligi Mistrzów by nam pasowało :)
|
nie wiem czy kojarzycie, ale za czasów gdy sponsorem był Unimil, to koszulki Wisły miały fajnie zrobioną kratownice a w niej herb Wisły. Mam taką koszulkę jeszcze i myślę że fajnie by było jakby coś takiego zrobili ponownie :)
http://www.allegro.pl/item854068367_...l.html#gallery |
MYślę że gdyby nie było tego loga spółki, to mógł by przejśc ten projekt. Niestety opcja z przeniesieniem SA na dół i tam wstaniewie loga odpada bo za duzo bałaganu. Ale trzeba coś wykombinować może jest jakis sposob na ta gwiazdę na sercu.
PS : strój musi byc nowoczesny ale z elementami tradycyjnymi ( gwiazda , kolory), może oryginalny jak np ta kratownica ale też nie za bardzo wymyślny, i schuldny i przejrzysty. |
Jak dla mnie tylko Hiszpania, reszta słabo, słabo. Najatrakcyjniejszy wizerunkowo nike - to chyba nie ulega wątpliwości, ale przy całym bałaganie, jaki panuje w klubie wybór producenta trykotów nie jest chyba największym problemem.
I zupełnie nie rozumiem czemu żaden krój mi się już od kilku lat nie podoba. Te najeczki, które i my mieliśmy gdy sponsorowała nas Era to był jakiś dopust boży. Bombeczka po prostu :) |
a ja sie bardzo obawiam jednej rzeczy
bardzo to podajrzane, że informacje o nowym sponsorze ADIDAS pojawiają sie teraz, na krok przed instalacją krzesełek na trybunie C żeby nie zrobili nam takiego gówna jak jest na chelsea - biały napis i logo adidasa ułożone z krzesełek na niebieskim tle na jednej z trybun http://media.photobucket.com/image/chelsea%20stadium/i_delahunt/Stamford_Bridge.jpg |
[QUOTE=Kluvi;846815]nie wiem czy kojarzycie, ale za czasów gdy sponsorem był Unimil, to koszulki Wisły miały fajnie zrobioną kratownice a w niej herb Wisły. Mam taką koszulkę jeszcze i myślę że fajnie by było jakby coś takiego zrobili ponownie :)
Czy chodzi ci o coś takiego przepraszam że nie ma herbów ale to strasznie czasochłonne http://img204.imageshack.us/img204/9...wy1kopiasq.png |
no coś w tym stylu :) tylko jak było z Unimilem nie był dokładany do koszulki to był jej integralna częścią ( na białym tle było widać herby )
a i jeszcze jedno jak widzicie na starej koszulce w dwóch miejscach były herby (kolorowe) myślę że można by podobnie zrobić tylko na sercu dać białą gwiazdę (tak jak na wcześniejszych koszulkach adasia co podałeś wyżej) a ten mniejszy zrobić herbik S.S.A co o tym sądzicie bo mi osobiście bardzo się podobała ta kratownica ps te prasowanki herbów są zaje.... :D do dziś ja mam i 3maja sie super i wyglądają wciąż jak nowe :) |
jeśli to będzie własnie kontrakt bezpośrednio z adidasem a nie przez pośrednikow, to moze bedziemy miec wlasny wzor koszulek a bnie wzorowany na koszulce innego klubu... zobaczymy.szybko się nie dowiemy, czy bedzie ten kontrakt z adidasem... pewnie po zakonczeniu sezonu.. ale zeby byly fajne, a nie byle jakie...im bedą ładniejsze tym wiecej ludzi je kupi..a chyba tez o to im chodzi...
|
Cytat:
|
Cytat:
Albo dopust albo fajne. A pozostając w temacie - najlepsze koszulki moim zdaniem to takie, których design jest niepowtarzalny i w jakiś charakterystyczny sposób związany z drużyną, która w nich gra. Spośród powyższych modeli najlepszy jest trykot rosyjski bo ma właśnie design związany z Rosją i jej kulturą poprzez te złote wstawki i wzory. W tej koszulce, nawet po zmianie barw nikt inny nie zagra. Podobnie było z reprezentacyjnymi Pumami z husarią. |
Nawet fajne wygląda ten projekt tylko mi nie pasuje ta szachownica. :/ Ja bym dodał jeszcze na ramiona Białą Gwiazde
Kluvi już wiem :D :P |
brylant poczytaj uważnie posty to się dowiesz do czego szachownica nawiązuje :P
|
Cytat:
Miałem na myśli to, że były ładne. A ta szachownica jest całkiem okej. |
Dajcie spokój, Umbro robi zajebiste ciuchy. Nie jestem za zmianą sponsora technicznego, mam już za dużo rzeczy Umbro. A te koszulki mi się bardzo podobają. No i fajnie jak Wisła Legia i Lech mają różnych sponsorów technicznych. Bo uważam że paski na ramionach to porażka, a te koszulki Lecha wyglądają za bardzo lechowato.
|
mnie sie podobają obecne wzory koszulek, może by je tylko jakoś delikatnie zmienić ??
i zostać przy Umbro :) takie moje skromne zdanie |
Cytat:
A z kim podpiszą zależy tylko od tego kto da więcej kasy. Wiadomo że fajnie jest z Umbro bo robią specjalnie dla nas koszulki inne niż innym no ale co zrobimy? Ja sie tylko boje tego co kolega wyżej o krzesełkach napisał.... |
Mi tez podoba się Umbro. Problem w tym, że, z tego co wiem, Adidas daje o tyle więcej kasy, że o gustach się w takim przypadku przestaje dyskutować :)
|
W Anglii UMBRO sposnoruje część klubów Premiership i Reprezentacje.
Mnie bardzo przypadł do gustu styl koszulek w ktrych obecnie grają nasi piłkarze. Biała Gwiazda i wzór jest bardzo fajny. |
Cytat:
O wzór z logiem Adidasa na krzesełkach raczej bym się nie martwił ;) |
Kolejna propozycja ale nie wiem czy nie za dużo gwiazd
http://img251.imageshack.us/img251/7825/beznazwy1y.png |
jak dla mnie gdy Wilczek zobaczy jaka kasę da Adidas to bedzie chciał na każdej trybunie zrobic napis adidas + z gwiazdy na D zrobić znaczek tej firmy ;P
|
OOO Broń Panie Boże , pisze drugi raz NIE kupie koszulki adidasa , Umbro jest git:) Jesli zmiana to tylko na Nike . . .
|
Cytat:
|
Cytat:
|
tsw biała gwiazda te gwiazdy na rękawach zlikwiduj
a wiesz co zrób jakbyś mógł ? jak na koszulce unimila jest pod szyja takie wcięcie z małym herbem to zrobiłbyś coś podobnego tylko tam dał logo S.S.A a na sercu biała gwiazdę jak na wcześniejszych Twoich projektach:) |
Na twoją prośbę przedstawiam 2 kolejne
http://img43.imageshack.us/img43/6674/beznazwy1mf.png http://img15.imageshack.us/img15/522...wy1kopiasl.png |
super :) tylko zamiast tego zwykłego herbu to dać ten z koroną co dawałaeś go na swoim projekcie :)
a w ogolę co sądzisz o takiej koszulce i co sądzi reszta? oczywiste fajnie by było jakby logo sponsora było tez kratowane jak to bylo we wzorze koszulki za czasów Unimila |
Te kratki mi coś nie podchodzą. Gdyby nie one, to wyglądałoby to naprawdę fantastycznie.
Brak mi tu jeszcze tylko kołnierzyka. I taka koszulka to by była klasa :D. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl