Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jacek Bednarz byłym dyrektorem sportowym Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2986)

Marszałek 27.07.2009 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 769379)
Zgadzam się że Bednarz jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych ostatnich lat w naszym klubie, niemniej na tle takich 'tuz' jak chociażby Mielcarski nie jest to wcale żadnym wyróżnieniem.

Uważam,że Bednarz naprawdę fajne transfery zrobił. Kirm, Marcelo, Alves, Garguła. Myślę,że problem lezy w czymś innym, mianowicie Łysy miła strasznie mało pieniędzy. A z moich obserwacji mogę powiedzieć,że facet zachowywał się tak,jakby do końca nie wiedział jaką sumą dysponuje. To rzutuje na kolejne ruchy. Co mógł to robił i jak dla mnie facet naprawdę powinien zostać. Niemniej jak on odejdzie to przyjdzie jakiś inny wynalazek, który z czasem zobaczy ,że nic zdziałać tutaj nie można, a on jest wydmuszką. Ja tylko mam za złe Bednarzowi, że nie wywalił Janasa młodego i Kazimierskiego. Nie zrobił tego,bo u nas dyrektor sportowy to tylko funkcja widmo. Jak wszystko zresztą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 769379)
Myślę że znalezienie godnego następcy Bednarza jest nieporównywalnie łatwiejszym zadaniem aniżeli znalezienie godnego następcy Skorży.

Dlatego Bednarz odchodzi a nie Skorża. Bo tak naprawdę to ten drugi powinien polecieć a nie facet, który w profesjonalnych klubach odpowiada za kształt polityki transferowej. Prędzej się trenerów pozbywa na zachodzie niżli dyrektorów sportowych. I nie zdziwię się jeśli Walter za jakiś czas wywali Mireczka i weźmie Bednarza. Nie idąc zbytnio w koszty, nie bawił się w LM,bo stadionu nie miał, a teraz może szykować mocną drużynę, a lepszego dyrektora sportowego w Polsce facet nie znajdzie.

JrQ- 27.07.2009 16:18

Jezeli to prawda o wywaleniu Bednarza, to warianty sa dwa:
- albo Cupiał oczekiwał cudów za friko
- albo Bednarz coś zawalił, pomimo dostępnych funduszy
Nie wiem co gorsze...

saklak1906 27.07.2009 16:20

Malo kto pamieta ale jak by nie Bednarz to Skorza by w Wisle nie pracowal, bo to wlasnie On polecil Skorze i go przedewszystkim namowi do przyjscia do nas po tej karuzeli z trenerami

Marszałek 27.07.2009 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 769464)
Malo kto pamieta ale jak by nie Bednarz to Skorza by w Wisle nie pracowal, bo to wlasnie On polecil Skorze i go przedewszystkim namowi do przyjscia do nas po tej karuzeli z trenerami

Może leci dlatego,że Skorże sprowadził a ten jest zwyczajnie taktycznie za słaby na Europę. Jeśli tak, to decyzję Cupiała uważam za słuszną. Ale idąc tym tokiem oczekuje, że jak przyjdzie nowy dyrektor sportowy, to wymyśli sobie nowego trenera. Powinno być tak,że wraz z akceptacją dyrektora sportowego właściciel akceptuje politykę transferową i kadrową tego ostatniego.

1q2 27.07.2009 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 769461)
Jezeli to prawda o wywaleniu Bednarza, to warianty sa dwa:
- albo Cupiał oczekiwał cudów za friko
- albo Bednarz coś zawalił, pomimo dostępnych funduszy
Nie wiem co gorsze...

Albo po prostu ktoś musi wylecieć , jak nie Skorża, to w zasadzie zostaje tylko Bednarz.
Ja mam mieszane uczucia bo z jednej strony nie może tak być by obaj panowie wzajemnie sobie szpileczki wbijali, z drugiej jak większość dobrze zauważyła, Bednarz przy bardzo nikłych zasobach finansowych na pewno nie był gorszy od pozostałych.
Moim zdaniem jeśli juz to w pierwszej kolejności powinni polecieć 'koledzy' Skorży.
Pierwszy za to że tak słabej obsady bramki to dawno nie mieliśmy(gdzie szału to też nie było) i nie broni go w końcu dobry mecz Pawełka z Lechem bo Pawełek właśnie tak powinien bronić w 80% meczów.On nie wybronił w tym meczu nie wiadomo czego, tylko wybronił co można oczekiwać od konkretnego bramkarza

Drugi za olanie Levadii - Nie żebym robił z niego głównego winowajce ale cegiełkę dołożył, tak mówiąc jakie to pionki jak i błędnie oceniając wady i ich zalety.

Często branie kolegów do sztabu popłaca, ale tylko wtedy gdy koleżeństwo kończy się w momencie przyjścia do pracy.U nas tak to chyba wygląda że panowie zbyt pewnie się poczuli.

I na koniec - Ja w sumie to jeśli chodzi o zwolnienie Łysego to jestem za a nawet przeciw , jednak tak obiektywnie rzecz biorąc to on tej klęski z Levadią nie jest jakoś szczególnie winien.
Ok - nie było za bardzo kogo zmienić, trzeba było trochę kombinować w obronie ale przecież meczów z Levadią nie przegraliśmy przez błąd obrońcy czy babola Pawełka(choć tak to na pierwszy rzut oka wygląda) - tylko przez słabą grę w przodzie i do tego koszmarną skuteczność - a jakieś wielkie wzmocnienia tej formacji przecież w ogóle nie wchodziły w grę.
Te mecze powinny się skończyć 2 razy po 2-1 i tyle.

Donson 27.07.2009 16:43

Stolarz niech zostanie ten sam, dostawcę drewna trzeba zmienić.

Gin 27.07.2009 16:55

Bednarz nie jest idealny ale wieszanie na nim psów , to juz lekka przesada . Ja pozbyłbym sie tych pseudo doradców z RN , sa to ludzie którzy robia wszystko aby tylko siac zamet w klubie i donosic do Cupiała ze ten jest taki a tamtem owaki . Rogala, Pilch i paru innych to darmozjady ludzie niemajacy pojecia o zarzadzaniu klubem sportowym łacza swoje obowiazki klubowe i firmowe w TF , biora za to kase a tylko przeszkadzaja .

WiślakMyślenice 27.07.2009 17:02

I wstyd mi, że ten Pilch nosi moje nazwisko.... ;)

Lemoniadowy Joe 27.07.2009 17:38

Bednarzowi na plus można zapisać że sie uczy i na dziś ma doświadczenie i pewnie sporą listę ewentualnych nazwisk w notatniku szkoda byłoby ta prace marnować, bo naprawdę robił postepy

emjot 27.07.2009 18:44

http://futbolnet.pl/wiadomosci/list-...jacka-bednarza
to jakiś analfabeta i idiota w jednym pisali
ja wiem internet pod strzechy
ale na litość boską...

rammis94 27.07.2009 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 769523)
Bednarzowi na plus można zapisać że sie uczy i na dziś ma doświadczenie i pewnie sporą listę ewentualnych nazwisk w notatniku szkoda byłoby ta prace marnować, bo naprawdę robił postepy


Hmm, tak się zastanowić to dyrektor sportowy w Wiśle nie jest potrzebny, bo i tak nawet jeśli znajdzie ciekawego zawodnika to albo nie przechodzi testów (vide bramkarze), albo trzeba za nich płacić. Pamiętam, że pod koniec zeszłego sezonu, prezes Wilczek powiedział, że klub kupi kogoś na inne pozycje niż prawy obrońca i lewy pomocnik, jeśli któryś z zawodników zostanie sprzedany. Niedzielan odszedł z klubu, więc liczę, że pan Wilczek nie rzuca słów na wiatr:D

brylant17 27.07.2009 19:27

Ja wam powiem Bednarz może zostać ale trener od bramkarzy out i Janas out.Janas za rozpracowanie Levadi a teren za to ,że nie pozwala sprowadzić bramkarza na plus Bednarzowi można zaliczyć:

Cleber
Diaz
Marcelo
Jirsak?
Kirm
Guła? (nie wiadomo jak będzie wyglądał po kontuzji)
Alvarez(choć jeszcze nie wiadomo jak będzie grał)
Kosowski

Minus

Matusiak
Niedzielan? chodź nie mam pretensji bo kontuzja
Beto

Nehiar 27.07.2009 19:29

Dlaczego tu walnąłeś Clebera ? On przyszedł przecież za Mielcarskiego z tego co pamiętam.

brylant17 27.07.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nehiar (Post 769593)
Dlaczego tu walnąłeś Clebera ? On przyszedł przecież za Mielcarskiego z tego co pamiętam.

nie byłem pewny właśnie tego i tu się przeznaje bez bicia Sorry :D

Marszałek 27.07.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nehiar (Post 769593)
Dlaczego tu walnąłeś Clebera ? On przyszedł przecież za Mielcarskiego z tego co pamiętam.

Zapewne chodzi o korzystną sprzedaż.

leyzer87 27.07.2009 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 769592)
Ja wam powiem Bednarz może zostać ale trener od bramkarzy out i Janas out.Janas za rozpracowanie Levadi a teren za to ,że nie pozwala sprowadzić bramkarza na plus Bednarzowi można zaliczyć:

Cleber
Diaz
Marcelo
Jirsak?
Kirm
Guła? (nie wiadomo jak będzie wyglądał po kontuzji)
Alvarez(choć jeszcze nie wiadomo jak będzie grał)
Kosowski

Minus

Matusiak
Niedzielan? chodź nie mam pretensji bo kontuzja
Beto

Dlatego: nie wliczałbym jeszcze w zestawienie, ani na plus, ani na minus: Alvarez'a, Garguły i Kirm'a. A na minus trzeba jeszcze dorzucić: Jirsaka(z uwagi na różnicę pomiędzy wkładem w drużynę, a cenę), oraz Cebanu(bo się nie przebił). No i jeszcze Ćwielong. Do tej pory(ale uważam, że to się zmieni) na razie nie zasłużył na wrzucenie go do listy udanych transferów. Choć też nie jest porażkowy, jak Beto.

Podkreślam, że nie jestem przeciwnikiem Bednarza, ale bądźmy obiektywni.

Lysy 27.07.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 769345)

W pełni się zgadzam z autorem listu! To Bednarz odpowiada za fatalną politykę klubu w ostatnich latach i gdyby miał honor sam oddałby się do dyspozycji Cupiała.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 769592)
na plus Bednarzowi można zaliczyć:
(...)
Kosowski

Kpisz? Kosowskiemu kończyło się wypożyczenie więc jaka tu zasługa że wrócił? Żadna. Na minus można mu zapisać to, że poskąpił kasę na renegocjacje umowy z Kosowskim, a sprowadził za 400tyś E. Wojciecha Łobodzińskiego dając mu najwyższy kontrakt w drużynie (czyli jednak pieniądze były) .

KOALIK 27.07.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 769592)
Ja wam powiem Bednarz może zostać ale trener od bramkarzy out i Janas out.Janas za rozpracowanie Levadi a teren za to ,że nie pozwala sprowadzić bramkarza na plus Bednarzowi można zaliczyć:

Cleber
Diaz
Marcelo
Jirsak?
Kirm
Guła? (nie wiadomo jak będzie wyglądał po kontuzji)
Alvarez(choć jeszcze nie wiadomo jak będzie grał)
Kosowski

Minus

Matusiak
Niedzielan? chodź nie mam pretensji bo kontuzja
Beto

Kosowski musiał do nas przyjść i wcale to nie jest zasługa Bednarza. Gdzie w minusach jest Łobodziński? Niedzielan, gdyby nie kontuzja byłby wzmocnieniem. Winy dyrektora nie ma.

manisnh 27.07.2009 20:08

Ode mnie duże minus dla p. Bednarza że coraz mniej w kadrze Wisły jest Polaków, brak siatki scoutingu albo brak rezultatów poszukiwań młodych Polaków. Polacy powinni stanowić siłę Wisły...

Lukass_7 27.07.2009 20:34

Tylko jakich polaków?
Na polaków nas nie stać, bo kluby rządają jakichś astronomicznych sum za nich.

Proud 27.07.2009 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manisnh (Post 769615)
Ode mnie duże minus dla p. Bednarza że coraz mniej w kadrze Wisły jest Polaków, brak siatki scoutingu albo brak rezultatów poszukiwań młodych Polaków. Polacy powinni stanowić siłę Wisły...

porównanie:

POLAK
Łobodziński

cena: ok 400tys E
zarobki: ok 320tys E
technika: przeciętna
motoryka: słaba
zaangażowanie: przeciętne

OBCOKRAJOWIEC
Kirm
cena: ok 400tys E
zarobki: ok 200-250 tys E
technika: dobra
motoryka: b.dobra
zaangażowanie: na razie b.dobre

jeśli chodz o wyszukiwanie młodych talentów to się zgodzę...ale to w żadnym polskim klubie nie istnieje...

saklak1906 27.07.2009 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manisnh (Post 769615)
Ode mnie duże minus dla p. Bednarza że coraz mniej w kadrze Wisły jest Polaków, brak siatki scoutingu albo brak rezultatów poszukiwań młodych Polaków. Polacy powinni stanowić siłę Wisły...

A dopiero byly placze ze jest zbyt wielu obcokrajowcow w skaldze nawet byly glosy tu na forum ze to nie bedzie Biala Gwiazda tylo czarna jak pojawila sie inormacja o kolejnym czarnoskorym pilkarzu.

Wam ludzie nigdy nie dogodzi, dla mnie to nie ma wogole znaczenia jakiej narodowosci bedzie kopacz byle chcialo mu sie grac(w przeciwienstwie do polakow-sprzedawczyko) i nie strzelal fochow

Arturo Qr2nów 27.07.2009 21:19

Niestety, ale albo Liga Mistrzów lub osiągnięcia w Lidze Europejskiej albo Polacy w drużynie... Widzicie jak to jest z naszymi albo trafiamy na kogoś mocnego i przegrywamy w szatni albo jakaś tam Levadia i ją olewamy. Co do młodych, to Wisła nigdy nie była klubem, który rozwijał talenty, owszem był Błaszczykowski, ale ten miał wujka Brzęczka, a i Liczka nie bał się na młodego postawić - no udało się. Ale ilu w kadrze jest wychowanków? ilu graczy poniżej 25 lat stanowi o sile drużyny?

AgresywnyChomik 27.07.2009 22:23

Ja bym nie zwalnial Bednarza.
Dlaczego?
Otoz nauczyl sie chlopina funkcjonowac w strukturach naszego klubu (czytaj lawirowac miedzy Cupialem RN a prezesem). Jakies sukcesy ma (Marcelo, Kirm, Gargula, Diaz) z niepewnych zawodnikow Wisla dosc latwo sie wycofala (Matusiak, Beto) potrafi jakos rozwiac porazki (Niedzielan) a ciezko pokazac mu zle trensfery ktore w wyrazny sposob deprecjonuja jego prace.

RAFi89 27.07.2009 23:09

Problem jest w tym że u nas dyrektor sportowy to jest człowiek wystawiony przed opinię publiczną ( patrzcie ten człowiek odpowiada za transfery w klubie). A raczej nie jest tajemnicą że o transferach 100% to on raczej nie decyduje, ale jest osobą którą można za te transfery ocenić.
Kilka transferów udanych, były też i te mniej udane ale w którym klubie każdy transfer to strzał w dziesiątkę. Nie takie pieniądze kluby wydają na transfery a okazują się kompletnie nie trafione. Po drugie jak w klubie za wyszukiwanie zawodników i negocjowanie ich transferów odpowiedzialna może być jedna osoba (bo góra to my mamy jednego scouta).
Nie raz piszemy na forum że powinien obserwować zawodników z niższych lig w polsce, a to może Ameryka południowa ktoś wskaże kraje bałkańskie itd. można wymieniać gdzie by to nie mógł szukać. Tylko czy to wszystko ma zrobić jedna osoba.
Jeżeli u nas polityka transferowa nie będzie wyglądała tak jak powinna i nie będzie ludzi odpowiedzialnych za wyszukiwanie zawodników to żaden inny dyrektor sportowy nic nie zmieni.

Edo 28.07.2009 08:02

Scouting kosztuje! Chyba , że się mylę? Może Ci ludzie będą podróżować i mieszkać po świecie za własne pieniądze? Wątpię. Bednarzowi współczuję pracy w takich warunkach. Jak dla mnie zrobił największą robotę w polskiej lidze wśród klubów. I to w takich a nie innych warunkach. A prasę, że ma złą wiemy wszyscy. No bo co to za Dyrektor ja nie zrobi jakiegoś przekrętu, do tego pracuje po cichu , bez rozgłosu i emocji, nie pepla ina prawo i lewo, nie kłuci się z trenerem i szefem. Co to za dyrektor. Lipa. Nie można znaleźć jego zdjęć przy śniadaniu w fakcie. Lipa. Co to za dyrektor jak nie wydaje 30 milionów euro na piłkarza, żeby pobić polski rekord.Lipa:) Ja uważam, że odejście Bednarza w tym momencie będzie dla nas wielką stratą a pracy długo szukać nie będzie.

manisnh 28.07.2009 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukass_7 (Post 769630)
Tylko jakich polaków?
Na polaków nas nie stać, bo kluby rządają jakichś astronomicznych sum za nich.

Nie chodzi mi o tych z Ekstraklasy tylko z niższych lig. Naprawde nie ma lepszego prawego pomocnika od Małeckiego ( w tym samym wieku) ?? Nie wieże... Nie oszukujmy się talent Małeckiego jest słaby gra tam bo mam ambicję i jest szybki... A druga sprawa to bramkarze, dlaczego nie ma w klubie klasowego młodego bramkarza który mógłby szybko zastąpić Pawełka, jak wiedzą że nic nie będzie z Cebanu to po co go trzymają, ponoć Polska to wylęgarnia bardzo dobrych bramkarzy a mistrz Polski testuje jakichś bramkarzy z kartą na ręku co poprzedni średni klub chce się go pozbyć... Dla mnie to jest niezrozumiałe. Naprawdę nie chcę narzekać ale ciężko jest prowadzić klub który nie ma szkółki piłkarskiej z prawdziwego zdarzenia i co za tym idzie boisk treningowych. bo na czym ma opierać polityke zatrudnianiu nowych piłkarzy... na płytach DVD od menegerów ''scautów''...

Romy S. 28.07.2009 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 769560)
http://futbolnet.pl/wiadomosci/list-...jacka-bednarza
to jakiś analfabeta i idiota w jednym pisali
ja wiem internet pod strzechy
ale na litość boską...

15 lat - wiek ma swoje prawa !

http://forum.igol.pl/index.php?showuser=11142

Borinho 28.07.2009 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 769709)
Ja bym nie zwalnial Bednarza.
Dlaczego?
Otoz nauczyl sie chlopina funkcjonowac w strukturach naszego klubu (czytaj lawirowac miedzy Cupialem RN a prezesem). Jakies sukcesy ma (Marcelo, Kirm, Gargula, Diaz) z niepewnych zawodnikow Wisla dosc latwo sie wycofala (Matusiak, Beto) potrafi jakos rozwiac porazki (Niedzielan) a ciezko pokazac mu zle trensfery ktore w wyrazny sposob deprecjonuja jego prace.


Popieram twoja opinię w 100% . Bednarz zrobił swoje w tym klubie , transfery jakie zrobił wyszły Wiśle na plus !!!! . Nawet ściągnięcie tylko na pół roku Kosowskiego było świetnym posunieciem 1 tytuł pod wodzą Skorży wygraliśmy świetną jesienną rundą 2007

Alov 28.07.2009 16:20

Ja bym zwolnil Bednarza bo:
1. nie zrealizowal glownego celu jakim bylo pozyskanie partnera dla Pawla
2. za jego kadencji nie sprzedalismy zadnego zawodnika (oprocz Clebera), wszyscy odchodzili za darmo albo jeszcze doplacala im Wisla
3. nie udało sie rozwiazac kontraktu z Davidem
4. casting na bramkarza - watpie zeby ktos powazny zgodzil sie przyjechac do nas na jakiekolwiek testy jak sie dowie ze przed nim bylo 20 kandydatow
5. kompletny brak rozeznania na rynku pilkarskim - gdyby mial rozeznanie to jeszcze przed odejsciem Baszcza i Zienia w klubie byliby nastepcy
6. pozyskani zawodnicy mimo ze w wiekszosci przypadkow sie sprawdzaja pozyskani zostali za pozno i bardziej na zasadzie ten jest dobry to go wezmy mimo ze na jego pozycji akurat nie potrzebujemy zawodnikow

Nie mowie ze Bednarz sie lenil ale albo nie ma zylki do wyszukiwania zawodnikow albo nie ma daru do przekonywania RN do swoich pomysłów

Karherop 28.07.2009 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alov (Post 770085)
Ja bym zwolnil Bednarza bo:
2. za jego kadencji nie sprzedalismy zadnego zawodnika (oprocz Clebera), wszyscy odchodzili za darmo albo jeszcze doplacala im Wisla

zapomniałeś o D. Dudce - 2 mln ojro , jak dla mnie sprzedaż takiego grajka za taką cene to był interes życia
Thwaite odszedł z Wisły też za coś koło 100 tys ojro za kadencji Bednarza

osobiście bym zostawił Bednarza na stanowisku , wiecej jednak uczynił dobrego niżelij złego , jak dla mnie lepszy z Bednarza jest dyrektor sportowy niż ze Skorży trener Wisły . Poza tym przed jego przyjściem na tej posadzie panował wakat przez rok , o czymś to świadczy .

10 najwiekszych sukcesów Bednarza :

1. Transfer Marcelo
2. Transfer Diaza
3. Wyciągnięcie z BOTu Boguskiego (wielu ludzi naciskało na jego pozostanie )
4. Sprzedaż Dudki za 2 mln ojro
5 .Powrót Kosy na poł roku
6. Transfer Kirma ( ? )
7. Rozwiązanie dłuższych kontraktów z Niedzielanem , Vargą
8. Wprowadzenie na stałe kontraktów motywacyjnych .
9. Wiązanie "nie do końca pewnych zawodników" krotkimi kontraktami : Beto , Matusiak
10 . 2 MP można uznać też za jego sukces


10 największych porażek bednarza :

1. Przepłacone 700 tys ojro za Jirsaka
2. Sprawa Kokoszki . Ucieczka utalentowanego obrońcy .
3. Komedia z bramkarzami
4. Nie sprowadził żadnego dobrego napastnika .
5. Nie zostawił Kosowskiego w klubie .
6. Nie przedłużył umów z Paulistą , Zieńczukiem , Baszczyńskim .
7. Nie rozwiązał przedwcześnie umowy z Dawidowskim .
8. Zła komunikacja z partnerami / przełożonymi w klubie ( Skorżą , RN , Cupiałem, a nawet rzecznikiem prasowym )
9 . Brak w klubie utalentowanych młodych zawodników ( jak swego czasu wchodzili do zespołu Brożki , Błaszczykowski ) pukających w drzwi pierwszej 11 .
10 .Jako dyrektor d.s. sportowych odpowiada pośrednio za odpadniecie z Levadią .

kolejnosc przypadkowa

AYALA 28.07.2009 17:52

a ja uważam że największym błędem Bednarza było odpuszczenie Lewandowskiego oraz gruuuube przepłacenie za Jirsaka który jest wart pewnie ze 100 tyś Euro.
Plusy: naściągał za darmo troche zawodników ale obrońców a Wiśle potrzeba bramkostrzelnych napastników co pokzał mecz z Levadią.
Uważam ze powinien odejśc a na jego miejsce ktoś kto by dla Wisełki wyszukał takiego drugiego Stilicia a nie Jirsaka

Alov 28.07.2009 17:52

Boguski i tak był z Wisły wypożyczony wiec nie uważałbym tego za sukces, Kirm to sie okaże (bo może być drugim Błaszczem a może drugim Niedzielanem - w końcu Wtorek tez zagrał niezle z Sevilla), co do Diaza to nie wiem czy to jest wielki sukces, bo został sprowadzony na lewa obrone a tam sie nie sprawdzil

WioReXXX 28.07.2009 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 770100)


1. Przepłacone 700 mln ojro za Jirsaka




Ciekawych rzeczy się można tutaj dowiedzieć. Jaki tam Cristiano Ronaldo! Jirsak!

gooro33 28.07.2009 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alov (Post 770141)
Boguski i tak był z Wisły wypożyczony wiec nie uważałbym tego za sukces, Kirm to sie okaże (bo może być drugim Błaszczem a może drugim Niedzielanem - w końcu Wtorek tez zagrał niezle z Sevilla), co do Diaza to nie wiem czy to jest wielki sukces, bo został sprowadzony na lewa obrone a tam sie nie sprawdzil

dobry zart.... to ze robi za ''zapchajdziure'' to nie jego wina

Karherop 28.07.2009 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 770143)
Ciekawych rzeczy się można tutaj dowiedzieć. Jaki tam Cristiano Ronaldo! Jirsak!

tys , napisane z roztargnienia , ale widze że lepiej szukać taniej sensacji niż poważnych rozważań


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alov (Post 770141)
Boguski i tak był z Wisły wypożyczony wiec nie uważałbym tego za sukces,l

Orest Lenczyk swego czasu bardzo namawiał na pozostanie Boguskiego w Bocie , podobno nawet w tej kwestii rozmawiał z samym B.C. , sam Boguski też chciał tam pozostać , więc jego wcześniejszy powrót uważam za sukces Bednarza

Alov 28.07.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 770144)
dobry zart.... to ze robi za ''zapchajdziure'' to nie jego wina

no gdyby sie sprawdzil jako lewy obronca to wtedy by tam grał zamiast Pieti a Pietia by walczył o skład na lewej pomocy

Adasss 28.07.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manisnh (Post 769896)
Nie chodzi mi o tych z Ekstraklasy tylko z niższych lig. Naprawde nie ma lepszego prawego pomocnika od Małeckiego ( w tym samym wieku) ?? Nie wieże... Nie oszukujmy się talent Małeckiego jest słaby gra tam bo mam ambicję i jest szybki...

Ilu widziałeś w życiu prawych polskich pomocników w tym samym wieku co Małecki? Zacznij oglądać to szybko uwierzysz (pardon, "uwieżysz"). Niektórym to wyobraźnia naprawdę dopisuje.

Lysy 28.07.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 769973)
Nawet ściągnięcie tylko na pół roku Kosowskiego było świetnym posunieciem

Kolego, zanim napiszesz coś na forum radzę zapoznać się ze wcześniejszymi postami w danym temacie. Zostało już nieraz napomknięte, iż Kosowskiemu kończyło się wypożyczenie i chcąc nie chcąc MUSIAŁ wrócić do Wisły, więc żadna w tym zasługa Bednarza.
Za zasługę Łysego można natomiast uznać przedwczesne rozwiązanie kontraktu z tym zawodnikiem. Bednarz myślał, że Wojciech Ł. w pełni zastąpi motor napędowy drużyny... dał mu nawet największy kontrakt w zespole - z perspektywy czasu widać jakiego popełnił wielbłąda.

Adasss 28.07.2009 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 770100)
...
9 . Brak w klubie utalentowanych młodych zawodników ( jak swego czasu wchodzili do zespołu Brożki , Błaszczykowski ) pukających w drzwi pierwszej 11 .
...

yyy, Małecki?
Natomiast fakt, za Małeckim jest pokoleniowa dziura. Ale to akurat chyba nie wina Bednarza, bo to może być zaległość okresu sprzed 3-4 lat.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl