Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=157)

wiślak 86 25.09.2010 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wredny.bardzo (Post 986118)
Można gdzieś jeszcze się dostać na studia? Dziennie, zaoczne, nie ważne, byle były wolne miejsca i dało się na nie przyjąć... |

Przenosze tylko na nową stronę


Zawsze możesz próbować na KSW-tam nawet w listopadzie przyjmują jak się zapłaci.

alkoholik 25.09.2010 14:27

Cóż ja się dostałem na Teologie(Katechetyka) na Papieski Uniwersytet Teologiczny z średnią na świadectwie 2,35(Religia Celujący) i z Maturą średnia jakieś 36% na dzienne:). Jak coś to się spytaj może jeszcze przyjmują.

MatMario 25.09.2010 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 986176)
Cóż ja się dostałem na Teologie(Katechetyka) na Papieski Uniwersytet Teologiczny z średnią na świadectwie 2,35(Religia Celujący) i z Maturą średnia jakieś 36% na dzienne:). Jak coś to się spytaj może jeszcze przyjmują.

Żartujesz prawda? Te studia są płatne? To jest 3+2? Licencjat? Czy pełne magisterskie?

alkoholik 25.09.2010 14:45

Nie nie żartuje 5 letnie magisterskie dzienne nie płatne. Napewno są jeszcze wolne miejsca rekrutacja była do 15 września ale można jeszce chba się spytac

Serwatkus 27.09.2010 09:38

Mature zdawałem w 2006 r. z polskiego, angielskiego, biologii i chemii. Do 5 lat mozna poprawic mature z tego co pamietam. Chcialbym dodatkowo zdac sobie egzamin z matematyki. Jak to teraz wyglada? Gdybym wybral sobie poziom rozszerzony, to czy najpierw pisze podstawowy, a dopiero potem rozszerzony (tak bylo w 2006r) czy pisze tylko poziom rozszerzony i to od niego zalezy czy zdam (dalej wystarczy tylko 30%)? Co w przypadku jakby nie udało mi się zdać tej matematyki? Mature mi cofaja? :P Co w przypadku gdybym zlozyl deklaracje ze chce poprawiac, a w maju sie na egzaminie nie pojawil? Z góry dzieki za odpowiedz :)

Wasiu 27.09.2010 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Serwatkus (Post 987266)
Mature zdawałem w 2006 r. z polskiego, angielskiego, biologii i chemii. Do 5 lat mozna poprawic mature z tego co pamietam. Chcialbym dodatkowo zdac sobie egzamin z matematyki. Jak to teraz wyglada? Gdybym wybral sobie poziom rozszerzony, to czy najpierw pisze podstawowy, a dopiero potem rozszerzony (tak bylo w 2006r) czy pisze tylko poziom rozszerzony i to od niego zalezy czy zdam (dalej wystarczy tylko 30%)? Co w przypadku jakby nie udało mi się zdać tej matematyki? Mature mi cofaja? :P Co w przypadku gdybym zlozyl deklaracje ze chce poprawiac, a w maju sie na egzaminie nie pojawil? Z góry dzieki za odpowiedz :)

Z tego co ja sie orientuje, to jezeli juz kiedys zdalo sie mature to ponownie mozna pisac tylko przedmioty dodatkowe. A te sa tylko na poziomie rozszerzonym. Ewentualne niepowodzenie oczywiscie nie skutkuje cofnieciem matury. Nie pojawienie sie na maturze jest chyba jednoznaczne z jej oblaniem, ale jezeli bys dostarczyl zwolnienie lekarskie to masz dodatkowy termin w sierrpniu.

kubawislak 27.09.2010 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 986165)
Zawsze możesz próbować na KSW-tam nawet w listopadzie przyjmują jak się zapłaci.

Już lepiej poczekać rok niż iść na KSW.

SV_ 27.09.2010 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 987274)
Już lepiej poczekać rok niż iść na KSW.


A twierdzisz tak ponieważ? Ze płatne czy że kolejny mitolog opowiadający o niskim poziomie?
BTW największa głupotą jaką można zrobić jest rok przerwy.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wredny.bardzo (Post 986118)
Można gdzieś jeszcze się dostać na studia? Dziennie, zaoczne, nie ważne, byle były wolne miejsca i dało się na nie przyjąć... |

Przenosze tylko na nową stronę


Turystyka i Rekreacja na AWF, zaoczne, tam podobno przyjmują bez ŻADNYCH problemów. No i trudno nie jest.

kamylsky 27.09.2010 11:32

Mam pytanie dotyczace PK. Chodzi o to czy mozna zmienic jakos grupe studencka? chodzi o to ze chcielibysmy z kolega dojzdzac razem samochodem ale niestety mamy inna grupe. Jesli jest to mozliwe to gdzies sie zglosic? chodzi o wydzial mechaniczny.

fst 27.09.2010 11:56

Po prostu idź do dziekanatu jak się już zacznie rok akademicki. Jeśli tylko będzie jakieś wolne miejsce w grupie to nie powinni Ci robić problemów.

Martinho 27.09.2010 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamylsky (Post 987297)
Mam pytanie dotyczace PK. Chodzi o to czy mozna zmienic jakos grupe studencka? chodzi o to ze chcielibysmy z kolega dojzdzac razem samochodem ale niestety mamy inna grupe. Jesli jest to mozliwe to gdzies sie zglosic? chodzi o wydzial mechaniczny.

Nie ma z tym problemu jak znajdziesz kogos winnej grupie kto sie z Toba zamieni

Arkas 27.09.2010 20:14

Wie ktoś do kiedy można płacić na AGH na zaoczne studia ? I gdzie, bo na stronie nic nie jest napisane.

rafalek 27.09.2010 20:25

Czy ktoś uczęszcza bądź uczęszczał na UJ na kierunek filologia słowiańska? Wybieram się tam i chciałbym wiedzieć kilka rzeczy:
-czy bardzo duże obłożenie
-czy mogą być problemy z dostaniem się?
-czego tam w zasadzie się uczy (poza oczywiście językiem) i czy warto iść na te studia?

!!IRIVER!! 27.09.2010 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 987618)
Wie ktoś do kiedy można płacić na AGH na zaoczne studia ? I gdzie, bo na stronie nic nie jest napisane.

Powinieneś mieć to w umowie z uczelnią.

U nas było rok temu do 30 września bodajże.

Ploughmanson 01.10.2010 21:55

Niech mi ktoś powie, co trzeba zrobić żeby zmienić grupę na niestacjonarnych na UEKu (pisać jakieś podanie?)? n-metrowa kolejka do dziekanatu mnie odstrasza, telefonów nie odbierają, a czekać w kolejce, żeby pocałować klamkę nie ma sensu.
Z góry dzięki

Marcinnno 02.10.2010 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Serwatkus (Post 987266)
Mature zdawałem w 2006 r. z polskiego, angielskiego, biologii i chemii. Do 5 lat mozna poprawic mature z tego co pamietam. Chcialbym dodatkowo zdac sobie egzamin z matematyki. Jak to teraz wyglada? Gdybym wybral sobie poziom rozszerzony, to czy najpierw pisze podstawowy, a dopiero potem rozszerzony (tak bylo w 2006r) czy pisze tylko poziom rozszerzony i to od niego zalezy czy zdam (dalej wystarczy tylko 30%)? Co w przypadku jakby nie udało mi się zdać tej matematyki? Mature mi cofaja? :P Co w przypadku gdybym zlozyl deklaracje ze chce poprawiac, a w maju sie na egzaminie nie pojawil? Z góry dzieki za odpowiedz :)


Ja chciałbym poprawić maturę dlatego napisałem sobie do Oke i wszystko mi odpowiednia Pani wyjaśniła :) Wejdz sobie tu i tam jest napisane co masz zrobić , żeby się skontaktować. Najpewniejsze źródło.
http://www.oke.krakow.pl/inf/staticp...php?page=email

Martinho 02.10.2010 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 987277)
A twierdzisz tak ponieważ? Ze płatne czy że kolejny mitolog opowiadający o niskim poziomie?
BTW największa głupotą jaką można zrobić jest rok przerwy.

:rotfl::rotfl:
Jak robisz studia dla samego papierka to sobie rownie dobrze mozesz skonczyc politechnike czestochowska.

Ale jezeli nie masz plecow (lub zaklepanej posadki) to po ksw roboty raczej na pewno nie znajdziesz. A z reszta co moze byc prace w zawodzie po kierunki europeistyka? :-/

damians 02.10.2010 13:35

Europoseł :rotfl:

Sorry za OT, powodzenia w nowym roku akademickim :)

Gucio25 05.10.2010 17:31

jest ktoś na zarządzaniu na UEku w grupie 1012?

SpongeBob 05.10.2010 21:37

1 dzien nauki japonskiego rozjebał mnie na łopatki. jakie studia polecacie za rok?<lol>

alkoholik 05.10.2010 21:56

Teologiczne Na Uniwersytecie Papieskim jak już pisałem wcześniej moja średnia na maturze wyniosła 38% a ze świadectwa 2,78 ale jest zajebiście dzienne 5 letnie, no i w koncu nie mam do czynienia z głupimi babami które gadają tylko o Dupc.... makijażu i jakie stringi dzisiaj ubrały, a powiem że dziewczyn mam na kierunku sporo więcej i parę bardzo ładnych:)

dj_ibutti 05.10.2010 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 991529)
Teologiczne Na Uniwersytecie Papieskim jak już pisałem wcześniej moja średnia na maturze wyniosła 38% a ze świadectwa 2,78 ale jest zajebiście dzienne 5 letnie, no i w koncu nie mam do czynienia z głupimi babami które gadają tylko o Dupc.... makijażu i jakie stringi dzisiaj ubrały, a powiem że dziewczyn mam na kierunku sporo więcej i parę bardzo ładnych:)

No spoko, spoko... Tylko do ślubu musisz poczekać :D

alkoholik 05.10.2010 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 991537)
No spoko, spoko... Tylko do ślubu musisz poczekać :D

A kto mi broni wziąśc ślub za tydzień???:)

Gargamel 06.10.2010 05:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 991542)
A kto mi broni wziąśc ślub za tydzień???:)

Sam sobie zabraniasz takimi tekstami.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 991546)
większość studiów dziennych to głupota

chyba że ktoś robi tak że przychodzi tylko na egzaminy

to samo mogę powiedzieć o podyplomówkach

poza paroma elitarnymi kierunkami cała reszta to syf

Nie można się z tym nie zgodzić, ale tych "najlepszych" kierunków jest trochę więcej, niż "kilka".

yoda79 06.10.2010 09:09

Tacyście mądrzy to wymieńcie te "najlepsze" - z chęcią postudiuję zaocznie w Krakowie. I jakiś dobry kierunek mówiąc poważnie możecie polecić.

Marcinnno 06.10.2010 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 991529)
Teologiczne Na Uniwersytecie Papieskim jak już pisałem wcześniej moja średnia na maturze wyniosła 38% a ze świadectwa 2,78 ale jest zajebiście dzienne 5 letnie, no i w koncu nie mam do czynienia z głupimi babami które gadają tylko o Dupc.... makijażu i jakie stringi dzisiaj ubrały, a powiem że dziewczyn mam na kierunku sporo więcej i parę bardzo ładnych:)

A takie pytanie do Ciebie. Tam studia dzienne są bezpłatne :) ?

Oxydrene 06.10.2010 11:02

alkoholik ja miałbym również do Ciebie pytanie czym się kierowałeś żeby tam iść akurat na taki kierunek studiów?


I szukam kogoś kto studiuje inż. śr. na politechnice prosiłbym o kontakt najlepiej priv

wiślak 86 06.10.2010 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 991590)
A takie pytanie do Ciebie. Tam studia dzienne są bezpłatne :) ?

Tak studia na tej uczelni są bezpłatne. Idealne aby uczyć religii w szkole :P

Kibic1928 06.10.2010 19:57

Oxydrene jaki masz problem?:-)

alkoholik 06.10.2010 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oxydrene (Post 991606)
alkoholik ja miałbym również do Ciebie pytanie czym się kierowałeś żeby tam iść akurat na taki kierunek studiów?


I szukam kogoś kto studiuje inż. śr. na politechnice prosiłbym o kontakt najlepiej priv

Kierowałem się sumieniem i chęcią jeszcze większej wiedzy na tema wiary Katolickiej.
A co do pytania Marcinnno TAK SĄ BEZPŁATNE

Elendil 07.10.2010 00:32

twój nick po prostu mistrzowsko z tym pasuje.

PelsonTSW 07.10.2010 15:37

Mam pytanie odnośnie stypendium socjalnego.Od czego zależy jego wielkość?W jaki sposób jest one wyliczane?

uuuatach 07.10.2010 16:01

Czy gdy dopiero teraz doniosę umowę o studia to mnie jeszcze przyjmą? chodzi o PK niestacjonarne.
Miał ktoś taki przypadek?

alkoholik 07.10.2010 16:24

Socjalne zależy od dochodów twojej Rodziny

manian 13.10.2010 20:50

Witam, szukam osób które dostały się w tym roku na PK na wydział Mechaniczny i jeden z kierunków: inżynieria bezpieczeństwa, mechanika i budowa maszyn, transport, informatyka, pisać priv!

alkoholik 14.10.2010 12:20

Ja to w sumie mogę się po prostu zapytać kto się udziela na forum na całym kierunku Teologi dla świeckich przy wszystkich specjalizacjach mam 35 osób:)

concedi 14.10.2010 19:36

jest ktoś z AWF z Turystyki i Rekreacji z wcześniejszych lat? ---> priv

alkoholik 14.10.2010 20:13

ŻYcie studenckie dzisiaj kupiłem piwo o zlotówke taniej dzięki temu głupiemu plastikowi zwanemu legitymacją.

wiślak 86 15.10.2010 08:25

Więc teraz się pochwal jakie gdzie i za ile?

alkoholik 17.10.2010 23:53

W kanjpie Szunaka na ulicy Mazowieckiej za 3,50


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl