![]() |
No, w tym roku będzie szybko i bez bólu.
Legia polegnie z silnym zespołem białoruskim, dzieląc dolę Cracovii. Lech dostanie oklep od azerskiego Chelsea, hattrick zdziadziałego Hakana Sukura. My obronimy honor polskiej piłki, przegrywając po walce z Beitarem. Szybka piłka, nawet człowiek nie zdąży się zdenerwować. |
Cytat:
Legia wygra gładko dwumecz , lech umoczy w Polsce i na wyjeździe a my po 0:0 na wyjeździe wymęczymy 1:0 u nas i LM (a przynajmniej grupa PUEFA) nasza ;):P |
Legia za przeciwnika ma wicemistrza Białorusi, więc mecz będzie dla nich zajebiście trudny.
Lech ma tą "Chelsea" z Azerbejdżanu...pomocy...myśle, że nawet Lechosław ich powiezie. A my...cóż...jeśli przejdziemy Beitary to będziemy mieć extra przetarcie przed jakimś L-poolem czy czymś podobnym. |
Nie róbcie z Gomel nie wiadomo jakiego, przeciwnika, bo Legia od Cracovii to znacznie mocniejsza jest, a ten Gomel do Szachtiora jest bardziej porównywalny, nawet chyba obesnie są niżej w lidze, dodając mniejszą róznice w przygotowaniu niż u Cracovii, to jestem pewien że Legia sobie poradzi, zważywszy że ma dobrego trenera.
|
Zajebiście dobrego trenera, co z Vetrą Wilno się skompromitował. Wiadomo - potentatem na skalę europejską.
Ostrożnie z tym chwaleniem Urbana, na razie nie ma za co mu kadzić. Legia przystąpi do rywalizacji z FK Gomel w mocno przemeblowanym składzie. Bez Inakiego Astiza, który trzymał tyły. I prawdopodobnie bez Rogera Guerreiro. Trzeba będzie tych Rockich, Iwańskich, Kumbewów jakoś ze sobą zgrać. A czasu niewiele. Ja uczciwie daję im jakieś 30% szans na przejście Białorusinów. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Polskie drużyny w europejskich pucharach są jak jądra podczas stosunku,
niby uczestniczą ale nigdy nie wchodzą !!! Oby w tym roku było inaczej !!! POLSKA :) |
Cytat:
|
Cytat:
Gdyby wziąść pod uwagę fakt, że Beitar ma 2x większy od naszego budżet, to dałbym nam 40%, jednak, że w ostatnich latach udawało nam się pokonywac nie takie drużyny, daję nam 50% na przejście. |
Na szczęście na boisku nie grają budżety. Myslę, że w tym roku jakoś się naszym upiecze. Jednak w przyszłości polskie kjluby nie mają szans w rywalizacji z bogatymi i ambitnymi drużynami z egzotycznych krajów.
|
Jeszcze na wesoło:
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,..._Cracovii.html Cytat:
|
myśle ze jestem winny porażki Cracovii... i bardzo mi wstyd z tego powodu... zaniedługo gramy z ich braćmi, to przelece sie do Jerozolimy pod ścianę płaczu, odpokutować za swoje wstrętne grzechy :-D :-)
|
Sturm Graz- Soligorsk 2:0...
|
Nie przesadzajcie z tymi szansami Legii. Gomel to nie jest jakis dobry zespol. Ja daje Legii najwieksze szanse przejscia dalej z 3 polskich druzyn. Najlepiej trafili.
Tabela ligi bialoruskiej w tym sezonie: http://www.fifa.com/associations/ass...standings.html |
Odpadniemy jak sliwka od drzewa...Prosto w kompot. Niestey, bedzie to malo udany sezon dla Wisly pod kazdym wzgledem.
|
Nostradamus przy tobie to miekka faja
|
Wiśle potrzeba więcej takich zajebistych kibiców jak jedTS.
"World is not enough", tak? Dramat. |
Cytat:
|
Cytat:
|
A co ma wiernosc do stwierdzenia ze bedzie kicha tym sezonie??? Wzmocnien zadnych a jeszcze Baszcza sprzedaja. Konia z rzedem temu kto powie ze Wisla to faworyt do majstra. Jak nie przejda Koszernych to i nawet w PUEFA nie zagraja. I oczywiscie atmosfera sie spieprzy, a na koniec uslyszymy, ze trener winny.
Zle przeczucia???> Nie ! Dobra pamiec. Calkiem niedawno to przerobilismy. PS. Pisze to zupelnie na trzezwo. |
Cytat:
Legia, Lech tą rundę zaliczą na spokoju, polski futbol aż tak bardzo jeszcze nie upadł, dawno w pucharach nie mieliśmy tak mocnego składu i drużyn nie grających po wsiach, czuje że ten sezon może być naprawdę udany. |
odnośnie tego, że nalezy kibicować polskim klubom itp
klik pokrakowska wieś, dziękuje szpiegom :D aaa tam białym pod spodem jest Dinamo i Valerenga :> |
Cytat:
Są 2 wyjścia albo pozdrawiają swoich braci :D, albo maja prze... kompleksy. |
Cytat:
dobre! :lol: ! forfart nie śpi, forfart działa! :-) Cytat:
ufff... tyle dobrze. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Co do tego Beitaru na murze - to małe piwo.
Niedawno był finał Copa Libertadores. Grało Fluminense (z Rio de Janeiro, Brazylia) i LDU z Ekwadoru. Wygrało LDU. Przed finałem, rozgrywanym na Maracanie (a więc w Rio) wyprzedano koszulki i flagi LDU. Wykupili je kibice... Flamengo, którzy nie przepadają za lokalnym rywalem, czyli Fluminense. Mało tego, na jednym z treningów napastnik LDU ubrał się w koszulkę Flamengo by dodatkowo podgrzać atmosferę. To tak, jakby przed meczem z nami Derek Boateng trenował w koszulce w biało-czerwone pasy... Zmierzam do tego, że reakcja naszych rywali w tym kontekście wydaje się zupełnie zrozumiała. Naprawdę, gdzie indziej jest podobnie. Również kibice Barcy cieszą się z klęski Realu, fani OM cieszą się z potknięć PSG... |
Cytat:
|
Ciekawe jak długo on tam jeszcze będzie w przypadku naszego zwycięstwa? ;]
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl