Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

flamengista 02.07.2008 16:00

No, w tym roku będzie szybko i bez bólu.

Legia polegnie z silnym zespołem białoruskim, dzieląc dolę Cracovii.
Lech dostanie oklep od azerskiego Chelsea, hattrick zdziadziałego Hakana Sukura.
My obronimy honor polskiej piłki, przegrywając po walce z Beitarem.

Szybka piłka, nawet człowiek nie zdąży się zdenerwować.

Coach 02.07.2008 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 561079)
No, w tym roku będzie szybko i bez bólu.

Legia polegnie z silnym zespołem białoruskim, dzieląc dolę Cracovii.
Lech dostanie oklep od azerskiego Chelsea, hattrick zdziadziałego Hakana Sukura.
My obronimy honor polskiej piłki, przegrywając po walce z Beitarem.

Szybka piłka, nawet człowiek nie zdąży się zdenerwować.

Pesymista ?:shock: czy może realista ? :>
Legia wygra gładko dwumecz , lech umoczy w Polsce i na wyjeździe a my po 0:0 na wyjeździe wymęczymy 1:0 u nas i LM (a przynajmniej grupa PUEFA) nasza ;):P

wislak_olkusz 02.07.2008 16:24

Legia za przeciwnika ma wicemistrza Białorusi, więc mecz będzie dla nich zajebiście trudny.
Lech ma tą "Chelsea" z Azerbejdżanu...pomocy...myśle, że nawet Lechosław ich powiezie.
A my...cóż...jeśli przejdziemy Beitary to będziemy mieć extra przetarcie przed jakimś L-poolem czy czymś podobnym.

Baala 02.07.2008 16:37

Nie róbcie z Gomel nie wiadomo jakiego, przeciwnika, bo Legia od Cracovii to znacznie mocniejsza jest, a ten Gomel do Szachtiora jest bardziej porównywalny, nawet chyba obesnie są niżej w lidze, dodając mniejszą róznice w przygotowaniu niż u Cracovii, to jestem pewien że Legia sobie poradzi, zważywszy że ma dobrego trenera.

flamengista 02.07.2008 20:39

Zajebiście dobrego trenera, co z Vetrą Wilno się skompromitował. Wiadomo - potentatem na skalę europejską.

Ostrożnie z tym chwaleniem Urbana, na razie nie ma za co mu kadzić.

Legia przystąpi do rywalizacji z FK Gomel w mocno przemeblowanym składzie. Bez Inakiego Astiza, który trzymał tyły. I prawdopodobnie bez Rogera Guerreiro. Trzeba będzie tych Rockich, Iwańskich, Kumbewów jakoś ze sobą zgrać. A czasu niewiele.

Ja uczciwie daję im jakieś 30% szans na przejście Białorusinów.

Gucio25 02.07.2008 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 560982)
Dla tych co nie zdążą jakby poprawili na stronie:

bóg zapłać, bo nie zdążyłem. :lol:

Kijek 02.07.2008 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 561248)
Ja uczciwie daję im jakieś 30% szans na przejście Białorusinów.

Flamengista a uczciwie dajac 30% nam ile dajesz uczciwie na Izraelczyków ze przejda Wisłe? ale pamietaj uczciwie

misiek088 03.07.2008 00:34

Polskie drużyny w europejskich pucharach są jak jądra podczas stosunku,
niby uczestniczą ale nigdy nie wchodzą !!!

Oby w tym roku było inaczej !!! POLSKA :)

flamengista 03.07.2008 07:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 561397)
Flamengista a uczciwie dajac 30% nam ile dajesz uczciwie na Izraelczyków ze przejda Wisłe? ale pamietaj uczciwie

No, uczciwie tak z 60% na Beitar. Ale tylko dlatego, że nie widziałem ich w akcji i nie mają w składzie powalających na kolana nazwisk.

Pablo84 03.07.2008 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 561397)
Flamengista a uczciwie dajac 30% nam ile dajesz uczciwie na Izraelczyków ze przejda Wisłe? ale pamietaj uczciwie

Mistrzu, nie porównuj tu Beitara z drużyną z Białorusi. Nie uważasz, że CL to "trochę" inny poziom niz PUEFA?
Gdyby wziąść pod uwagę fakt, że Beitar ma 2x większy od naszego budżet, to dałbym nam 40%, jednak, że w ostatnich latach udawało nam się pokonywac nie takie drużyny, daję nam 50% na przejście.

Michał Wróblewski 03.07.2008 08:54

Na szczęście na boisku nie grają budżety. Myslę, że w tym roku jakoś się naszym upiecze. Jednak w przyszłości polskie kjluby nie mają szans w rywalizacji z bogatymi i ambitnymi drużynami z egzotycznych krajów.

Kocur 03.07.2008 14:32

Jeszcze na wesoło:

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,..._Cracovii.html

Cytat:

Ty też jesteś winien porażki Cracovii w Intertoto


regan 03.07.2008 16:14

myśle ze jestem winny porażki Cracovii... i bardzo mi wstyd z tego powodu... zaniedługo gramy z ich braćmi, to przelece sie do Jerozolimy pod ścianę płaczu, odpokutować za swoje wstrętne grzechy :-D :-)

Baala 05.07.2008 18:51

Sturm Graz- Soligorsk 2:0...

Kwaki 06.07.2008 13:16

Nie przesadzajcie z tymi szansami Legii. Gomel to nie jest jakis dobry zespol. Ja daje Legii najwieksze szanse przejscia dalej z 3 polskich druzyn. Najlepiej trafili.
Tabela ligi bialoruskiej w tym sezonie:
http://www.fifa.com/associations/ass...standings.html

Pan Jotka 06.07.2008 13:48

Odpadniemy jak sliwka od drzewa...Prosto w kompot. Niestey, bedzie to malo udany sezon dla Wisly pod kazdym wzgledem.

South 06.07.2008 14:00

Nostradamus przy tobie to miekka faja

pan Dudi 06.07.2008 14:02

Wiśle potrzeba więcej takich zajebistych kibiców jak jedTS.

"World is not enough", tak?

Dramat.

wolfy 06.07.2008 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 562980)
Wiśle potrzeba więcej takich zajebistych kibiców jak jedTS.

"World is not enough", tak?

Dramat.

Prawdziwy wzór "wierności":>

mcovalski 06.07.2008 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 562992)
Prawdziwy wzór "wierności":>

a co ma wierność do tego??!!. jedTS chyab za dużo wypił. Albo tatusia się nasłuchał za dużo.

Pan Jotka 06.07.2008 21:48

A co ma wiernosc do stwierdzenia ze bedzie kicha tym sezonie??? Wzmocnien zadnych a jeszcze Baszcza sprzedaja. Konia z rzedem temu kto powie ze Wisla to faworyt do majstra. Jak nie przejda Koszernych to i nawet w PUEFA nie zagraja. I oczywiscie atmosfera sie spieprzy, a na koniec uslyszymy, ze trener winny.
Zle przeczucia???> Nie ! Dobra pamiec. Calkiem niedawno to przerobilismy.
PS. Pisze to zupelnie na trzezwo.

Kurt 06.07.2008 22:20

Cytat:

A co ma wiernosc do stwierdzenia ze bedzie kicha tym sezonie??? Wzmocnien zadnych a jeszcze Baszcza sprzedaja. Konia z rzedem temu kto powie ze Wisla to faworyt do majstra. Jak nie przejda Koszernych to i nawet w PUEFA nie zagraja. I oczywiscie atmosfera sie spieprzy, a na koniec uslyszymy, ze trener winny.
Zle przeczucia???> Nie ! Dobra pamiec. Calkiem niedawno to przerobilismy.
PS. Pisze to zupelnie na trzezwo.
Skoro słychać już takie wypowiedzi, tzn. że jest dobrze, rok temu też tak było, wszyscy zapowiadali koniec Wisły i ten atak starozakonnych, a liga pokazała że Wisła i Cracovia mogły walczyć o majstra, tylko chyba na dwóch innych szczeblach rozgrywkowych. W lidze aktualnie jest maksymalnie 2-3 piłkarzy, którzy są w stanie wzmocnić nasz skład. Puchary? Trzeba wygrać to do czego jesteśmy zobowiązani, aby wygrać czyli ten Beitar, reszta? Reszta jest kwestią szczęścia w losowaniu.

Legia, Lech tą rundę zaliczą na spokoju, polski futbol aż tak bardzo jeszcze nie upadł, dawno w pucharach nie mieliśmy tak mocnego składu i drużyn nie grających po wsiach, czuje że ten sezon może być naprawdę udany.

pan_premier 07.07.2008 11:29

odnośnie tego, że nalezy kibicować polskim klubom itp
klik
pokrakowska wieś, dziękuje szpiegom :D

aaa tam białym pod spodem jest Dinamo i Valerenga :>

w0lno. 07.07.2008 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 563318)
odnośnie tego, że nalezy kibicować polskim klubom itp
klik
pokrakowska wieś, dziękuje szpiegom :D

aaa tam białym pod spodem jest Dinamo i Valerenga :>

:shock: Ożesz ty...
Są 2 wyjścia albo pozdrawiają swoich braci :D, albo maja prze... kompleksy.

quick 07.07.2008 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 563318)
od
klik


dobre! :lol: ! forfart nie śpi, forfart działa! :-)


Cytat:

Bez dwóch najlepszych zawodników - Rogera i Takesure Chinyamy - rozpocznie Legia przygodę z Pucharem UEFA. Pierwszy mecz w I rundzie wstępnej z białoruskim FK Homel już za 10 dni i obaj zawodnicy nie zdążą najprawdopodobniej dojść do odpowiedniej formy

"Nie jest to jeszcze przesądzone, ale większość tych, którzy dołączyli do zespołu niedawno, raczej nie będzie brana pod uwagę do kadry przed pierwszym meczem" - mówi Urban, wymieniając Brazylijczyka i reprezentanta Zimbabwe.


Równolegle z treningami ważą się losy kilku zawodników, którzy mogą odejść z klubu. Podobno ze starań o Rogera nie rezygnuje Ajax Amsterdam. "Z tego, co wiem, to żadna konkretna oferta do klubu nie wpłynęła" - przekonuje Urban. Trener Legii zaprzecza również jakoby klub żądał za Brazylijczyka z polskim paszportem 9 mln euro. "Kluby zachodnie nie chcą płacić takich pieniędzy nawet za najlepszych piłkarzy polskiej ligi" - twierdzi szkoleniowiec. "Jaka jest realna wartość Rogera? Mówimy tu raczej o kwotach bliżej 5 mln euro" - mówi trener.
wp.pl

ufff... tyle dobrze.

Kijek 07.07.2008 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez quick (Post 563389)
ufff... tyle dobrze.

tzn. konkretnie co "tyle dobrze"?

1q2 07.07.2008 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez quick (Post 563389)





ufff... tyle dobrze.

nie ciesz sie dziadku z cudzego wypadku.

flamengista 07.07.2008 21:53

Co do tego Beitaru na murze - to małe piwo.

Niedawno był finał Copa Libertadores. Grało Fluminense (z Rio de Janeiro, Brazylia) i LDU z Ekwadoru. Wygrało LDU.

Przed finałem, rozgrywanym na Maracanie (a więc w Rio) wyprzedano koszulki i flagi LDU. Wykupili je kibice... Flamengo, którzy nie przepadają za lokalnym rywalem, czyli Fluminense.

Mało tego, na jednym z treningów napastnik LDU ubrał się w koszulkę Flamengo by dodatkowo podgrzać atmosferę. To tak, jakby przed meczem z nami Derek Boateng trenował w koszulce w biało-czerwone pasy...

Zmierzam do tego, że reakcja naszych rywali w tym kontekście wydaje się zupełnie zrozumiała. Naprawdę, gdzie indziej jest podobnie. Również kibice Barcy cieszą się z klęski Realu, fani OM cieszą się z potknięć PSG...

Kwaki 07.07.2008 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 563683)
Zmierzam do tego, że reakcja naszych rywali w tym kontekście wydaje się zupełnie zrozumiała. Naprawdę, gdzie indziej jest podobnie. Również kibice Barcy cieszą się z klęski Realu, fani OM cieszą się z potknięć PSG...

Ale my jeszcze nie przegralismy z Beitarem.:P

Coolpick 07.07.2008 22:12

Ciekawe jak długo on tam jeszcze będzie w przypadku naszego zwycięstwa? ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl