Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

chimba 03.04.2016 22:08

Rozwalimy zaglebie 3:0 tylko zeby jaga sie jutro wylozyla.

force93TS 03.04.2016 22:25

Patrzyłem na forum "gorszej strony" i powiem wam .... ich strzela . :)

Jaroo1 03.04.2016 22:34

Cytat:

Tylko my i Jaga. Mecz Lechia Ruch nie ma żadnego znaczenia, bo niezależnie od wyniku jedna z drużyn zajmie miejsce w ósemce i Jaga również, jeśli zdobędzie 4 punkty.
Rzeczywiście, racja. Lechia nas chyba w każdej małej tabeli przegania (w ty zestawieniu Wisla-Lechia-Jaga lub Ruch lub Jaga i Ruch). Także nasza jedyna szansa to niepowodzenie Jagi. Jaga musi zdobyć w takim wypadku max 3 pkt. Ewentualnie jeśli my tylko zremisujemy z Zagłębiem to wtedy nas np ratuje remis Jagi z PBB i porażka z Piastem. Wtedy mamy po 36 pkt. Wtedy musiałaby Lechia przegrać z Ruchem (chyba, że w małej tabeli byśmy ich wyprzedzili to mogą remisować), potrzeba by też aby Korona nie wygrala i w zależności do wyniku meczu PBB - Termalica albo ktoś z nich by miał 36 pkt na koniec albo przy remisie oboje po 34. Więc przy natłoku remisów, porażkach Lechii, niepowodzeniu Korony również mamy szansę tylko wtedy są różne małe tabele i .... wie kto tam by wygrał.
Koniec rozkmin na dziś. Jutro się wiele wyjaśni.
Dobranoc

AntyMod 03.04.2016 22:47

czyli wygrana z Zaglebiem nie daje 100 % szansy na gorna 8 ??? o wynik Lechii za tydzien jestem spokojny - a jakby sie udalo awansowac to najlepiej na 8 miejsce i trzymac kciuki zeby zydy zajeli 2 lub 3 miejsce , wtedy mamy u siebie druzyne nr 1 ,2 , i 3 - i przede wszystki rewanz na zydostwie

South 03.04.2016 22:56

Nie, jaga nie moze zdobyc wiecej niz 3 punkty w 2 najblizszych meczach

hide 03.04.2016 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1436196)
czyli wygrana z Zaglebiem nie daje 100 % szansy na gorna 8 ??? o wynik Lechii za tydzien jestem spokojny - a jakby sie udalo awansowac to najlepiej na 8 miejsce i trzymac kciuki zeby zydy zajeli 2 lub 3 miejsce , wtedy mamy u siebie druzyne nr 1 ,2 , i 3 - i przede wszystki rewanz na zydostwie

8 drużyna gra z 1,2 i 5 drużyną po rundzie zasadniczej :)

31.kolejka 3-8 32. kolejka 8-1 33.kolejka 4-8 34.kolejka 8-5 35.kolejka 7-8 36.kolejka 8-2 37.kolejka 6-8

E: tak nawiasem mówiąc, jakbyśmy awansowali do tej 8-emki po wygranej z zagłebiem, to na tej euforii, na kałuży przejedzie walec po żydkach. Tak nam dopomóż Bóg. Amen (to tylko luźne spostrzeżenie :) )

luke1906 04.04.2016 06:52

W przypadku awansu do grupy mistrzowskiej nie ma możliwości, żeby zagrać z żydami u nas. Na 2 miejsce nie wskoczą, podobnie żeby spadli na 5 to my musimy przegrać z Lubinem (co oznacza, że nasz awans byłby niemożliwy). W małej tabeli żydki-Pogoń-Zagłębie (gdyby wszyscy skończyli z 45 pkt) byłoby tak 3. Zagłębie 4. żydy 5. Pogoń. Nasz awans jednak w przypadku remisu to byłby cud większy, niż remis Fulham z Odense :)
Nie ma też opcji, żebyśmy skończyli na 7 miejscu (gorszy bilans z Lechią).

Jedyny w miarę realny scenariusz to nasze 3 pkt i Jaga też max 3 pkt. Jeżeli uda się awansować to mamy u siebie mecz z L, z Piastem i ponownie z Lubinem. Wyjazd do Poznania, Szczecina, żydy i Chorzów/Gdańsk

mitmichael 04.04.2016 07:01

Zagłebie przewaznie nam lezyło wiec mecz w naszych rekach a reszta musi sie poukładac

St Yabol 04.04.2016 09:07

Godzina 10:00 - 11591 biletów. Mam nadzieję, że wszystkie zejdą do soboty.

bob85 04.04.2016 09:14

Jak na kilka dni przed meczem to ładnie idą nawet, szybko ubywa miejsc na D więc otworzą B. Rekord frekwencji w tym sezonie raczej gwarantowany :)

WislaFan123 04.04.2016 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bob85 (Post 1436212)
Jak na kilka dni przed meczem to ładnie idą nawet, szybko ubywa miejsc na D więc otworzą B. Rekord frekwencji w tym sezonie raczej gwarantowany :)

Raczej w tej rundzie, powyzej 24 tys to nie bedzie na Zagłębiu ;)

Zooey_Deschanel 04.04.2016 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez force93TS (Post 1436192)
Patrzyłem na forum "gorszej strony" i powiem wam .... ich strzela . :)

A to już Wisła jest w górnej 8-ce, że taki zadowolony jesteś? Za tydzień będziesz w tym samym temacie płakał, bo jednak awansu nie będzie. Opanuj się trochę.

shaggy 04.04.2016 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1435509)
Przy wszystkich wyliczeniach i apetytach na 6 pkt w najbliższych dwóch meczach uwzględnijcie że jesteśmy z PZPN-em na wojennej ścieżce po tym jak nie chcieliśmy puścić Judasza do jakiegoś tam klubiku :)

W meczu na styku ktoś znowu może nie zauważyć że piłka wyszła metr za linię albo umknie uwadze komuś metrowy spalony...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906ts (Post 1436161)
Jednak gdyby nie notoryczne okradanie nas przez sędziów, już dawno byśmy sobie w tej ósemce leżeli

Założeni i wyliczenia wyliczeniami ale tak jak pisałem kilka dni temu są jeszcze panowie z gwizdkami którzy wczoraj chcieli zadecydować o tym aby Wisła jednak nie miała szans na ósemkę...
Miejmy nadzieje że w ostatniej kolejce wszystko rozstrzygnie się na boisku a nie w głowach sędziów...

emailowiec 04.04.2016 12:45

A mnie zastanawia jeszcze jeden aspekt. Możemy być świadkami sytuacji bez precedensu. Otóż jeśli uda nam się awansować to najpewniej z miejsca ósmego. Pejsy raczej zostaną na czwartym miejscu. Teminarz rundy finałowej jest już ustalony i w przedostatniej (36.) kolejce drużyny czwarta i ósma grają swoje mecze u siebie. A jak wiadomo mecze dwóch ostatnich kolejek rozgrywane są o tej samej porze (multiliga). Co na to krakowska policja? :P W życiu nie dopuszczą do meczów po dwóch stronach Błoń w jednym czasie ;)

nesta 04.04.2016 12:46

Ja dziś typuje remis. Raczej nie sądze, że Jaga przegra u siebie. Decydujący mecz to będzie Piasta - Jaga i uważam, że tam remis też albo zwyciestwo Piasta. Najważniejsze zeby Jaga dzis nie wygrala, bo wtedy bedzie trudno, aby Piast ugral 3 pkt.

Prezydentowa 04.04.2016 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 1436242)
A mnie zastanawia jeszcze jeden aspekt. Możemy być świadkami sytuacji bez precedensu. Otóż jeśli uda nam się awansować to najpewniej z miejsca ósmego. Pejsy raczej zostaną na czwartym miejscu. Teminarz rundy finałowej jest już ustalony i w przedostatniej (36.) kolejce drużyny czwarta i ósma grają swoje mecze u siebie. A jak wiadomo mecze dwóch ostatnich kolejek rozgrywane są o tej samej porze (multiliga). Co na to krakowska policja? :P W życiu nie dopuszczą do meczów po dwóch stronach Błoń w jednym czasie ;)

Mogą zamienić kolejność meczów tak, żeby żydki grały na wyjeździe wtedy, kiedy my w Krakowie.

Krav 04.04.2016 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 1436242)
A mnie zastanawia jeszcze jeden aspekt. Możemy być świadkami sytuacji bez precedensu. Otóż jeśli uda nam się awansować to najpewniej z miejsca ósmego. Pejsy raczej zostaną na czwartym miejscu. Teminarz rundy finałowej jest już ustalony i w przedostatniej (36.) kolejce drużyny czwarta i ósma grają swoje mecze u siebie. A jak wiadomo mecze dwóch ostatnich kolejek rozgrywane są o tej samej porze (multiliga). Co na to krakowska policja? :P W życiu nie dopuszczą do meczów po dwóch stronach Błoń w jednym czasie ;)

Ale żydy są na 3 miejscu teraz, to czemu piszesz że zostaną na 4 ? Chyba że zakładasz, że Pogoń w ostatniej kolejce urwie pkt Legii a te k.urwy przegrają ze Śląskiem, to wtedy się zgodze. W innym wypadku będą 3 (z Pogonią mają lepszy bezpośredni bilans).

daka.kodaka 04.04.2016 13:00

patrzmy na siebie

emailowiec 04.04.2016 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krav (Post 1436246)
Ale żydy są na 3 miejscu teraz, to czemu piszesz że zostaną na 4 ? Chyba że zakładasz, że Pogoń w ostatniej kolejce urwie pkt Legii a te k.urwy przegrają ze Śląskiem, to wtedy się zgodze. W innym wypadku będą 3 (z Pogonią mają lepszy bezpośredni bilans).

Masz rację, ale to nie zmienia postaci rzeczy. Drużyny zarówno z czwartego i trzeciego miejsca grają mecz u siebie w przedostatniej kolejce.

swiety37 04.04.2016 14:08

Jak w 36 kolejce jest 3-5 i 8-2, to najsensowniej chyba by było zamienić mecze z kolejką 31, gdzie są derby (3-8) i druga para to 2-5. :/ O ile awansujemy itd...

arth_ur 04.04.2016 17:19

Proszę Jaga przegrywa.

shaggy 04.04.2016 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1436266)
Proszę Jaga przegrywa.

I to już 0-2 po dwóch swojakach, robi się arcyciekwie:D

fst 04.04.2016 17:36

Brawo jaga :>

force93TS 04.04.2016 17:43

jesteśmy w domu!!!!!!!!!

radek2323 04.04.2016 17:45

spokojnie jeszcze nie koniec meczu ale zeby Jagiellonia sama sobie strzelala....

force93TS 04.04.2016 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1436273)
spokojnie jeszcze nie koniec meczu ale zeby Jagiellonia sama sobie strzelala....

Może darek dzwonił hehe

Glazik 04.04.2016 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez force93TS (Post 1436272)
jesteśmy w domu!!!!!!!!!

Pilka jest jeszcze w grze... Spokojnie...:popcorn:

Sami 04.04.2016 17:52

ROZWIEWAM WĄTPLIWOŚCI, JEŻELI TAKI WYNIK SIĘ UTRZYMA TO:
Poniżej przedsatwiam co się musi stać żeby poszczególne drużyny zagrały w pierwszej ósemce.


RUCH
- nie przegra
- przegra,a Wisła, Jagiellonia i Podbeskidzie nie wygrają

LECHIA
- wygra
- zremisuje, a Wisła nie wygra, Podbeskidzie zremisuje z Termaliką, Jagiellonia nie wygra, Korona nie wygra

WISŁA
- wygra
- zremisuje, a Lechia przegra, Podbeskidzie zremisuje z Termaliką, Jagiellonia nie wygra, Korona nie wygra

PODBESKIDZIE
- wygra, a Lechia nie wygra i Wisła nie wygra
- zremisuje, a Lechia przegra, Wisła przegra, Jagiellonia przegra, Korona nie wygra

JAGIELLONIA
- wygra, a Lechia nie wygra, Wisła nie wygra, Podbeskidzie nie wygra

KORONA
- wygra, a Lechia nie wygra, Wisła nie wygra, Podbeskidzie nie wygra, Jagiellonia nie wygra

TERMALICA
- wygra, a Lechia przegra, Wisła przegra, Jagiellonia przegra, Korona nie wygra

mitmichael 04.04.2016 17:52

Prokurator bedzie siedzial na tym meczu jak nic :D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 1436276)
WISŁA
- wygra
- zremisuje, a Lechia przegra, Podbeskidzie zremisuje z Termaliką, Jagiellonia nie wygra, Korona nie wygra

Dlatego TYLKO ZWYCIESTWO!

Pinechas 04.04.2016 17:53

no to kolejka cudów przed nami


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl