![]() |
Rozwalimy zaglebie 3:0 tylko zeby jaga sie jutro wylozyla.
|
Patrzyłem na forum "gorszej strony" i powiem wam .... ich strzela . :)
|
Cytat:
Koniec rozkmin na dziś. Jutro się wiele wyjaśni. Dobranoc |
czyli wygrana z Zaglebiem nie daje 100 % szansy na gorna 8 ??? o wynik Lechii za tydzien jestem spokojny - a jakby sie udalo awansowac to najlepiej na 8 miejsce i trzymac kciuki zeby zydy zajeli 2 lub 3 miejsce , wtedy mamy u siebie druzyne nr 1 ,2 , i 3 - i przede wszystki rewanz na zydostwie
|
Nie, jaga nie moze zdobyc wiecej niz 3 punkty w 2 najblizszych meczach
|
Cytat:
31.kolejka 3-8 32. kolejka 8-1 33.kolejka 4-8 34.kolejka 8-5 35.kolejka 7-8 36.kolejka 8-2 37.kolejka 6-8 E: tak nawiasem mówiąc, jakbyśmy awansowali do tej 8-emki po wygranej z zagłebiem, to na tej euforii, na kałuży przejedzie walec po żydkach. Tak nam dopomóż Bóg. Amen (to tylko luźne spostrzeżenie :) ) |
W przypadku awansu do grupy mistrzowskiej nie ma możliwości, żeby zagrać z żydami u nas. Na 2 miejsce nie wskoczą, podobnie żeby spadli na 5 to my musimy przegrać z Lubinem (co oznacza, że nasz awans byłby niemożliwy). W małej tabeli żydki-Pogoń-Zagłębie (gdyby wszyscy skończyli z 45 pkt) byłoby tak 3. Zagłębie 4. żydy 5. Pogoń. Nasz awans jednak w przypadku remisu to byłby cud większy, niż remis Fulham z Odense :)
Nie ma też opcji, żebyśmy skończyli na 7 miejscu (gorszy bilans z Lechią). Jedyny w miarę realny scenariusz to nasze 3 pkt i Jaga też max 3 pkt. Jeżeli uda się awansować to mamy u siebie mecz z L, z Piastem i ponownie z Lubinem. Wyjazd do Poznania, Szczecina, żydy i Chorzów/Gdańsk |
Zagłebie przewaznie nam lezyło wiec mecz w naszych rekach a reszta musi sie poukładac
|
Godzina 10:00 - 11591 biletów. Mam nadzieję, że wszystkie zejdą do soboty.
|
Jak na kilka dni przed meczem to ładnie idą nawet, szybko ubywa miejsc na D więc otworzą B. Rekord frekwencji w tym sezonie raczej gwarantowany :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Miejmy nadzieje że w ostatniej kolejce wszystko rozstrzygnie się na boisku a nie w głowach sędziów... |
A mnie zastanawia jeszcze jeden aspekt. Możemy być świadkami sytuacji bez precedensu. Otóż jeśli uda nam się awansować to najpewniej z miejsca ósmego. Pejsy raczej zostaną na czwartym miejscu. Teminarz rundy finałowej jest już ustalony i w przedostatniej (36.) kolejce drużyny czwarta i ósma grają swoje mecze u siebie. A jak wiadomo mecze dwóch ostatnich kolejek rozgrywane są o tej samej porze (multiliga). Co na to krakowska policja? :P W życiu nie dopuszczą do meczów po dwóch stronach Błoń w jednym czasie ;)
|
Ja dziś typuje remis. Raczej nie sądze, że Jaga przegra u siebie. Decydujący mecz to będzie Piasta - Jaga i uważam, że tam remis też albo zwyciestwo Piasta. Najważniejsze zeby Jaga dzis nie wygrala, bo wtedy bedzie trudno, aby Piast ugral 3 pkt.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
patrzmy na siebie
|
Cytat:
|
Jak w 36 kolejce jest 3-5 i 8-2, to najsensowniej chyba by było zamienić mecze z kolejką 31, gdzie są derby (3-8) i druga para to 2-5. :/ O ile awansujemy itd...
|
Proszę Jaga przegrywa.
|
Cytat:
|
Brawo jaga :>
|
jesteśmy w domu!!!!!!!!!
|
spokojnie jeszcze nie koniec meczu ale zeby Jagiellonia sama sobie strzelala....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ROZWIEWAM WĄTPLIWOŚCI, JEŻELI TAKI WYNIK SIĘ UTRZYMA TO:
Poniżej przedsatwiam co się musi stać żeby poszczególne drużyny zagrały w pierwszej ósemce. RUCH - nie przegra - przegra,a Wisła, Jagiellonia i Podbeskidzie nie wygrają LECHIA - wygra - zremisuje, a Wisła nie wygra, Podbeskidzie zremisuje z Termaliką, Jagiellonia nie wygra, Korona nie wygra WISŁA - wygra - zremisuje, a Lechia przegra, Podbeskidzie zremisuje z Termaliką, Jagiellonia nie wygra, Korona nie wygra PODBESKIDZIE - wygra, a Lechia nie wygra i Wisła nie wygra - zremisuje, a Lechia przegra, Wisła przegra, Jagiellonia przegra, Korona nie wygra JAGIELLONIA - wygra, a Lechia nie wygra, Wisła nie wygra, Podbeskidzie nie wygra KORONA - wygra, a Lechia nie wygra, Wisła nie wygra, Podbeskidzie nie wygra, Jagiellonia nie wygra TERMALICA - wygra, a Lechia przegra, Wisła przegra, Jagiellonia przegra, Korona nie wygra |
Prokurator bedzie siedzial na tym meczu jak nic :D
Cytat:
|
no to kolejka cudów przed nami
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl