Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

amauri1990 03.05.2011 15:49

Pójde dalej: zwycięstwo Legii = wyprzedaż w Lechu i, co chyba jeszcze ważniejsze, ciąg dalszy Skorży, Miklasa i spółki w Legii :)

Mario Nh 03.05.2011 16:10

Według mnie kibice Legii bardziej zasługują na to zwycięstwo.
Ja chce dobry mecz, najlepiej 2-2 w regulaminowym czasie plus karne i race na trybunach :-D

pikey 03.05.2011 16:28

Mnie zadowoli mecz z dogrywką i karnymi. Nie kibicuję żadnej z drużyn, niemniej czuję,że wygra Lech. Będą chcieli wyszarpać ten awans do eliminacji LE, tutaj przewiduję większą motywację,niż w Legii.

gianbuffon 03.05.2011 16:31

Mam pytanie (jak było to sorry):
gdyby zwycięzca PP zajął 2 lub 3 miejsce w lidze, to wtedy jedno miejsce w LE zwalnia przegranemu w PP, czy 4 drużynie w lidze?

Dzięki ;)

fialo 03.05.2011 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1085232)
Mam pytanie (jak było to sorry):
gdyby zwycięzca PP zajął 2 lub 3 miejsce w lidze, to wtedy jedno miejsce w LE zwalnia przegranemu w PP, czy 4 drużynie w lidze?

4 drużynie w lidze :)

Edson 03.05.2011 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1085232)
Mam pytanie (jak było to sorry):
gdyby zwycięzca PP zajął 2 lub 3 miejsce w lidze, to wtedy jedno miejsce w LE zwalnia przegranemu w PP, czy 4 drużynie w lidze?

Odp. 4 drużynie w lidze

Dzisiaj trzymam kciuki za kuchenki, bo Jaga gra w lidze z Legią i jak warszawiaki przerżną w finale PP, to będą się starali grać jak najlepiej w lidze, żeby zająć miejsce gwarantujące start w pucharach.

yogul 03.05.2011 16:58

Jeżeli wygra Legi, która ma większe szanse wskoczyć na do pierwszej trójki na koniec sezonu, to większe szanse na puchary ma Śląsk i Lechia, należy o tym pamiętać.

speedfashion 03.05.2011 16:59

@ Semper Fidelis 1985

Żeby Twoje słowa obróciły się w złoto! :)

wisl@k_TS 03.05.2011 17:01

Legia, niech te biedaki z Warszawy mają choć trochę chwil radości w tym sezonie :)

A co do samego meczu, to niech będzie mnóstwo bramek, otwarta gra i może...jakaś zadyma na trybunach? :D

zbrozlo 03.05.2011 17:15

Ja kibicuje meteorytowi, żeby się gdzieś tam zagubił (i odnalazł)

Ogryzek 03.05.2011 17:17

A ja przez zimną kalkulację wolę żeby Lech zdobył PP. Legia ma mecz jeszcze z Jagiellonią i w wypadku przegranej nie mogą go odpuścić. Poza tym zarówno Lech jak i Legia nie mają już żadnego meczu z naszymi bezpośrednimi konkurentami do MP. Dlatego niech Wronki wygrają!

felipe 03.05.2011 17:18

Zwycięsto Legii = Maciek w Legii
Porażka Legii = Maciek out = Maciek w Lechu

Będzie dobrze :)

gigant 03.05.2011 17:18

Liczę na ostrą zadymę, przerwanie meczu i niewyłonienie zdobywcy Pucharu w tym sezonie.

Ogryzek 03.05.2011 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1085253)
Liczę na ostrą zadymę, przerwanie meczu i niewyłonienie zdobywcy Pucharu w tym sezonie.

To by była najlepsza opcja:D

Telus 03.05.2011 17:26

co chlopaki oprawe zaprezentowali, niezle.

WiślakMyślenice 03.05.2011 17:28

Już hymn z,je,b,a,l,i.

bridgeburner 03.05.2011 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1085253)
Liczę na ostrą zadymę, przerwanie meczu i niewyłonienie zdobywcy Pucharu w tym sezonie.

Ja przeciwnie, licze na obustronne zwyciestwo
Maciek w Legii i Hose w Lechu to gwarancja Wisły przed nimi w lidze w nastepnym sezonie
Po co psuc coś co świetnie działa

Sami 03.05.2011 17:34

hahahahah, wszyscy wychodza ze stadionu :D

WiślakMyślenice 03.05.2011 17:35

I "jebać jebać pzpn" ;)

Warszawscy kibice są zajebiści :)

Eternit 03.05.2011 17:36

Lech też wyszedł czy tylko Legia?

Sami 03.05.2011 17:36

Hahahahah, "Lato szmato, co ty na to?" :D Zajebiscie
i Lech i Legia wyszli

cieniek 03.05.2011 17:37

jajebie pusty stadion :)

For_FuN_ 03.05.2011 17:37

Czemu stadion jest pusty? OCB?

aNouc 03.05.2011 17:40

protest przeciwko PZPN-u,i wybiórczej i innych szmat

to było wiadome jeszcze przed meczem, finał pucharu polski, mecz na tvp więc trzeba to wykorzystać

Jak nie pójdziecie po rozum do głowy , tak będzie wyglądał każdy mecz ligowy

brawa dla Legii za masę transparentów!

hunter 03.05.2011 17:40

Niektórzy z Was to naprawdę sprawiają wrażenie jakby się dzisiaj dopiero obudzili...

Jest protest na finale PP, stąd ostentacyjne wyjście kibiców z sektorów.

GAMBOS 03.05.2011 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1085267)
Czemu stadion jest pusty? OCB?

odspiewali hymn narodowy i se poszli :):)
protestu ciąg dalszy

Edson 03.05.2011 17:42

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego ten cienias Manu cały czas gra w podstawowym składzie Legii. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żeby Szałachowski był obecnie od niego gorszy, po prostu nie mogę. Może po prostu Maciek ma słabość do piłkarzy co mają fryza jak Edgar Davids, podobnie jak nasz Robert do piłkarzy co wyglądają jak B.A. Baracus, czyli Branco...

dynek.pl 03.05.2011 17:43

haha, ale głupi protest
Donald na pewno gorzko zapłakał, a PZPN kase za bilety zgarnał i tak

WiślakMyślenice 03.05.2011 17:45

wracają :D

Wiślak-1990 03.05.2011 17:45

o achtungi słychać :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl