Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków-Zagłębie Lubin godz. 14.45,21.XI (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7724)

RAF 21.11.2010 17:54

[QUOTE=Xalax;1014988]
Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1014951)
Nasi zawodnicy rzeczywiście wyglądali jak na kacu. Paweł Brożek wg mnie przyzwoicie ale poza polem karnym przeciwnika a w nim wyglądał jakby pierwszy raz grał w piłkę albo nie chciał strzelić bramki . W środku brakowało nam jednego piłkarza który zrobiłby różnicę , rozegrał , minął jednego , dwóch przeciwników . Małecki - ten gość mnie wnerwia , wywalić go w zimie na zbity pysku, gra fatalnie a jak schodzi to wielki obrażony, klnie pod nosem i jeszcze nie śpieszy mu się ! Oczywiście jakby Mały odszedł to zaraz SKWK jechałoby na klub i trenera mówiąc że Mały jest prawdziwym Wiślakiem a Maskant nie i mógłby byś ostry konflikt ale jeśli chcemy zbudować mocną drużynę to w naszej kadrze nie może być takich elementów .[/QUOT


I moim zdanienm SKWK ma racje, bo niedlugo to nie bedzie ani jednego wislaka z skladzie. Wole zeby Maly gral przeplatajac gorsze z lepszymi mecze niz kolejnego obcokrajowca.


A moim zdaniem powinni grac obecnie najlepsi; nie interesuje mnie czy ktos jest wg. SKWK "prawdziwym Wislakiem" przy przyszywanym obcokrajowcem. Interesuje mnie to jak kto gra. W mojej skromnej opinii na Polonie Rios powinien wejsc za Maleckiego, poniewaz Argentynczyk ma przynajmniej 3 rzeczy ktorych nie ma Polak: technike, umiejetnosc zastawienia sie i dobre podanie.

wojtala8 21.11.2010 17:55

W mojej subiektywnej ocenie powinno się skończyć głaskać po główce co chwile "mega gwiazdę" Brożka i Małeckiego.. to co robił "Brozio" jest kpiną, kompletny brak ambicji, chęci, umiejętności.. Poprostu wyszedł na mecz bo w sumie wypadało.. Ten człowiek to jest piłkarskie dno już od dwóch lat( mecz z Legią i jego dwie bramki nic nie znaczą bo w tym meczu oprócz bramek to nic nie grał). Czy nikt z decyzyjnych w Wiśle tego nie widzi?? ile jeszcze ma poniżać nas swoją grą?? ile jeszcze media i kibice ( którzy chyba oglądają inne mecze niż Wisły) będą się nim zachwycać i robić na siłę z niego gwiazdę?? Kolejny zawodnik to Małecki..On w przeciwieństwie do Brozia ma przynajmniej ambicje.. Umiejętności zero, żyła i showman:P jednym słowem gość który myśli że jak ma poparcie kibiców to jemu się należy gra w pierwszym składzie..dla mnie żenada..i ci dwaj zawodnicy dla mnie powinni wchodzić z ławki bo to są ich szczyty możliwości. Kirm to nie tylko bramka..to bezkonkurencyjnie razem z Sobolewskim najlepszy zawodnik na boisku w tym meczu jak i w trzech poprzednich.. Kirm szacun!

Moja subiektywna ocena:) TYLKO WISŁA

RAF 21.11.2010 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 1014991)
W mojej subiektywnej ocenie powinno się skończyć głaskać po główce co chwile "mega gwiazdę" Brożka i Małeckiego.. to co robił "Brozio" jest kpiną, kompletny brak ambicji, chęci, umiejętności.. Poprostu wyszedł na mecz bo w sumie wypadało.. Ten człowiek to jest piłkarskie dno już od dwóch lat( mecz z Legią i jego dwie bramki nic nie znaczą bo w tym meczu oprócz bramek to nic nie grał). Czy nikt z decyzyjnych w Wiśle tego nie widzi?? ile jeszcze ma poniżać nas swoją grą?? ile jeszcze media i kibice ( którzy chyba oglądają inne mecze niż Wisły) będą się nim zachwycać i robić na siłę z niego gwiazdę?? Kolejny zawodnik to Małecki..On w przeciwieństwie do Brozia ma przynajmniej ambicje.. Umiejętności zero, żyła i showman:P jednym słowem gość który myśli że jak ma poparcie kibiców to jemu się należy gra w pierwszym składzie..dla mnie żenada..i ci dwaj zawodnicy dla mnie powinni wchodzić z ławki bo to są ich szczyty możliwości. Kirm to nie tylko bramka..to bezkonkurencyjnie razem z Sobolewskim najlepszy zawodnik na boisku w tym meczu jak i w trzech poprzednich.. Kirm szacun!

Nie miejcie pretensji o to ze w Wisle przewazaja obcokrajowcy bo jak tak dalej pojdzie to nawet pewne ostatnio "polskie" pozycje beda zagrozone o ile w zimie przyjda lepsi, chcacy sie pokazac i rozwijac, glodni gry, obcokrajowcy. Choc, jak mowie, w mojej ocenie to Rios powinien wygryzc Maleckiego juz teraz, na jesieni.

P.S. Nie zdziwcie sie jak Maleckiego w Wisle na wiosne juz nie zobaczymy. Dzisiejsze "krolewskie" zejscie (zamiast biec zeby nie tracic czasu) i "f...i" pod nosem powinny mu na ostatnie 2 mecze zapewnic wejscie z lawki.

CH. 21.11.2010 18:01

bramka Kirma

http://www.youtube.com/watch?v=an6OYU5BhZ4

medyk 21.11.2010 18:02

chyba najgorszy mecz za Maskanta i do tego ten doping który momentami był poprostu usypiający..

Teraz oglądam tą bramke i słowa komentatora mówią wszystko "ta jedna akcja wystarczyłą by po beznadziejnym meczu stadion oszalał"

legol 21.11.2010 18:02

....a nie da sie czytac tych wypocin co po niektorych. Banda internetowych napinaczy za 10. Nawet na mecz nie pojdzie i nie pomoze dopingiem jeden z drugim tylko klepie tu swoje pojebane tezy. Dzis gola wcisneli kibice swoim dopingiem i dobrze. Licza sie 3 punkty. Wiadomo ze trzeba dobic do zimy i zdobyc jak najwiecej punktow. Brozek najslabszy? Cikos? Pojebani jestescie....

A jak sie nie podoba to idzcie kibicowac barcelonie, Tam jest wszystko cacy i messi jest hiper mega....

maxipiter 21.11.2010 18:04

Wywalić w przerwie zimowej pseudo wiślaków z małymi umiejętnościami psującymi grę i atmosferę w drużynie: ]Brożki i Małecki won z Wisły!!!

Awe 21.11.2010 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxipiter (Post 1014997)
Wywalić w przerwie zimowej pseudo wiślaków z małymi umiejętnościami psującymi grę i atmosferę w drużynie: ]Brożki i Małecki won z Wisły!!!

Tak samo się plułeś po meczu z Legią?

wojtala8 21.11.2010 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legol (Post 1014996)
....a nie da sie czytac tych wypocin co po niektorych. Banda internetowych napinaczy za 10. Nawet na mecz nie pojdzie i nie pomoze dopingiem jeden z drugim tylko klepie tu swoje pojebane tezy. Dzis gola wcisneli kibice swoim dopingiem i dobrze. Licza sie 3 punkty. Wiadomo ze trzeba dobic do zimy i zdobyc jak najwiecej punktow. Brozek najslabszy? Cikos? Pojebani jestescie....


Co do dopingu to w 100% się z tobą zgadzam.. Co do Brożka- człowieku ty chyba byłeś na innym meczu.. ty oglądałeś mecz czy paczyłeś się na dupy które jeździły na rolkach na dole G?? Własnie o takich kibicach jak ty którzy na siłe wmawiają sobie i wszystkim że Brozio jest zajebisty pisałem.. Ty masz klapki na oczach czy powtarzasz to co powiedzieli kumple na osiedlu?? to że Brożek utożsamia się z Wisełką nie znaczy że ciągle będzie mu się w cemno komplementować.. Proponuje ci oglądnij sobie powtórkę meczu C+, patrz na cały mecz brożka, weź dwa wdechy i pomyśl.. a nie staraj się ludzią w ciemno czegoś udowadniać.

Ave 1906 21.11.2010 18:09

Nie podoba mi się zachowanie małego po meczu z legią on myśli ze jest gwiazdą, zobaczcie jak jest w angli nie ważne czy drożyna wygrywa czy przegrywa schodzący zawodnik zbiega a on co robi gwiazdorek,jak dal mnie to Robert powinien go posadzić i wpuść Riosa chłopak walczy wyjdzie klepnie a ten głowa w dół i jedzie

RAF 21.11.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 1014999)
Tak samo się plułeś po meczu z Legią?


Ale przyznasz uczciwie ze dzisiejsze zachowanie Maleckiego moze budzic watpliwosci co do jego dojrzalosci pilkarsko - mentalnej? Zagral slaby mecz, okay, zdarza sie. Ale schodzil z boiska przez pol godziny zamiast spritem zap.... do linii ale nie krasc wlasnemu zespolowi czasu na rozstrzygniecie; i schodzac klal na czym swiat stoi. Troche dziwne, prawda?

Szarny 21.11.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Xalax (Post 1014988)
I moim zdanienm SKWK ma racje, bo niedlugo to nie bedzie ani jednego wislaka z skladzie. Wole zeby Maly gral przeplatajac gorsze z lepszymi mecze niz kolejnego obcokrajowca.

Patologiczne podejście do sprawy.
Przypominające nieco bezstresowe wychowanie, które rodzi w przyszłości większą patologie, niż dyscyplina wymagająca od czasu do czasu użycia pasa.

Pozwalajmy Małeckiemu na wszystko. Przecież to prawdziwy Wiślak.

A później taki rozkapryszony gówniarz szarpiący się na boisku i kiwający z własnym cieniem lub 3 obrońcami naraz, nie widzący i nie próbujący dostrzec lepiej ustawionych kolegów, nie mający szacunku do trenera, kolegów, rywala jest symbolem klubu. Bo to prawdziwy Wiślak przecież.

Taka jest charakterystyka prawdziwego boiskowego Wiślaka? Bycie burakiem, piłkarsko staczającym się bardzo szybko w dół, zapatrzonym w siebie?

legol 21.11.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 1015000)
Co do dopingu to w 100% się z tobą zgadzam.. Co do Brożka- człowieku ty chyba byłeś na innym meczu.. ty oglądałeś mecz czy paczyłeś się na dupy które jeździły na rolkach na dole G?? Własnie o takich kibicach jak ty którzy na siłe wmawiają sobie i wszystkim że Brozio jest zajebisty pisałem.. Ty masz klapki na oczach czy powtarzasz to co powiedzieli kumple na osiedlu?? to że Brożek utożsamia się z Wisełką nie znaczy że ciągle będzie mu się w cemno komplementować.. Proponuje ci oglądnij sobie powtórkę meczu C+, patrz na cały mecz brożka, weź dwa wdechy i pomyśl.. a nie staraj się ludzią w ciemno czegoś udowadniać.

Czy ja mowie ze Brozek byl najlepszy? Po prostu zwalanie na 1 zawodnika winy to jest nieporozumienie. Cala druzyna zagrala dzis kupe i tyle. Po Legii Brozek byl wspanialy i wielki, dzis juz jest chujowy... Tak jak mowie idzcie kibicowac barsie. Tam messi zawsze gra slitasnie albo ronaldo w realu....

Titto 21.11.2010 18:13

Trudno się gra z zespołem który praktycznie cały mecz muruję bramkę z Legią było o tyle łatwo, że nastawili się na nas ofensywnie i kontry wyprowadzane przez nas dały nam zwycięstwo. Dlatego mecz z Polonią może być łatwiejszy od tego z Zagłębiem oni za pewne nastawią się na to spotkanie ofensywnie.
Minus to gra środka pola. Brakuje nam rozgrywającego dobrej klasy no i trzeba wzmocnić skrzydło, bo Małecki gra żenująco słabo.
Pawełek - 7 , nie miał za dużo do roboty, ale co miał wybronić to wybronił.
Cikos - 6 , Przyzwoity mecz w jego wykonaniu kilka odbiorów w defensywie no i kilka akcji w ofensywie
Bunoza - 7, Niezły mecz, ale bez rewelacji
Chavez - 8 , Wkur*ia mnie większość oddawanych piłek do tyłu do Pawełka czy Bunozy, ale ogólnie w defensywie zagrał świetnie znowu miał dużo świetnych wślizgów, odbiorów. Najlepszy moim zdaniem na boisku
Paljić - 5, byłoby 4 no ale coś tam dał w ofensywie w defensywie przeciętnie.
Małecki - 1, katastrofa. Mnóstwo zagrań na pałę. Nic nie wniósł do gry. Najgorszy piłkarz meczu.
Sobolewski - 7, bardzo dobrze popracował w defensywie.
Garguła 2, żenujący w jego wykonaniu mecz zupełnie nie miał pomysłu na konstruowanie akcji.
Jirsak 2, nic nie pokazał w tym spotkaniu.
Kirm - 8, z Legią i Lechią zagrał trochę lepiej tutaj miał kilka nieudanych dryblingów, dośrodkowań no ale strzelił bezcennego gola za co 8
Paweł Brożek - 2, słaby mecz w jego wykonaniu to głównie brak otrzymywania dobrych piłek od środkowych, ich słabej formy jednak w tym meczu zupełnie bezbarwny
Żurawski - 7, dużo lepszy od Brożka trener mógłby mu dać szansę w meczu z Polonią.
Wilk - 8 kilka udanych odbiorów pod koniec meczu za co wysoka ocenia.
Boukhari bez oceny

tomasz_19 21.11.2010 18:13

nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że powoli nasza para Bunoza i Chavez wyrasta na tą żelazną, prosty przykład w 3 meczach nie straciliśmy gola! Bardzo pewnie grają i do tego nie popełniają już tylu koszmarnych błędów jak dotychczas. Wszystko wskazuje na to, że ten okres słabszej gry naszego bloku defensywnego był wynikiem braku zgrania zwłaszcza tej dwójki, natomiast teraz z każdym meczem wygląda to coraz bardziej obiecująco!

Nie zauważyłem, żeby ktoś o tym wspomniał.

brylant17 21.11.2010 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxipiter (Post 1014997)
Wywalić w przerwie zimowej pseudo wiślaków z małymi umiejętnościami psującymi grę i atmosferę w drużynie: ]Brożki i Małecki won z Wisły!!!

A spierd. za przeproszeniem, zmień forum proponuję Cracovii.Ważne są 3 pkt wiem, że styl był kiepski,ale jest 2 miejsce :D Na plus Chavez i Bunoza oni powoli się rozkręcają widzieliście jak w 2 połowie Chavez przeczytał podanie? brawo :D Teraz mecz z Discopolo gdzie będzie cholernie ciężko :/

Elefant 21.11.2010 18:14

Panowie, ale o co te płacze. Przecież my po kadrze zawsze gramy słabo.:foch:

Ten mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej gdyby nie:
bardzo fatalna destrukcyjna gra Patryka Małeckiego,
fatalna gra Pawła Brożka.

Gdyby byli w lepszej formie...

Ale nie byli...

Błąd Maaskanta. Wystawił zwycięski skład, a nie najlepiej prezentujący się na treningach.

Cieszy dobra gra obrony, zwłaszcza stoperów.

Byle do wiosny.

Ave 1906 21.11.2010 18:18

GDZIE JESTEŚCIE KIBICE SUKCESU Wygraliśmy powinniśmy się cie-szczy o naszym stylu gry będzie można mówić po zimie jak Robert przepracuje wtedy stwierdzimy czy się nadaje narazie mecze wygrywamy ugrać jeszcze z 4 pkt i bd dobrze

Karherop 21.11.2010 18:18

Tak jak po meczu z Legią można bylo chwalić Małeckiego i Brożka , tak po tym tragicznym w ich wykonaniu ( m.i.) meczu trzeba ich jak najbardziej skrytykować . Jak to mówią - jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz . Tutaj sukcesem jest utrzymywac stały równy poziom , jak to czynią ostatnio Chavez , Pawełek , Sobolewski , Kirm , Paljić , Cikos czy nawet Bunoza . Reszta albo do tego nie dojrzała , albo nie potrafi.

Wszystko jest do zniesienia , wiele złych zagrań można sensownie wytłumaczyć , ale schodzic z boiska grając na czas dla przeciwnika ? takich rzeczy nie mogę zrozumieć
Jeśli Małecki myślał że dzięki temu Maaskant będzie miał o nim lepsze zdanie to pora żeby ktoś go wyprowadził z tego błędu .

wojtala8 21.11.2010 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legol (Post 1015004)
Czy ja mowie ze Brozek byl najlepszy? Po prostu zwalanie na 1 zawodnika winy to jest nieporozumienie. Cala druzyna zagrala dzis kupe i tyle. Po Legii Brozek byl wspanialy i wielki, dzis juz jest chujowy... Tak jak mowie idzcie kibicowac barsie. Tam messi zawsze gra slitasnie albo ronaldo w realu....


Widze że dla ciebie nie ważne jest że ten gość gra bucówe od dwóch lat..ważne że mówi ładnie i ładnie o nim piszą:P już mi nie odpisuj bo się pogrążasz znawco piłki:)

matkur 21.11.2010 18:19

Zastanawia mnie dlaczego po raz kolejny nawet na kilka minut nie wszedł na boisko Rios. w pierwszych meczach nasz najlepszy zawodnik a teraz..

Pastor777 21.11.2010 18:22

Mecz był beznadziejny, ale warto zwrócić uwagę na parę plusów:

- dobra gra w obronie, od tego powinna zaczynać sie budowa zespołu i u nas wygląda to coraz lepiej
- apropo obrony - fenomenalny Chevez. Dla mnie gracz meczu i pewniak w 11 kolejki. Silny, pewny i inteligentny, oby tylko tak dalej.
- Cikos - nie zagrał doskonale, ale widać, że się wyrabia. To materiał na naprawdę solidnego obrońcę

Minusów żal wymieniać... Ogólnie masakryczny chaos i mnóstwo niedokładności. Zdecydowanie brakowało spokoju.

IncognitoTSW 21.11.2010 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 1014995)
chyba najgorszy mecz za Maskanta i do tego ten doping który momentami był poprostu usypiający..

Co do dopingu to się nie zgodzę, doping był rewelacyjny i dzięki niemu nie usnąłem.

Awe 21.11.2010 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1015002)
Ale przyznasz uczciwie ze dzisiejsze zachowanie Maleckiego moze budzic watpliwosci co do jego dojrzalosci pilkarsko - mentalnej? Zagral slaby mecz, okay, zdarza sie. Ale schodzil z boiska przez pol godziny zamiast spritem zap.... do linii ale nie krasc wlasnemu zespolowi czasu na rozstrzygniecie; i schodzac klal na czym swiat stoi. Troche dziwne, prawda?

Zgadzam się. Grał dziś słabo i egoistycznie. Ale to nie daje jakiemuś anonimowi prawa do obrażania go na forum. Krytyka tak ale nie w taki sposób. Szkoda, że nie lecą bany po takich postach. Ciekawe czy wspomniany pokemon nie cieszył się z bramek Brożka i Małego na Legii bo to przecież pseudowiślacy. Ja bym się nie cieszył jak pseudowiślak strzela bramkę.

vaazon 21.11.2010 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 1014975)
Obysmy nie weszli do pucharow. Chyba, ze cos sie na wiosne zmieni.

Zmień barwy klubowe gnojku, jak życzysz źle Wiśle. Dla mnie jest to niezrozumiałe, dla większości pewnie też.
Takim pseudo kibicom mówię stanowcze nie!

marcin5 21.11.2010 18:26

Powiem wam ze mnie najbardziej podnioslo cisnienie jak Malecki schodzil jak dostal zmiane,powinien ruszyc dupe i podbiec do lini a nie strzelac focha i spacerkiem komu on robi łaske.

darotsok73 21.11.2010 18:27

Mecz Wisełki beznadziejny , ale wygrywać beznadziejne mecze też trzeba umieć. I minimum farta trzeba mieć. Był w derbach i dzisiaj też , ale kiedyś się skończy.
Ktoś może powiedzieć że tak sie zdobywa Mistrza , ja nie chcę żeby Wisełka była takim "miszczem".
Szokuje mnie padaka którą grają nasze gwiazdorki , nie stać na dobrą grę RAZ w tygodniu ?.

Małecki prężył klatę z Legią , a dzisiaj co ? Głowę w szatni zostawił? Nędza w wykonaniu Cikosza , nędza Jirsaka i Brozia.
Bardzo dobry Bunoza i Chavez. Kirm wrescie się obudził , kolejny dobry mecz Słoweńca , niestety on nie ma tu z kim grać.!!!
Trener ma alibi , wygrał kilka meczów z rzędu , przebudowuje drużynę , jest wicelider ale na dziś róznicy z gra w czasach Skorży nie dostrzegam.

RAF 21.11.2010 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 1015023)
Zgadzam się. Grał dziś słabo i egoistycznie. Ale to nie daje jakiemuś anonimowi prawa do obrażania go na forum. Krytyka tak ale nie w taki sposób. Szkoda, że nie lecą bany po takich postach. Ciekawe czy wspomniany pokemon nie cieszył się z bramek Brożka i Małego na Legii bo to przecież pseudowiślacy. Ja bym się nie cieszył jak pseudowiślak strzela bramkę.

Moglbys sie ustosunkowac do drugiej czesci mojej wypowiedzi. Jestes kibicem ktory kocha swoj klub a zawodnik robi tak jak Malecki dzis (NIE MAM NA MYSLI GRY, GRE MOZNA WYBACZYC). Powinny byc dwa bany: dla Maleckiego ban na pierwsza "11" i dla kibica; z tym ze kibica mozna wytlumaczyc bo to nie jest pierwszy taki numer Patryka.

Titto 21.11.2010 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1015006)
nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że powoli nasza para Bunoza i Chavez wyrasta na tą żelazną, prosty przykład w 3 meczach nie straciliśmy gola! Bardzo pewnie grają i do tego nie popełniają już tylu koszmarnych błędów jak dotychczas. Wszystko wskazuje na to, że ten okres słabszej gry naszego bloku defensywnego był wynikiem braku zgrania zwłaszcza tej dwójki, natomiast teraz z każdym meczem wygląda to coraz bardziej obiecująco!

Nie zauważyłem, żeby ktoś o tym wspomniał.

Zgadzam się w 100% Bunoza i przede wszystkim Chavez grają świetnie Cikos również jednak jakoś nie przekonuje mnie tej Paljić wolałbym abyśmy mieli jakiegoś nominalnego lewego obrońce z doświadczeniem na tej pozycji.

crazykaro 21.11.2010 18:29

Sprzedać Małeckiego jak najszybciej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl