Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. Kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce 17 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7601)

leszekm_ 17.09.2010 19:50

na nos piłka, brawo!

kalosz 17.09.2010 19:50

goooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllll lll

martiness 17.09.2010 19:51

Jak dla mnie to Korona powinna prowadzić co najmniej 1:0.
I jak tak dalej Wisła będzie grać, to w końcu kielczanom coś wpadnie.

mendoza 17.09.2010 19:51

Rios brawo!!!!!

krowczax 17.09.2010 19:51

tak tak , wygrywamy , ZLE !
przegrywamy - jeszcze gorzej

Evil_ 17.09.2010 19:51

mam taką propozycję.. niech Boguski zostanie po którymś treningu i niech go trochę Rios poduczy :)

Kryniu 17.09.2010 19:55

ulga po tym golu, normalnie krzyczałem. Rios brak słów aby go określić- zajebisty

leyzer87 17.09.2010 19:56

Chciałbym zwrócić uwagę na grę Cikosza. Znów nam ratuje dupska, jak w Białymstoku, a przy tym gra mimo wszystko troszkę lepiej. Z tej mąki będzie chleb. Podoba mi się, że nasza gra obronna nie wygląda tak źle. Coś jeszcze strzelimy.

EDIT:
Boukhari - narazie bardzo ładnie. I w obronie i w ataku, szkoda tylko tej jego sytuacji.

brylant17 17.09.2010 19:56

Brać Riosa!! wyłożyć ile trzeba i będzie mega talentem a Wisła będzie miała z niego pożytek!!

Kryniu 17.09.2010 20:01

Rios jest graczem na którego warto wywalić trochę kasy. Koleś myśli i co najważniejsze nie boi się brać ciężaru gry na siebie.

Żuczek 17.09.2010 20:02

Rios - po prostu genialna asysta! Boukhari też ładnie gra.
Poza coś tej naszej obronie lepiej idzie, niż ostatnio, mimo że jej skład się nie zmienił.

power1928 17.09.2010 20:03

Jestem pod MEGA wrażeniem Riosa. Takiego chłopaka - młodego, dobrze grającego tyłem do bramki, który ma ostatnie podanie i wygrywa z każdym 1vs1 nie mieliśmy w Polskiej lidze jeszcze nigdy. Brać go nim zgłoszą się po niego kluby z zachodu.

ksych 17.09.2010 20:04

Ekstraklasa - Kolejka 6.
17/09/2010 | Obiekt: Stadion Wisły | Sędzia D. Piasecki

http://i991.photobucket.com/albums/a...sa/1300881.png http://i991.photobucket.com/albums/a...asa/129577.png
Wisła Kraków vs Korona Kielce - 17.09.2010
XviD | 720x416 | 2200kbps | Canal+ Sport



1:0 Paweł Brożek
POBIERZ!

1:1 Vuković
POBIERZ!

2:1 Wilk
POBIERZ!

2:2 Niedzielan
POBIERZ!


Jutro zarzuce linki do całego meczu.

Kryniu 17.09.2010 20:05

Może coś z tego będzie. Rios jak dla mnie wyrasta na gwiazdę zespołu. On i Boukhari to najlepsze transfery

krowczax 17.09.2010 20:11

no to kiszka

Evil_ 17.09.2010 20:13

Jovanić to słaby bramkarz i tyle...

krowczax 17.09.2010 20:19

swoją drogą gwizdek sędziego wygląda jak czerwona kartka troche
parę razy zaczynałem drżeć ze strachu

brylant17 17.09.2010 20:24

Według mnie to jest wina komunikacji, wystarczy zobaczyć na popatrzeć na grę i jak piłkarze prawie sobie odbierają piłkę...

filemon 17.09.2010 20:25

Bez agresji. Zupełnie bez agresji gra Wisełka.

Kryniu 17.09.2010 20:27

Żurawski do wymiany

krowczax 17.09.2010 20:27

Co ?!
Rios ?!

Ravers 17.09.2010 20:29

Kirm za Riosa... No to pięknie.

Kryniu 17.09.2010 20:29

Kto jak kto ale nie jego

For_FuN_ 17.09.2010 20:30

Korona narazie znakomita. U nas brakuje skrzydlowych i rozgrywajacego, ale to juz wiadomo od ponad roku/

Kryniu 17.09.2010 20:32

Co jest? Za chwilkę nam strzelą przy takiej grze.

brylant17 17.09.2010 20:36

Jeeeeeest Czarek :D

GonzoNS 17.09.2010 20:36

o ....aaaaa

kalosz 17.09.2010 20:36

jest ....A !!!!!!!! WISŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krowczax 17.09.2010 20:36

Nasze małe Wilczątko <3 !!

leszekm_ 17.09.2010 20:37

w drugim kolejnym meczu brożek jak profesor


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl