![]() |
Cytat:
|
No to jak się sprawdzi to nasze gwiazdki będą miały od razu alibi na kogo zwalić :lol: Teorie spiskowe fajna rzecz, ale może bez przesady - gramy kichę. Jakbyśmy grali jak mistrzowie to wygrywalibyśmy niezależnie od sędziów.
|
Cytat:
Dokładnie, wtedy nikt by się nie czepiał, że sędziuje Małek, wałek czy inny Rysiek z Klanu. Dyskusja skupiłaby się na tym ile bramek strzelimy, ile strzałów oddamy, kto wyjdzie w składzie. Ale, że gramy jak gramy przez większość sezonu to trzeba zmienić temat na sędziego, który na pewno pozbawi nas zwycięstwa. Nic bardziej mylnego jak naszym zawodnikom będzie się chciało zapierdzielać po boisku za każdą piłką, walczyć, grać a nie stać to nawet sędzia nam nie przeszkodzi i wygramy. A tak po za tym to 10 stron przed meczem oczom nie wierze :shock: |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
No właśnie. Więc może jednak nie na Małka patrz tylko na Wisłę (coraz słabiej grającą?), jej skład (coraz słabszy?), jej przeciwników (coraz lepiej zorganizowanych?)...?
|
Cytat:
|
Cytat:
Umiesz liczyć, licz na siebie :P Dyskusja o sędziach bezsensu, jak nasi nie zaczną grać to żadni sędziowie im nie pomogą i na odwrót. Tyle w temacie. Dziękuję |
Nie chcę nic mówić ale licytowanie się kto jest mniej beznadziejny już wszystko mówi o poziomie zespołów. Co by nie mówić sportowo Wisła i Legia są słabe żeby nie powiedzieć tragiczne, zwłaszcza jeśli chodzi o poczynania w ofensywie.
Natomiast jedni i drudzy o coś grają i nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. I albo ich to sparaliżuje i będą się tak panicznie bać przegrać że obejrzymy żenujące widowisko podsumowujące cały sezon bądź pokażą chodź trochę ambicji i zaangażowania i zobaczymy w miarę ciekawy mecz. |
Bump...
Odpowiedź chyba jeszcze nie padła... a ja też coś słyszałem na meczu z gnaizda że za halą na parkingu telebim.. :D |
w sprawie telebimu
http://wislakrakow.com/forum/showpos...8&postcount=13 |
Ostatnie doniesienia z Łazienkowskiej
"- Dickson był na badaniach, mięsień nie jest naderwany, a jedynie włókna są poszarpane. Czy zagra w sobotę? Mamy trzy dni, wszystko jest możliwe. Doktor Stanisław Machowski powiedział mi, że jest na to szansa - wyjaśnił trener legionistów Stefan Białas. Szkoleniowiec Legii ma tym większy problem ze środkiem obrony, bo na uraz narzeka także zawodnik, który mógłby zastąpić Choto, czyli Pancze Kumbev. - W jednym ze starć doznał stłuczenia, ale myślę, że do meczu z Wisłą wszystko będzie w porządku - dodał Białas." |
moja propozycja na skład Wiślaków na mecz z Legią...
Juszczyk(niestety :( ) Alvarez-Głowacki-Marcelo-Brożek P./Diaz- Łobodziński-Sobolewski-Jirsak-Małecki-Brożek-Boguski P.S Wolę Jirsaka w środku pola bardziej niż Diaza, bo ten ostatnimi czasy jest bez formy i do tego głupio traci piłki, jest bezproduktywny, a reszta to żelazny skład( nie licząc Juszczyka), do którego zdążyłem się już przyzwyczaić... |
Ja bym zagrał 3 pomocnikami w środku, inaczej nas zdominują. Heniu zawsze chce ofensywną piłkę grać, ale na wyjeździe z Legią to się nigdy nie sprawdzało i dostawaliśmy w łeb ;/
Widziałbym tak: Diaz, Sobolewski - Małecki, Ba, Łobo - Brożek. Z takim warunkiem, że Diaz tylko jeździ sankami i wyma..... kulasami gdy w odbiorze, żadnego rozgrywania czy przyjmowania piłki przez tego zawodnika. On ma latać jak hart, a po odbiorze oddać do najbliższego partnera i nie przeszkadzać :) Niestety większość słaba lub bez formy, ale alternatywy żadnej. Ewentualnie gdyby Ba nie domagał to Mączyński. Gość ma chęć do gry, jest waleczny i ma uderzenie. |
Z Brozkiem w ataku to nic nie zdziałamy,a ten mecz trzeba wygrać... Chciałbym, żeby Heniu przesunął Małego do ataku za którym grałby Ba, w środku def Sobol Diaz i skrzydła to Krim/Boguski i Łobo. Przynajmniej atak miałby szanse w końcu zaistnieć.
|
Też mi się wydaję, że więcej pożytku mielibyśmy z Małego w ataku, on jest stworzony do kombinacyjnej gry.
|
Małecki nie strzelił bramki chyba dłużej niż Brożek. I nigdy nie grał na szpicy więc by go zjedli. Gdzie on do gry kombinacyjnej, łeb w dół i jazda :)
|
zacznijmy od tego kto strzelił bramki piastowi...
a po drugie co macie do Patryka jak moim zdaniem on z Boguskim są najlepszymi graczami w wiślackim ataku no jeszcze jest głowa z Sobolewskim ale oni bardziej z tyłu |
Boguski najlepszym graczem w ataku... :D
Piłka odbija się od niego jak od murzyńskiego bębna, do tego zero warunków fizycznych by móc powalczyć z Choto czy Astizem. Głowa z Sobolem bardziej z tyłu? Mam rozumieć podwieszeni za szpicą... :>? |
Gil nam posędziuje meczyk w sobote. Wygląda na to że nie jest źle
http://www.sport.wp.pl/kat,1740,titl...wiadomosc.html |
Cytat:
Mucha niestety robi różnicę. Przewiduję podobny scenariusz do meczu z Lechem. Choć bardzo chciałabym się mylić. |
Iwan: Cupiał nie wybaczy braku tytułu
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...tulu,id,t.html Trochę z innej beczki, ale ciekawe. Iwan nie boi się mówić prawdy - nawet dla nas nieprzyjemnej. To nie jest ple, ple. |
ehhh
2 lata temu na bank by było : "Cupiał nigdy nie zatrudni juz Kasperczaka" Oczywiscie rozumiem pana Iwana. On wie ze Cupiał nie wybaczy braku tytułu, w koncu TERAZ z nim siedzi 24/h i rozmawiaja o lidze. Cytat:
|
Cytat:
Jeśli chodzi o mecz Wisły z Legią, to już tylko 2 dni dzielą nas od przekonania się, czy nasza drużyna będzie zdolna do wydarcia trzech punktów na Ł3. Ciekawa jest jedna rzecz (z oficjalnej): Cytat:
|
Cytat:
Zwracam honor.Tym razem cynk okazał się nietrafiony ws.Małka,jednakże kolego rozdawanie banów to jedno,a to kim jesteś... i jak sie zachowujesz... to drugie. W miejsca wielokropków wpisz sobie nazwy zwierząt domowych. Masakra. U nas na takich mówi się podpierdalacz?konfident?...wybierz sobie. Co do meczu. Największe obawy mam co do występu Juszczyka.Co prawda nie spodziewam się jakichś huraganowych ataków legionistów,ale faktycznie interwencje Mario w porównaniu do Juha są jak jazda beemką do podróży trabantem. Chciałbym żeby od początku zagrał Kirm,może w końcu by mu poszło tak jak tego oczekujemy. Jestem optymistą mimo wszystko.0-2 do przodu!! |
Mimo problemów, słabej gry, braku charakteru, wierzę, że Wisła może wygrać na Łazienkowskiej. Problem polega jednak na tym, czy Kasperczak zdoła przekonać ten zmanierowany zespół minimalistów bez przywódcy, by też w to uwierzył i zawalczył ze wszystkich sił. Bo tu już nie będzie chodziło tylko o zablokowanie przeciwnika jak w meczu z Lechem. To musi chodzić o zwycięstwo.
Nie sposób w tym momencie nie wracać do osoby Kosowskiego, tego co dawał drużynie, a czego już nie ma - czy przykładowo ktoś z Was wyobraża sobie, że podrażniony ambicjonalnie, przyparty do muru i w...ny na przeciwników Kosa pozwoliłby Brożkowi stać spokojnie z podpartymi bokami? Zaraz pogoniłby go podaniami, a gdyby ów zaczął mu machać rękami i stroić swe miny, dostałby porządny opier...ol i został natychmiast ustawiony do pionu. Tak samo Małecki za niechluje "zawiesinki", Kirm za grę na alibi, Boguski za przyjęcie piłki z odskoczeniem jej na 10 metrów... itd. itp.A najważniejsze - że wszyscy posłuchaliby, to działało, Kosa miał tą siłę charyzmy i autorytetu. Tego właśnie strasznie w dzisiejszej Wiśle brakuje. Mentalnie i wolicjonalnie ta drużyna jest najsłabsza od lat. I nie ma gwiazd, które mogłyby umiejętnościami powyższy brak zniwelować. |
Cytat:
|
Daję słowo, że....
jeśli wygramy mecz z Legią i zdobędziemy Mistrzostwo, to przyjdę boso na rynek je świętować albo na pierwszy mecz następnego sezonu przy Reymonta... :) |
I tak przegramy.
|
Zarejestrowałeś się tylko po to, żeby to powiedzieć?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl