![]() |
mam pytanie. mam zainstalowanego na kompie oryginalnego Office'a 2007 dla uzytkownikow domowych.
czy jak doinstaluje do niego Outlooka 2007 albo 2010 z jakiegos pakietu Office'a z darmowej promocji ;) to moze sie cos skaszanic z oryginalnoscia czy wszystko bedzie oki? |
Cytat:
|
pomozecie kupic laptopa ?
jedyne wymagania wbudowana kamerka, przynajmniej 4gb ramu [3gb akceptuje] najwazniejsze 17cali. a i cena do 2300zl |
To co udało mi się znaleźć:
http://www.x-kom.pl/p/52522-notebook...-rw-7hp64.html http://www.x-kom.pl/p/56904-notebook...50-dvd-rw.html http://www.x-kom.pl/p/53665-notebook...50-dvd-rw.html http://www.morele.net/laptop-msi-cr720-022xpl-295508/ http://www.morele.net/laptop-hewlett...y058ea-317456/ Acer, HP i jeden z Asusów mają kamerki 0,3 MPix reszta ma 1,3 M, HP ma 12-miesieczną gwarancję reszta 24 -miesięczną. Asusy i MSI nie mają preinstalowanych Windowsów. Reszte przeglądnij sam. To wszystko co udało mi się znaleźć. Ogólnie jest tego niewiele w wytyczonych przez ciebie granicach |
ten MSI polecila mi druga niezalezna osoba :)
myslisz ze to bedzie dobry wybor ? |
Ten MSI wydaję się być dobrym wyborem. Najtańszy znalazłem w x-komie
http://www.x-kom.pl/p/52634-notebook...20-dvd-rw.html Możesz sie tam udać sklep znajduje się koło Czarnowiejskiej, może ci tam coś jeszcze doradzą Ja bym się jeszcze zastanawiał ewentualnie nad tym Aususem http://www.x-kom.pl/p/53665-notebook...50-dvd-rw.html Ma gorszy procesor i jest nieco cieższy, ale za to więcej ram i kartę graficzną i oba nie mają Windowsów. |
a czy ta pamiec cache to wazne ??
|
Cytat:
|
czy mozliwe, ze podczas korzystania z kompa(internet) mogl pasc dysk z powodu naglego braku pradu?dysk 2,5 letni 320 gb..
|
Cytat:
Przy naglym zaniku pradu pasc w komputerze moze wszystko. |
nie no reasumujac chyba wezme tego MSI w x komie
http://www.x-kom.pl/p/52634-notebook...20-dvd-rw.html wielkie dzieki za pomoc |
Ktoś tutaj zna się dobrze na sprzęcie komputerowym? Pomógłby Wiślakowi? ;) Proszę o wiadomość na priv od naprawdę ogarniętego informatyka ds. sprzętu - problem jest pogmatwany :(
|
Jaki polecicie monitor 21 lub 22 cale by był dobry a jednoczesnie do 450 zł ?
I gdzie takowy zakupić? allegro? vobisy/verakompy/dekanexy czy jakies sklepy internetowe? oczywiscie panoramiczny do filmow/gier |
Tutaj masz fajny LG 22' za 520 ;)
http://www.pcprojekt.pl/?/p__katalog...40S_PN_FullHD/ Za koszt przesyłki nie musisz płacić, bo sklep jest Krakowski ;) |
Witam. Mam taki problem. Zrobiłem na zaliczenie przedmiotu na Politechnice program "kalkulator". Problem w tym, że prowadzącemu się nie spodobał i stwierdził, że jeżeli chce otrzymać zaliczenie muszę go trochę przerobić. A mianowicie mam zrobić coś takiego, że wpisuje przykład z nawiasami potęgami i innymi działaniami i mój program wszystko ładnie obliczy, oczywiście zgodnie z kolejnością wykonywania działań matematycznych. Jest ktoś z was w stanie pomóc ? :)) Programujemy w visual studio język c++...
|
kupie karte graficzna pokroju R 3850, R 3870, GF 8800. Porpozycja na prv.
|
Czy różnica w wydajności miedzy procesorami i3-330m a i5-430m jest znacznie odczuwalna w zwykłym użytkowaniu? Pytam o normalne (jeśli chodzi o wymagania) gry, o filmy, od czasu do czasu jakaś obróbka graficzna.
|
Od kilku dni mam problem z IE.
Niektóre z adresów www nie da się przeglądać. Wyskakuje komunikat i po odświeżeniu włącza się pusta strona. Następnie da się tylko zamknąć dane okno, ponieważ już inna strona się nie załaduje. 2 przykłady komunikatów, które blokują otwarcie strony oraz trzeci komunikat pojawiający się przy zamykaniu danego okna: http://i51.tinypic.com/28mip9j.jpg Co można z tym zrobić żeby stronki otwierały się poprawnie? |
Mozesz sprobowac usunac cala historie (wczesniej sobie zrob backup), i mozesz tez zobaczyc czy jak zainstaluje firefoxa badz opere czy to samo sie ukazuje. To sie ukazuje zawsze przy tych samych stronach czy losowo? Instalowales jakies dodatki, pluginy - cokolwiek zwiazanego z IE, ktora wersja to jest? Bo wyglada na to ze z czyms sie gryzie
|
W niedalekim czasie kupuje lapka, mam do was pytani czy zainstaluje normalnie system tak jak instaluje się na PC?Z tego co wiem jest partycja recovery i czytam, żeby tego nie kasować bo można przewrócić system, ale mnie ciekawi czy można zainstalować Winde taką jak na PC.
|
Cytat:
Instalacja Windowsa na lapku jest identyczna jak na zykłym PC z takim wyjątkiem że trzeba mieć sterowniki do lapka i pod danego Windowsa aby wszystko działało zgodnie z przeznaczeniem, a sterowniki te zazwyczaj nie są tak dobrze dostępne jak w przypadku desktopów |
O to mi właśnie chodziło! Dzięki :)
|
Pytanie pewnie z gatunku "gdzies ty sie czlowieku chował". Powiedzcie mi, jedno miejsce w sieci z : tapetami, dzwonkami, grami, aplikacjami itd itp oraz programik do nawigacji telefonem (nokia E65). Poda ktos please. dzieki
|
Cytat:
Cytat:
|
Na forum nhl.pl jeśli dobrze pamiętam użytkownik Koncarz testował właśnie skuteczność podkładek chłodzących i uzyskane wyniki były na tyle minimalne, że ciężko było stwierdzić ich skuteczność. Oczywiście wszystko zależy od modelu laptopa i modelu (jakości) podkładki chłodzącej, ale nie oczekiwałbym jakiś cudownych rezultatów.
Co do odkręcenia to jest to ryzykowna zabawa, sam czyszczę laptopy (raz na pół roku), ale jest z tym sporo zabawy, więc czasem zastanawiam się czy nie lepiej z zewnątrz pobawić się odkurzaczem. PS. A jaki model jaśłi mógłbym spytac? Niektórym Pavulonom nic nie pomoże, sprzedawać jak najszybciej :) |
Witam, co polecicie jeśli chodzi o monitor do gier: Weźcie pod uwage parametry techniczne + cenę i proszę o opinie w co warto zainwestować
1. MAG (428zł - mam zniżkę 7% w veracompie + odliczam VAT w razie co) http://www.veracomp.pl/main.php?pg=1...D-TU2253W-DSUB 2. LG 499złhttp://allegro.pl/lg-flatron-w2240s-...240163899.html 3.SAMSUNG 469 złhttp://allegro.pl/22-samsung-e2220n-...244241303.html Jeśli macie jakieś lepsze propozycje techniczno - cenowe monitorów 22" to proszę o wskazówki ! czekam na odp ! |
W żadną TN-kę nigdy by nie zainwestował, więc pozostają tylko używane. Tylko PVS/IPS a takie stoją powyżej 700 zł. Z używek 22" IPS/PVA też będzie ciężko kupić co do 500 zł.
|
Proszę o kontakt na priv osoby posiadające laptop Dell Inspiron N5010.
|
Cytat:
Ale jak nie chcesz wydawać większej kasy to z tych trzech ja bym brał tego LG, chociaż parametry mają prawie identyko. Jak Ci naprawde zależy to idź do jakiegoś Media Marktu czy coś, zobacz jak się prezentują na żywo, albo się zarejestruj na jakimś PC Lab forum, tam Ci profesjonaliści dorazdą :-) |
Przeanalizowałem budżet i za i przeciw i jednak wyszło mi na to że lepszym rozwiązaniem od laptopa będzie netbook. cena najlepiej do 1000. Żeby był szybki i w miarę niezawodny :) najlepiej z Krakowa.
i mam pytanie, są netbooki które mają 1 gb ram, 1.66ghz i maja one w sobie windowsa 7 - czy to nie jest trochę za mało wydajny sprzęt na takie oprogramowanie? poproszę o propozycje takich netbooków :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl