![]() |
Cytat:
|
Zdecydowanie tyson, kocham ten sport, dlatego chciałbym zrobić sobie jego portret
|
Bardzo dobre studio z przystępnymi cenami jest w budynku Korony. Studio jest nowe ale tatuatorka robi świetne prace. Polecam!!!
|
Specjalnie po to sie zarejestrowałes by zrobic reklame?:)
|
|
http://img714.imageshack.us/img714/4215/dsc01263aa.jpg
Uploaded with ImageShack.us chyba najbardziej bolesne miejsce, ale efekt super :)) |
http://img717.imageshack.us/img717/5298/mytatoox.jpg
Moj Tatt wykonany przez Agnieszke Agrype z Kultu (obecnie w 9-th Circle Tattoo) |
Przyszła pora na drugi tatuaż :)
Macie jakieś pomysły na Wiślacki wzór? :) Jak nic ciekawego nie znajdę to się skończy na gwieździe na piersi ;) |
Pitbull ( Motyw z bransoletek i flagi Wierność ) na piesi może ?
|
A zapomniałem dodać - coś na drugie ramię. Bo na prawym gwiazda (jak w awatarze) ;)
|
a w którym miejscu dokładnnie masz gwiazdę ? Bo jakoś z tego avatara mało można odczytać gdzie dokładnie.
Co nie zmienia faktu że na pierś Pitbulla ( Wierny jak pies ) . A na drugim ramieniu, chociaż nie wiem w którym miejscu ( a może nadgarstek wewnętrzna część - TS - gotykiem ? ) |
No na ramieniu ;) Tak mniej więcej na środku.
O pitbullu myslałem na drugie ramię właśnie ;) bo na piersi chciałem gwiazdę jak na koszulkach :) Wszelkie widoczne części ciała typu nadgarstki, łydki, szyja odpadają. |
|
Na pierś najlepsza opcja herb TS w wieńcu laurowym :)
|
Cytat:
57sek.. http://www.youtube.com/watch?v=-ZTgwa7jqBA |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Jeszcze do poprawy .... ale na razie tak to wygląda .. :) sorry za słaba jakość fotki :)
http://imageshack.us/photo/my-images/687/obraztg.jpg/ |
Witam
Zamierzam zrobić sobie tatuaż na wewnetrznej czesci przedramienia.Jakiś patriotyczny napis. POLSKA lub Bog Honor Ojczyzna Macie jakies ciekawe propozycje lub zdjecia podobnych tatuazy? Licze na wasze opinie |
ma jakieś znaczenie gwiazda na łokciu ,takie coś jak ma Stilic ? przeszukałem pół neta i żadnej wzmianki.. orientuje się ktoś ?
|
Nie doszukuj się symboliki w każdym tatuażu. Ludzie często robią sobie tatuaże ze względów estetycznych, czyli bo po prostu im się podoba jak wyglądają. I tak jest w przypadku gwiazdy na łokciu Stilicia, czy każdego innego nie- Wiślaka. ;) Chociaż oczywiście dla niektórych posiadaczy takiego tatuażu może on coś oznaczać, jednak "definicji" nie ma.
|
Cytat:
|
|
http://imageshack.us/photo/my-images...uazewzory.jpg/
Witam. Mam pare pytan, który z tych wzorów jest waszym zdaniem ładniejszy? Osobiscie jestem bardziej przekonany do "dwojki", ale chcialbym poznac zdanie innych :). Jak to jest z cwiczeniem na silce gdy ma sie tatuaz, rozmazuje sie, są duże roztepy czy po prostu noga(chodzi o tatto na lydke) rosnie a tatuaz jest ciagle o tych samych wymiarach? I ile moze kosztowac taki tatuaz(chodzi o cene orientacyjna:))? Z gory dzieki za pomoc :) |
Jesli juz pytasz o zdanie to oba wzory są słabiutkie
|
matys masz tutaj co nieco o gwiazdkach : http://answers.yahoo.com/question/in...8140324AAlyzqL
|
dlaczego tak uwazasz?
|
Nie rób sobie takiego tatuażu. Jeśli kiedyś wsiąkniesz w temat i zaczniesz interesować się nim na poważnie, to będziesz żałował takich prymitywnych tribali. A przynajmniej tak jest w 90%. Poszukaj wzoru, który byłby wyzwaniem dla tatuatora. Takiego, którym będziesz mógł się pochwalić przed znawcami tematu, a nie przed dziewczynami z gimnazjum. ;)
Co do ćwiczeń, to jeśli nie planujesz zwiększyć masy dwukrotnie, to nie masz się czego bać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl