Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tatuaże (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=709)

Mistel 19.03.2011 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ManiekTS (Post 1067223)
Mam pytanie co do tatuażu na łydce, mianowicie chciałbym sobie tam zrobić portret mike tysona, co o tym myślicie, bedzie pasowac.?

Przemyśl dobrze czy na pewno chcesz tego Tysona. Jeśli kochasz boks - może wytatuuj sobie rękawice albo coś innego związanego z boksem/sportami walki.

ManiekTS 19.03.2011 20:51

Zdecydowanie tyson, kocham ten sport, dlatego chciałbym zrobić sobie jego portret

Korba66 06.04.2011 13:24

Bardzo dobre studio z przystępnymi cenami jest w budynku Korony. Studio jest nowe ale tatuatorka robi świetne prace. Polecam!!!

PAWEL NEWB 07.04.2011 12:11

Specjalnie po to sie zarejestrowałes by zrobic reklame?:)

ja_ka_ 25.04.2011 11:47

http://img860.imageshack.us/f/tatoo003.jpg/

http://img860.imageshack.us/img860/2156/tatoo003.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ola7 25.06.2011 13:58

http://img714.imageshack.us/img714/4215/dsc01263aa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

chyba najbardziej bolesne miejsce, ale efekt super :))

Pijus 26.06.2011 17:01

http://img717.imageshack.us/img717/5298/mytatoox.jpg

Moj Tatt wykonany przez Agnieszke Agrype z Kultu (obecnie w 9-th Circle Tattoo)

Mistel 10.07.2011 20:51

Przyszła pora na drugi tatuaż :)


Macie jakieś pomysły na Wiślacki wzór? :) Jak nic ciekawego nie znajdę to się skończy na gwieździe na piersi ;)

boczek 10.07.2011 21:02

Pitbull ( Motyw z bransoletek i flagi Wierność ) na piesi może ?

Mistel 10.07.2011 21:10

A zapomniałem dodać - coś na drugie ramię. Bo na prawym gwiazda (jak w awatarze) ;)

boczek 10.07.2011 22:04

a w którym miejscu dokładnnie masz gwiazdę ? Bo jakoś z tego avatara mało można odczytać gdzie dokładnie.

Co nie zmienia faktu że na pierś Pitbulla ( Wierny jak pies ) .

A na drugim ramieniu, chociaż nie wiem w którym miejscu ( a może nadgarstek wewnętrzna część - TS - gotykiem ? )

Mistel 10.07.2011 22:09

No na ramieniu ;) Tak mniej więcej na środku.

O pitbullu myslałem na drugie ramię właśnie ;) bo na piersi chciałem gwiazdę jak na koszulkach :)

Wszelkie widoczne części ciała typu nadgarstki, łydki, szyja odpadają.

Glazik 10.07.2011 22:12

http://www.tattoolucky.pl/tatuaze/452.jpg

mlody_ale_wierny 10.07.2011 22:15

Na pierś najlepsza opcja herb TS w wieńcu laurowym :)

Antystenes 11.07.2011 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1124274)
na ramieniu ;) .

to wiedz, że coś się dzieje:D

57sek..
http://www.youtube.com/watch?v=-ZTgwa7jqBA

Mistel 11.07.2011 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1124412)
to wiedz, że coś się dzieje:D

57sek..
http://www.youtube.com/watch?v=-ZTgwa7jqBA

Tak ja w ogóle jestem chodzacy szatan według Natanka. Wschodnie sztuki walki, żel, czarne kolory (koszulka "wierność"), Quake, Gwiezdne wojny, pozytywne myślenie. No i tatuaż ;)

R33 11.07.2011 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1124277)

Zajebis*e.

gypsy 11.07.2011 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1124239)
Przyszła pora na drugi tatuaż :)


Macie jakieś pomysły na Wiślacki wzór? :) Jak nic ciekawego nie znajdę to się skończy na gwieździe na piersi ;)

Moża ABG jakąś fajną czcionką? :)

wroobel88 11.07.2011 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1124427)
Tak ja w ogóle jestem chodzacy szatan według Natanka. Wschodnie sztuki walki, żel, czarne kolory (koszulka "wierność"), Quake, Gwiezdne wojny, pozytywne myślenie. No i tatuaż ;)

a jaskrawe kolory do paznokci też są ? :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 1124279)
Na pierś najlepsza opcja herb TS w wieńcu laurowym :)

Jeszcze lepsza opcja wg mnie to motyw z koszulek wiślaccy patrioci na piersi.

..:::P-L-A-C-H-O:::.. 17.07.2011 22:28

Jeszcze do poprawy .... ale na razie tak to wygląda .. :) sorry za słaba jakość fotki :)

http://imageshack.us/photo/my-images/687/obraztg.jpg/

surdut 18.07.2011 21:01

Witam
Zamierzam zrobić sobie tatuaż na wewnetrznej czesci przedramienia.Jakiś patriotyczny napis.
POLSKA lub Bog Honor Ojczyzna
Macie jakies ciekawe propozycje lub zdjecia podobnych tatuazy?
Licze na wasze opinie

maTyS. 25.07.2011 20:17

ma jakieś znaczenie gwiazda na łokciu ,takie coś jak ma Stilic ? przeszukałem pół neta i żadnej wzmianki.. orientuje się ktoś ?

wściekłe pięści węża 25.07.2011 20:29

Nie doszukuj się symboliki w każdym tatuażu. Ludzie często robią sobie tatuaże ze względów estetycznych, czyli bo po prostu im się podoba jak wyglądają. I tak jest w przypadku gwiazdy na łokciu Stilicia, czy każdego innego nie- Wiślaka. ;) Chociaż oczywiście dla niektórych posiadaczy takiego tatuażu może on coś oznaczać, jednak "definicji" nie ma.

maTyS. 25.07.2011 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1133215)
Nie doszukuj się symboliki w każdym tatuażu. Ludzie często robią sobie tatuaże ze względów estetycznych, czyli bo po prostu im się podoba jak wyglądają. I tak jest w przypadku gwiazdy na łokciu Stilicia, czy każdego innego nie- Wiślaka. ;)

tak wiem bo posiadam już dwa,ale usłyszałem gdzieś mimochodem,że posiada jakieś znaczenie.

JaReK1906 17.08.2011 12:31

http://i52.tinypic.com/90q6c2.jpg

Wiślak709 17.09.2011 12:44

http://imageshack.us/photo/my-images...uazewzory.jpg/

Witam. Mam pare pytan, który z tych wzorów jest waszym zdaniem ładniejszy? Osobiscie jestem bardziej przekonany do "dwojki", ale chcialbym poznac zdanie innych :).
Jak to jest z cwiczeniem na silce gdy ma sie tatuaz, rozmazuje sie, są duże roztepy czy po prostu noga(chodzi o tatto na lydke) rosnie a tatuaz jest ciagle o tych samych wymiarach?
I ile moze kosztowac taki tatuaz(chodzi o cene orientacyjna:))?

Z gory dzieki za pomoc :)

Coach 17.09.2011 12:59

Jesli juz pytasz o zdanie to oba wzory są słabiutkie

szprotson 17.09.2011 13:01

matys masz tutaj co nieco o gwiazdkach : http://answers.yahoo.com/question/in...8140324AAlyzqL

Wiślak709 17.09.2011 13:02

dlaczego tak uwazasz?

pan Dudi 17.09.2011 13:04

Nie rób sobie takiego tatuażu. Jeśli kiedyś wsiąkniesz w temat i zaczniesz interesować się nim na poważnie, to będziesz żałował takich prymitywnych tribali. A przynajmniej tak jest w 90%. Poszukaj wzoru, który byłby wyzwaniem dla tatuatora. Takiego, którym będziesz mógł się pochwalić przed znawcami tematu, a nie przed dziewczynami z gimnazjum. ;)

Co do ćwiczeń, to jeśli nie planujesz zwiększyć masy dwukrotnie, to nie masz się czego bać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl