![]() |
|
niech budują mimo ze to Craxa ale wreszcie ten ich gniot przestanie szpecic centrum miasta.
|
http://images30.fotosik.pl/322/9d545587ab9b7e03.jpg
panoramka z wczoraj z Lubina (autor Mardro2710 z SSC Forum) Nietypowo rozwiązali wejścia na trybuny, na dole nie na środku oraz niesymetrycznie, co sektor to wejście w innym miejscu, na środkowy trzeba będzie wchodzić z sektorów sąsiednich. Po środkowej stronie wejścia na te dwa sektory (z literkami G i Ł) jest tylko jedna kolumna fotelików wzdłuż murku do wejścia. Pewnie widoczność stamtąd będzie tak samo fajna jak u nas na trybunie gości , na tych rzędach nad wejściem do pawilonu medialnego :) |
Czy w Lubinie cokolwiek jest pod trybunami, toalety itp?
|
Tak. Pod trybunami sa (juz wybudowane) toalety.
Natomiast sam stadion w/g mnie tylko o wlos lepszy od stadionu w Kielcach (wlasnie miedzy innymi dzieki tym toaletom). Zadna rewelacja - prefabrykaty pokryte blaszanym daszkiem. Inna sprawa, ze bardzo latwo bedzie mozna go upiekszyc (za jakis czas) - odpowiednia czyli estetyczna elewacja i wykorzystanie przestrzeni pod trybunami. |
Może to nie są jakieś arcy nowoczesne stadiony ale na pewno w kwestii stadionów za 2-3 lata w Polsce będzie już na prawdę przyzwoicie.
|
http://stadiony.net/stadium.php?s=179
Jezeli kogos interesuje jak bedzie stadion na Łazienkowskiej wygladal. Z tego co mowil Mik_as, nasz obiekt bedzie bliźniaczo wlasnie podobny do stadionu MSV Duisburg. Jak dla mnie zdecydowanie lepiej wyglada niz na wizualizacji. Choc nie bylem za bardzo pozytywnie nastawiony do tegoz projektu to jednak musze stwierdzić ze bedzie w sam raz :) bez zbednych bajerów. Nie zapominajmy o tym ze jeszcze bedzie Narodowy na którym przypuszczam Legia moglaby grac w razie jakegois meczu ktory bedzie wzbudzac wieksze zainteresowane :) |
No muszę przyznać, naprawdę ładny, foremny obiekt :) I rzeczywiście prezentuje się lepiej niż na wizualizacji.
|
W Białym też coś się dzieje, na razie tylko burzą ale taka kolej rzeczy
http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...c0a0251b86016b http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...98a71c14db2c92 http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...8d88a3dd02fff1 |
A co z naszą halą, którą po części miał nam sfinansować Salwator?? Wiem że deweloperzy maja teraz kłopoty, ale liczę ze nie dotyczy to Salwatora i nie odbije się na naszej hali. Są jakieś ciche działania w tej sprawie czy temat umarł śmiercią naturalna??
|
U nas wygląda to już tak:
http://lh5.ggpht.com/_orrgx1JZBmc/SZ...0/P2116753.JPG i tak: http://lh4.ggpht.com/_orrgx1JZBmc/SZ...0/P2116733.JPG imo, tempo mają świetne, jak na Legii zresztą. |
Cytat:
|
jak tak patrzę na tempo prac na Legii, Lechu i Narodowym, to jestem w szoku. Widać, że nawet w Polsce jak się chce, to można robić coś zgodnie z harmonogramem (lub nawet go wyprzedzać)
4fan_player uwierz mi, nie zawsze ;] Nieraz kasa jest, a roboty przeciągają się w nieskończoność. Spójrz na metro w Wawie( piszę o 1 linii). Pieniądze na nią były, a ile czasu budowali? |
Cytat:
|
Co za zenada,jak mozna wogole zrobic cos takiego i zeby takie cos przeszlo .
Projekt Stadionu Piasta-> http://www.scpaderborn07.de/scpaderb...agon_arena.jpg + jeszce jedna perełka ..Tychy http://www.paragon-arena.de/bildgalerie.html Przejzyjcie te foty,jakies ogarnia mnie jakies dziwne klaustrofobiczne uczucie jak widze te stadony "w srodku" Dobrze ze budują,zdaje sobie sprawe ze Gliwice czy Tychy drugiej ALinaz Areny nie potrzebuja ale cos tak marnego to dawno nie widzialem,projektant chyba wykonywal prace po imieninach kolegi |
Cytat:
ale badziewiarski stadion!wygląda jak ... właśnie nie wiadomo jak go nazwać!!! |
^ a tak właściwie to co z nim jest nie tak ? ;)
|
a co niby ładny?!!
|
Cytat:
Wyglada to jak stadion przy zakladzie karnym. Nikt nie ucieknie :lol: Spacerniak ! Ktore sektory grypsuja ? :rotfl: |
Ale za to tani. Postawia go w cenie Carrefoura :)
|
na tym stadionie przy wykonywaniu rzutu rożnego piłkarze chyba z trybun się beda rozpedzac..
|
w Gliwicach wzięli sobie do serca obiekcje kibiców w stosunku do prześwitów między dachem i trybunami:D
i zamurowali |
Cytat:
|
Sorry że tak wracam,ale czytam Tychy i nic tam nie widzę ? A co do stadionu Piasta to bardzo fajny,może nie ładny,ale fajny.
|
Te projekty z linków wcześniej , niby Piasta i Tychów(?) to jakiś sen wariata, klaustrofobiczne pudła, a już projekt Piasta przypomina krążownik z "Gwiezdnych wojen."
|
Paderborn ma taki stadion jak ten Piasta.
|
Cytat:
Kolega Wojtas cos pewnie pomylil. Poszperalem troche w necie i okazuje sie, ze faktycznie obydwa miasta chca sie wzorowac na obiekcie z Paderborn. Zbieg okolicznosci czy brak lepszych pomyslow ? Mam nadzieje, ze nie musza to byc (i prawdopodobnie nie beda) dokladne kopie tegoz stadionu. |
No właśnie czytam, oglądam i nie wiem ocb?!
|
Z tego co wcześniej czytałem urzędnicy byli tam na wycieczce i spodobał im się obiekt .
|
ale przejrzyjcie tez zdjęcia z kibicami, wtedy stadion, gdyby ten murek pod dachem był krótszy o metr, wyglądałby bardzo sympatycznie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl