Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

Przemo12 05.02.2009 10:25

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...na_kredyt.html na kałuży

medyk 05.02.2009 14:37

niech budują mimo ze to Craxa ale wreszcie ten ich gniot przestanie szpecic centrum miasta.

harthausen 07.02.2009 12:19

http://images30.fotosik.pl/322/9d545587ab9b7e03.jpg

panoramka z wczoraj z Lubina (autor Mardro2710 z SSC Forum)

Nietypowo rozwiązali wejścia na trybuny, na dole nie na środku oraz niesymetrycznie, co sektor to wejście w innym miejscu, na środkowy trzeba będzie wchodzić z sektorów sąsiednich.

Po środkowej stronie wejścia na te dwa sektory (z literkami G i Ł) jest tylko jedna kolumna fotelików wzdłuż murku do wejścia. Pewnie widoczność stamtąd będzie tak samo fajna jak u nas na trybunie gości , na tych rzędach nad wejściem do pawilonu medialnego :)

wierny 07.02.2009 18:59

Czy w Lubinie cokolwiek jest pod trybunami, toalety itp?

piotr 0704 dortmund 07.02.2009 19:28

Tak. Pod trybunami sa (juz wybudowane) toalety.

Natomiast sam stadion w/g mnie tylko o wlos lepszy od stadionu w Kielcach (wlasnie miedzy innymi dzieki tym toaletom).
Zadna rewelacja - prefabrykaty pokryte blaszanym daszkiem.

Inna sprawa, ze bardzo latwo bedzie mozna go upiekszyc (za jakis czas) - odpowiednia czyli estetyczna elewacja i wykorzystanie przestrzeni pod trybunami.

_ukoL 07.02.2009 19:39

Może to nie są jakieś arcy nowoczesne stadiony ale na pewno w kwestii stadionów za 2-3 lata w Polsce będzie już na prawdę przyzwoicie.

killzone 07.02.2009 19:55

http://stadiony.net/stadium.php?s=179

Jezeli kogos interesuje jak bedzie stadion na Łazienkowskiej wygladal. Z tego co mowil Mik_as, nasz obiekt bedzie bliźniaczo wlasnie podobny do stadionu MSV Duisburg.

Jak dla mnie zdecydowanie lepiej wyglada niz na wizualizacji. Choc nie bylem za bardzo pozytywnie nastawiony do tegoz projektu to jednak musze stwierdzić ze bedzie w sam raz :) bez zbednych bajerów.

Nie zapominajmy o tym ze jeszcze bedzie Narodowy na którym przypuszczam Legia moglaby grac w razie jakegois meczu ktory bedzie wzbudzac wieksze zainteresowane :)

Kris54 07.02.2009 21:09

No muszę przyznać, naprawdę ładny, foremny obiekt :) I rzeczywiście prezentuje się lepiej niż na wizualizacji.

Kolumbus 10.02.2009 00:55

W Białym też coś się dzieje, na razie tylko burzą ale taka kolej rzeczy

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...c0a0251b86016b

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...98a71c14db2c92

http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...8d88a3dd02fff1

Pero 10.02.2009 13:54

A co z naszą halą, którą po części miał nam sfinansować Salwator?? Wiem że deweloperzy maja teraz kłopoty, ale liczę ze nie dotyczy to Salwatora i nie odbije się na naszej hali. Są jakieś ciche działania w tej sprawie czy temat umarł śmiercią naturalna??

skttrbrain 11.02.2009 15:45

U nas wygląda to już tak:

http://lh5.ggpht.com/_orrgx1JZBmc/SZ...0/P2116753.JPG

i tak:

http://lh4.ggpht.com/_orrgx1JZBmc/SZ...0/P2116733.JPG

imo, tempo mają świetne, jak na Legii zresztą.

4fan_player 11.02.2009 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 672312)
...

Ile czasu im to zajęło?

ToTylkoJa 11.02.2009 16:10

jak tak patrzę na tempo prac na Legii, Lechu i Narodowym, to jestem w szoku. Widać, że nawet w Polsce jak się chce, to można robić coś zgodnie z harmonogramem (lub nawet go wyprzedzać)

4fan_player uwierz mi, nie zawsze ;] Nieraz kasa jest, a roboty przeciągają się w nieskończoność. Spójrz na metro w Wawie( piszę o 1 linii). Pieniądze na nią były, a ile czasu budowali?

4fan_player 11.02.2009 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 672329)
jak tak patrzę na tempo prac na Legii, Lechu i Narodowym, to jestem w szoku. Widać, że nawet w Polsce jak się chce, to można robić coś zgodnie z harmonogramem (lub nawet go wyprzedzać)

Chyba raczej jak są pieniądze :)

Wojtas 11.02.2009 17:02

Co za zenada,jak mozna wogole zrobic cos takiego i zeby takie cos przeszlo .


Projekt Stadionu Piasta->

http://www.scpaderborn07.de/scpaderb...agon_arena.jpg

+ jeszce jedna perełka ..Tychy

http://www.paragon-arena.de/bildgalerie.html


Przejzyjcie te foty,jakies ogarnia mnie jakies dziwne klaustrofobiczne uczucie jak widze te stadony "w srodku"

Dobrze ze budują,zdaje sobie sprawe ze Gliwice czy Tychy drugiej ALinaz Areny nie potrzebuja ale cos tak marnego to dawno nie widzialem,projektant chyba wykonywal prace po imieninach kolegi

Dozamet1 11.02.2009 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 672366)
Co za zenada,jak mozna wogole zrobic cos takiego i zeby takie cos przeszlo .


Projekt Stadionu Piasta->

http://www.scpaderborn07.de/scpaderb...agon_arena.jpg




ale badziewiarski stadion!wygląda jak ... właśnie nie wiadomo jak go nazwać!!!

Neon 11.02.2009 17:10

^ a tak właściwie to co z nim jest nie tak ? ;)

Dozamet1 11.02.2009 17:12

a co niby ładny?!!

piotr 0704 dortmund 11.02.2009 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 672366)

To w Gliwicach chca cos takiego budowac ? :-/

Wyglada to jak stadion przy zakladzie karnym.
Nikt nie ucieknie :lol:

Spacerniak ! Ktore sektory grypsuja ? :rotfl:

Clapham 11.02.2009 20:24

Ale za to tani. Postawia go w cenie Carrefoura :)

medyk 11.02.2009 20:31

na tym stadionie przy wykonywaniu rzutu rożnego piłkarze chyba z trybun się beda rozpedzac..

ToTylkoJa 11.02.2009 20:37

w Gliwicach wzięli sobie do serca obiekcje kibiców w stosunku do prześwitów między dachem i trybunami:D

i zamurowali

skttrbrain 12.02.2009 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 672318)
Ile czasu im to zajęło?

Start budowy był jakoś koło 30 stycznia.

WILU TS 12.02.2009 12:32

Sorry że tak wracam,ale czytam Tychy i nic tam nie widzę ? A co do stadionu Piasta to bardzo fajny,może nie ładny,ale fajny.

darotsok73 12.02.2009 12:54

Te projekty z linków wcześniej , niby Piasta i Tychów(?) to jakiś sen wariata, klaustrofobiczne pudła, a już projekt Piasta przypomina krążownik z "Gwiezdnych wojen."

4fan_player 12.02.2009 13:00

Paderborn ma taki stadion jak ten Piasta.

piotr 0704 dortmund 12.02.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 672732)
Sorry że tak wracam,ale czytam Tychy i nic tam nie widzę ? A co do stadionu Piasta to bardzo fajny,może nie ładny,ale fajny.

Jeden i drugi link prezentuja ten sam obiekt - Paragon arena w Paderborn.

Kolega Wojtas cos pewnie pomylil.

Poszperalem troche w necie i okazuje sie, ze faktycznie obydwa miasta chca sie wzorowac na obiekcie z Paderborn.
Zbieg okolicznosci czy brak lepszych pomyslow ?

Mam nadzieje, ze nie musza to byc (i prawdopodobnie nie beda) dokladne kopie tegoz stadionu.

spidey 12.02.2009 13:25

No właśnie czytam, oglądam i nie wiem ocb?!

jachting 12.02.2009 15:33

Z tego co wcześniej czytałem urzędnicy byli tam na wycieczce i spodobał im się obiekt .

vote-for-mikey 12.02.2009 16:23

ale przejrzyjcie tez zdjęcia z kibicami, wtedy stadion, gdyby ten murek pod dachem był krótszy o metr, wyglądałby bardzo sympatycznie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl