Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5752)

koyoot 17.05.2009 17:49

LOL masakra co sie Wisla bawi w drugiej polowie:)

piotrek chicago 17.05.2009 17:49

cieszy wynik i brak kartek gra pozostawia wiele do zyczenia niestety!!! ale jestesmy na najlepszej drodze do MISTRZOSTWA POLSKI!!!

brylant17 17.05.2009 17:49

aaaaaaaa 4:0

jeszcze jeden :P

Evenstar 17.05.2009 17:50

Brozio!!! Wreszcie taki wynik na wyjeździe!

skeba 17.05.2009 17:50

Brożek, wspaniale !!!

Jaroo1 17.05.2009 17:50

Z taką skutecznością Brożka to nawet nie chce żeby był królem strzelców,bo nie zasługuję.I jesczze Wisła nie powinna byc misrzem i wygrac tego meczu bo przeciez tak słabo zagrała w 1 polowie a mistrz to powinien grac super pilke przez cały mecz

Czemu wy k... musicie na kazdym kroku narzekac?! Mozna powiedziec ze zdobywamy MP, za tydizen daj Boze wygramy i znowu bedziecie narzekac, pozniej ze Slaskiem ise uda ale wy dalej bedziecie narzekac? Opamietajcie sie k... bo wstydu przynosicie Wisle ;/

A Cwielong jak grał, tak słabo i Łobodiznski wszedł a Brozek nei strzelił sam na sam. Najlepiej to w ogole nie ogaldajcie piłki to bedizecie mieli spokoj

tommiyacht 17.05.2009 17:50

cholera, nie chcialem tego pisac pzred meczem bo bym zostal wysmiany ale snilo mi sie 4-0 dla nas :P

unpredictable_wislaczka 17.05.2009 17:50

No i Paweł samodzielnym liderem :D
Brawoo!!!

amauri1990 17.05.2009 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 729511)
Łobodziński, nie płacz później o miejsce w I składzie, jak ty takiej sety nie wykorzystujesz.

zaliczył 2 asysty... jak na rezerwowego skrzydłowego to chyba raczej fenomenalnie niż słabo? :foch:

WILU TS 17.05.2009 17:51

Kajam się ;) choć teraz to jakbyśmy grali sparing z jakimś san marino

KuLwIk 17.05.2009 17:51

Brożek ! Pięknie to zrobił :P

diablo885 17.05.2009 17:51

Lobodzinski jest BEZNADZIEJNY

zidanemarcin 17.05.2009 17:51

Brozio !!!!!

Galileo 17.05.2009 17:51

szkoda, że nas tam nie ma...Brawo Paweł :D

Lukasz TSW 17.05.2009 17:51

no i co panowie łobo broziu i 4-0

wojtek90059 17.05.2009 17:51

Łobo znowu to samo, ja tego człowieka już chyba nie zrozumiem:P

GregorTS 17.05.2009 17:51

a co W sie przejmujecie tego typu ludzmi ktorym ciagle malo. Kiedy trzeba ponarzekać narzekajmy ale nie przy 4:0 na wjeździe ktore nam sie ostatnio nie zdarzalo.

prober 17.05.2009 17:52

To, co zrobił Łobodziński w 84. minucie* jest symboliczne.
Ten człowiek po prostu nie może grać w pierwszym składzie. Jeżeli nawet na luzie nie trafia z takich sytuacji, to nie jest godzien zaufania.

* - dla niezorientowanych: mając mnóstwo czasu na przyjęcie piłki 12 metrów przed bramką, nie mając żadnego obrońcy przed sobą, szukając od wielu miesięcy okazji do rehabilitacji za nieudany sezon najkosztowniejszy ofensywny skrzydłowy Mistrza Polski co zrobił? strzelił jakieś 5 metrów od bramki...

kohprzem'68 17.05.2009 17:52

Nikt nie pochwalił jeszcze gry Pawełka dzisiaj w bramce a naprawdę za wszystkie interwencje należą mu się spore brawa jak nigdy .

Nehiar 17.05.2009 17:52

2 Asysta Łobo ... on może grać do dupy ale i tak zbiera te asysty :P

skeba 17.05.2009 17:52

Łobodziński żal, co ten człowiek wyprawia.

MacieqLeo 17.05.2009 17:53

Zwycięzców się nie sądzi

zidanemarcin 17.05.2009 17:53

Koniec meczu. Pięknie :)

Stavanger 17.05.2009 17:53

No, oby Wisła zawsze grała taki mecz jak ta druga połowa. Jest wygrana, chociaż nie przypuszczałem takiego wyniku.

Blat Wywiad 17.05.2009 17:54

Popatrzcie sobie kilka stron wstecz jakie bzdety pisaliście. Teraz widać że nawet wśród kibiców mojej ukochanej Wisełki są idioci. W sumie miałem jeszcze coś napisać ale szkoda nerwów. Mam nadzieje że któryś z zawodników Wisełki odwiedza tą stronę. Jeśli tak to Szacunek

Tylko_Wisła! 17.05.2009 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 729543)
Łobodziński żal, co ten człowiek wyprawia.



Chłopak miał 2 asysty a wy na niego najeżdzacie... ;/

zidanemarcin 17.05.2009 17:54

Pawełek - piekna interwencja ta po strzale Adamskiego bodajze, BRAWO !

GregorTS 17.05.2009 17:54

w koncu napastnicy strzelali

Bez litosci dla glupoty na boisku!! Łobo niech trenuje dalej-albo wyjazd z nim tym ezonem pokazuje ze nie zasluguje na miejsce w skladzie.

zdzichu411 17.05.2009 17:54

podczas meczu powinno byc zabronione komentowanie... przykro czytac co tam wypisujecie jak tylko troche nie idzie. Piękny wynik, gra jest nei wazna: )

kpn 17.05.2009 17:55

Brawo WIsła, brawo Pawełek, kolejny mistrz Polski coraz blizej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl