![]() |
LOL masakra co sie Wisla bawi w drugiej polowie:)
|
cieszy wynik i brak kartek gra pozostawia wiele do zyczenia niestety!!! ale jestesmy na najlepszej drodze do MISTRZOSTWA POLSKI!!!
|
aaaaaaaa 4:0
jeszcze jeden :P |
Brozio!!! Wreszcie taki wynik na wyjeździe!
|
Brożek, wspaniale !!!
|
Z taką skutecznością Brożka to nawet nie chce żeby był królem strzelców,bo nie zasługuję.I jesczze Wisła nie powinna byc misrzem i wygrac tego meczu bo przeciez tak słabo zagrała w 1 polowie a mistrz to powinien grac super pilke przez cały mecz
Czemu wy k... musicie na kazdym kroku narzekac?! Mozna powiedziec ze zdobywamy MP, za tydizen daj Boze wygramy i znowu bedziecie narzekac, pozniej ze Slaskiem ise uda ale wy dalej bedziecie narzekac? Opamietajcie sie k... bo wstydu przynosicie Wisle ;/ A Cwielong jak grał, tak słabo i Łobodiznski wszedł a Brozek nei strzelił sam na sam. Najlepiej to w ogole nie ogaldajcie piłki to bedizecie mieli spokoj |
cholera, nie chcialem tego pisac pzred meczem bo bym zostal wysmiany ale snilo mi sie 4-0 dla nas :P
|
No i Paweł samodzielnym liderem :D
Brawoo!!! |
Cytat:
|
Kajam się ;) choć teraz to jakbyśmy grali sparing z jakimś san marino
|
Brożek ! Pięknie to zrobił :P
|
Lobodzinski jest BEZNADZIEJNY
|
Brozio !!!!!
|
szkoda, że nas tam nie ma...Brawo Paweł :D
|
no i co panowie łobo broziu i 4-0
|
Łobo znowu to samo, ja tego człowieka już chyba nie zrozumiem:P
|
a co W sie przejmujecie tego typu ludzmi ktorym ciagle malo. Kiedy trzeba ponarzekać narzekajmy ale nie przy 4:0 na wjeździe ktore nam sie ostatnio nie zdarzalo.
|
To, co zrobił Łobodziński w 84. minucie* jest symboliczne.
Ten człowiek po prostu nie może grać w pierwszym składzie. Jeżeli nawet na luzie nie trafia z takich sytuacji, to nie jest godzien zaufania. * - dla niezorientowanych: mając mnóstwo czasu na przyjęcie piłki 12 metrów przed bramką, nie mając żadnego obrońcy przed sobą, szukając od wielu miesięcy okazji do rehabilitacji za nieudany sezon najkosztowniejszy ofensywny skrzydłowy Mistrza Polski co zrobił? strzelił jakieś 5 metrów od bramki... |
Nikt nie pochwalił jeszcze gry Pawełka dzisiaj w bramce a naprawdę za wszystkie interwencje należą mu się spore brawa jak nigdy .
|
2 Asysta Łobo ... on może grać do dupy ale i tak zbiera te asysty :P
|
Łobodziński żal, co ten człowiek wyprawia.
|
Zwycięzców się nie sądzi
|
Koniec meczu. Pięknie :)
|
No, oby Wisła zawsze grała taki mecz jak ta druga połowa. Jest wygrana, chociaż nie przypuszczałem takiego wyniku.
|
Popatrzcie sobie kilka stron wstecz jakie bzdety pisaliście. Teraz widać że nawet wśród kibiców mojej ukochanej Wisełki są idioci. W sumie miałem jeszcze coś napisać ale szkoda nerwów. Mam nadzieje że któryś z zawodników Wisełki odwiedza tą stronę. Jeśli tak to Szacunek
|
Cytat:
Chłopak miał 2 asysty a wy na niego najeżdzacie... ;/ |
Pawełek - piekna interwencja ta po strzale Adamskiego bodajze, BRAWO !
|
w koncu napastnicy strzelali
Bez litosci dla glupoty na boisku!! Łobo niech trenuje dalej-albo wyjazd z nim tym ezonem pokazuje ze nie zasluguje na miejsce w skladzie. |
podczas meczu powinno byc zabronione komentowanie... przykro czytac co tam wypisujecie jak tylko troche nie idzie. Piękny wynik, gra jest nei wazna: )
|
Brawo WIsła, brawo Pawełek, kolejny mistrz Polski coraz blizej
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl