![]() |
Bik napisał:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czyli jest okej, teraz wszystko w nogach Sobola aby nie dał się głupi wykartkować (dyskusja z sędzią) oraz Skorży, który przy pewnym wyniku powinien go na wszelki wypadek oszczędzić i dać pograć np. Mauro albo Jirsakowi.
|
Fajnie, ze Wisla wygrala - pewnie niektorzy kibice Wisly ciesza sie tez ze udalo im sie rozwalic auto kibicow Arki Gdynia i troche ich pobic. Tyle tylko, ze to byl zuzlowii kibice Stali Gorzow nie za bardzo zainteresowani taka forma rozrywki - tez zolto-niebieskie barwy. Wiecej pogladu na sytuacje nastepnym razem zycze.
|
Cytat:
|
Zawsze mi się wydawało, że kara jest po 4, 7 i 10 zółtych kartkach...ale może ja źle słyszałem
|
Cytat:
Sobol i Mauro po 5, Marcelo, Pietia i Głowa po 4. |
Cytat:
No tak ,ale zostawmy juz te teorie spiskowe w spokoju. Bo z takim myśleniem,to na stadionie W Gliwicach dookoła murawy wszedzie beda czuje kamery C+ ktore beda mialy za zadanie wychwycic kazde przewinienie,nieprawidłowe zagranie ,ruch ,zamach,wymach,,pierdnięcie zawodnika Wisly po czym miec to jakos dwod do zawieszenia w nastepnym meczu sezonu przeciwko Legii :lol: to juz prawdziwa teoria spiskowa |
Sobolewski na pewno ma 6 źółtych kartek. Pamiętam, że w wywiadzie po meczu z Cracovią trener Skorża mówił, że zdjął z boiska Sobolewskiego, aby ten nie dostał 7 żółtej kartki.
Później było napisane że trener zapomniał, że od tego sezonu zmieniły się przepisy i pauzuje się po 8 żółtej kartce, nie po 7 tak jak było wcześniej. |
Tak na prawde bedzie sie liczyc tylko Wiselka i legla w walce o tytul po najblizszych 2-3 kolejkach... zobaczycie. Z lech-zdechl kolejorza juz uszlo powietrze... Kurcze, gdyby tak mozna bylo Lewandowskiego do nas sciagnac... to byloby spore wzmocnienie....
|
dziś można oglądać tylko w grze w rejestrze, Well done
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl