Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24. kolejka] ARKA Gdynia - WISŁA Kraków, niedziela 19.04.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5645)

Gwiaździsty 20.04.2009 17:21

Bik napisał:
Cytat:

Troche żałuje że Sobolewski kartki żółtej nie dostał w Gdyni bo by teraz pauzował ze słabym Górnikiem a tak dostanie teraz nie zagra z Piastem, albo jeszcze gorzej dostanie z Piastem to z Legią będzie pauzował.
Zgodnie z tradycją na Legię mamy jak w banku wykartkowanych kilku czołowych graczy. To już taka świecka tradycja !

Bik 20.04.2009 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 711993)
Bik napisał:


Zgodnie z tradycją na Legię mamy jak w banku wykartkowanych kilku czołowych graczy. To już taka świecka tradycja !

Otóż to :( . Pewnie znowu coś wyszukają vide Boguski jesienią.

cassius31krakow 20.04.2009 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 711984)
Heh, nie ma co kalkulować. Ale z tego co widziałem przed meczem na C+ (przy pokazywaniu składów) to tylko Zieńczuk był zagrożony pauzą w przypadku otrzymania żółtej kartki. Mógłby ktoś sprawdzić dokładnie jak to z nim jest?

Sobol ma 6 żółtych kartek a druga pauza jest po zgromadzeniu ośmiu.

MCX 20.04.2009 17:57

Czyli jest okej, teraz wszystko w nogach Sobola aby nie dał się głupi wykartkować (dyskusja z sędzią) oraz Skorży, który przy pewnym wyniku powinien go na wszelki wypadek oszczędzić i dać pograć np. Mauro albo Jirsakowi.

Stalowiec 20.04.2009 18:10

Fajnie, ze Wisla wygrala - pewnie niektorzy kibice Wisly ciesza sie tez ze udalo im sie rozwalic auto kibicow Arki Gdynia i troche ich pobic. Tyle tylko, ze to byl zuzlowii kibice Stali Gorzow nie za bardzo zainteresowani taka forma rozrywki - tez zolto-niebieskie barwy. Wiecej pogladu na sytuacje nastepnym razem zycze.

Gwiaździsty 20.04.2009 18:53

Cytat:

Sobol ma 6 żółtych kartek a druga pauza jest po zgromadzeniu ośmiu.
Czyli jedną dostanie w meczu z Górnikiem, a drugą z Piastem. Ewentualnie jeśli nie dostanie żadnej z Górnikiem, to z Piastem dostanie 2.

rafalek 20.04.2009 19:37

Zawsze mi się wydawało, że kara jest po 4, 7 i 10 zółtych kartkach...ale może ja źle słyszałem

kot_dżinks 20.04.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 712008)
Sobol ma 6 żółtych kartek a druga pauza jest po zgromadzeniu ośmiu.

Według: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...a/kartki/zolte

Sobol i Mauro po 5, Marcelo, Pietia i Głowa po 4.

Wojtas 20.04.2009 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bik (Post 711996)
Otóż to :( . Pewnie znowu coś wyszukają vide Boguski jesienią.






No tak ,ale zostawmy juz te teorie spiskowe w spokoju.

Bo z takim myśleniem,to na stadionie W Gliwicach dookoła murawy wszedzie beda czuje kamery C+ ktore beda mialy za zadanie wychwycic kazde przewinienie,nieprawidłowe zagranie ,ruch ,zamach,wymach,,pierdnięcie zawodnika Wisly po czym miec to jakos dwod do zawieszenia w nastepnym meczu sezonu przeciwko Legii


:lol: to juz prawdziwa teoria spiskowa

K4millo 20.04.2009 21:58

Sobolewski na pewno ma 6 źółtych kartek. Pamiętam, że w wywiadzie po meczu z Cracovią trener Skorża mówił, że zdjął z boiska Sobolewskiego, aby ten nie dostał 7 żółtej kartki.

Później było napisane że trener zapomniał, że od tego sezonu zmieniły się przepisy i pauzuje się po 8 żółtej kartce, nie po 7 tak jak było wcześniej.

Covadonga 20.04.2009 22:07

Tak na prawde bedzie sie liczyc tylko Wiselka i legla w walce o tytul po najblizszych 2-3 kolejkach... zobaczycie. Z lech-zdechl kolejorza juz uszlo powietrze... Kurcze, gdyby tak mozna bylo Lewandowskiego do nas sciagnac... to byloby spore wzmocnienie....

lazernik 21.04.2009 06:32

dziś można oglądać tylko w grze w rejestrze, Well done


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl