![]() |
GP Kanady dzisiaj o 22.30
|
związku z ogromnymi lagami na serwerze, które poniekąd wypaczyły wynik wyścigu.. zastanawiamy się czy nie anulować tego wyścigu i nie powtórzyć go w innym terminie.
proszę o wypowiedzenie się graczy, czy wyniki mają być podliczone, czy powtarzamy wyścig. |
jeżeli chodzi o mnie to brałem udział w tych lagach, jadąc na czwartym miejscu zjechałem do boksu i na tym moja jazda się tak naprawdę skończyła, ponieważ do mety dojechałem ostatni z 4 okrążeniami straty. gdyby tylko mnie to dotyczyło tu luz, ale chyba ze 4 osoby nie dojechały wcale.
podsumowując jestem za powtórzeniem wyścigu :) |
jeśli chodzi o mnie to sytuacja podobna jak u maaarcina, przed zjazdem do pit stopu byłem 6, zjechałem i zaczeło sie tankowanie po dolaniu odpowiedniej ilości paliwa odjezdzam a mechanicy jadą razem ze mną i wyjechałem z pit lane chyba jak dotankowali mnie na max'a i co zabawniejsze nie wymienili mi opon :] druga sprawa ze nie mogłem całego kólka w sumie jechac przez "sciaganie w jedną strone". Licznik z ilością paliwa na początku pokazywał mi wartości trzycyfrowe a potem unormował sie na okolo 30 okrązeniach
także też bym proponował pojechać to jeszcze raz @szarkoz w sumie najlepszym rozwiązaniem byłby stabilny serwer na bardzo dobrym łączu, a jeżeli narazie nie możemy tego miec, to wg mnie najlepiej zrobić cos zeby zeby zapobiec takim sytuacją bo mogą sie zdarzać się w sumie co wyscig. Mam tu na myśle jakieś podziały na grupy, wyścigi eleminacyjne, itp. |
Ja raczej jestem przeciwny powtarzaniu... Nie ma gwarancji, że jak pojedziemy 2. raz to będzie lepiej.
|
Ja się przed 20 minut wczoraj próbowałem zalogować i niestety mi się to nie udało. Nie wiem czy to było z tym związane.. A żeby pojechać w GP, zrezygnowałem z imprezki!
|
przypominam że jutro odbędzie się powtórzony wyścig z przed tygodnia na torze w Kanadzie
godzina 22.30 |
chwilowo serwer, na którym stoi strona jest wyłączony, wszystko wróci do normy w najbliższym czasie
oczywiście wyścig się odbędzie o planowanej porze, dzisiaj o 22.30 |
jak sie konfiguruje to hamachi bo miałem format ? wyskakuje mi jakis bład z proxy
edit:] Super Wyścig |
sprawdz antywirusa, czy jest powylączany
|
dzisiejsze Grand Prix rozpocznie się o 22:30
|
witam
przypominam, że już jutro kolejny wyścig z cyklu GP, tym razem na Silverstone Circuit - GP Wielkiej Brytanii! ps. jest szansa, że będziemy mieć nowy serwer 4mb, czyli połączenie przez hamachi może okazać się zbędne, a oznaczałoby to... 0 lagów oraz wyścig z włączoną opcją "crashed :) |
no byłoby świetnie. rozumiem, że wtedy też bolidy na trasie byłyby wyświetlane prawidłowo, wszystko tak jak jest w stanie rzeczywistym? :)
|
no gdyby udało się już na jutro mieć ten serwer to raczej lagów powinno nie być :) ale kto to wie :)
|
no gdyby udało się już na jutro mieć ten serwer to raczej lagów powinno nie być :) ale kto to wie :)
|
no to werygut. czekamy. ;)
|
niech osoby, ktorym nie odpowiada dzisiejszy termin wyscigu wypowiedzą sie w tym temacie, w przypadku wpisow czterech, badz wiekszej ilosci graczy, przelozymy wyscig na poniedzialek
oraz niech Sensej da znac czy bedzie mogl byc hostem [najlepiej na moje gadu gadu] |
ja byłbym za przełożeniem
|
jaka decyzja?
|
tylko dwóm osobom nie odpowiada dzisiejszy termin, tak wiec rozegramy to dzisiaj o 23:00
|
potrzebuje zrzutu powyscigowego w ktorym gracz PECH i KamilBas posiadają czas stratny do lidera
|
KamilBAS, odezwij sie do mnie na gg
|
za godzinę, o 22:30 rozpocznie się jedenaste Grand Prix
więcej informacji na stronie ligi |
jak pewnie wiekszosc zauwazyla, umiescilem na stronie link odnoszacy do plikow z grą rFactor [ www........../rrff ]
podalem ją do przetestowania, a nuz wiekszosci bardziej przypadnie do gustu i nowy sezon rozgrywac bedziemy na innym silniku :) tak to wyglada: [ http://www.youtube.com/watch?v=M5Q3WUvZrMY ] |
serwer na rF'ie stoi :)
|
dzisiaj wyscig w na torze w Belgii o godzinie 22:30
|
dzisiaj o 22.30 rozpocznie sie GP na torze Monza we Włoszech
wyscig na 27 okrazen |
dzisiaj o 22:30 wyścig w Singapurze
|
za godzine rozpocznie sie Grand Prix Japonii
godzina 22:30 |
coś się stałośie i strony nie ma :(
edit: aś musiał posta nabić :D:D po co ci ta strona dzis ?? :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl