Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   MRO TWSD LEAGUE - Ostatnie miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4740)

Genio 15.09.2008 20:14

GP Kanady dzisiaj o 22.30

pysio 15.09.2008 22:29

związku z ogromnymi lagami na serwerze, które poniekąd wypaczyły wynik wyścigu.. zastanawiamy się czy nie anulować tego wyścigu i nie powtórzyć go w innym terminie.

proszę o wypowiedzenie się graczy, czy wyniki mają być podliczone, czy powtarzamy wyścig.

maaarcin 15.09.2008 22:33

jeżeli chodzi o mnie to brałem udział w tych lagach, jadąc na czwartym miejscu zjechałem do boksu i na tym moja jazda się tak naprawdę skończyła, ponieważ do mety dojechałem ostatni z 4 okrążeniami straty. gdyby tylko mnie to dotyczyło tu luz, ale chyba ze 4 osoby nie dojechały wcale.

podsumowując jestem za powtórzeniem wyścigu :)

SZYMEK_TSW 15.09.2008 22:51

jeśli chodzi o mnie to sytuacja podobna jak u maaarcina, przed zjazdem do pit stopu byłem 6, zjechałem i zaczeło sie tankowanie po dolaniu odpowiedniej ilości paliwa odjezdzam a mechanicy jadą razem ze mną i wyjechałem z pit lane chyba jak dotankowali mnie na max'a i co zabawniejsze nie wymienili mi opon :] druga sprawa ze nie mogłem całego kólka w sumie jechac przez "sciaganie w jedną strone". Licznik z ilością paliwa na początku pokazywał mi wartości trzycyfrowe a potem unormował sie na okolo 30 okrązeniach

także też bym proponował pojechać to jeszcze raz

@szarkoz
w sumie najlepszym rozwiązaniem byłby stabilny serwer na bardzo dobrym łączu, a jeżeli narazie nie możemy tego miec, to wg mnie najlepiej zrobić cos zeby zeby zapobiec takim sytuacją bo mogą sie zdarzać się w sumie co wyscig. Mam tu na myśle jakieś podziały na grupy, wyścigi eleminacyjne, itp.

szarkoz 15.09.2008 23:10

Ja raczej jestem przeciwny powtarzaniu... Nie ma gwarancji, że jak pojedziemy 2. raz to będzie lepiej.

QBAS 16.09.2008 18:35

Ja się przed 20 minut wczoraj próbowałem zalogować i niestety mi się to nie udało. Nie wiem czy to było z tym związane.. A żeby pojechać w GP, zrezygnowałem z imprezki!

Genio 21.09.2008 13:44

przypominam że jutro odbędzie się powtórzony wyścig z przed tygodnia na torze w Kanadzie

godzina 22.30

Genio 22.09.2008 15:42

chwilowo serwer, na którym stoi strona jest wyłączony, wszystko wróci do normy w najbliższym czasie

oczywiście wyścig się odbędzie o planowanej porze, dzisiaj o 22.30

SZYMEK_TSW 22.09.2008 21:18

jak sie konfiguruje to hamachi bo miałem format ? wyskakuje mi jakis bład z proxy

edit:]
Super Wyścig

Genio 22.09.2008 21:40

sprawdz antywirusa, czy jest powylączany

Genio 25.09.2008 20:47

dzisiejsze Grand Prix rozpocznie się o 22:30

pysio 28.09.2008 11:12

witam

przypominam, że już jutro kolejny wyścig z cyklu GP, tym razem na Silverstone Circuit - GP Wielkiej Brytanii!

ps. jest szansa, że będziemy mieć nowy serwer 4mb, czyli połączenie przez hamachi może okazać się zbędne, a oznaczałoby to... 0 lagów oraz wyścig z włączoną opcją "crashed :)

Gucio25 28.09.2008 11:28

no byłoby świetnie. rozumiem, że wtedy też bolidy na trasie byłyby wyświetlane prawidłowo, wszystko tak jak jest w stanie rzeczywistym? :)

pysio 28.09.2008 11:56

no gdyby udało się już na jutro mieć ten serwer to raczej lagów powinno nie być :) ale kto to wie :)

pysio 28.09.2008 12:06

no gdyby udało się już na jutro mieć ten serwer to raczej lagów powinno nie być :) ale kto to wie :)

Gucio25 28.09.2008 12:16

no to werygut. czekamy. ;)

Genio 03.10.2008 12:32

niech osoby, ktorym nie odpowiada dzisiejszy termin wyscigu wypowiedzą sie w tym temacie, w przypadku wpisow czterech, badz wiekszej ilosci graczy, przelozymy wyscig na poniedzialek

oraz niech Sensej da znac czy bedzie mogl byc hostem [najlepiej na moje gadu gadu]

maaarcin 03.10.2008 12:33

ja byłbym za przełożeniem

wojteq_NH 03.10.2008 19:03

jaka decyzja?

Genio 03.10.2008 19:06

tylko dwóm osobom nie odpowiada dzisiejszy termin, tak wiec rozegramy to dzisiaj o 23:00

Genio 04.10.2008 00:29

potrzebuje zrzutu powyscigowego w ktorym gracz PECH i KamilBas posiadają czas stratny do lidera

Genio 04.10.2008 14:03

KamilBAS, odezwij sie do mnie na gg

Genio 06.10.2008 20:27

za godzinę, o 22:30 rozpocznie się jedenaste Grand Prix

więcej informacji na stronie ligi

Genio 12.10.2008 14:13

jak pewnie wiekszosc zauwazyla, umiescilem na stronie link odnoszacy do plikow z grą rFactor [ www........../rrff ]

podalem ją do przetestowania, a nuz wiekszosci bardziej przypadnie do gustu i nowy sezon rozgrywac bedziemy na innym silniku :)

tak to wyglada: [ http://www.youtube.com/watch?v=M5Q3WUvZrMY ]

Genio 12.10.2008 21:46

serwer na rF'ie stoi :)

Genio 13.10.2008 19:24

dzisiaj wyscig w na torze w Belgii o godzinie 22:30

Genio 16.10.2008 18:49

dzisiaj o 22.30 rozpocznie sie GP na torze Monza we Włoszech

wyscig na 27 okrazen

Genio 20.10.2008 18:32

dzisiaj o 22:30 wyścig w Singapurze

Genio 23.10.2008 20:30

za godzine rozpocznie sie Grand Prix Japonii
godzina 22:30

SZYMEK_TSW 25.10.2008 23:36

coś się stałośie i strony nie ma :(

edit:

aś musiał posta nabić :D:D po co ci ta strona dzis ?? :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl